Порошенко вважає реструктуризацію валютних кредитів громадян

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 7891011>
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2015 13:18

spozhivach Почув Вас. :D Я ж чітко написав, що писав на іншому сайті - надав Вам адресу і писав під іншим лого і на російський мові бо почав писати, як відповідь російськомовному користувачу 8) .
Повторюся, що мої шаблони тільки мої - це моя думка, вони не повторюються на одному сайті кількома особами під різними масками.
А що не кажи, а Ваша присутність в цій темі була ну дуже корисна :D . Шкода, що Ви так рано попрощалися :shock: .
Востаннє редагувалось vlastneba в Сер 01 кві, 2015 13:30, всього редагувалось 3 разів.
vlastneba
Аватар користувача
 
Повідомлень: 210
З нами з: 24.10.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2015 13:23

Re: Порошенко вважає реструктуризацію валютних кредитів гром

На следующей неделе - в понедельник будет погоджувальна рада, которая будет голосовать за - внесение законопроекта в порядок денний по "...реструктуризації валютних кредитів громадян".
Victor8
Аватар користувача
 
Повідомлень: 812
З нами з: 27.11.14
Подякував: 59 раз.
Подякували: 154 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2015 13:55

Victor8 Будемо дивитися, що воно буде. Дуже міцне банківське лобі. Дуже і дуже міцне, а гроші владі дуже потрібні! Тут звучали думки, що всім все простять. Я сумніваюся. В кращому випадку, як завжди, наскребуть так званний "досвід", а по факту "найгірше" з усього світу і втілять, забуваючи про всі афери з валютними кредитами, підпалювачами буму нерухомості, буму кредитів, буму депозитів. От в Росії, наприклад, пішли шляхом банкрутства фізичних осіб. Але там люди умудрилися "вляпатися" в валютні кредити повторно після 2008 року. В нас люди застрягли у боргових ямах, переважно викопаних до 2008 року. Банкрутство пропонують і деякі мої опоненти на цьому сайті у цій темі, але таке пропонується вже давно і має свої критичні зауваження. Як бути з тими, хто виплатив більшу частину кредиту і має малий його залишок до 10-40 тис.доларів та єдине житло?
vlastneba
Аватар користувача
 
Повідомлень: 210
З нами з: 24.10.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2015 14:24

Re: Порошенко вважає реструктуризацію валютних кредитів гром

А мне вот интерестно в штатах я могу взять кредит в гривне и что будет с банком который мне его на территории США выдаст ?
Броварчанин85
 
Заблокований
Повідомлень: 93
З нами з: 13.02.15
Подякував: 30 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2015 14:30

  vlastneba написав:Victor8 Будемо дивитися, що воно буде. Дуже міцне банківське лобі. Дуже і дуже міцне, а гроші владі дуже потрібні! Тут звучали думки, що всім все простять. Я сумніваюся. В кращому випадку, як завжди, наскребуть так званний "досвід", а по факту "найгірше" з усього світу і втілять, забуваючи про всі афери з валютними кредитами, підпалювачами буму нерухомості, буму кредитів, буму депозитів. От в Росії, наприклад, пішли шляхом банкрутства фізичних осіб. Але там люди умудрилися "вляпатися" в валютні кредити повторно після 2008 року. В нас люди застрягли у боргових ямах, переважно викопаних до 2008 року. Банкрутство пропонують і деякі мої опоненти на цьому сайті у цій темі, але таке пропонується вже давно і має свої критичні зауваження. Як бути з тими, хто виплатив більшу частину кредиту і має малий його залишок до 10-40 тис.доларів та єдине житло?

Не думаю, что всем всё простят. В реструктуризацию - верю. По 5,00 - маловероятно, но возможно. А по 8,00 - очень даже реально.
Где-то читал, что даже в 2014 году некоторые банки предлагали своим клиентам перейти из валюты в гривны (с повышением % ставки).
А если клиент перешёл в гривну в 2013 году (курс был 8,00) - и платит по сей день в гривнах по курсу 8,00... Банки явно не в убытках.

А те, кто выплатил большую часть по кредиту (+ % по кредитам за 8-10 лет) - это вообще "золотые клиенты" для банка, т. к. сейчас банк гребёт чистейшую прибыль.
Victor8
Аватар користувача
 
Повідомлень: 812
З нами з: 27.11.14
Подякував: 59 раз.
Подякували: 154 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2015 15:19

Victor8 , так а в чем проблема? Сейчас вроде говорят можно каждому со своим банком договариваться индивидуально?
spozhivach
 
Заблокований
Повідомлень: 990
З нами з: 25.03.15
Подякував: 29 раз.
Подякували: 94 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2015 15:42

  spozhivach написав:Victor8 , так а в чем проблема? Сейчас вроде говорят можно каждому со своим банком договариваться индивидуально?

Проблема в том, что банки только декларируют то, что они готовы договариваться.
Точнее сказать, готовы договариваться на условиях банков (выгодных только банку):
1. Например, конвертация кредита - по текущему курсу.
2. Или, если курс, например 17-21 грн/долл., то % ставка 20-25% годовых и т. д.

Основная проблема в том, что клиенты банков - не "тянут" сегодняшний курс, а банки тупо не хотят (не могут) этого понять (принять).
Вот и конфликт интересов.

В итоге, люди (многие) перестанут платить по валютным кредитам. Всё!
Залоги банки конечно заберут (хоть и с боем) - только кому их продавать на падающем рынке недвижимости.

Да, и покупать "отобранную" квартиру стрёмно, вдруг законодательство поменяется и т. д.
Лично я никогда не захотел бы купить "отобранную" квартиру и потом в ней жить с мыслью о том, что банк кого-то "наказал"...
Victor8
Аватар користувача
 
Повідомлень: 812
З нами з: 27.11.14
Подякував: 59 раз.
Подякували: 154 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2015 16:15

Re: Порошенко вважає реструктуризацію валютних кредитів гром

  Victor8 написав:Лично я никогда не захотел бы купить "отобранную" квартиру и потом в ней жить с мыслью о том, что банк кого-то "наказал"

тем более с мыслью о том, что поменяется власть, изменится законодательство, и эти квартиры начнут возвращать хозяева через суды.
spozhivach
 
Заблокований
Повідомлень: 990
З нами з: 25.03.15
Подякував: 29 раз.
Подякували: 94 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 кві, 2015 08:13

  spozhivach написав:
  Victor8 написав:Лично я никогда не захотел бы купить "отобранную" квартиру и потом в ней жить с мыслью о том, что банк кого-то "наказал"

тем более с мыслью о том, что поменяется власть, изменится законодательство, и эти квартиры начнут возвращать хозяева через суды.

Согласен, такой вариант также возможен.
Victor8
Аватар користувача
 
Повідомлень: 812
З нами з: 27.11.14
Подякував: 59 раз.
Подякували: 154 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Чет 02 кві, 2015 09:21

Victor8 Гаразд. Наскільки мені відомо в Росії, економіка якої зараз ще у більшій стагнації, ніж українська (так можна зрозуміти з деяких заяв), пішли шляхом банкрутства фізичних осіб. Думки російських юристів дуже різні, адже, на жаль, більшість юристів бажає заробляти на кредитному рабстві і надалі. Юристи кажуть, що людей з єдиним житлом за російським законом про банкрутство фізичних осіб банкротити не можна. Тоді, який вихід для таких людей, які складають більшість "кредитних рабів" пропонують у Росії? Може підскажете, якщо знаєте?
vlastneba
Аватар користувача
 
Повідомлень: 210
З нами з: 24.10.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 7891011>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 307
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 бер, 2024 15:27
Ірина_
2 392
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 09:23
dimi_zubkov
1 751
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 09 лют, 2024 13:35
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама