ТАСКОМБАНК (2008 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 10531054105510561057 ... 3816>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 3 5 226
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
15%
33
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
25%
56
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
18%
41
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
29%
66
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
13%
30
Всього голосів : 226
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2016 21:50

  Faceless написав:
  klug написав:Тут вночі треба чекати, доки черговий прокинеться і підтвердить переказ з одного рахунку на інший - цирк з конями а не IT. У нормальних банках операції між власними рахунках проводяться в автоматичному режимі з швидкістю близькою до реального часу, а тут уся надія на "маленьке звірятко".

Що це вам таке вночі наснилося?
Єдина операція, що проводится вручну - виплата бонусів. ВСІ перекази між рахунками цілком автоматичні

Вночі операції зміни лімітів і переказів між рахунками виконуються значно довше, ніж удень, причому затримки не лінійні: може пройти швидко, а може й і не швидко (особистий рекорд близько 2-х годин). Причому, може бути так, що спочатку операція пройшла швидко, а наступна вже гальмує. Удень же ж працює значно швидше, але відчутна затримка усе одно є. Крім людського фактору, іншого пояснення такій поведінці системи я не бачу. Спробуйте якось, може вам щось інше насниться.
klug
 
Повідомлень: 8455
З нами з: 18.08.14
Подякував: 357 раз.
Подякували: 1182 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2016 21:54

  Квесторе_поверніться написав:Так Козарлюга лише інформує...а кожний сам ризикує своїми коштами.
Ризики там високі...але гривня то таке...для ризикових.

З Сірожею я співпрацюю випадково, бо по ойропотягу тут монетки отримував. Ще раз дякую за блат офпреду! А так нічого цікавого для донецького. Сірожа жре пірожене сам і не поперхнеться! :evil: А в країну Жувіленд я усвідомленно помандрував! Там смачно пригощають! :D Я з ними до кінцевої зупинки, щоб там не було! 8)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2016 21:58

  klug написав:Вночі операції зміни лімітів і переказів між рахунками виконуються значно довше

Попробуйте установить лимит ночью в МАБЕ, да и в П24 удовольствие не для слабонерных.
А в ТАС24 как ни как приходит СМС о выполнении заявки и с указанием IP, с которого эта заявка была инициирована. Достаточно удобно. Насчёт два часа ожидать, у меня было максимум минут 20 в неоперационное время около 23:00. В операционное же время всё довольно быстро.
rufius
Аватар користувача
34

Форумчанин року
 
Повідомлень: 15084
З нами з: 25.11.14
Подякував: 100 раз.
Подякували: 1145 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2016 21:59

  Козак-характерник написав:Ще раз дякую за блат офпреду!

С этого момента поподробнее..
rufius
Аватар користувача
34

Форумчанин року
 
Повідомлень: 15084
З нами з: 25.11.14
Подякував: 100 раз.
Подякували: 1145 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2016 22:11

Re: ТАСКОМБАНК (Бізнес Стандарт)

  klug написав:Вночі операції зміни лімітів і переказів між рахунками виконуються значно довше, ніж удень, причому затримки не лінійні: може пройти швидко, а може й і не швидко (особистий рекорд близько 2-х годин). Причому, може бути так, що спочатку операція пройшла швидко, а наступна вже гальмує. Удень же ж працює значно швидше, але відчутна затримка усе одно є. Крім людського фактору, іншого пояснення такій поведінці системи я не бачу. Спробуйте якось, може вам щось інше насниться.

Людського фактору там немає. Вночі так точно.
Затримки у виконанні операцій, глюки виписки мають один корінь - ІБ був розроблений у роки, коли ТАС не працював у роздрібному бізнесі, і розрахований на навантаження в десять-двадцять разів менше. Це відома проблема, але швидко її вирішити коштує реально недешево, і при цьому безпосередньої вигоди, щоб вкладення окупились, буде небагато. А Сергій Леонідович - гроші рахувати вміє дуже добре.
ІТ в ТАСа невеличке, хоча потроху розширюється, але банк росте значно швидше. У них черга заявок в роботі - на рік уперед. Фактично наразі вони роблять все неможливе, окрім основної роботи моніторячи цей форум разом з ТО і лагодячи те, що можуть і встигають.
Всі побажання, що тут озвучувалися - почуті та оцінені.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2016 22:13

  rufius написав:
  Козак-характерник написав:Ще раз дякую за блат офпреду!

С этого момента поподробнее..

Світла пляма на репутації Сірожи... ТАСКОМБАНК (Бізнес Стандарт)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2016 23:19

  Faceless написав:
  klug написав:Вночі операції зміни лімітів і переказів між рахунками виконуються значно довше, ніж удень, причому затримки не лінійні: може пройти швидко, а може й і не швидко (особистий рекорд близько 2-х годин). Причому, може бути так, що спочатку операція пройшла швидко, а наступна вже гальмує. Удень же ж працює значно швидше, але відчутна затримка усе одно є. Крім людського фактору, іншого пояснення такій поведінці системи я не бачу. Спробуйте якось, може вам щось інше насниться.

Людського фактору там немає. Вночі так точно.
Затримки у виконанні операцій, глюки виписки мають один корінь - ІБ був розроблений у роки, коли ТАС не працював у роздрібному бізнесі, і розрахований на навантаження в десять-двадцять разів менше.

Я вам пишу, що уночі затримка значно більша у порівнянні з днем, а ви мені відповідаєте, що затримки пов'язані з тим, що система не розрахована на таке навантаження. Отже, виходить, що о 2-й - 3-й ночі навантаження на система значно більше, ніж посеред робочого дня. Я правильно вас розумію? Система вночі майнить біткоїни для покупки нових банків?

  rufius написав:
  klug написав:Вночі операції зміни лімітів і переказів між рахунками виконуються значно довше

Попробуйте установить лимит ночью в МАБЕ, да и в П24 удовольствие не для слабонерных.
А в ТАС24 как ни как приходит СМС о выполнении заявки и с указанием IP, с которого эта заявка была инициирована. Достаточно удобно. Насчёт два часа ожидать, у меня было максимум минут 20 в неоперационное время около 23:00. В операционное же время всё довольно быстро.

Добре, я вас зрозумів - у Альфи з ІТ усе ще гірше. Приймається. Дякую, що не навели у приклад Укргаз чи Мегабанк. Навіть оплот консервативності - Укрексім дозволяє міняти ліміти серед ночі і у вихідні менш ніж за хвилину. Справді, я забув, що завжди може бути гірше, але цей факт усе одно не робить ІТ ТАСа "передовим".
klug
 
Повідомлень: 8455
З нами з: 18.08.14
Подякував: 357 раз.
Подякували: 1182 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2016 01:17

Re: ТАСКОМБАНК (Бізнес Стандарт)

  klug написав:Я вам пишу, що уночі затримка значно більша у порівнянні з днем, а ви мені відповідаєте, що затримки пов'язані з тим, що система не розрахована на таке навантаження. Отже, виходить, що о 2-й - 3-й ночі навантаження на система значно більше, ніж посеред робочого дня. Я правильно вас розумію? Система вночі майнить біткоїни для покупки нових банків?

Ні, не правильно. Я описав причини затримок загалом. Що там конкретно вночі - накладаються регламенти, чи ще щось - хтозна. Я в цей час якось фінансові операції не практикую, тож підтвердити чи спростувати не можу. Але припущення, що о 2-3 годині ночі хтось чергує й руками проводить ваші документи, створені в ІБ - це сильно. Я тому й припустив, що то вам наснилося.
  klug написав:Добре, я вас зрозумів - у Альфи з ІТ усе ще гірше.

Насправді ні. ІТ в Альфі - потужне й сильне. Просто МАБ не надто в пріорітеті.
  klug написав:але цей факт усе одно не робить ІТ ТАСа "передовим".

Ніби ніхто його й не ставив у передові.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2016 02:39

  Faceless написав:
  klug написав:Я вам пишу, що уночі затримка значно більша у порівнянні з днем, а ви мені відповідаєте, що затримки пов'язані з тим, що система не розрахована на таке навантаження. Отже, виходить, що о 2-й - 3-й ночі навантаження на система значно більше, ніж посеред робочого дня. Я правильно вас розумію? Система вночі майнить біткоїни для покупки нових банків?

Ні, не правильно. Я описав причини затримок загалом. Що там конкретно вночі - накладаються регламенти, чи ще щось - хтозна. Я в цей час якось фінансові операції не практикую, тож підтвердити чи спростувати не можу. Але припущення, що о 2-3 годині ночі хтось чергує й руками проводить ваші документи, створені в ІБ - це сильно.

Тут ось яка річ, у науці є поняття теорії і гіпотези. Моє припущення про людський фактор - це теорія, бо описує процеси реального світу, базуючись на практиці. Хоч теорія і може бути хибною, але, так як вона має експериментальне підтвердження, дає змогу робити якісь прогнози. У вас же лише гіпотеза, бо практики ви такої не маєте, більше того, я вбачаю логічне протиріччя між прогнозованими результатами роботи вашої гіпотези і практикою. Я цілком припускаю, що система там і правда може працювати на межі своїх можливостей і потребувати оновлення, але маю сумніви, що саме це спричиняє те явище, яке ми намагаємося обговорювати. Я не стверджую, що там якась панянка бігає друкувати меморіальний ордер серед ночі і зранку шле копію голубиною поштою у відділення. Але припущення про присутність людини, яка моніторить операції і без підтвердження якої операція не проводиться, мені не видається на стільки абсурдною як вам. Можливо ТО, або хтось з "бійців невидимого фронту", як потайки нас читають припіднімуть завісу над цією таємницею, якщо до того їх не розірве від сміху при прочитанні цього флейму.
  Faceless написав:
  klug написав:Добре, я вас зрозумів - у Альфи з ІТ усе ще гірше.

Насправді ні. ІТ в Альфі - потужне й сильне. Просто МАБ не надто в пріорітеті.

А що тоді у пріоритеті, заміна "підставочок під каву"?
  Faceless написав:
  klug написав:але цей факт усе одно не робить ІТ ТАСа "передовим".

Ніби ніхто його й не ставив у передові.

Ви ж модератор, а читаєте не уважно:
  rufius написав:ай-ти ТАССА в чём-то колхозные, а в чём-то и передовые.

Хоча, судячи з написання, мова, напевно йшла про одну пропагандистську інформаційну агенцію і це я не зовсім зрозумів.
klug
 
Повідомлень: 8455
З нами з: 18.08.14
Подякував: 357 раз.
Подякували: 1182 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2016 02:56

Re: ТАСКОМБАНК (Бізнес Стандарт)

  klug написав:А що тоді у пріоритеті, заміна "підставочок під каву"?

Рішення для корпоративного бізнесу, а тепер ще й злиття з УкрСоцем.
  klug написав:Можливо ТО, або хтось з "бійців невидимого фронту", як потайки нас читають припіднімуть завісу над цією таємницею, якщо до того їх не розірве від сміху при прочитанні цього флейму.

Ну хоч зранку людині настрій піднімемо
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1 ... 10531054105510561057 ... 3816>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6599651
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
102031 14846385
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
УкрСибБанк BNP Paribas Group (2010 - 2021) 1 ... 1801, 1802, 1803
Anonymous » Нед 28 лис, 2004 14:35
18025 204538
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:03
klug
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама