МИХАЙЛІВСЬКИЙ БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 42874288428942904291 ... 5623>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

МИХАЙЛІВСЬКИЙ БАНКРОТ 3.2 5 368
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
19%
70
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
15%
54
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
16%
59
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
32%
118
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
18%
67
Всього голосів : 368
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2016 00:39

Так это... Выплатили же.
На этой ветке три или четыре человека (включая меня) отписывались, что всё ок, ещё 15-18 июля.

Или у вас не всё так гладко? о_0[/quote]
Ну так потому и спрашиваю,что в реестре на выплату меня нет и СЕПы мои неизвестно где.[/quote]
СЕПы вернулись, просто вы еще пока не в реестре.[/quote]
Ну тогда буду ждать выписку.Только когда она будет неизвестно.
Спасибо.
yuraes
Аватар користувача
 
Повідомлень: 174
З нами з: 11.12.12
Подякував: 211 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2016 00:41

  yuraes написав:
  ol_zy написав:
  yuraes написав:Кто может подсказать по зависшим СЕП-переводам.Что с ними будет?

  Goodman написав:
Заявите кредиторские требования - там в реестре и будет очередность.
Что будет никто не знает , закон выписан под Фонд.

зачем бред писать? если не понимаете о чем вопрос, то уж лучше промолчать...

Да,кстати на гарячей линии фонда,также советуют писать кредиторские требования.

Я изначально тут писал, что мне в фонде в начале также ответили, но когда я их ткнул в закон, они сразу же начали увиливать. Просто вы не правильно вопрос задали. Если вы клиент-физ-лицо и платили со своего счета, то обязаны вернуть. Не возвращают если вы зашли с улицы и в кассе попросили сделать СЕП платеж занеся денежку - тогда да 4-я очередь.
Згідно:
--------------------
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z15 ... 1014366098
ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

РІШЕННЯ

05.07.2012 № 2
ІІІ. Дії Фонду щодо виведення неплатоспроможного банку з ринку протягом тимчасової адміністрації неплатоспроможного банку

1.30. Кошти, що надійшли протягом тимчасової адміністрації до неплатоспроможного банку, у разі неможливості встановити належного отримувача мають бути повернуті банку, що обслуговує платника, із зазначенням причини повернення, у порядку, встановленому законодавством.

У разі якщо до запровадження тимчасової адміністрації в банку особа зі свого рахунку, відкритого в банку, здійснила переказ коштів за комунальні послуги або будь-які інші платежі, однак кошти не надійшли одержувачу платежу і знаходяться на транзитних рахунках у банку, уповноважена особа Фонду на тимчасову адміністрацію повертає такі кошти на рахунок відправника, з якого були здійснені платежі. Якщо рахунок відкрито на ім’я фізичної особи, то ці кошти підпадають під гарантію за вкладом і виплачуються в межах суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами. У разі здійснення платежу зі свого рахунку юридичною особою або фізичною особою - суб’єктом підприємницької діяльності задоволення таких вимог здійснюється у сьому чергу, визначену частиною першою статті 52 Закону, у порядку здійснення ліквідаційної процедури. У разі здійснення переказу коштів без відкриття рахунку фізичною особою кошти повертаються у шосту чергу, визначену частиною першою статті 52 Закону, у порядку здійснення ліквідаційної процедури, а у разі передачі таких коштів приймаючому банку або продажу неплатоспроможного банку в цілому - кошти повертаються таким банком у порядку, передбаченому законодавством щодо здійснення банківських операцій.
-------------

списані кошти мають бути повернені на мій рахунок ти виплачені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у першу чергу разом з коштами, що знаходились на поточних рахунках.
Если не лень то поищите мои сообщения между 23.05 по 10.06 я там описывал свой разговор с фондом.
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2016 00:43

  yuraes написав:
  ol_zy написав:
  yuraes написав:Кто может подсказать по зависшим СЕП-переводам.Что с ними будет?


Ну счастливчик. Завидую.

не думаю. По трем ИНН все выплатили, по двум были СЕПы. И по всем все вернули. У вас был капитал? Или какая причина блока? Однозначно СЕПы ваши вернулись, просто по какой-то причине вы еще не в списках.

Капитала нет,но есть VPCB и Эльдо.
yuraes
Аватар користувача
 
Повідомлень: 174
З нами з: 11.12.12
Подякував: 211 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2016 00:45

  yuraes написав:
  yuraes написав:
  yuraes написав:Кто может подсказать по зависшим СЕП-переводам.Что с ними будет?


Ну счастливчик. Завидую.
  ol_zy написав:не думаю. По трем ИНН все выплатили, по двум были СЕПы. И по всем все вернули. У вас был капитал? Или какая причина блока? Однозначно СЕПы ваши вернулись, просто по какой-то причине вы еще не в списках.

Капитала нет,но есть VPCB и Эльдо.

а кредитки полностью погасили или ждете? Если ждете, то это почти 100% причина невключения пока вас в списки.
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2016 00:55

Капитала нет,но есть VPCB и Эльдо.[/quote]
а кредитки полностью погасили или ждете? Если ждете, то это почти 100% причина невключения пока вас в списки.[/quote]
Ждемс. Ведь погасил бы с удовольствием, но только не понятно:кому и сколько.
yuraes
Аватар користувача
 
Повідомлень: 174
З нами з: 11.12.12
Подякував: 211 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2016 05:58

Ну счастливчик. Завидую.[/quote]
не думаю. По трем ИНН все выплатили, по двум были СЕПы. И по всем все вернули. У вас был капитал? Или какая причина блока? Однозначно СЕПы ваши вернулись, просто по какой-то причине вы еще не в списках.[/quote]
Капитала нет,но есть VPCB и Эльдо.[/quote]
Ага, так Вы особо злостный, по критериям юпи, две КК! ))
ol_zy, у меня непогашеная кредитка, и юпи уже внес в реестр 27 июля.
Знаю вкладчика, у него вКлад, Эльдо непогашеная, Капитал, %% с Капитала на вКлад, куча дебетовых - внесли в Общий реестр 27.07.
guntherhouse777
 
Повідомлень: 4940
З нами з: 30.01.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 346 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2016 07:51

  guntherhouse777 написав:Знаю вкладчика, у него вКлад, Эльдо непогашеная, Капитал, %% с Капитала на вКлад, куча дебетовых - внесли в Общий реестр 27.07.

нема в цьому світі справедливості! У мене лише вКлад і Ельдо непогашена, а в реєстр не внесли :(
І ніяких новин на сайті ФОНДУ нама про наступні розблоковані виплати.
KIM30
 
Повідомлень: 5477
З нами з: 12.11.09
Подякував: 983 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2016 09:51

  KIM30 написав:
  guntherhouse777 написав:Знаю вкладчика, у него вКлад, Эльдо непогашеная, Капитал, %% с Капитала на вКлад, куча дебетовых - внесли в Общий реестр 27.07.

нема в цьому світі справедливості! У мене лише вКлад і Ельдо непогашена, а в реєстр не внесли :(
І ніяких новин на сайті ФОНДУ нама про наступні розблоковані виплати.

вот только те кто уже получил в ситуации с капиталами - получают только сумму минус капиталы на момент 19-го... не наличие в реестре, а размер полученной суммы вот что интересно.
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2016 10:05

Аналогичная ситуация, из продуктов ОР и ДП, 29 СЕП.
СЕП не дошел в списках нет. :cry:
Правда после сепа, остаток в михе 0, может изза этого. :?
Iona
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24.12.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2016 11:06

  yuraes написав:Ведь погасил бы с удовольствием, но только не понятно:кому и сколько.

Что значит "не понятно"?
1) У вас есть надлежащее уведомление о смене кредитора? Если есть - платите новому, если нет, то в чём вопрос?
2) Вы не знаете свои кредитные лимиты и остатки по картам на момент ввода ВА? :o
Vorlon
 
Повідомлень: 10487
З нами з: 14.06.13
Подякував: 490 раз.
Подякували: 1141 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 42874288428942904291 ... 5623>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 17:06
48489 25120850
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 17:20
stuermer01
828 269281
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 вер, 2023 19:11
tetyanadimitrova3
Банк Форум - БАНКРОТ 1 ... 923, 924, 925
Anonymous » Суб 29 січ, 2005 12:45
9249 2566316
Переглянути останнє повідомлення
Сер 09 сер, 2023 00:34
AlexSV
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама