Не выдают деньги через MoneyGram в любом банке Украины .

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
ФінТех, Міжнародні платіжні системи, Пластикові картки Visa, MasterCard, American Express, обмін та переказ грошей, еквайрінг та прийом платежів. Електронні грошові системи PayPal, WebMoney, Яндекс-Деньги, РБК-money питання придбання тощо.
Повідомлення Додано: Вів 17 бер, 2015 13:07

Не выдают деньги через MoneyGram в любом банке Украины .

Уважаемое общество финансистов , просветите чайника , в ситуации следующей :
Выслали деньги родственник из Ливии в Украину через маниграм , при попытке получения выдает ошибку в самой системе , причем в этом году была парочка переводов ,все работало.

Внятных ответов нет от сотрудников банка , от "завис комп" до " запрещено законодательством Украины" и т.д.
На гарячую линию MoneyGram попасть не получилось.

Может кто-то из работников банковского сектора имеет информацию как это работает и когда снимут ограничения , если снимут вообще.

Буду благодарен за любую информацию.

Спасибо.
zamuttim
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5
З нами з: 16.03.15
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 25 бер, 2015 19:26

На самом деле ограничений нет, только если перевод не больше 150 000 грн. - переводы в Украину ходят и успешно выплачиваются. Даже если перевод больше указанной суммы, то выплатить его смогут в банке при открытии счета. Выплачиваются переводы в валюте, либо в гривне по Вашему выбору.
Если есть желание, то готов помочь Вам с выплатой перевода.
vadmakar
 
Повідомлень: 25
З нами з: 29.01.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 26 бер, 2015 08:09

Дело все в том что перевод несанкционирован, по большому счету хакер лоианул лоха ливийского, но антифрод быстро заблочил транш, вот и ошибка..... На форуме тут люди не в теме
usersms
 
Повідомлень: 31
З нами з: 20.01.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 26 бер, 2015 09:46

Re: Не выдают деньги через MoneyGram в любом банке Украины .

Если перевод несанкционирован, то и вправду будут проблемы с тем, чтобы его получить.
Если же перевод был отправлен по правилам системы, то его обязаны выдать.
В любом случае готов попробовать помочь.
vadmakar
 
Повідомлень: 25
З нами з: 29.01.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 сер, 2015 13:50

Не выдают деньги через MoneyGram в любом банке Украины .

vadmakar

Розповім про мій власний досвід отримання коштів 13.08.2015 року, що були переказані мені через MoneyGram.
Спочатку я пішов до Приватбанку, одразу попереджаю, що не робіть цього. У Приватбанку я зустрівся з такими проблемами: 1) величезні черги платників комунальних послуг, хоча міжнародні перекази обслуговуються поза чергою. В іншому ж випадку на Вас чекає шквал обурення вищезгаданих платників; 2) Вам не видають гроші одразу, а зобов'язують перерахувати гроші на доларовий картковий рахунок. Для цього Вам нав'язують оформити відповідну валютну картку. Якщо Ви не погодились на це, то Ви зустрінетесь із невдоволеними, з елементами нерозуміння та здивування, обличчями працівників цього банку (адреса: бульвар Будівельників, Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область, 51900). Якщо ж погоджуєтесь, то Ви вже отримали перше порушення Ваших прав, оскільки переказані через MoneyGram кошти Ви можете отримати в іноземній валюті на суму, що не перевищує в еквіваленті 150 000 гривень, а з валютних карток і рахунків протягом дня один клієнт може зняти до 15 000 гривень в еквіваленті (п. 6.10 Постанови НБУ № 354 «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України» від 03.06.2015). Різниця відчувається :) При цьому Вам потрібно робити замовлення доларів у касі, які Ви зможете отримати на шостий день (нам озвучили дату: 18.08.2015). У нашому випадку сума переказу становила 1000 доларів, тому потрібно було б ще й сьомий день витратити на отримання коштів, які вже не мають статусу переказу. Сервіс на "найвищому рівні", а неприємний настрій аж до вечора :)

Отже, в Приватбанку мені ВІДМОВИЛИ в отриманні переказу, що надійшов через MoneyGram, а пропонували видати кошти тільки з рахунку. Як бачите, переказ я НЕ ОТРИМАВ.

Потім я пішов до наступної банківської установи - "Райффайзен Банк Аваль". Там ввічливо відповіли, що з MoneyGram вони не працюють.

Наступним у мене був "А-банк". Там ввічливий персонал, переказ мені видали, але, як я розумію, завдяки наявності доларів у касі цього банку. В іншому ж випадку потрібно дивитись п. 2 проблем відвідання Приватбанку (валютна картка, обмеження 15 000 грн. ...). Серйозним недоліком тут була також проблема № 1 (черги платників комунальних послуг).

Найбільше задоволення я отримав від організації роботи в "ОТП Банку" (м. Дніпродзержинськ пр. Леніна, буд.49). Відсутні черги, привітний та досить кваліфікований персонал, який не тільки ВИДАВ мені ПЕРЕКАЗ, а й надав чимало інших роз'яснень щодо міжнародних переказів. Усім РЕКОМЕНДУЮ "ОТП Банк", принаймі з приводу отримання міжнародних переказів та роз'яснень!!!
bogoak
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 14.08.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
864 342047
Переглянути останнє повідомлення
Суб 21 жов, 2023 11:41
valya
27 54256
Переглянути останнє повідомлення
Пон 05 гру, 2022 11:08
star56
8 55974
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 сер, 2022 21:53
Alexey_k9
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама