Уряд оголосив війну "пенсійному туризму"

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 6869707172 ... 99>
Повідомлення Додано: Суб 22 лис, 2014 15:38

  Frant написав:
  mortimer написав:
  Tip Top написав:Надо было сразу авиацией жахнуть по этим гумноконвоям,

Да, жалко, что у нас нет авиации. Тогда можно было бы жахнуть ещё в феврале.

Що ви як діти в дитячому садку)))
Росіяни вже натягали на Донбас засобів ПВО.
Не можна там нашим літати - кацапи зіб,ють з ймовірністю 30% на виліт.
Артилерією приходиться працювати.


Секунду, такие вещи как авиация и ПВО - никогда не существовали отдельно. Там где есть авиация - всегда есть ПВО. Так что - не пользоваться авиацией ?
Можно пушками и подобным - так на них тоже есть точно такие же средтства противодействия как и ПВО против авиации.

Это - операция, со многими компонентами (вкл.ПВО), многослойная и многоходовая а не просто - "подняли борта, пустили ракеты, и тикать".
Это группы бортов, разных, вертушки, группы атаки и отвлечения, ударные, прикрытия и подавления ПВО, штурмовики - плюс земля, с артиллерией и пехотой... :roll:
Всё это есть (пока ещё Слава Богу) - нет увязки и видения. Поэтому - как тот толстяк выше пока. :cry:
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5814
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 лис, 2014 15:56

Що таке Донбас і чи не пора відключити йому газ?

"Напомним, еще зимой в Донецке появились разного рода "отряды охраны правопорядка", "добровольческие дружины" и т.п., которые заявили, что будут охранять город от вторжения "правосеков" и "бандеровцев". Единственное, где были замечены хорошо вооруженные представители этих отрядов и дружин, так это не на патрулировании улиц, а на точках сбора пожертвований. Уже тогда "точки" конкурировали друг с другом, заявляя, что на данной точке – самые что ни на есть настоящие защитники города, а на другой – жулики. Вечерний дележ собранных денег мог сопровождаться стрельбой, а утром обделенные выручкой рассказывали, что собиратели всю ночь кутили в ресторанах.

Начало было положено, и в дальнейшем денежный конфликт оброс спорами за место дислокации. Вооруженные формирования условно поделили города под себя.

К лету сложилась ситуация, когда одну часть Донецка контролирует батальон "Оплот", другую – батальон "Восток", окраину "держат" казаки, а в Зугрэсе или Шахтерске вообще засели не подчиняющиеся никому кавказцы. Горловку, Макеевку и Енакиево отдали на откуп полевому командиру Игорю Безлеру ("Бесу"), Славянск – Игорю Гиркину (Стрелкову), Донецк остался под контролем командира "Оплота" Александра Захарченко, а также Александра Ходаковского, возглавлявшего батальон "Восток".

Позже к ним присоединилась батальоны "Русская православная армия" и "Кальмиус", прибывшие боевики из Крыма, казаки. Неладное дончане почуяли тогда, когда в эфире захваченного боевиками "ДНР" государственного телеканала в бегущей строке появилось сообщение о том, что, увидев в черте города работающий минометный расчет, необходимо позвонить по указанному телефону горячей линии.

"Когда я впервые прочитал эту бегущую строку, то испытал смешанные чувства, – поделился дончанин Максим Сиренко. – Если в городе нет украинской армии и столь "любимых" боевиками "правосеков", то получается, что боевики объявили охоту на своих же?

То есть крысы начали поедать сами себя. Ну да такое не раз уже случалось в истории человечества, когда люди не могли поделить деньги или власть. В итоге мы имеем постоянные автоматные перестрелки во дворах, пьяные драки между боевиками, а то и обстрелы друг друга из минометов. Как всегда, страдают мирные граждане, пока бандиты выясняют между собой отношения. Здравствуйте, девяностые годы!""

Источник: Украина без цензуры
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23830
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 лис, 2014 23:35

Re: Уряд оголосив війну

Домбабве хочет кушать.
http://lenta.ru/news/2014/11/22/berem/

П.С. Хрен им.
Free
 
Повідомлень: 2371
З нами з: 03.01.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 447 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 лис, 2014 12:14

Re: Уряд оголосив війну

  Tip Top написав:Морти, Вы часто пишете умные и правильные вещи - но. Кто хочет - находит возможности, кто не хочет - причины.
То же касается предыдущих тем, о том что есть у Украины для успеха, и чего нет.

Всё есть - кроме политической воли и правильной активной концепции

И кто из нас пессимист? :)
"Всё есть - кроме" самого главного. :( Я бы с удовольствием в меру собственных сил поддержал обладателя нужной воли и правильной концепции.

Между нашими позициями одна разница - я читаю список с начала, а Вы - с конца. ИМХО :roll:
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 05:33

Ми здали не тільки території

Чому я вважаю, що не можна припиняти виплачувати пенсії на Донбасі навіть тим дідуганам і бабцям, які не зможуть лишити свої домівки і стати «внутрішніми переселенцями» деінде? 0. Ну, про «взаємозв’язок» пенсій та боргів регіону за електроенергію і газ навіть не буду починати говорити. Тож, одразу далі. 1. Наскільки я розумію, окуповані (як ми називаємо в пресі) населені пункти поки що лишаються – офіційно, згідно законодавства України – Україною. Якщо ні – прошу мене виправити. Також офіційно мешканці цих територій є громадянами України і мають український паспорт. Який, до речі, першим хапають у руки, коли починається бомбування. І згідно з цим паспортом (я вже розжовую – бо не всі розуміють) – вони є громадянами України. Такими самими громадянами, як і ми з вами. 2. Ці бабусі та дідугани, життя яких зараз опинилося під загрозою голодної смерті, «відпахали» на свою країну все життя. Дуже тяжко, в більшості випадків, «відпахали» – бо час був такий. Одразу – я знаю, якою є пенсійна система в нашій країні, не треба про це кричати в першому ж коменті, я і без вас розумію, що вона солідарна, а не накопичувальна. Але… Дайте, будь ласка, от прямо зараз чесну відповідь. Чи готові ви до того, що оця солідарна система лишить вас років так у 70-80 у повній дупі? Чи готові ви опинитися в цій дупі без будь-якої підтримки з боку рідних – бо їх або не буде, або ви будете їм не потрібні? Тільки не поспішайте пафосно говорити: «Та щоб зі мною таке, та ніколи в житті!». Час, він мінливий. Просто – дайте чесну відповідь. Не мені. Собі. А я поки що скажу вам дещо. Дещо про свою родину. Для прикладу. Бо немає «мас», про які сьогодні всі так полюбляють говорити – є лише конкретні приклади. Так от, мої дідусь і бабуся зробили для науки (для науки – ви ще розумієте, що це таке?) та виробництва України набагато більше, ніж робите для держави ви, розпалюючи біль та ненависть в мережі. Далі. Я, мешкаючи в Києві, плачу податки в Україну. Мої батьки, мешкаючи в окупованій частині Донбасу, продовжують платити податки в Україну (хто не знав, це не обов’язково робити готівкою – є така штука, називається «Інтернет», але про неї щось забувають). І при цьому мої дідусь і бабуся, цілком можливо, не будуть отримувати пенсію від України – бо люблять свою домівку, своє місто, свою землю, і в свої 80 років не здатні – ані морально, ані фізично – все це лишити. Є люди, що кричать, що більшість з нинішніх пенсіонерів переважну частину свого життя пропрацювали в СРСР. Так, але, б***, що України тоді зовсім не було? Так чому ми тоді платимо пенсії всім іншим, хто знає, як це розшифровується? Чому платимо тим, хто все життя ні хєра не робив? Мінімалку – так, але ж платимо? Чому моя знайома, яка 20 років тому переїхала з Одеси до Берліну, досі отримує українську пенсію? Є люди, які кричать, що пенсіонери на Донбасі обирали Януковича, комуняк і ко. Ок. А де не обирали? Ми всім перестанемо платити? І тим бабцям, які в Києві за Черновецького за гречку голосували також? Щодо «результатів голосування за референдум» –трохи нижче буде. І, увага, я тут не прошу лишити когось пенсії. Я лиш натякаю (і це моя особиста думка), що і ті, хто зараз щодня ризикують своїм життям під снарядами, її теж заслужили. 3. Далеко не всі пенсіонери ТАМ – сепаратисти чи терористи. Якщо ви впевнені, що там всі ненавидять Україну – ну то просто згадайте, як в Росії повідомили, що на президентських виборах переміг Ярош. ТБ-замальовка на голосуванні на референдумі – не показник. Я вам з 50 добровольцями таку саму забабахаю – оплачуйте чай та «печенькі». Якщо у своїй «вірі» ви посилаєтеся на дані «ЦВК ДНР» – ну то ви просто несповна розуму. От покажіть мені вживу ту бабку, яка кидалася під українські танки, і ще 100 таких самих, які скажуть: і ми так зробимо. Їх там сьогодні немає. Вибачте, але, коли мені адекватна жінка пише, що пенсіонерів на Донбасі треба ледь не вбивати, а в неї самої, за її ж словами, тітка в Харкові сварить «хунту» усіма відомими і невідомими – то у мене бракує слів. Окрім таких самих «відомих» і «невідомих». У мого дідуся є сусід. Він ледь дибає. Він не ходив не референдуми, не кидався під танки і навіть не голосував за Яника і комуністів, але в українському Артемівську держчиновники (!) його в обличчя називають «ватніком». Це – ота сама єдина Україна, яку ми будуємо? Той дідуган і не розуміє, за що йому така «шана». І йому немає що їсти. Пенсію йому досі не виплатили (незважаючи на те, що він таки їздив її переоформляти). А тепер – разом із вимогою «переселитися» – вона йому і не світить. У нього немає в цьому житті вже нікого. Якби не сусіди – вже б тупо помер з голоду. Чи довго йому ще будуть давати такі ж дідугани і бабусі хліб та картоплю? Не знаю. Але він не зможе «переїхати». Фізично. Я не кажу про інвалідів вже. І ще дещо, вже про мого дідуся. Саме від нього я в свій час дізналася, що з Європою Україні має бути добре. Він знав це тоді, коли ви ще не вміли ходити. Але коли наш човен принаймні наблизився до берега, ми взяли і викинули мого дідуся за борт. 4. Ще один цікавий аргумент за ідею не виплачувати пенсіонерам нічого – їх там мало. Роззуйте очі. За офіційними даними, з окупованих пунктів виїхали 445 тисяч. Сподіваюсь, той факт, що пенсіонерів в цій цифрі менше з усіх, ви зрозумієте і самі. 5. І найцікавіше пояснення такої «політики», яке виникло не сьогодні-вчора. Мовляв, голодні пенсіонери виженуть бойовиків зі своїх міст. Ага, так і буде. Ви дійсно в це вірите? От дійсно? Що 70-80-річні бабусі і дідусі виженуть людей зі зброєю? Армія не може, а вони – всі шварценеггери? Знаєте, як деякі з вас, противників виплат тих грошей, пишуть про бунти пенсіонерів? Цитату просто даю: «бунт голодних бабів у Єнакієво виглядає дуже страшно» «а у меня ни работы, ни мужа» «жрать нех..й» «а где бесплатные аптеки?» «почему Горловка получила, а Енакиево нет?» і так далі. Тобто, навіть, незважаючи на увесь цей сарказм, ви вірите??? Ну, тоді мені немає, що вам сказати. Якщо ви дійсно (дійсно!) вірите. Психологічний тиск буде – так. Але це далеко не єдиний і далеко не найголовніший метод звільнення цих територій. Бо, пробачте, поряд з цим ЄС «вводить санкції проти лідерів динири» (вахаха!), а ми купуємо газ і вугілля у Росії. Наостанок. Перед тим, як написати черговий комент в стилі «сдохнитес..кисаминапросились», будьте певні, вони «дохнуть». Мруть. Мруть від голоду і наодинці. Не потрібні країні, в якій жили. То, може, правильніше було б чесно про це сказати? Чесно сказати, що ми здали не тільки території, а й людей? От тільки… Коли Крим здали – почалась війна на Сході. І я не певна, що, коли остаточно здадуть Донбас – не почнуться бої десь під Харковом чи Одесою. *** Декотрі достатньо відомі «внутрішні переселенці» з Донбасу натякають, що ті, хто ратує за виплати пенсій мешканцям Донбасу, насправді, – спікери сепаратистів. Тож прошу всіх лідерів ДНР та ЛНР, а також всім відомого Володимира Володимировича підкинути мені за такий «статус» грошенят. Запевняю, що я передам ці кошти тим, хто Україні вже не потрібен.
Москаль-чарівник
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 68
З нами з: 21.11.14
Подякував: 2 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 09:10

"Удивительно все же у нас отношение к переселенцам. Не было ни регистрации, ни реестра. Вот, например, в России, строго следили, из каких городов люди жили в гуманитарных лагерях. Если город не был под обстрелом или не получил значительных разрушений, в городе работали предприятия, был свет, газ и вода, то таким «переселенцев» разрешали жить только один месяц и потом отправляли домой.

У нас, украинцев, все же широкая душа. Мы помогаем, пропуская боль через себя, хотя в этом наша сила. Мы выстояли Майдан и войну, мы грели, кормили, а когда сами падали от усталости, нас подхватывали руки, вернее, крылья, таких же людей с широкой душой и всевмещающим сердцем. Этого не понимают враги, они боятся и ужасаются, оценивая масштабы взаимовыручки и единения наших граждан.

Чувства людей понятны и близки мне, они просто бросились помогать по первому зову. Но правительство могло и подумать, как упорядочить перемещения, и помочь действительно оставшимся на улице. Тогда бы и работы всем хватило, и домов, и денег из бюджета, да и продукты, что передавали граждане в помощь, пошли бы тем, кто на 10000 % был бы благодарен. "

http://uainfo.org/blognews/444009-udivi ... lzhny.html
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23830
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 09:31

Re: Уряд оголосив війну

  Москаль-чарівник написав:Чи готові ви до того, що оця солідарна система лишить вас років так у 70-80 у повній дупі?

За последние 70-80 лет подобное приключалось в СССР несколько раз.
Где источники финансирования и гарантии безопасности госучреждений?! Не говоря уже о факте финансирования террористов.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 10:50

  Москаль-чарівник написав: Наскільки я розумію, окуповані (як ми називаємо в пресі) населені пункти поки що лишаються – офіційно, згідно законодавства України – Україною. Якщо ні – прошу мене виправити. Також офіційно мешканці цих територій є громадянами України і мають український паспорт.


Ни одна страна не платила пенсии, пособия и зарплаты госслужащим на оккупированных территориях.
Платил что-то СССР украинцам в 1941 году ? или другие какие-то примеры есть ?
Вот восстановится власть на оккупированных землях - будут и пенсии.
yarg
 
Повідомлень: 17893
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 11:09

Проблема рассосалась сама собой?

Пора відключати газ Лугандондії!

"Проблема рассосалась сама собой - Донбасс официально заявил, что перешел на финансирование РФ"

"Так называемый мэр оккупированного сепаратистами Донецка Игорь Мартынов заявил, что самопровозглашенные "народные республики" финансируются Россией.

"С тех пор как Украина прекратила выделять средства на нужды муниципалитета, недостающие средства предоставляет Москва", - сказал Мартынов в комментарии немецкому изданию Frankfurter Allgemeine.

Средства, которые получает "ДНР" от Москвы достаточно большие. "Не чуть-чуть денег, а много", - отметил так называемый мэр, добавив, что "из этих средств выплачиваются пенсии и социальные пособия, обеспечиваются нужды коммунальные служб, местного транспорта, а также школ и пожарной охраны".

Мартынов пояснил, что Донецк самостоятельно может покрывать всего 20% своих финансовых потребностей, поэтому "Госаппарат" и "министерства" террористической организации ДНР финансует Россия.

Ну всё - никаких жалоб теперь не принимать и "поезда дружбы" (простите, пенсий) из Лугандона не обслуживать. Сказано четко - денег даже больше, чем надо. Хватает, говорят, на все соцвыплаты.

Т.е. пусть теперь либо официально опровергают (и расстреливают провокатора), либо пущай сидят и не отсвечивают..."

http://uainfo.org/blognews/444074-probl ... ie-rf.html
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23830
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 15:45

Русские: "Пока собаки по селу бегают - вы ещё не голодаете!"

"Террористы - голодным жителям пгт Щетово: "Пока собаки по селу бегают - вы ещё не голодаете!", - СМИ
Жители поселка Щетово Антрацитовского района Луганской области, подконтрольного пророссийским террористам, находятся на грани "голодного бунта".

Население выживает только благодаря продуктам подсобного хозяйства, потому что ни гуманитарная помощь, ни какие-либо медикаменты в поселок не поступают, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на informator.lg.ua.

При этом террористы из отрядов "Донского казачества", которые удерживают контроль над данной территорией, отказываются реагировать на просьбы населения. Как сообщил один из местных жителей, когда голодные люди обратились к представителям "казачьей власти" с жалобами, они услышали в ответ (дословно): "Пока собаки по селу бегают - вы ещё не голодаете!".
Источник: http://censor.net.ua/n313305"
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23830
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 6869707172 ... 99>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 248
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 бер, 2024 21:45
Ірина_
1 404
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 бер, 2024 12:10
salvydas
5 620
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 бер, 2024 10:18
Investor_K
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама