Влада забирає 40% від доходів України (інфографіка)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Суб 03 жов, 2015 20:49

  Gogia написав: Колеги, читаємо "Митні платежі 1. Мито, 2. Акциз, 3. ПДВ..." http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/mitni-plateji/. В інфографіці є сектори ПДВ - 171,9 ярдів, Акцизи - 60 ярдів, Мито - 33,8 ярдів. Крім того, я думаю, що і в секторі "Власні поступлення бюджетних установ" - 40.2 ярдів, теж сидять митно-крисятні побори.

Недавно читал более подробный анализ. Не могу дать ссылку, нет времени рыться.
Но суть такая - вы совершенно правы, и даже более того, таможенные перечисленные вами платежи приближаются к 60 процентов от наполнения бюджета.

И автор делает парадоксальный вывод - и по-моему парадоксально правильный вывод.
Надо в два раза поднять таможенные платежи, а остальные налоги, все до одного, просто отменить, и наполнение бюджета увеличится, следовательно процентов на 20.Не нужны будут кассовые аппараты как средство контроля продаж, бухгалтерия только для себя, не надо отчитываться в налоговую, сократятся сотни тысяч работников контролирующих органов. Таможня, конечно, строго до предела на контроле оформления товаров. Цены в результате тоже уменьшатся.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Суб 03 жов, 2015 22:34

  freeze написав:Надо в два раза поднять таможенные платежи, а остальные налоги, все до одного, просто отменить,
Думаю що Ви не праві.
1 Акцизи на алкоголь і тютюн - потрібно залишити
2 Рентну плату за використання природних копалин - потрібно залишити ( друге питання що однозначно потрібно змінити механізми компенсацій) наприклад
Добуваємо приблизно 20 млрд м3 газу на приблизно 40 млн населення = 500 м3 газу в рік на особу. Нехай ціна продажу 7,2грн м3 , рента=50% , таким чином
500 м3 х 7,2 х 50% = 1800 грн/рік на особу
Щоб унеможливити махінації - створюються рахунки ( наприклад в привязці до інтендифікаційного) на які державний Нафтогаз щорічно буде перекидати п0 1800 грн , і гроші з цих рахунків кожен мешканець України простою заявою ( навіть в інтернет-варіанті без підтвердження якщо заява буде тільки на одну адресу по якій цей громадянин прописаний або зареєстрований) буде перекидати на оплату опалення/електроенергії і ці перекидки будуть відразу і автоматично йти на рахунок Нафтогазу для закупівлі енергоносіїв.
Викрпики про соціальну справедливість ( що і багаті будуть отримувати подібну компенсацію) -можна відкинути двома аргументами
а - кількість реально багатих у нас настільки мала , що вартість адміністрування цих платежів у сьогоднішньому вигляді коштує на порядок дорожче ніж отримають багаті
б - багаті також є жителями України а тому так само як і бідні мають право на прибуток з надр нашої Держави
3 Митні платежі в односторонньому порядку підняти не вдасться ( бо піднімуть автоматично й нам) , а от здешевити виготовлення продукції на своїй території - можна
Сьогодні отриману по імпорту продукцію обкладають імпортним ПДВ
Виготовлена в Україні додана вартість також обкладається ПДВ
А що якщо на суми які пішли на виплату зарплати і податки з Фонду оплати праці , ДФС випише податкові накладні ? Тоді собівартість нашої продукції буде нижчою ( при чому для всіх підприємств платників ПДВ - тобто підприємств з довгими ланцюжками переробки)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 03 жов, 2015 22:57

НДС и ЕСВ самые большие в Украине.Кто их придумал?Нужен один налог без НДС и ЕСВ не более 10%.Подъём экономики гарантирован.
vovaplus
 
Повідомлень: 214
З нами з: 19.08.15
Подякував: 1 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 жов, 2015 00:07

  vovaplus написав:НДС и ЕСВ самые большие в Украине.Кто их придумал?Нужен один налог без НДС и ЕСВ не более 10%.Подъём экономики гарантирован.

а "пилить" они что будут?
Radon
 
Повідомлень: 1218
З нами з: 30.07.11
Подякував: 21 раз.
Подякували: 240 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 жов, 2015 01:06

Re: Влада забирає 40% від доходів України (інфографіка)

  dendyru написав:мы стали жить хуже за 10 лет в 5 раз, тогда я получал 250$, сейчас 60$ - власть забрала 80%, если не больше, гнать такую надо.

Ви за 10 років ніяк не вплинули на свою зарплату, навіть в гривнях? Робітника такого варто гнати а не владу
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 жов, 2015 01:54

  dinozavrik написав:
  dendyru написав:мы стали жить хуже за 10 лет в 5 раз, тогда я получал 250$, сейчас 60$ - власть забрала 80%, если не больше, гнать такую надо.

Ви за 10 років ніяк не вплинули на свою зарплату, навіть в гривнях? Робітника такого варто гнати а не владу

Хорошо. Я учился высшее образование все дела 3 года по специальности работаю. Получал при курсе 8 1500уе. Вцелом жизнью был доволен учитывая уровень цен тогдашних. Теперь я зарабатываю 400уе отсилы помимо того что у меня УКРАЛИ 1100уе еще и добавили налогов и комуналку задрали. Субсидия мне не положена оказывается так как я супер зажиточный по мнению власти хотя яценюх разрывался на всю страну что больше 10% от зп платить комуналку никто не будет. Пофакту выходит что я должен оплатить субсидии 25 бездельникам алкоголикам туниядцам и прожить сам и прокормить своего ребенка на оставшиеся после поборов 2000-3000 те если бы я работал 2 дня в неделю зарабатывая 2500 а остальное время бухал то платил бы 250 грн комуналки меньшие налоги итп и жил бы ничуть не хуже. Короче с такой политикой мы далеко уйдем. Присоединяюсь к мнению власть такую надо гнать а лучше сразу расстрелять а потомков сослать в сибирь.
mr_haos-999
Аватар користувача
 
Повідомлень: 109
З нами з: 25.09.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 04 жов, 2015 09:44

  mr_haos-999 написав: Хорошо. Я учился высшее образование все дела 3 года по специальности работаю. Получал при курсе 8 1500уе. Вцелом жизнью был доволен учитывая уровень цен тогдашних. Теперь я зарабатываю 400уе отсилы помимо того что у меня УКРАЛИ 1100уе еще и добавили налогов и комуналку задрали. Субсидия мне не положена оказывается так как я супер зажиточный по мнению власти хотя яценюх разрывался на всю страну что больше 10% от зп платить комуналку никто не будет. Пофакту выходит что я должен оплатить субсидии 25 бездельникам алкоголикам туниядцам и прожить сам и прокормить своего ребенка на оставшиеся после поборов 2000-3000 те если бы я работал 2 дня в неделю зарабатывая 2500 а остальное время бухал то платил бы 250 грн комуналки меньшие налоги итп и жил бы ничуть не хуже. Короче с такой политикой мы далеко уйдем. Присоединяюсь к мнению власть такую надо гнать а лучше сразу расстрелять а потомков сослать в сибирь.

Батенька, да Вам в партию большевиков.
Im_A
 
Повідомлень: 794
З нами з: 22.04.14
Подякував: 14 раз.
Подякували: 208 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 жов, 2015 10:07

  mr_haos-999 написав:
  dinozavrik написав:
  dendyru написав:мы стали жить хуже за 10 лет в 5 раз, тогда я получал 250$, сейчас 60$ - власть забрала 80%, если не больше, гнать такую надо.

Ви за 10 років ніяк не вплинули на свою зарплату, навіть в гривнях? Робітника такого варто гнати а не владу

Хорошо. Я учился высшее образование все дела 3 года по специальности работаю. Получал при курсе 8 1500уе. Вцелом жизнью был доволен учитывая уровень цен тогдашних. Теперь я зарабатываю 400уе отсилы помимо того что у меня УКРАЛИ 1100уе еще и добавили налогов и комуналку задрали. Субсидия мне не положена оказывается так как я супер зажиточный по мнению власти хотя яценюх разрывался на всю страну что больше 10% от зп платить комуналку никто не будет. Пофакту выходит что я должен оплатить субсидии 25 бездельникам алкоголикам туниядцам и прожить сам и прокормить своего ребенка на оставшиеся после поборов 2000-3000 те если бы я работал 2 дня в неделю зарабатывая 2500 а остальное время бухал то платил бы 250 грн комуналки меньшие налоги итп и жил бы ничуть не хуже. Короче с такой политикой мы далеко уйдем. Присоединяюсь к мнению власть такую надо гнать а лучше сразу расстрелять а потомков сослать в сибирь.

Ну так это жизнь па навому, вам же оставили выбор с ваших же слов "работать на шару с утра до вечера без выходных или бухать и жить ничуть не хуже" :mrgreen: ну или искать другие варианты переступая через это государство и законы :wink:
tigr-uu
 
Повідомлень: 857
З нами з: 05.02.11
Подякував: 182 раз.
Подякували: 220 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 жов, 2015 10:24

гнусные ватники, развесили сопли, надо пахать
вот как будешь получать 40 у.е. тогда можешь поплакаться в подушку
Lion+
 
Повідомлень: 1951
З нами з: 09.06.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 289 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 04 жов, 2015 10:41

  Lion+ написав:гнусные ватники, развесили сопли, надо пахать
вот как будешь получать 40 у.е. тогда можешь поплакаться в подушку


Да надо пахать, сдыхать, позвольте поинтересоваться, а жить когда...??? В этой стране спасение утопающих дело рук самих утопающих.... А что делает парламент, правительство, президент в конце концов... (хотя у меня возникают сомнения что последний вообще существует, парень занимается своими делами, иногда появляется по телеку) Все ходят в костюмчиках и галстуках боюсь предположить стоимость 2К$+ и это все при ЗП в 6000 грн (менее 300$). Вот как надо уметь. А Вы плачитесь, а ЗП между прочим у Вас больше чем у работающего премьер министра. Садитесь в свой ренж ровер и катайтесь, наслаждайтесь... Ведь Украина это СПРАВЕДЛИВОСТЬ, ДЕМОКРАТИЯ и НАЦИОНАЛЬНАЯ ИДЕЯ!!!
shkarapet
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1743
З нами з: 11.09.09
Подякував: 15 раз.
Подякували: 226 раз.
 
Профіль
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 417
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 12:51
Модератор
2 296
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 кві, 2024 16:51
trololo
3 486
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 кві, 2024 15:03
TUR
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама