Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 25622563256425652566 ... 4197>
Повідомлення Додано: Пон 23 січ, 2017 02:15

  budivelnik написав:
  Tegularius написав:
  budivelnik написав:Можете назвати країну яка пішла шляхом ЄС/США і станом на сьогодні живе гірше ніж педераційники ?
Так на хвильку - педерація лідер -значить її сателіти жити будуть гірше, і я Вам пропоную порівняти не лідера з лідерами ( тут орда в дупі)
Я пропоную порівняти аутсайдерів ЄС з лідером скрєпного світу.
Украину берут в ЕС? Думал, уже не осталось тех, кто верит в скорое вступление в ЕС.
Це скрєпніки чекають поки їх кудись візьмуть , бо вони самі по собі нічого не варті.
Нам не потрібно щоб нас брали в ЄС/США/Канаду....
Нам потрібно розвивати свою економіку по прикладу європейських країн , а не по прикладу країни бензоколонки.
У нас для цього відсутні природні копалини. Немає в нас стільки газу щоб в рік 150-200 млрд м3 за кордон продавати , а значить не буде в нас можливостей жити за природну ренту...
Зате в нас є надлишкові трудові ресурси (і завжди були) десь 5 млн осіб
Є чорноземи
Тому треба розвивати те що є , а не чекати поки хтось дасть...
Бо дадуть мало- а заберуть все.
А если всё же ответить: Беларусь в среднем живет получше Румынии и Болгарии.
А як живе
Придністровя , Абхазія ,Осетія,Крим, ОРДЛО ?
Трошки покраще - разів в 10 - чи не так ?
Та й з Білорусією - питання дискусійне.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD_%D0%B7%D0%B0_%D0%92%D0%92%D0%9F_(%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BB)_%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D1%83%D1%88%D1%83_%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F
80 Білорусь Білорусь 6 583
81 Болгарія Болгарія 6 582

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Додано: Пон 23 січ, 2017 01:14
Стянуто с соседней ветки.
Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?
То что народ валит табунами - факт. Из тех, кто еще не свалил - огромное количество готовящихся к свалу или предпринимающих определенные шаги в этом направлении. И это понятно. Примечательно другое - проблема есть и она уже вышла за пределы кухонь и междусобойчиков, центральные телеканалы от сюжетов в выпусках новостей и до часовых программ выпускают на эту тему. Уже до самого тупого през..., кхе, чиновника должно дойти, что грядут проблемы посерьезней нынешних.
И похоже дошло. Но чинуши-то у нас не просто чинуши - они "владельцы заводов, газет, пароходов", а тут такая фигня - рабы с плантации разбегаются в разные стороны. А кто-же на фабриках наших самых сладких работать будет, а кого-же мы стричь-то будем? Надо-же что-то придумать! Придумали. Придумали посты в фейсбуках постить наподобии этого:

Borys Filatov
6 ч ·
Про эмиграцию.
...
В ленте постоянно всплывают чужие мысли про эмиграцию.
Буду краток.
Мог уехать. Могу уехать. Имел возможности. Имею возможности.
Не хочу и не буду.
Не имею ни чужого паспорта, ни собственности за границей.
Не хочу и не буду.
...
Это моя страна. Это моя земля. Тут живёт моя семья и похоронены мои родители.
Всем, кто не согласен: "Давай, до свиданья" (с)


И что самое интересное - веришь человеку. Ну ГДЕ? В какой нормальной стране, депутаны наличкой декларируют десятки миллионов баксов? В какой воюющей стране первое лицо страны имеет "маленький" бизнес в стране-агрессоре, финансируя таким образом эту самую агрессию? Может Премьер Израиля имеет маленький свечной заводик в Иране? Нет, наверное. А может он борется с коррупцией и теневой экономикой и тоже офшоры в Панаме, на Кипре, острове Мэн, штате Делавер имеет?
При этом нам рассказывают, что во всем виноват хутлер, а-то бы мы уже Швейцарию догнали и перегнали.
В стране фактически нет медицины - есть отдельные врачи и некоторое количество частных клиник.
При этом Украина впереди планеты всей по туберкулезу и СПИДу. Всем пофиг.
В стране валится в пропасть образование. Некогда уважаемые в мире вузы уже скатились ниже плинтуса.
Экономика-же загоняется в гроб планомерно и целенаправленно. Мне уже на самом деле иначе как, что все идет по принципу "Чем хуже - тем лучше" и не кажется.

Кажется что-то интересное начинается :D
И Мустафа статью накатал в Украинской Правде. Вангую, если ничего не измениться увидим к 2020 году жилье в Киеве с забитыми досками окнами. :(
plus1
 
Повідомлень: 1448
З нами з: 23.01.15
Подякував: 96 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 січ, 2017 08:07

plus1
І народ Валить
І на кухнях все ясно
І економіка в гробу
....
А ми все ще не замерзли від відсутності газу , квартири будуються десятками тисяч , покупки автомобілів зростають, мінімалка росте - і це у воюючій країні , яка втратила єдину можливість розвитку повернувшись до педерації задом.... :D
Якщо це загнивання - то я тоді уявляю якою буде стабілізація і навіть боюсь уявити як буде виглядати розвиток.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 23 січ, 2017 10:30

  budivelnik написав:А якщо в педерації де своїх продуктів малувато , якийсь мутко вирішує за скільки футбольні канали дивитись , а якийсь міністр - чи можна щось з України купувати - то це диктатура.


А в ЕС кто решает? :lol: Причем РФ квотировал мало что, по крайней мере по харчам - вези не хочу. А в ЕС хрен ты шо завезешь без утвержденной резолюции 100500 чинуш, протирающих штаны в Брюсселе. Ты думаешь Англия на выход попросилась из-за чего? Да их эта бюрократия и всякие квоты просто заколебали. То не продавай. Там рыбу не лови. Сюда не ходи, башка упадет.
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 січ, 2017 10:32

  Starikan написав:Это вы Вовану объясните.


До 2014 года все было нормально. Если кто не верит - может статистику глянуть.
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 січ, 2017 10:37

  budivelnik написав:А якщо в педерації де своїх продуктів малувато , якийсь мутко вирішує за скільки футбольні канали дивитись , а якийсь міністр - чи можна щось з України купувати - то це диктатура.
А в ЕС кто решает? :lol: Причем РФ квотировал мало что, по крайней мере по харчам - вези не хочу. А в ЕС хрен ты шо завезешь без утвержденной резолюции 100500 чинуш, протирающих штаны в Брюсселе. Ты думаешь Англия на выход попросилась из-за чего? Да их эта бюрократия и всякие квоты просто заколебали. То не продавай. Там рыбу не лови. Сюда не ходи, башка упадет.
Ще раз для продавців чебуреків....
1 Продаж по квотам - безмитна , а тому квотується на всіх ринках
2 Продаж на ринкових умовах - ніким не обмежується і це забезпечують правила СОТ.
Є в тебе товар який ти хочеш продати , а покупець (кінцевий) хоче спожити - плати мито і торгуй на здоровя.
І ніякий оніщенко тобі в цьому заважати не буде

В цьому то вся різниця, бо педерація ні по квотам ні без квот з Україною торгувати не хоче
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 23 січ, 2017 10:55

  budivelnik написав:В цьому то вся різниця, бо педерація ні по квотам ні без квот з Україною торгувати не хоче


Бойкот российских фур кто начал ? Правильно. Они что не знали, что в ответ будет ответный поголовный запрет транзита ?
Что сейчас ныть, что транзит в Казахстан не пускают.

Еще весной 2014 года надо было полностью запретить торговлю с РФ, ввести визовый режим, запрет на транзит российского газа, военной положение и полную мобилизацию. У страны оттяпывают кусок территории, они блин обижаются, что педерация с ними не торгует и транзит не пускает. Украинский гибридный менталитет.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20491
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Пон 23 січ, 2017 11:01

  budivelnik написав:Ще раз для продавців чебуреків....
1 Продаж по квотам - безмитна , а тому квотується на всіх ринках
2 Продаж на ринкових умовах - ніким не обмежується і це забезпечують правила СОТ.
Є в тебе товар який ти хочеш продати , а покупець (кінцевий) хоче спожити - плати мито і торгуй на здоровя.
І ніякий оніщенко тобі в цьому заважати не буде

В цьому то вся різниця, бо педерація ні по квотам ні без квот з Україною торгувати не хоче


бгг)) квоты и есть практически все. что ты можешь там продать. Так рынок ЕС устроен. Он поделен. Все распределено. Фермерам рекомендуют что сажать итп. Рынок ПЕРЕнасыщен. Любые заградительные барьеры в виде таможенных пошлин Автоматически отсекают товар как нерентабельный. Для этого, йопт, они и создавали Союз. Не для того шоб ты туда что то пихал. Вот то, чего у них нет, то можешь везти скока хочешь. Только загвоздка тут революционная - этого, чего у них нет (или не хотят почвы убивать) можно было везти и до 2014 года, без всяких проблем.
Когда до тебя это дойдет (через карман), тогда ты и поймешь в какое дерьмо ты вляпался.
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 січ, 2017 11:03

  freeze написав:Еще весной 2014 года надо было полностью запретить торговлю с РФ, ввести визовый режим, запрет на транзит российского газа, военной положение и полную мобилизацию. У страны оттяпывают кусок территории, они блин обижаются, что педерация с ними не торгует и транзит не пускает. Украинский гибридный менталитет.


А вот это правильная позиция. Если уже что то начали, надо доводить до конца и действовать решительно. А так весь этот спектакль утомил уже всех. Три года муму водить и грабить параллельно с двойным усердием.
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 січ, 2017 11:09

  freeze написав:
  budivelnik написав:В цьому то вся різниця, бо педерація ні по квотам ні без квот з Україною торгувати не хоче
Бойкот российских фур кто начал ? Правильно. Они что не знали, что в ответ будет ответный поголовный запрет транзита ?
Что сейчас ныть, что транзит в Казахстан не пускают.

Еще весной 2014 года надо было полностью запретить торговлю с РФ, ввести визовый режим, запрет на транзит российского газа, военной положение и полную мобилизацию. У страны оттяпывают кусок территории, они блин обижаются, что педерация с ними не торгует и транзит не пускает. Украинский гибридный менталитет.
1 А де написано що я ображаюсь?
Я бурно аплодую рішенню педерацію вставляти нам палки в колеса , бо коли я розповідаю що рух в сторону педераційних правил це рух в прірву різні фрізи/плюси - мені не вірять
А коли пуйло своїм указом створює умови по яким ми змушені якнайшвидше переорієнтуватись - я виступаю з ініціативою про присвоєння пуйлу звання Героя України.
ПС
Якби моя воля - я б вже й газопровід перекрив, але поки що є так як є.
При цьому
Ми вже давно нічого не блокуємо - нас же блокують - і на цьому ми отримуємо плюсики в нашій переговорній позиції з Європою
Плюсики прості - ми європейці і виконуємо європейські правила , навіть тоді коли ординці ці ж правила бачили в пятій точці.... тому
а коли нам можна буде москальський газопровід в Європу перекрити?
:D
Тоді коли американські танкери прийдуть :D :D
Добре ми ще трошки почекаємо.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 23 січ, 2017 11:13

А в педераціє це заборонено - барін сказав що банани мають бути з білорусі - значить з білорусі....

Прекращайте писать ерунду. За 25 лет Россия, плотно сидевшая на импортной продовольственной игле, импортировавшая до 30 млн. т зерна в год, превратилась в страну, экспортировавшую в 17-ом продуктов на 17 млрд. долларов (экспорт зерна будет почти равен 40 млн. т, и это не ГМО кукуруза, а продовольственная пшеница), единственная постсовесткая страна, где производство мяса сохранилось на уровне 90-го года (на Украине оно уменьшилось за эти годы вдвое).
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 25622563256425652566 ... 4197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 19538
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 сер, 2017 09:42
PSPoldman
183 99323
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 тра, 2017 22:36
M-A-X
0 7897
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 жов, 2015 08:47
НИЧОСИ
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама