Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 17011702170317041705 ... 4197>
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2016 20:00

  vak написав:Будивельника не хочу расстраивать сильно. Полтава дольше многих подконтрольных городов Донбасса сопротивлялась декоммунизации. А в области сплошные улицы Фрунзе и Ленина не переименованы и не собираются.
1 За останніх три місяці- я два рази був в Полтаві
2 Мої полтавські друзі дадуть фори львівським свободівцям( при цьому самі вважають себе українцями і розмовляють на російській)
3 На мою особисту думку
Ідолів потрібно знищувати в собі, і не звертати увагу на назви вулиць ( тобто фальшивих ідолів зовні) , адже спочатку потрібно зробити головне , а вже потім доробляти другорядне ( як на мене перейменування вулиць- це останнє чим потрібно займатись , в момент російської агресії)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2016 20:12

  Starikan написав:
  layer80 написав:
  Starikan написав:Не тужатся, а сопротивляются. Налоговые майданы и т.п.
Смех, а не "сопротивление".

В каком смысле? В смысле эффекта? Так эффект вроде был.
Есть и скрытое сопротивление типа "налогов (или, скажем, коммуналку) не платил и платить не буду".

Ни эффекта, ни видимости... Т.к., вероятно, вы не сталкивались, возможно, не знаете, что не платить за коммуналку себе дороже...
layer80
 
Повідомлень: 954
З нами з: 12.03.09
Подякував: 69 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2016 20:13

  detroytred написав:А дискуссия о роли элит очень даже по теме.
Я вижу, исходя из этого, что как *элиты* решат, так и будет.
Разумеется, в разумных пределах (иначе Будивельнык сейчас же приведёт пример крайности)).
Чому це крайнощі? Я привожу реальні приклади, для того щоб Ви самі могли вирішити відповідають ці наголошую - реальні приклади - Вашому загальному-теоретичному баченню.
Наприклад
В мене є своя теорія , яка пояснює ( в крайньому випадку для мене) чому Ви вважаєте що лідер це фсьо..., а я вважаю , що головне це народ , а діло лідера процентів на 10-20 допомогти цьому народу.
Пояснення теорії просте
1 Всі люди діляться на керівників і виконавців
2 Виконавцям не вистарчає кваліфікованих(правильних/ідейних і так далі)керівників ,
керівникам не вистарчає - грамотних виконавців
3 Я керівник , і в процесі свого життя , згенерував море ідей - які в процесі виконання були поховані низькою кваліфікацією(відповідальністю...) виконавців.
Тому для таких як я - головне знайти того хто може виконати , а придумувати є кому.
Ви скоріш за все виконавець ( типовий представник померлого СРСР , в якому людина - ніщо , компартія(геніальний керівник і коваль всіх перемог) - це все...
От і виходить
В моєму світі - проблем з ідеяні - не має.Є проблеми з тим , хто може ці передові ( для основної маси оточуючих , але при цьому на 50-70 років відсталі для Європи/США ) виконати.
У Вашому - є проблеми з направляючими і керуючими...

В мене просте логічне запитання
Як думаєте, в сьогоднішньому високоінформативному світі , що легше знайти
Ідею ( керівника який може керувати колективом який буде втілювати цю ідею в життя), чи колектив

Для мене відповідь елементарна
На порядок складніше створити( або перетворити з застарілого) колектив, ніж знайти ефективного менеджера.
Тих менеджерів зараз - греблю гати
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2016 20:16

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  budivelnik написав:В мене є своя теорія , яка пояснює ( в крайньому випадку для мене) чому Ви вважаєте що лідер це фсьо..., а я вважаю , що головне це народ ,

Объясните парадокс Кореи. Или на севере собрались исключительно любители травы на обед, а на юге - цвет нации?
layer80
 
Повідомлень: 954
З нами з: 12.03.09
Подякував: 69 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2016 20:17

  detroytred написав:А что такое в действительности выбор народа?
Каким процентом большинства он (мнение целого народа) должен определяться?

Не формально юридически (согласно закону, общественному соглашению), по которому, например, большинство, а реально.
Какой процент должен быть?

Ведь если Овощ, к примеру, на один-два процента (или хоть десять)) набрал больше голосов, то реально это значит, что из 10 человек, как минимум, 4 против.
Не может простое формальное большинство в несколько процентов подаваться, как выбор (мнение) всего народа.
По любому вопросу и в любом обществе.

То есть формулировка, которой не задумываясь, привыкли пользоваться, некорректна.
Результат по просто
большинству является лишь способом принятия решения.
И не более. А не отражением воли)) народа.
Якщо виконана проста умова
Відсутність фальсифікацій на десятки процентів в момент коли перевага в одиниці - то голосування це єдино вірне рішення.
Друге питання вибори в Україні ( чи в Росії) , чи реіерендум в Криму чи фейк-вибори в ОРДЛО
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2016 20:18

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

Новости (впрочем, какие там новости) про MH-17:
Международное следствие обвинило Россию в катастрофе MH17
http://lb.ua/news/2016/09/28/346413_mezhdunarodnoe_sledstvie_obvinilo.html

Кто-то тут мечтал, что Украину обвинят или найдут таки пилота загадочного "Су-27" о котором врало Минобороны РФ...

А вот незадача.
Whatever
 
Повідомлень: 2396
З нами з: 09.10.15
Подякував: 1211 раз.
Подякували: 669 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2016 20:20

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  detroytred написав:Ведь если Овощ, к примеру, на один-два процента (или хоть десять)) набрал больше голосов, то реально это значит, что из 10 человек, как минимум, 4 против.

Не совсем понятна Ваша мысль... Выбирает большинство, а избранный учитывает мнение всех. Если он будет игнорить мнение меньшинства при такой хлипкой позиции (+2-3%), окажется на свалке. Это если институт выборов хотя бы относительно работает.
layer80
 
Повідомлень: 954
З нами з: 12.03.09
Подякував: 69 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2016 20:20

  layer80 написав:
  budivelnik написав:В мене є своя теорія , яка пояснює ( в крайньому випадку для мене) чому Ви вважаєте що лідер це фсьо..., а я вважаю , що головне це народ ,

Объясните парадокс Кореи. Или на севере собрались исключительно любители травы на обед, а на юге - цвет нации?


На севере изначально собрались коммунисты (вернее коммуняки), на юге - нет.
Whatever
 
Повідомлень: 2396
З нами з: 09.10.15
Подякував: 1211 раз.
Подякували: 669 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2016 20:22

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  detroytred написав:А что такое в действительности выбор народа?
Каким процентом большинства он (мнение целого народа) должен определяться?

2/3 от количества избирателей. :)
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2016 20:24

  layer80 написав:
  budivelnik написав:В мене є своя теорія , яка пояснює ( в крайньому випадку для мене) чому Ви вважаєте що лідер це фсьо..., а я вважаю , що головне це народ ,
Объясните парадокс Кореи. Или на севере собрались исключительно любители травы на обед, а на юге - цвет нации?
А навіщо лізти в Корею...
У нас є ближчі приклади
Західна Україна і Донбас
Генетично - одна нація.
Світоглядно - різні ( були , поки геній ху.йло не втрутився :D )
Взагалі , якщо вірити вченим , людство це брати і сестри від мізерної групи в якихось 100 000 осіб....
І вся різниця в кольорах шкіри,очей,смаків,менталітетів - біла сформована тривалим перебуванням в різних географічних,політичних,релігійних впливах.
Чим більший термін впливу - тим більше часу потрібно на корекцію цього впливу.
Впливи сформовані на протязі 2-3 поколінь - розформовуються або
винищенням цілого покоління ( Содом і гомора)
або безальтернативним зомбуванням ( Мойсей- 40 років , СРСР- залізний занавіс)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 17011702170317041705 ... 4197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 19585
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 сер, 2017 10:42
PSPoldman
183 99471
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 тра, 2017 23:36
M-A-X
0 7913
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 жов, 2015 09:47
НИЧОСИ
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама