Відповіді на питання про недержавні пенсійні фонди (НПФ).

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про пенсії і питань пенсійної реформи 2011, пенсійний вік та інші питання на фінансовому форумі Finance.UA.
  #<1 ... 1314151617 ... 23>
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2015 22:43

  manko74 написав:pensionerija
При всій повазі - я просто не уявляю, як Ви можете когось загітувати вкладати кошти в НПФ при такій "аргументації". Поясніть людині - що це вигідно (вкладені кошти дадуть їй прибуток), надійно (безпечно - кошти не пропадуть) і необтяжливо для неї (розмір відрахувань до НПФ такий, що не вимагає сидіти "на хлібі і воді сьогодні) - і, можливо, люди звернуть увагу на НПФ І ПОНЕСУТЬ ТУДИ КОШТИ (якщо Ви виграєте в конкуренції з депозитами, лайфовими страховиками,...). А розповідати теорію про високі матерії - не послухають. А якщо і послухають, то грошей не дадуть (в НПФ не понесуть).

Втручусь в Вашу розмову з шановним Експертом.
НЕдержавні пенсійні Фонди це ж не в Україні придумали.
Я про них нічого не знав до того як випадково опинився на цій гілці.
І яке в мене склалося враження.
За час своєї діяльності НПФ не продемонстрували себе як дієвий інструмент збереження і примноження вкладень їх учасниками.
Та це і зрозуміло....УКраїна розвивається від кризи...і до кризи.
Як на мене НПФ це по суті компанії управління активами в яких внески пенсіонерів захищені державою. Як ці компанії спрацюють так і будуть рости чи падати пенсійні внески учасників НПФ.
Ну і є певні пільги від держави компенсаційного характеру.
Скажемо повернення 15% податків сплачених в НПФ.
Навіть заради цього можна ставати учасником.
Якщо скажемо зарплата 10000 грн. Податковий податок 1500.
Скільки потрібно платити в НПФ, щоб максимально повернула держава податкової компенсації?
Ну і плюс щось заробить КУА.
Звичайно, депо в банках зараз виглядають привабливіше.
Але прийдуть такі часи можливо, що буде вигідніше вкладати в фонду.
Тоді в визраші будуть КУА які туди вкладуться і відповідно НПФ.
Так що зараз можна розглядати НПФ як низькодохідний інструмент накопичення на старість, який в майбутньому можливо буде більш привабливим.
Якщо в чомусь не правий, поправте мене.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2015 11:37

Квесторе_поверніться, так повелось, що ми оцінюємо інвестиційні інструменти виключно з точки зору їх прибутковості. Маючи пропозиціх з двох банків на депозити під 23% і 24%, ми неодмінно вгатимо всі гроші туди, де 24%. Про диверсифікацію ми знаємо лише на словах. Так само, кульгають порівняння банку з НПФ. Вони не враховують ні похідні переваги, ні додаткові ризики.

Порушення балансу до добра не доводить. Про надмірну любов до банків, я писав ще два роки тому, передбачаючи проблеми: http://pensioneriya.blogspot.com/2013/1 ... st_29.html.
Ніякого аналізу не було, просто порушення балансу явно впадало в очі.

НПФ потрібен і для балансу, облігації в його портфелі теж потрібні для балансу, диверсифікація, нав'язана державою, - з тієї ж опери.

Пересічна людина зрозуміє все це тільки після особистих втрат. Я учвідомив це під час кризи 2008 року, коли депозити було заблоковано, а у мене, на щастя, лишалась добряча сума на поточному депозитному рахунку (тоді такі тільки починались). За рахунок цих коштів я і пережив кризу.

Так що ваші міркування дещо поверхневі.
pensionerija
Аватар користувача
 
Повідомлень: 166
З нами з: 11.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2015 18:49

  pensionerija написав:Квесторе_поверніться, так повелось, що ми оцінюємо інвестиційні інструменти виключно з точки зору їх прибутковості. Маючи пропозиціх з двох банків на депозити під 23% і 24%, ми неодмінно вгатимо всі гроші туди, де 24%. Про диверсифікацію ми знаємо лише на словах. Так само, кульгають порівняння банку з НПФ. Вони не враховують ні похідні переваги, ні додаткові ризики.

Порушення балансу до добра не доводить. Про надмірну любов до банків, я писав ще два роки тому, передбачаючи проблеми: http://pensioneriya.blogspot.com/2013/1 ... st_29.html.
Ніякого аналізу не було, просто порушення балансу явно впадало в очі.

НПФ потрібен і для балансу, облігації в його портфелі теж потрібні для балансу, диверсифікація, нав'язана державою, - з тієї ж опери.

Пересічна людина зрозуміє все це тільки після особистих втрат. Я учвідомив це під час кризи 2008 року, коли депозити було заблоковано, а у мене, на щастя, лишалась добряча сума на поточному депозитному рахунку (тоді такі тільки починались). За рахунок цих коштів я і пережив кризу.

Так що ваші міркування дещо поверхневі.

Звичайно що поверхневі. Поглиблюйте, не погоджуйтесь, аргументуйте.
А ось як така задача розвязується?
___________________________________________
Якщо скажемо зарплата 10000 грн. Податковий податок 1500.
Скільки потрібно платити в НПФ, щоб максимально повернула держава податкової компенсації?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2015 19:44

Re: Відповіді на питання про недержавні пенсійні фонди (НПФ)

  Квесторе_поверніться написав:Якщо скажемо зарплата 10000 грн. Податковий податок 1500.
Скільки потрібно платити в НПФ, щоб максимально повернула держава податкової компенсації?

Читайте про це тут: Нові податкові пільги для НПФ. Варіант 2015 року. http://pensioneriya.blogspot.com/2015/05/2015.html
У цьому році, гранична сума внеску - 1710 грн. на місяць
pensionerija
Аватар користувача
 
Повідомлень: 166
З нами з: 11.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2015 21:04

  pensionerija написав:
  Квесторе_поверніться написав:Якщо скажемо зарплата 10000 грн. Податковий податок 1500.
Скільки потрібно платити в НПФ, щоб максимально повернула держава податкової компенсації?

Читайте про це тут: Нові податкові пільги для НПФ. Варіант 2015 року. http://pensioneriya.blogspot.com/2015/05/2015.html
У цьому році, гранична сума внеску - 1710 грн. на місяць

ТОбто максимально можуть повернути 15% від 1710=256*12?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2015 21:39

Re: Відповіді на питання про недержавні пенсійні фонди (НПФ)

  Квесторе_поверніться написав:ТОбто максимально можуть повернути 15% від 1710=256*12?

Це не мало. А ще є родичі.
pensionerija
Аватар користувача
 
Повідомлень: 166
З нами з: 11.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 31 жов, 2015 01:41

  pensionerija написав:
  Квесторе_поверніться написав:ТОбто максимально можуть повернути 15% від 1710=256*12?

Це не мало. А ще є родичі.

Біля 3 тисяч і ще половина того на родичів.
От якби долар був по 5 це булоб 600 доларів, вже щось.
А ще щось там повертають?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 31 жов, 2015 10:59

Re: Відповіді на питання про недержавні пенсійні фонди (НПФ)

  Квесторе_поверніться написав:А ще щось там повертають?


Якщо робити те ж саме від імены свого роботодавця, буде більше. Раніше я вже наводив розрахунки.

Дяки працівники, чи то бояться, чи то соромляться звертатись з такою пропозицією до роботодаця, і дарма. Він одержить своі неочікувані вигоди.

В свою чергу, роботодавці самі бояться пропонувати це своїм працівникам, бо ті їм просто не вірять і будь-які "покращення" сприймають з насторогою. Тож, потрібен зустрічний рух. І мотивація, звичайно, - теж.

Перелік мотивуючих моментів я визначів. Треба снайти свое, а потім підлаштуватись під роботодавця. Ос. - ці моменти.
1. Взагалі: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/08/blog-post.html
2. Для фізичних осіб: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/08/2.html
3. Для юридичних осіб: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/08/3.html
pensionerija
Аватар користувача
 
Повідомлень: 166
З нами з: 11.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 31 жов, 2015 12:29

  pensionerija написав:
  Квесторе_поверніться написав:А ще щось там повертають?


Якщо робити те ж саме від імены свого роботодавця, буде більше. Раніше я вже наводив розрахунки.

Дяки працівники, чи то бояться, чи то соромляться звертатись з такою пропозицією до роботодаця, і дарма. Він одержить своі неочікувані вигоди.

В свою чергу, роботодавці самі бояться пропонувати це своїм працівникам, бо ті їм просто не вірять і будь-які "покращення" сприймають з насторогою. Тож, потрібен зустрічний рух. І мотивація, звичайно, - теж.

Перелік мотивуючих моментів я визначів. Треба снайти свое, а потім підлаштуватись під роботодавця. Ос. - ці моменти.
1. Взагалі: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/08/blog-post.html
2. Для фізичних осіб: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/08/2.html
3. Для юридичних осіб: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/08/3.html

Ось це.
Люди, схильні до фінансових ігор, можуть зіграти на різниці в оподаткуванні. При внесенні коштів в НПФ, податкові пільги доходять до 60%, а при одержанні одноразової виплати, достатньо сплатити 15% (а для певних категорій громадян, і того менше). При відомій спритності, на цю різницю можна непогано жити.
Якщо можна детальніше. Це ж аргументи для роботодавця.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 31 жов, 2015 13:42

Re: Відповіді на питання про недержавні пенсійні фонди (НПФ)

  Квесторе_поверніться написав:Люди, схильні до фінансових ігор, можуть зіграти на різниці в оподаткуванні. При внесенні коштів в НПФ, податкові пільги доходять до 60%, а при одержанні одноразової виплати, достатньо сплатити 15% (а для певних категорій громадян, і того менше). При відомій спритності, на цю різницю можна непогано жити.
Якщо можна детальніше. Це ж аргументи для роботодавця.

Схильність є. Саме вона підштовхує до пошуку шпарин в законодавстві. Коли це робиться заради самої гри, то виглядаї непогано. Коли ж мотивом виступає жадібність, можливі непередбачувані наслідки, бо по своїй суті, це крадіжка. То я, про всяк випадок, застерігаю: гратись можна, заграватись не бажанобо.

Відомо, що роботодавці мають певні нормативи працевлаштування інвалідів. Думаю, бувають випадки, коли інваліди не працюють реально, а тільки обліковуються і бухгальерії. Відомо також, що інваліди і особи старші 70 років не сплачують ПДФО з одноразової пенсійної виплати. От і співставляйте.
pensionerija
Аватар користувача
 
Повідомлень: 166
З нами з: 11.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1314151617 ... 23>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
67 26891
Переглянути останнє повідомлення
Суб 21 тра, 2016 20:39
insta
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама