Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 13281329133013311332 ... 4197>
Повідомлення Додано: П'ят 29 лип, 2016 21:24

  layer80 написав:
  budivelnik написав:Сторінок 20 або 50 тому - я вже відповідав на це ваше повідомлення
1 Спасеніє утопающих дело рук самих утопающих.
Я особисто проти того , щоб порядок в окупованих територіях наводили мешканці інших територій. І чим далі постійне місце проживання . тим менше повинно бути призвано.В противному випадку . ті долбодятли які сьогодні сидять у львівських кавярнях з оповіданнями що це західняки винні що у них війна - в себе на території взагалі почнуть стріляти.
2 Питання особисто до Вас
Назвіть послідовність тих , хто з Вашої точки зору має право хазяйнувати у вашій квартирі
Я приведу два ряди , один сімейний, другий державний
Отже на мій погляд , право першочергового прибирання у вашій квартирі мають наступні особи(області)
№__квартира________________правом наведення порядку на ваших територіях
1 Ваша дружина_______________________донецькі/луганські в 3 поколінні
2 ВИ________________________________донецькі луганські в 2 поколінні
3 Ваші діти____________________________донецькі/луганські
4 Батьки(Ваші або дружини)_______ті хто колись був донецькими/луганськими
5 Кум з кумою__________________________харківські/дніпропетровські
6 Сусіди по сходовій_________________полтавські/запоріжські
7 Сусіди по підїзду____________________київські
8 Сусіди по будинку_________________западенці


Еще раз: в Украине нет территорий. Тех или этих. Государство у нас унитарное. С едиными правами о обязанностями. Донецк мой настолько же, насколько и Ваш. Если бы я был троллем назвал бы Вас сепаратистом.
П.с. Если Ваша точка зрения распространена на западной Украине, в стране все плохо...
....
Отже у ефемерному випадку з Польщею....
Ну Ви зрозуміли.

"Хатаскрайники" ми всі.

якщо історія не бреше, то саме так Київську Русь топтали то одні то інші.
аж допоки князі не зрозуміли причину.
1 У вас подвійні стандарти
Від усіх вимагаєте - самі уникаєте.
Тому повторюсь
Кому Ви доручите прибирання в квартирі ?Якщо погоджуєтесь з моєю табличкою - то якого милого викаблучуєтесь
Якщо маєте свою думку - то чого її не озвучуєте ?
2 Плани по мобілізації - штука хороша . от тільки хотілось би взнати ще одну цифру
який відсотковий склад сьогоднішніх служивих в сьогоднішніх ЗСУ в порівнянні з відсотковим складом мешканців України по областям.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27685
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 29 лип, 2016 21:25

  detroytred написав:Ни Донбасс, а уж тем более Харьков, Одесса не поднимались.
Население не поднималось.


Во-первых, поднималось - демонстрации с власовскими флагами вполне себе были.

Во-вторых, даже если не поднималось - почему в Донецке ДНР, а в Харькове все нормально?
Whatever
 
Повідомлень: 2396
З нами з: 09.10.15
Подякував: 1211 раз.
Подякували: 669 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 лип, 2016 21:29

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  Whatever написав:Сорри, но я в сетях давно. И если у человека идет набор тенденциозных претензий ("американцы на Луне не были и развалили СССР, нами правят рептилоиды и травят ГМО, Ющенко американский агент проводящий политику русофобства" и т.д. и т.п.) то никакие пояснения не помогают в 90% случаев.

Эт Вы случайно не обо мне?
layer80
 
Повідомлень: 954
З нами з: 12.03.09
Подякував: 69 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 лип, 2016 21:34

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  budivelnik написав:1 У вас подвійні стандарти
Від усіх вимагаєте - самі уникаєте.
Тому повторюсь
Кому Ви доручите прибирання в квартирі ?Якщо погоджуєтесь з моєю табличкою - то якого милого викаблучуєтесь
Якщо маєте свою думку - то чого її не озвучуєте ?
2 Плани по мобілізації - штука хороша . от тільки хотілось би взнати ще одну цифру
який відсотковий склад сьогоднішніх служивих в сьогоднішніх ЗСУ в порівнянні з відсотковим складом мешканців України по областям.


Свою мысль я озвучил четко. С Вашей табличкой не согласен. В моем представлении, мы куча братьев в одной квартире. И я должен каждому независимо от расстояния. И мне должен каждый. И требования к каждому одинаковые.
Там есть еще погибшие по регионам... Примерно отражают интенсивность участия в боях...
layer80
 
Повідомлень: 954
З нами з: 12.03.09
Подякував: 69 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 лип, 2016 21:42

  layer80 написав:
  budivelnik написав:1 У вас подвійні стандарти
Від усіх вимагаєте - самі уникаєте.
Тому повторюсь
Кому Ви доручите прибирання в квартирі ?Якщо погоджуєтесь з моєю табличкою - то якого милого викаблучуєтесь
Якщо маєте свою думку - то чого її не озвучуєте ?
2 Плани по мобілізації - штука хороша . от тільки хотілось би взнати ще одну цифру
який відсотковий склад сьогоднішніх служивих в сьогоднішніх ЗСУ в порівнянні з відсотковим складом мешканців України по областям.
Свою мысль я озвучил четко. С Вашей табличкой не согласен. В моем представлении, мы куча братьев в одной квартире. И я должен каждому независимо от расстояния. И мне должен каждый. И требования к каждому одинаковые.
Там есть еще погибшие по регионам... Примерно отражают интенсивность участия в боях...
1 Є звичайно
І коли цю кількість загиблив в особах Ви порівняєте крізь призму кількості проживаючих в кожному з регіонів, то Львівська область програє тільки Дніпропетровській, а значить Ви повинні вибачитись за свої інсуації , в яких ви стверджуєте що західняки не приймають участі в конфлікті.
2 Запамятайте самі і передайте іншим
В цьому житті , ніхто нікому нічого не винен.
В цьому житті , щоб отримати допомогу від сусіда - потрібно прийти , схилити перед ним голову і попросити про допомогу . мотивуючи тим . що власний син/алканавт не слухає і пре на тата/маму з кулаками(автоматом)
Тоді вас почують і допоможуть.
А от коли спочатку- Ми всіх годуємо...
Потім - хочемо в расєю
потім - а чому ви нам пенсії не платите
потім - а чому западенці не хочуть воювати , а ми в той час будемо сидіти на курортах закарпаття/львівщини

То може ви винуваті ?
То може вам потрібно спочатку вибачитись . а вже потім просити( помітьте - не вимагати , а просити стоячи на колінах перед нами , бо на Ваших територіях , від ваших сусідів.яких ви виховували і вигодовували - йдуть труни у всі куточки України.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27685
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 29 лип, 2016 22:02

Это ошибка - приравнять территорию частной собственности с государственной.
Точнее двойные стандарты.

Защита государственной целостности, контроль соблюдения законов государства и т.д. являются функциями не местных громад (квартир)), а государства.
detroytred
 
Повідомлень: 28779
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 лип, 2016 22:05

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  budivelnik написав:Ви повинні вибачитись за свої інсуації , в яких ви стверджуєте що західняки не приймають участі в конфлікті.


Я такого не утверждал, извините...
Вы никому ничего не должны - и не надо. И мне никто ничего не должен. Но я должен. И потому стараюсь помогать. А Вы уж для себя сами решайте...
Может я тоже виноват. Не знаю.
layer80
 
Повідомлень: 954
З нами з: 12.03.09
Подякував: 69 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 лип, 2016 22:13

Там выше ведь уже озвучена версия почему в Харькове не состоялось.
1. распил средств организаторами;
2. влияние Бени.

*это не ваша заслуга, а наша ошибка* (с)
detroytred
 
Повідомлень: 28779
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 лип, 2016 22:13

  Whatever написав:
  detroytred написав:Ни Донбасс, а уж тем более Харьков, Одесса не поднимались.
Население не поднималось.


Во-первых, поднималось - демонстрации с власовскими флагами вполне себе были.

Во-вторых, даже если не поднималось - почему в Донецке ДНР, а в Харькове все нормально?

потому что в Харьков не поехал какой-нибудь Гиркин, бородай и прочие фсб-тамада персонажи;
потому что Харьков начался чуть позже Донецка и наверно харьковчане (и можновладци) поняли на примере Донецка, что это не шабаш пенсионеров и алкашей, а что то по серьезней;
потому что Донецк с самого начала сдал (продал) Киев, иначе марш колонны сепаров из Славянска в Донецк, которую никто не жахнул на трассе, не объяснить.
Все, что написано выше не отменяет факт готовности определенного количества людей выступить против Украины, но без тамады и мороза со стороны Киева, ничего б не было в Донецке...за Луганск незнаю
482613
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4
З нами з: 29.07.16
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 лип, 2016 22:32

  layer80 написав:И я должен каждому независимо от расстояния. И мне должен каждый.


  layer80 написав:Вы никому ничего не должны - и не надо. И мне никто ничего не должен.


Причем на одной странице, рядом практически.
Whatever
 
Повідомлень: 2396
З нами з: 09.10.15
Подякував: 1211 раз.
Подякували: 669 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 13281329133013311332 ... 4197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 19778
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 сер, 2017 10:42
PSPoldman
183 100493
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 тра, 2017 23:36
M-A-X
0 8037
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 жов, 2015 09:47
НИЧОСИ
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама