ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2015 ГОД (USD/UAH)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 10231024102510261027 ... 1049>

Курс доллара к гривне - наличный курс в последний день этого года:

ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2015 ГОД (USD/UAH) 2.1 5 341
1. 26 и выше
43%
147
2. 24-26
24%
81
3. 22-24
17%
59
4. 20-22
9%
32
5. ниже 20
6%
22
Всього голосів : 341
Повідомлення Додано: П'ят 27 лис, 2015 21:13

Re: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2015 ГОД (USD/UAH)

Движения с риском двояких ожиданий понедельника или выходом в ноль, чтобы не оставаться в гривне на выходные, на данный момент не имели под собой почвы (профита) достаточной для таковой необходимости.
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: П'ят 27 лис, 2015 22:16

ruvex Ну ты и умеешь закрутить :) По простому - сегодня сидим на заборе и ждем вторника.
Snoopik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2767
З нами з: 05.11.14
Подякував: 490 раз.
Подякували: 436 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 лис, 2015 23:24

Snoopik
Не со зла, случайно получилось. :mrgreen:
Спасибо за толкование.
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: П'ят 27 лис, 2015 23:25

  Snoopik написав:orest Так, доляр подешевшав сьогодні відносно вчорашнього піку. Людина так і спитала, чому сьогодні доляр здешевшав. Я і відповів, коротко, як і попросили.
Добре, якщо він не перекуплений (проте я написав на момент), а як ви кажете навпаки, тоді яким чином вчора він став дешевше, при тому, що як ви пишите, попит від пересічного зріс? А сьогодні пішов у бік. Як на мене, стандартна корекція, про що я писав також учора.
Теж, звичайно, можу помилятися.

Ок спробую пояснити по іншому. Літо-початок осені пропозиція і попит валюти приблизно рівні, іноді пропозиція навіть переважає (причин цього описувати не буду, вони всім відомі та й часу бракує). Як результат: курс МБ 21-22 з відхиленнями в плюс. ЧР - на відстані приблизно гривні. НБУ викупляє. Всім добре.
Початок сезону закупки енергоносіїв - місцеві вибори (які виявилися значно вагомішою і знаковішою подією) ознаменувалися дефіцитом валюти на всіх площадках. На МБ - попит на енергоносії і притримка валюти олігархами-експортерами (причини обговорювали) на ЧР попит через вибори, погорільців, виконання розхідної частини. Результат: ріст курсу. І це нормально. Ціна формується на перетині ліній попиту і пропозиції.
Досить детально описав дію основних чинників зараз і їх вплив на попит і пропозицію на МБ і ЧР вчора.
Тепер: поведінка гравців на ринках. Міжбанк: через дефіцит пропозиції НБУ шукає точку рівноваги всіма доступними способами, які ми всі знаємо і до яких уже всі пристосувалися, тому вони стали малодієвими, а кінець року і виконання розхідної частини бюджету не дає просадити залишки і створити дефіцит гривні. НБУ починає інтервенції, можливість яких також обмежена через дефіцит вільної валюти в ЗВР, про що також говорив. Тому, маючи певні домовленості і зобовязання перед МВФ, НБУ тримає верхню межу - орієнтовно це 24. Але відсутність валюти в країні, невизначеність з наступним траншем і рештою міжнародної допомоги і необхідність платити за енергоносії та віддавати борги, заставляє НБУ купувати валюту в ЗВР, що можливе тільки тоді, коли ціна на МБ буде цікава експортерам. щоб заводити і продавати. Отже, НБУ не дає вирости курсу вище 24 і не дає сильно впасти, щоб забезпечити пропозицію на МБ (як пише ДС - практично чойс).
На ЧР є великі замовлення, причини і їх джерела також пояснював, з джерел пропозиції зараз ситуативно також тільки здача заначок українцями. Для того, щоб забезпечити приніс на ринок, валютчики піднімають ціну покупки. Останні дні попит виріс а пропозиція ні (через довгий невпинний ріст люди стали притримувати - це логічно і очікувано так є завжди). Щоб активізувати приніс - ще підняли ціну, але перейшовши психологічно важливий рівень в 26 надто швидко, стимулювали не приніс, а купівлю, тому і відкотилися, щоб вгамувати паніку.
Що буде далі залежить від багатьох чинників, які описані в "простиньках" і іншими форумчанами. МБ мабуть, буде крутитися біля 24. А ЧР буде рости, гривня, яка зараз жене курс вгору ще не спалена, отже підемо за 26 але повільніше.
Доповнюйте, критикуйте. Я побіг.
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: Суб 28 лис, 2015 00:02

Re: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2015 ГОД (USD/UAH)

Так між іншим. Є інвестори середнього гатунку. Виходять з країни. Дуже хочуть забрати назад кілька млн євриків. Стоїть питання як забрати, а по якому курсу вже не цікавить, хоч по пісят.
П.С. Сам особисто повівся і в жовтні зайшов частково в гривнедепо. В листопаді перекинувся знову в дол. Якби не читав форум то затарився би доларом по 22-23, а не по 24-25.
Так що моя порада - менше читайте всяких порад :)
sportmercedes
Аватар користувача
 
Повідомлень: 257
З нами з: 22.09.14
Подякував: 87 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 лис, 2015 02:01

  sportmercedes написав:П.С. Сам особисто повівся і в жовтні зайшов частково в гривнедепо. В листопаді перекинувся знову в дол. Якби не читав форум то затарився би доларом по 22-23, а не по 24-25.
Так що моя порада - менше читайте всяких порад :)

Перший дзвіночок Алексу.
Не менше читайте, а фільтруйте прочитане.
B2B
 
Повідомлень: 8
З нами з: 07.10.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 лис, 2015 10:05

  sportmercedes написав:Так між іншим. Є інвестори середнього гатунку. Виходять з країни. Дуже хочуть забрати назад кілька млн євриків. Стоїть питання як забрати, а по якому курсу вже не цікавить, хоч по пісят.
П.С. Сам особисто повівся і в жовтні зайшов частково в гривнедепо. В листопаді перекинувся знову в дол. Якби не читав форум то затарився би доларом по 22-23, а не по 24-25.
Так що моя порада - менше читайте всяких порад :)

Шпекулянтом стати не так просто :mrgreen: Да і формум, це вангування, суб"єктивна думка і флуд, зіноді раціональними зернами, які ще треба відділити від плєвєл :mrgreen:
Скупердяй
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10148
З нами з: 30.11.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 718 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 лис, 2015 10:22

Скупердяй
Василь-Рівне

Додано: П'ят 27 лис, 2015 00:14
Долярчик написав:

...от наш гарант спеціально людей злить, чи просто - знущається!!! :twisted:
КРИЗА, ВІЙНА, НІЩИТА в Україні,- а воно су...а розширяється!- бабло його тисне!!!
Львів. Біля тц. Іскра(на Сихові) хто знає,- так от 2 дні, як відкрився магазиииинище РОШЕН!!! - і то таке велике, пафосне...- шоколадні-карамельні будиночки в середені!
...на ринках багато хто закривається, бо НЕ СТЯГУЮТЬ оренди і податків і взагалі торгівля ху...ва!- а воно пляць, бізнес свій розширює! :shock:

Ну був Саша Стоматолог з Курченком став Пєтя ... вивіска змінилась, а все інше залишилось по старому

...продовження.....вчора бачу, люди з дітьми кучкуються біля вітрини того магазину, - я підійшов і дивлюсь, як з боку бабка дивиться і в її очах читається та сама злість! Я невитримав і кажу їй:"Краще б Вам пенсію нормально підняв, а не свій бізнес! В країні криза , війна,- а воно....." а бабуся продовжує мої думки:" а воно, су...а....ой перепрошую, бо нема вже на то слів!.....злить людей!"

п.с. Дуже прикро, що правду швидко стирають, а автора в бан! :cry:
...свобода слова,- що тут скажеш :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 лис, 2015 10:24

  Долярчик написав:Скупердяй
Василь-Рівне

Додано: П'ят 27 лис, 2015 00:14
Долярчик написав:

...от наш гарант спеціально людей злить, чи просто - знущається!!! :twisted:
КРИЗА, ВІЙНА, НІЩИТА в Україні,- а воно су...а розширяється!- бабло його тисне!!!
Львів. Біля тц. Іскра(на Сихові) хто знає,- так от 2 дні, як відкрився магазиииинище РОШЕН!!! - і то таке велике, пафосне...- шоколадні-карамельні будиночки в середені!
...на ринках багато хто закривається, бо НЕ СТЯГУЮТЬ оренди і податків і взагалі торгівля ху...ва!- а воно пляць, бізнес свій розширює! :shock:

Ну був Саша Стоматолог з Курченком став Пєтя ... вивіска змінилась, а все інше залишилось по старому

...продовження.....вчора бачу, люди з дітьми кучкуються біля вітрини того магазину, - я підійшов і дивлюсь, як з боку бабка дивиться і в її очах читається та сама злість! Я невитримав і кажу їй:"Краще б Вам пенсію нормально підняв, а не свій бізнес! В країні криза , війна,- а воно....." а бабуся продовжує мої думки:" а воно, су...а....ой перепрошую, бо нема вже на то слів!.....злить людей!"

п.с. Дуже прикро, що правду швидко стирають, а автора в бан! :cry:
...свобода слова,- що тут скажеш :mrgreen:

А Вацак - это тоже его?
varlo
 
Повідомлень: 6367
З нами з: 11.04.12
Подякував: 352 раз.
Подякували: 804 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 лис, 2015 10:45

varlo Ні, Вацак не його. Вацак - Вацака, виробництво Могильові-Подільському. Людина довго будувала свій бізнес. Розбудовує власну мережу магазинів за прикладом харківських Кулінічів. У президента тіко Рошен і Анфол (робить собі ж корекси, одноразовий посуд, скляночки різні) це що кондитерки стосується.
Вацак - прізвище власника, яке вже є. Людина важка і специфічна, але бізнес розвивається, особливо на фоні теперішньої кризи практично у всіх виробників у сегменті, включаючи торти Рошена і ту ж вінницьку "Солодку хату".
Востаннє редагувалось orest в Суб 28 лис, 2015 14:43, всього редагувалось 1 раз.
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
  #<1 ... 10231024102510261027 ... 1049>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
401 867017
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 чер, 2023 19:15
orest
Прогноз курса доллара на весну 2011
Anonymous » Чет 27 січ, 2011 11:54
4 13050
Переглянути останнє повідомлення
Сер 26 січ, 2022 04:47
vkladchiik
1 20815
Переглянути останнє повідомлення
Суб 11 лип, 2020 13:52
Иван22
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама