Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? 2012

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 1206120712081209
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 09:02

  Oven написав:трудно писать в пятницу вечером, но уже есть привычка графомании.
Нужно просто запастись терпением (о чем я писал неоднократно), время работает на обвалистов.
Сколько желчи УЭ вылили в 2008 году - ему это помогло? Потом в 2010-11-12...
Сколько раз Будивельник написал, что цена выросла на 30% за год - легче ему от этого стало?
Противоречить "теории обвала" (с моей точки зрения) все равно, что спорить с теорией Дарвина - растишки могут считать, что впереди бесконечный рост, эволюция все расставит на свои места, кто не спешит, может просто наслаждаться процессом...

Яж казав , що є просто логіка , а є жіноча логіка.
Обвалісти за рахунок зміни курсу національної валюти отримали можливість три роки розповідати про дикий обвал на теренах Неньки, але при цьому від цього обвалу не змогли отримати жодних дивідентів.
Растішки ( в 2009 тут іх було 2 я і здається Юрій2008 ) розповідали що :
а - ціна в гривнях не впала
б - в подальшому ціна буде рости як мінімум на рівень інфляції

Цих два пункти підтверджуються ціновою політикою двох незалежних виробників з різних частинок держави і які знаходяться в різних цінових і вагових категоріях
а - КГС ( середня ціна в прайсі з 2000 квартир зросла з 10400 в 2010 до 11400 в 2012 , а це 8% в рік)
б - будівельника - з 4250(2009) до 5600(2012) - 30% за 3,5 роки ( або тих самих 8% в рік :D ).


Що крім фантазій і оповідань про те що ціни обвалились - можуть сказати обвалісти ?
Привести приклад неадекватної ціни в 2009 і заманухи в 2012 і на цьому прикладі щось пробелькотіти про обвал ?

Тояк казав лікар 100 літньому діду - і Ви діду говоріть що можете кожен день ... .
ПС
Ціни в прайсі КГС - доступні всім і кожен може перевірити як реальність ціни так і наявність квартири , мої ціни також
А хто з Вас перевіряв те що сам нафантазував ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 09:35

  budivelnik написав:
  Oven написав:трудно писать в пятницу вечером, но уже есть привычка графомании.
Нужно просто запастись терпением (о чем я писал неоднократно), время работает на обвалистов.
Сколько желчи УЭ вылили в 2008 году - ему это помогло? Потом в 2010-11-12...
Сколько раз Будивельник написал, что цена выросла на 30% за год - легче ему от этого стало?
Противоречить "теории обвала" (с моей точки зрения) все равно, что спорить с теорией Дарвина - растишки могут считать, что впереди бесконечный рост, эволюция все расставит на свои места, кто не спешит, может просто наслаждаться процессом...

Обвалісти за рахунок зміни курсу національної валюти отримали можливість три роки розповідати про дикий обвал на теренах Неньки, але при цьому від цього обвалу не змогли отримати жодних дивідентів.
Растішки ( в 2009 тут іх було 2 я і здається Юрій2008 ) розповідали що :
а - ціна в гривнях не впала
б - в подальшому ціна буде рости як мінімум на рівень інфляції

Цих два пункти підтверджуються ціновою політикою двох незалежних виробників з різних частинок держави і які знаходяться в різних цінових і вагових категоріях
а - КГС ( середня ціна в прайсі з 2000 квартир зросла з 10400 в 2010 до 11400 в 2012 , а це 8% в рік)
б - будівельника - з 4250(2009) до 5600(2012) - 30% за 3,5 роки ( або тих самих 8% в рік :D ).


Що крім фантазій і оповідань про те що ціни обвалились - можуть сказати обвалісти ?
Привести приклад неадекватної ціни в 2009 і заманухи в 2012 і на цьому прикладі щось пробелькотіти про обвал ?

Тояк казав лікар 100 літньому діду - і Ви діду говоріть що можете кожен день ... .
ПС
Ціни в прайсі КГС - доступні всім і кожен може перевірити як реальність ціни так і наявність квартири , мої ціни також
А хто з Вас перевіряв те що сам нафантазував ?

Вы снова пан "пІдрахуй" за своё - кручу верчу объегорить хочу.

А ещё чуть выше говорили что Вы не брехун
  budivelnik написав:Хочете вірте , хочите ні , але:
1 Брехати не має звички , а тим більше на цих сторінках ( від приведенної мною тут інформації в мене особисто нічого не зміниться , ні доходи ні обєми роботи )

Так что Вы таки брехун - потому что
1.Реальная валюта КРЖН - доллары.
http://www.radikal.ru

Цены продаж в долларах упали и падают дальше. Все разговоры а в гривне не подешевело от лукавого.
2. Пан "підрахуй" Вам уже надцать раз говорили что в основном цифры в прайсе у КГС выросли за счёт изменения состава предложения.
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 09:50

1 Я маю право приводити ціни в будь-яких валютах , а вже завдання НБУ виставляти на ці валюти курси.
Тому якщо я написав в гривнях , то грамотна людина самостійно може перерахувати гривню в долар, а для не грамотної а-ля захар , я це зроблю самостійно
Отже , якщо тут всіх цікавить тільки Київ
1 Середня ціна 2000 квартир в прайсі ( це Вам не хотелко/замануху привести , тут все по чесному )
КГС - 2010 рік - 10 400 грн = 1300 доларів
______2011 рік - 11 400 грн = 1425 доларів
_________________(1425-1300)/1300=+9% в рік
2 Тепер щодо заяложених зауважень про зміну сегментування
а - що КГС вийшов з будівництва найдешевшого житла в Києві , і на сьогодні є ще хтось хто будує в таких обємах і по таким цінам
б - якщо КГС залишається найдешевшим , то це він змінив сегмент чи просто сегмент подорожчав ?

Так що захар давай далі простині про КГС без аналізу що було і що є зараз .Я думаю розуму багато не потрібно просто викласти повідомлення про здачу (або затримку здачі) , якогось з обєктів , благо що таких обєктів сотні - тому ти без роботи не залишишся.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 09:52

zahar_
по моим наблюдениям, тут нет ни одного человека который готов, что-то обсуждать с Будивельником. Тупо рекламирует свой таунхаус и пытается хоть, что-то продать.
В плане обсуждения - полный ноль, ни знаний ни образования нет, жизненный опыт - 6 лет в казарме портянки и нижнее бельё выдавал, потом на стройке не понятно кем, все, в голове полный мрак.
Oven
 
 
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 09:54

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

zahar_

Тут интересно другое , домик начал показывать падение
и это на кануне чемпионата !!!

А вот падение экономики вроде повлияло на движение индекса ...
Это именно важно , а не бред от заинтересованного .

http://fotohost.org/images/a15fbbe3-49kB.jpg
Востаннє редагувалось obval в Суб 26 тра, 2012 10:47, всього редагувалось 3 разів.
obval
 
 
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 10:06

  Oven написав:zahar_
по моим наблюдениям, тут нет ни одного человека который готов, что-то обсуждать с Будивельником. Тупо рекламирует свой таунхаус и пытается хоть, что-то продать.
В плане обсуждения - полный ноль, ни знаний ни образования нет, жизненный опыт - 6 лет в казарме портянки и нижнее бельё выдавал, потом на стройке не понятно кем, все, в голове полный мрак.

1 Типове
Кто не с нами - тот против нас .
2 Мені легше - я хоч маю що рекламувати , на відміну від деяких жіночок
3 Мені 47 , в армії я був з 20(1985) по 25(1990) ,- таким чином казарма/портянки/80 чоловік постійного складу , за 5 років - 200 пацанів і жодного каліки чи в цинковому від мене додому не відправили.
Так що це показник набагато кращий ніж оповідання про неможливість навести порядок з парочкою сусідів - чи не так жіночко ?

Висновок
Я нікому не пропоную йти моїм шляхом - у 99% тут присутніх ні здоровя не вистарчить, ні зубів.
Я просто пропоную
а - позитивніше дивитись на світ
б - працювати над тим що можеш змінити і уникати того на що впливу не маєш .

ПС
А від викриків ціни не міняються , вони міняються від зміни економічної ситуації , тому коли у обваліста погіршення в особистому в рази , ціна на житло міняється на відсотки . а все тому що новобудови на сьогодні орієнтовані на нормальних , а не на крикливо/сопливих яким всі винні.

ППС
А на рахунок ніхто не спілкується , так під ніком є така штучка - подяки , по ним можна спокійно визначити хто і за що подякував :D
Поцікавтесь - будете не приємно для себе вражені, адже є тут люди які вважають мої повідомлення потрібними.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 1206120712081209
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 939229
Переглянути останнє повідомлення
Нед 31 гру, 2017 23:40
airmax78
62848 1313119
Переглянути останнє повідомлення
Суб 31 гру, 2016 23:58
flyman
41443 701433
Переглянути останнє повідомлення
Чет 31 гру, 2015 23:44
Первый
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама