Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? 2014

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 28542855285628572858 ... 2916>
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 19:19

  Faceless написав:Это разве не сравнение депо и недвиги? :lol:

Це з точки зору забудовника, а не з точки зору кінцевого споживача.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 19:21

  flyman написав:
  Faceless написав:Это разве не сравнение депо и недвиги? :lol:

Це з точки зору забудовника, а не з точки зору кінцевого споживача.

Цього оголошено в умовах не було. Мова йшла тільки про порівняння депо й нерухомості. І прайс - 50 грн/пост :twisted:
  Serg-ik написав:Экономика "растёт" на 1-5 % в год, а депо-18-20% год. Так бывает. Но не долго.И ловить момент когда это "недолго" закончится я не захотел.

ваше дело, конечно, но рискнув "словить момент" вы бы уже имели существенно больше, и скорее всего уже давно бы не арендовали.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34801
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 19:24

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Faceless написав:Это разве не сравнение депо и недвиги?

Это просто бла-бла-бла теоретигов, коих немало на этой ветке :shock:
Прохожий
 
Повідомлень: 13622
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 19:30

  Serg-ik написав:
  budivelnik написав:
  Serg-ik написав:Расскажите, чем существенно в сторону удорожания отличается монолитная коробка с кирпичными перегородками и фасадом от так4ой же коробки под торговые помещения?
Такою маленькою приміточкою як різниця між житловою і загальною площею
В житловому будівництві - будується загальна а продається житлова , а так як різниця між тим що будується і тим що продається в 30% , то ця величина суттєво впливає на різницю , бо торгова площа =100 % загальна.

Тепер зрозуміли ?
Неа, не понял.
Потому что речь идёт о себестоимости, следовательно в себестоимость включается всё, в том числе лестничные пролёты, лифты и т.п.
Добре , зайдемо з другої сторони
Уявіть , що ми партнери , Ви фінансуєте - я будую.
Перед початком співпраці ми домовляємось що за 7 000 000 збудуємо будівлю в 1000 м2 , з проектно закладеною можливістю по закінченні будівництва перепрофілювати її в офісні( або житлове або торгове) в залежності від того як складеться конюктура ни ринку.
Отже Ви профінансували , я збудував , приходить час приймати рішення що буде в будинку.
Собівартість м2 споруди - 7 000 000 ( тобто 7000 грн/м2)
В цій споруді можна створити 1000 м2 торгово/офісних площ , або 700 м2 площ квартир
Питання до Вас на засипку
Яка собівартість будівництва торгово/офісних і яка собівартість будівництва житлових ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 19:38

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  budivelnik написав:Питання до Вас на засипкуЯка собівартість будівництва торгово/офісних і яка собівартість будівництва житлових ?

Я перепрошую алє для початку нєвжє в житлових приміщеннях та в торгових висота стєлі/комунікації однакові и нєвжє так просто спочатку збудувати "коробку" а потім вирішувати якє цільовє призначення будівлі... :shock:

...навідь після "дєрєв,яних рєйок я все ж був од вас ліпшої думки... :evil:
Прохожий
 
Повідомлень: 13622
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 19:44

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Прохожий написав:Я перепрошую алє для початку нєвжє в житлових приміщеннях та в торгових висота стєлі/комунікації однакові и нєвжє так просто спочатку збудувати "коробку" а потім вирішувати якє цільовє призначення будівлі...

Ну якщо мова тільки про офісні - то в принципі можна, думаю, перепрофілювати одне в інше.
А от торгові - дійсно навряд.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34801
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 19:46

  Прохожий написав:
  budivelnik написав:Питання до Вас на засипкуЯка собівартість будівництва торгово/офісних і яка собівартість будівництва житлових ?

Я перепрошую алє для початку нєвжє в житлових приміщеннях та в торгових висота стєлі/комунікації однакові и нєвжє так просто спочатку збудувати "коробку" а потім вирішувати якє цільовє призначення будівлі... :shock:

...навідь після "дєрєв,яних рєйок я все ж був од вас ліпшої думки... :evil:
Я також був кращої думки про ваші розумові здібності - але бачу що помилився....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 19:53

  Faceless написав:
  Прохожий написав:Я перепрошую алє для початку нєвжє в житлових приміщеннях та в торгових висота стєлі/комунікації однакові и нєвжє так просто спочатку збудувати "коробку" а потім вирішувати якє цільовє призначення будівлі...

Ну якщо мова тільки про офісні - то в принципі можна, думаю, перепрофілювати одне в інше.
А от торгові - дійсно навряд.
Шановні , Ви мене лякаєте
Невже Ваше мишлення настільки примітивне ?
Ви хоч зрозуміли що я не мав на меті стверджувати про доцільність будівництва коробки а вже потім про прийняття рішення що збудували ?
Я просто приводив приклад , що якщо хтось і спробує це зробити , то при всіх рівних величинах цього будівництва собівартість будівництва площі квартир - більша від собівартості будівництва загальної площі приміщень.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 19:57

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  budivelnik написав:величинах цього будівництва собівартість будівництва площі квартир - більша від собівартості будівництва загальної площі приміщень.

Це зрозуміло. Але не треба було заводити мову про комерційну нерухомість (як ви написали торгових/офісних). Комерційна нерухомість зазвичай обходиться дорожче житлової, навіть не зважаючи на те, що корисне використання площ більше.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34801
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 24 лис, 2014 20:08

  Faceless написав:
  budivelnik написав:величинах цього будівництва собівартість будівництва площі квартир - більша від собівартості будівництва загальної площі приміщень.
Це зрозуміло. Але не треба було заводити мову про комерційну нерухомість (як ви написали торгових/офісних). Комерційна нерухомість зазвичай обходиться дорожче житлової, навіть не зважаючи на те, що корисне використання площ більше.
Давайте по порядку
1 Вартість будівництва м2 приміщення коробки при однакових висотах поверхів (2,50-3,50 метрів висоти)- однакове для житлових-офісних-комерційних , окремо в цьому ряду стоять тільки деякі види виробничих приміщень
2 Вартість інженерної начинки може бути як різною так і однаковою , при чому не обовязково в офісно-комерційних дорожчою від житлових
3 Вартість кінцевого ремонту під ключ так само залежить від смаків власника , тому ремонт квартири для олігарха буде в рази дорожчим від ремонту в приміщенні під продуктовий магазин , в той самий час , ремонт приміщення для бутіка буде дорожчим від санітарного ремонту для здачі приміщення під оренду студентам
Таким чином вартість будівництва 1 м2 приміщення однакова що до торгових-офісних-житлових площ, особливо в сьогоднішніх монолітно-каркасних спорудах з вільним плануванням приміщень.
Востаннє редагувалось budivelnik в Пон 24 лис, 2014 20:11, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 28542855285628572858 ... 2916>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 962114
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
62848 1342344
Переглянути останнє повідомлення
Нед 01 січ, 2017 00:58
flyman
41443 723635
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 січ, 2016 00:44
Первый
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама