Питання про комiсiї в банкоматах

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
ФінТех, Міжнародні платіжні системи, Пластикові картки Visa, MasterCard, American Express, обмін та переказ грошей, еквайрінг та прийом платежів. Електронні грошові системи PayPal, WebMoney, Яндекс-Деньги, РБК-money питання придбання тощо.
Повідомлення Додано: Вів 06 бер, 2012 14:48

Питання про комiсiї в банкоматах

Хто знає вiдповiдь на таке - знiмаю грошi в банкоматi, а мну не пишуть комiс, тiльки щось на зразок "комiс власника банкомату х грн, комiс емiтента питайте в нього". Чи є це кримiналом, а як нi - то чому. Бо iмхо коли я знiмаю бабло то мають написать - скiки видали налом, скiки утримали, скiки "замороженi" та на який час, причому до того як я (не)погоджуся отримати бабло чи вiдмовитись? :shock:
chipmunk
 
Повідомлень: 9005
З нами з: 15.04.09
Подякував: 562 раз.
Подякували: 580 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 бер, 2012 16:58

Re: Питання про комiсiї в банкоматах

Постачальник платіжних послуг зобов’язаний ознайомити користувача з розміром комісійної винагороди за зняття готівки з рахунку з використанням спеціального платіжного засобу через банкомат безпосередньо перед ініціюванням платіжної операції і забезпечити його інформацією про повну суму проведеної ним операції та суму комісійної винагороди. Користувач після перегляду на екрані банкомата даних про суму комісійної винагороди повинен мати змогу відмовитися від уже розпочатої операції
Постанова Національного банку України від 30.04.2010 № 223 пункт 3.13
DENVER_S
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4548
З нами з: 05.04.11
Подякував: 708 раз.
Подякували: 548 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 бер, 2012 17:13

Re: Питання про комiсiї в банкоматах

Не кримінал, так і має бути.
Комісія (загальна) поділяється на комісію банка-еквайра (що обслуговує банкомат) і комісію банку, що обслуговує картрахунок.
Банк еквайр ніяк не може знати умови вашого тарифного плану. Тому і повідомляє тільки про ту комісію, що стягує безпосередьно він.
Наприклад, якщо ви знімаєте в партнерській мережі в банкоматі банку-партнеру, вам напише щось подібне до "додаткова комісія 0%, комісія відповідає умовам тарифного плану банку держателя картки". Тобто якщо в вашому банку - 0%, то безкоштовно, якийсь інший % - то комісія за умовами тарифного плану.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34702
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 07 бер, 2012 17:22

Re: Питання про комiсiї в банкоматах

Гм, наскiльки я зрозумiв цитовану постанову(не юрист...) то неповна iнфа таки кримiнал.
Еквайр все-таки повинен мати iнфу про мiй комiс - хоча б тому щоб знати чи можна менi дати бабло, напр. як у мене 10грн, я беру 100 але з комiсом буде 105 менi мають дати 0...
chipmunk
 
Повідомлень: 9005
З нами з: 15.04.09
Подякував: 562 раз.
Подякували: 580 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 бер, 2012 17:31

Re: Питання про комiсiї в банкоматах

  chipmunk написав:Еквайр все-таки повинен мати iнфу

Ніяк не знатиме. А видати бабло - видасть. Тільки у вас всі шанси влізти в несанкціонований овердрафт
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34702
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 07 бер, 2012 17:39

Re: Питання про комiсiї в банкоматах

  Faceless написав:Ніяк не знатиме.

але деякi знають i навiть друкують доступний залишок.
chipmunk
 
Повідомлень: 9005
З нами з: 15.04.09
Подякував: 562 раз.
Подякували: 580 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 5126
Переглянути останнє повідомлення
Сер 02 лип, 2014 14:05
Модератор
8 27562
Переглянути останнє повідомлення
Суб 10 вер, 2011 15:36
big539
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама