Бізнес план на замовлення.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Фінансовий форум Finance.UA: Кредити для юридичних і фізичних осіб під заставу квартири або автомобіля, інвестиції в startup або діючий бізнес, кредитування виробників і приватних осіб, залучення інвестицій - Швидкий кредит під заставу авто або квартири
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 20:06

Бізнес план на замовлення.

Доброго дня! Мені 26. Я дипломований фінансист. Зацікавлений ідеєю створення невеличкого агенства по створенню реальних бізнес планів на замовлення керівників підприємств, акціонерів, інвесторів та тих, кому потрібен чіткий фінансовий план для початку або ж розвитку вже діючої бізнес структури. Здобуваю корисні для цієї справи знання, користуючись універсальними стандартами (ЄБРР, СБРР, TACIS) та методикою BFM Group Ukraine.

Можна сказати, що моя бізнес ідея ще поки не реалізована, оскільки все знаходиться на початковій стадії. Тому важливими для мене будуть думки інших людей - професіоналів у цій справі чи просто тих, хто в певній мірі мав з цим справу. ЧИ ПЕРСПЕКТИВНО ЦЕ В УКРАЇНІ? ЧИ МОЖНА НА ЦЬОМУ НЕПОГАНО ЗАРОБЛЯТИ? ЯК ПОЧИНАТИ?

Вельми вдячний!
ArtG

Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2012 12:33

ArtG, хочу акцентувати Вашу увагу на тому, що методика BFM Group перш за все стосується передінвестиційних досліджень. А це є не стільки фінанси, як інжинірінг, юриспруденція, маркетинг, менеджмент, тощо.
bfmgroup

Подякував: 2 раз.
Подякували: 3 раз.

Профіль
R-154755-1 Яндекс.RTB-блок
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2012 13:51

BFMGROUP, Цілком згідний з Вашим твердженням. Моделювання бізнесу - надскладна справа, що характерна в першу чергу комплексним підходом до справи.. Мені як людині з поки що невисокою "планкою" є корисним інформаційне джерело вище названої компанії. Наприклад, у бізнес плані згідно стандарту BFM Group ефективними та дієвими як для середнього так і для малого бізнесу є окремі інструменти, наведені в маркетинговому плані, фінансовому плані та оцінюванню ризиків.. Так чи інакше, можу сміливо сказати, що дана методика є базовою і необмежується рамками надстратегічних передінвестиційних проектів...а може плідно використовуватись також для детального планування різного роду бізнес проектів. Дякую.
ArtG

Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: ТупУм, Модератор

Схожі теми