Візьму гроші в довірче управління. 8% за місяць

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Фінансовий форум Finance.UA: Кредити для юридичних і фізичних осіб під заставу квартири або автомобіля, інвестиції в startup або діючий бізнес, кредитування виробників і приватних осіб, залучення інвестицій - Швидкий кредит під заставу авто або квартири
Повідомлення Додано: П'ят 09 бер, 2012 15:40

Візьму гроші в довірче управління. 8% за місяць

Я 2 роки займаюсь продажем Китайської електроніки і оригінальних мобільних телефонів, переважно Iphone. В місті Хмельницькому маю дві торгові точки які постійно купують в мене Iphone, і одну в Красилові. На сьогодні потік товару приблизно 1-2 телефони щодня. Дякуючи порівняно невисокому вітсотку прибутку і гарному постачальнику з США, я можу продавати телефони по цінах як на інтернет аукціоні Ebay.com. Через це телефони ніколи не залежуются і розписуются ще до прибуття в Україну. Зараз, спробував продавати цей товар на торговому майданчику Аукро з поміткою "під замовлення". На моє здивування ціни на Аукро значно вищі, і на мій товар ажіотаж. Проблема тільки в тому що лише одиниці готові давати гроші наперед, більшість боятся обману і пропонують лише заставу. Стільки вільних коштів щоб покрити попит я немаю.
Тому я готовий брати гроші для закупки товару під 8% на місяць сроком від двох місяців. Передачу грошей можна нотаріально завірити.
Крім того якщо я не в повному об`ємі задовільняю потреби клієнтів з Хмельницького, отже ріст продажів однозначно буде, в будь-якому разі.

Пропозиції пишіть тут або в ПП.
bronze1

R-154755-1 Яндекс.RTB-блок
Повідомлення Додано: Сер 14 бер, 2012 09:34

а что в залог?
Olgeg

Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість