Яресько назвала Закон про реструктуризацію валютних кредитів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: П'ят 03 лип, 2015 12:32

  Brazik написав:Runner А чого не виробляє достатньо продукції?, я 11 років працюю на виробництві, працюю і годую всяких немічних фінансистів, банкірів, працюю на країну, а збагачуються такі як ти фінансисти-нероби, яких тьма тьмуща, спекулянти бариги, які називають себе бізнесменами. Якшо всіх зігнати працювати, то можливо ми б жили інакше. А ти будеш називати мене недоумком лиш того що ти найшов хитру професію і мама папа дали житло і всім забезпечили. Рано чи пізно олігархію і багатіїв не заробивших чесно грошей, зженуть в одну кучку, і розстріляють як псів...

О, ще один лівак на фінансах. Навіщо ж ти, нехитрий, брав хитрий кредит? І чому я, хитрий, який не ризикував, маю платити за ТВОЮ зажерливість і компенсувати твої ризики?! Тебе ніхто не силував брати кредит у валюті. Дуже сподіваюсь, що закон ветують, бо КОЖЕН МАЄ ПЛАТИТИ ЗА СВОЇМИ РАХУНКАМИ. Це дисциплінує.

УПД: Не просто не виробляє "достатньо продукції", а не виробляє і "достатньо", і "КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНОЇ" продукції, яку захочуть купувати за кордоном, за валюту.
Runner
Аватар користувача
 
Повідомлень: 508
З нами з: 29.11.07
Подякував: 123 раз.
Подякували: 233 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лип, 2015 12:50

  Brazik написав:Runner А чого не виробляє достатньо продукції?, я 11 років працюю на виробництві, працюю і годую всяких немічних фінансистів, банкірів, працюю на країну, а збагачуються такі як ти фінансисти-нероби, яких тьма тьмуща, спекулянти бариги, які називають себе бізнесменами. Якшо всіх зігнати працювати, то можливо ми б жили інакше. А ти будеш називати мене недоумком лиш того що ти найшов хитру професію і мама папа дали житло і всім забезпечили. Рано чи пізно олігархію і багатіїв не заробивших чесно грошей, зженуть в одну кучку, і розстріляють як псів...


Наивный человек! Кто ж вам даст расстрелять? :lol:

Майдан сменил одних на других, и эти новые не будут такими сердобольными как овощ. Эти объявят вас путинским агентом и сами пристрелят как собаку :twisted:
Expat
 
Повідомлень: 258
З нами з: 01.03.15
Подякував: 169 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лип, 2015 13:30

Прийняття цього закону лише підтверджує некомпетентність і популізм тих політиканів, які тиснули вчора зелену кнопку.
ЧОМУ Я ПОВИНЕН ОПЛАЧУВАТИ БЕЗХМАРНЕ ЖИТТЯ ТИХ ХТО ЖИВЕ ВЖЕ 10 РОКІВ У СВОЇЙ КВАРТИРІ? Вони не хотіли знімати житло, а взяли кредит, а тепер давайте їм кредит спишемо. Ну це вже ні в які ворота не лізе.
Якщо те безсоромне стадо ще раз збереться біля Верховної ради, піду їх ломакою звідти гнати, бо такої наглості я ще не бачив!
Востаннє редагувалось Webracer в П'ят 03 лип, 2015 13:31, всього редагувалось 1 раз.
Webracer
 
Повідомлень: 1705
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лип, 2015 13:31

Да уж, Яресько позаботится о справедливости - держите карман шире. Кстати, в финансово-экономическом обосновании законопроекта (п. 5 Пояснительной записки) есть такая формулировка "Прийняття проекту Закону не потребує додаткових витрат з Державного та місцевих бюджетів України". Конечно, вопрос "как, в таком случае, должен реализовываться данный закон?" лучше адресовать его авторам, но Яресько, видимо, проект этого закона в глаза не видела, иначе очередную фейсбучную ересь о справедливости (вернее, о работе правительства для этого) - не писала бы.
anvlad
 
Повідомлень: 186
З нами з: 09.04.15
Подякував: 35 раз.
Подякували: 65 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лип, 2015 13:31

  nyv написав:
  Runner написав: Так визнайте їх недієздатними інвалідами, позбавте права розпоряджатись майном, і тоді опіка суспільства над ними буде справедливою.

У нас всі пенсіонери недієздатні?

Пенсіонери набрали кредитів валютних? Чи, може, валютні кредитчики - пенсіонери, які по 40 років відпахали на роботі? Чи це, по суті, ті, хто хоче на чужій шиї до раю в'їхати? 8)
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3571
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лип, 2015 13:34

  Brazik написав:Рано чи пізно олігархію і багатіїв не заробивших чесно грошей, зженуть в одну кучку, і розстріляють як псів...

Це вже було 1917 року, понад сто років цю помилку не можемо виправити. І от зараз бачимо віднволення більшовизму, коли необільшовики хочуть пограбувати народ, отримавши собі квартири і машини коштом інших. Не вийде, шановні! 8)
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3571
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лип, 2015 13:40

  Webracer написав:Прийняття цього закону лише підтверджує некомпетентність і популізм тих політиканів, які тиснули вчора зелену кнопку. ЧОМУ Я ПОВИНЕН ОПЛАЧУВАТИ БЕЗХМАРНЕ ЖИТТЯ ТИХ ХТО ЖИВЕ ВЖЕ 10 РОКІВ У СВОЇЙ КВАРТИРІ? Вони не хотіли знімати житло, а взяли кредит, а тепер давайте їм кредит спишемо. Ну це вже ні в які ворота не лізе. Якщо те безсоромне стадо ще раз збереться біля Верховної ради, піду їх ломакою звідти гнати, бо такої наглості я ще не бачив!

Ломакою гнати. Манипуляция действует. Записывайтесь в участник Майдана №3.
nyv
 
Повідомлень: 128
З нами з: 06.02.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лип, 2015 15:28

Re: Яресько назвала Закон про реструктуризацію валютних кред

Данныйз закон - это вмешательство в дела банка и клиента, что по определению не касается никого, и тем более всяких депутатов.
Те кто дружит с головой находят способ уменьшить убытки.
slonslon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 677
З нами з: 19.02.09
Подякував: 41 раз.
Подякували: 95 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лип, 2015 16:14

В чем Яреськина справедливость? В ограбление народа через инфляцию 380%, через отбор депозитных вкладов, через не выдачу инсулина людям которые могут без него прожить 3 дня, через установку кассовых аппаратов торгующим мамочкам - мужья которых в АТО? Перечислить еще ?
boss2014
 
Повідомлень: 80
З нами з: 06.03.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лип, 2015 16:31

boss2014
Давай, а то слеза потекла, а рыдать не начал, особенно впечатлило про мамочек
fisit
 
Повідомлень: 215
З нами з: 31.03.10
Подякував: 69 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 12 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 119
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 09:46
Модератор
1 484
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 бер, 2024 16:27
Ірина_
2 422
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 10:23
dimi_zubkov
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама