Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 19291930193119321933 ... 4197>
Повідомлення Додано: Пон 24 жов, 2016 00:11

Будивельнык
Указал Вам на непорядочные Ваши поступки, в ответ получил - тыканье и прямое хамство (от психзаболевания и до нехватки ума, клизьмы).

Как в общественном транспорте или на рынке при соприкосновении с подобными.

Из под проевропейской одежки чётко и ярко проявилась суть.
Какое цивилизованное будущее от подобных масс?))
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 жов, 2016 00:17

  detroytred написав:Указал Вам на непорядочные Ваши поступки, в ответ получил - тыканье и прямое хамство (от психзаболевания и до нехватки ума, клизьмы).
1 Хто Ви такий щоб мені щось вказувати?
2 Яка шапка Наполеона підказала вам , що я буду прислухатись до ваших вказівок
3 Чи не припускаєте Ви , що моє тикання і пряме хамство - це наслідок Ваших тупих вказівок ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 24 жов, 2016 01:08

  budivelnik написав:
  detroytred написав:Указал Вам на непорядочные Ваши поступки, в ответ получил - тыканье и прямое хамство (от психзаболевания и до нехватки ума, клизьмы).
1 Хто Ви такий щоб мені щось вказувати?
2 Яка шапка Наполеона підказала вам , що я буду прислухатись до ваших вказівок
3 Чи не припускаєте Ви , що моє тикання і пряме хамство - це наслідок Ваших тупих вказівок ?

"Шапка Наполеона" не жмет? :mrgreen:
plus1
 
Повідомлень: 1448
З нами з: 23.01.15
Подякував: 96 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 жов, 2016 01:13

  Ой+ написав:Страхова медицина по наміткам буде покривати 1-й рівень, а на 2-му та 3-му треба чимраз більше розкошелюватись, хоча для більшості об'єктивно і зараз так. Ще максимально будуть скорочуватись ліжко-місця в стаціонарі. Знову ж таки однозначно реформувати медицину потрібно і давно, але оскільки сімейних лікарів мають проплачувати місцеві бюджети, то величезні сумніви що їм світять такі зарплати.


Страховая медицина должна охватывать все медуслуги, в которых нуждается больной. Раскошеливаться при этом нужно: за косметические услуги, за дополнительный комфорт (одноместные палаты и т.п.), за лечение дорогими препаратами (методами), у которых существуют бесплатные аналоги.
Так во всём мире: лечение по медицинским показаниям для пациента бесплатно, платить нужно за дополнительный комфорт, удобство, понты и прочие хотелки, которые прямо не влияют на качество лечения.
Tegularius
 
Заблокований
Повідомлень: 1816
З нами з: 11.02.14
Подякував: 238 раз.
Подякували: 255 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 жов, 2016 02:36

  Андрей_В написав:
  Kripo написав:4. "Думаю за вступление Украины в ЕС процентов 10 граждан ЕС если наберется" - это Вы откуда берете?! Из россиянской пропоганды?! Берите, раз Вы немецкий понимаете - http://www.stern.de/politik/ausland/ste ... 98278.html и читайте.


бгг))) я вам говорю про сейчас, а не про 2014 год (статья в ссылке), в котором было 32% и из самой статьи следует что этот процент таял уже тогда с каждым месяцем (-4% за 1 месяц)) :lol: :lol:
Как токма гансы прозрели и сняли лапшу, думаю процент и 10 уже не составляет :lol:


интересная игра, Во пишете всякую чушь, ни одной ссилки, а если и даете, то ставите все с ног на голову, а мои Вам не нравяться, слишком старое?

Ладно, вот новая - 08.2016, Затмете, Албания уже официальной кандидат в EU

https://yougov.de/news/2016/08/04/eu-be ... r-hoher-a/

-19 - это 40,5% за i 59,5 против... Так что...

так вот, моя интерпретация - половина би и хотела нашего вступления, во время Майдана, но с началом воини люди напугану и боятсься.
Kripo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1365
З нами з: 24.07.10
Подякував: 454 раз.
Подякували: 253 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 24 жов, 2016 07:28

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  Tegularius написав:Страховая медицина должна охватывать все медуслуги, в которых нуждается больной.


Ніде такого нема, є різні по вартості поліси. Базовий охоплює першу медичну допомогу, більший спектр - значно вища ціна. Якщо би скласти докупи всі медичні потреба українців з вартістю їх можливого задоволення, то отримали би трильйони доларів у підсумку. Тому ці гроші які будуть якимось чином реально доступні навряд чи дозволять дати серйозне покращення медичних послуг.
Мені взагалі незрозуміло навіть як взагалі зможе сімейний лікар прийняти-обійти всіх пацієнтів в періоди масових респіраторних захворювань, якщо захворіє одночасно 3-4 % його планованих пацієнтів 100-300 осіб.
Так що надія широких верств населення на здоровий спосіб життя, який має у п'ять разів більший вплив на здоров'я людини ніж медицина.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6637
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1020 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 24 жов, 2016 10:25

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  Tegularius написав:Страховая медицина должна охватывать все медуслуги, в которых нуждается больной.

Легко! При соответствующей финансовой компенсации. :)
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 жов, 2016 10:29

  yanyura написав:
В Европарламенте пообещали санкции против России до полного выполнения Минских соглашений
"Санкции будут сохраняться и будут продолжать применяться до тех пор, пока Минские соглашения полностью не будут выполнены", - подчеркнул Шульц и добавил, что Минские соглашения должны быть выполнены всеми сторонами конфликта.

http://www.dsnews.ua/world/v-evroparlam ... 2016224200
Т.е о Крыме можно забыть?

З чого витікає такий висновок? Є санкції за Крим, є за Донбас.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 жов, 2016 10:47

  justit написав:Вроде бы ту операцию не США начало, и не США положило ей конец.


бггг)))
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 жов, 2016 10:49

  lapay написав:Шкода, не можу знайти статтю на РБК, як все починалось в КНР. Як комуністи тормозили розвиток бізнесу, як, завдяки хабарям, пішов процес лібералізації. Єдина роль Компартії КНР була в тому, що вона не заважала малому бізнесу.


Комуняки до сих пор регулируют и управляют - благодаря этому и результат.
Самотек в Кетае не самая лучшая идея 8)
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 19291930193119321933 ... 4197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 19643
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 сер, 2017 10:42
PSPoldman
183 99605
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 тра, 2017 23:36
M-A-X
0 7952
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 жов, 2015 09:47
НИЧОСИ
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама