Від молочки до трактора: Україна вирішила ввести спецмито на

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Сер 25 лис, 2015 13:35

Йанык, Якість білоруських товарів набагато краща українських, не вірите? Хто у нас займається білоруською молочкою, а у мене є такі знайомі, кажуть, що купують краще і відгуки лише хороші. Проблема чому не має на ринку ЄС, то ви забули, що донедавна це була країна під санкціями ЄС. Домовлятися завжди потрібно, розумна людина не йде одразу на конфронтацію, якщо працювати образа на образу ви далеко думаєте Україна зайде? Я вам розповім один секрет по реекспорт, наше сільське господарство робить його навіть зараз через Білорусь, бо достатньо створити сумісне підприємство і зробити розфасовку в Білорусі і буде вам білоруський товар, по документах походження товару також все легко робиться. Розповідь, що Саакашвілі правий у забороні одеський митниці ВЗАГАЛІ розмитнювати товари із Китаю та інших ринків, окрім західного це нонсенс у світовій практиці, бо є БІЛЬШ прискіплива перевірка до "ризикованих" зон, але не повна заборона. Як на мене, Саакашвілі популіст одного ґатунку з Тимошенко, ідеї у них обох чудові і подобаються народу, але вони лише гарна картинка, яка не міняє життя на краще у більшості народу. ВВП на душу населення у останній рік 2013 президентства Саакашвілі був лише 5600 баксів, а України в цей рік (не найкращий) 8700 баксів і у нас хочуть грузинське "чудо"? То ще трішки і матимемо.
Востаннє редагувалось koinee в Сер 25 лис, 2015 15:16, всього редагувалось 1 раз.
koinee
 
Повідомлень: 121
З нами з: 20.05.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 25 лис, 2015 13:51

  Йанык написав:Правильный и адекватный ход. Учитывая, что Беларусь импортирует в Украину больше, чем Украина в Беларусь - то беларусам будет больнее. Товарищам пора определяться. Хотят с Москвой - пусть туда и продают и тогда в отгораживании своего рынка к ним вопросов не будет. Хотят торговать вне рамках таежного союза - пусть отменяют все пошлины и наезды.


Товарищам пора определяться? Наверно вы забыли,что также говорили и нам.Мы определились.И что имеем в итоге?Уважаю Батьку,что он руководствуется не политическими а чисто экономическими принципами.Будет Белорусии выгодно торговать с чертом,будут.
Кабак
 
Заблокований
Повідомлень: 159
З нами з: 10.05.15
Подякував: 81 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 25 лис, 2015 14:48

  koinee написав:Йанык, Якість білоруських товарів набагато краща українських, не вірите? Хто у нас займається білоруською молочкою, а у мене є такі знайомі, кажуть, що купують краще і відгуки лише хороші. Проблема чому не має на ринку ЄС, то ви забули, що донедавна це була країна під санкціями ЄС. Домовлятися завжди потрібно, розумна людина не йде одразу на конфронтацію, якщо працювати образа на образу ви далеко думаєте Україна зайде? Я вам розповім один секрет по реекспорт, наше сільське господарство робить його навіть зараз через Білорусь, бо достатньо створити сумісне підприємство і зробити розфасовку в Білорусі і буде вам білоруський товар, по документах походження товару також все легко робиться. Розповідь, що Саакашвілі правий у забороні одеський митниці ВЗАГАЛІ розмитнювати товари із Китаю та інших ринків, окрім західного це нонсенс у мировій практиці, бо є БІЛЬШ прискіплива перевірка до "ризикованих" зон, але не повна заборона. Як на мене, Саакашвілі популіст одного ґатунку з Тимошенко, ідеї у них обох чудові і подобаються народу, але вони лише гарна картинка, яка не міняє життя на краще у більшості народу. ВВП на душу населення у останній рік 2013 президентства Саакашвілі був лише 5600 баксів, а України в цей рік (не найкращий) 8700 баксів і у нас хочуть грузинське "чудо"? То ще трішки і матимемо.

Не забывайте, что вся их молочка это дрянь из чернобыльской зоны. Еще бывший украинский посол Бессмертный об этом говорил.
Polly
 
Повідомлень: 2014
З нами з: 26.05.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 25 лис, 2015 15:24

  koinee написав:Йанык, Якість білоруських товарів набагато краща українських, не вірите? Хто у нас займається білоруською молочкою, а у мене є такі знайомі, кажуть, що купують краще і відгуки лише хороші. Проблема чому не має на ринку ЄС, то ви забули, що донедавна це була країна під санкціями ЄС.....


Дальше не стал читать, ибо вы несете бред и не знаете сути вопроса. На белоруские товары санкций не было. Были санкции в отношении беларуских чиновников, которым запрещали вьезд в ЕС.
P.S. Рекомендую сьездить в Литву и посмотреть как рьяно жители Минска скупают в торговых центрах Вильнюса продукты произведенные в ЕС, аналогично могу сказать про жителей Бреста и Гродно, которые мотаются в Белосток и Люблин. И после этого можем поговорить. :D Было бы в Беларуси все качественное и по хорошей цене - никто б ничего не покупал бы. А так едут, несмотря на то, что зарплаты в Белоруси не такие уж и высокие.
Йанык
1
 
Повідомлень: 4758
З нами з: 15.06.11
Подякував: 750 раз.
Подякували: 2641 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 25 лис, 2015 15:37

  Polly написав:
  koinee написав:Йанык, Якість білоруських товарів набагато краща українських, не вірите? Хто у нас займається білоруською молочкою, а у мене є такі знайомі, кажуть, що купують краще і відгуки лише хороші. Проблема чому не має на ринку ЄС, то ви забули, що донедавна це була країна під санкціями ЄС. Домовлятися завжди потрібно, розумна людина не йде одразу на конфронтацію, якщо працювати образа на образу ви далеко думаєте Україна зайде? Я вам розповім один секрет по реекспорт, наше сільське господарство робить його навіть зараз через Білорусь, бо достатньо створити сумісне підприємство і зробити розфасовку в Білорусі і буде вам білоруський товар, по документах походження товару також все легко робиться. Розповідь, що Саакашвілі правий у забороні одеський митниці ВЗАГАЛІ розмитнювати товари із Китаю та інших ринків, окрім західного це нонсенс у мировій практиці, бо є БІЛЬШ прискіплива перевірка до "ризикованих" зон, але не повна заборона. Як на мене, Саакашвілі популіст одного ґатунку з Тимошенко, ідеї у них обох чудові і подобаються народу, але вони лише гарна картинка, яка не міняє життя на краще у більшості народу. ВВП на душу населення у останній рік 2013 президентства Саакашвілі був лише 5600 баксів, а України в цей рік (не найкращий) 8700 баксів і у нас хочуть грузинське "чудо"? То ще трішки і матимемо.

Не забывайте, что вся их молочка это дрянь из чернобыльской зоны. Еще бывший украинский посол Бессмертный об этом говорил.

Зачем разный бред помнить?
phantom_systems
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2290
З нами з: 14.04.15
Подякував: 27 раз.
Подякували: 527 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 25 лис, 2015 16:33

  Йанык написав:А так едут, несмотря на то, что зарплаты в Белоруси не такие уж и высокие.

Еще и Чернигов вспомним - также активно скупают украинские товары.
Blister
 
Повідомлень: 737
З нами з: 06.07.11
Подякував: 96 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 25 лис, 2015 21:19

  Йанык написав:
  koinee написав:Йанык, Якість білоруських товарів набагато краща українських, не вірите? Хто у нас займається білоруською молочкою, а у мене є такі знайомі, кажуть, що купують краще і відгуки лише хороші. Проблема чому не має на ринку ЄС, то ви забули, що донедавна це була країна під санкціями ЄС.....


Дальше не стал читать, ибо вы несете бред и не знаете сути вопроса. На белоруские товары санкций не было. Были санкции в отношении беларуских чиновников, которым запрещали вьезд в ЕС.
P.S. Рекомендую сьездить в Литву и посмотреть как рьяно жители Минска скупают в торговых центрах Вильнюса продукты произведенные в ЕС, аналогично могу сказать про жителей Бреста и Гродно, которые мотаются в Белосток и Люблин. И после этого можем поговорить. :D Было бы в Беларуси все качественное и по хорошей цене - никто б ничего не покупал бы. А так едут, несмотря на то, что зарплаты в Белоруси не такие уж и высокие.

1. Я вказав, що країна під санкціями, бо майже всі чиновники першого ешелону під ними були, інтеграції на ринки ЄС у них не було саме по цій причині.
2. Якість наших товарів гірша, їх продукти у нас купують залюбки і говорять кращі по якості. Белшини купують краще чи Росаву і говорять кращі. Ще приклади потрібні? Зарплати у них вищі, про пенсії взагалі мовчу. Ви часто буваєте в Білорусі?
3. Я часто буваю як в країнах ЄС так і в Білорусі, по роботі, можу Вам сказати одне, що західний ринок має незрівнянне різноманіття в порівнянні з ринком 1 країни і тому ціни нижчі. Не тільки вони їздять так купувати, ось також наші їздять з прикордонних міст в Польшу, Угорщину. А у такій країні як Італія з міста Трієст їздять закуповувати продукти в Хорватію та Словенію, що також якість погана італійської продукції?
koinee
 
Повідомлень: 121
З нами з: 20.05.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 26 лис, 2015 00:38

Re: Від молочки до трактора: Україна вирішила ввести спецмит

Йаныку, передовику-ударнику минстеця.

Белорусь не вводила пошлин. Она ввела обязательную фитосанитарную регистрацию предприятий, причем всего по двум видам продукции. В ответ 40% ные ввозные пошлины по сути на весь белорусский импорт. Больше похоже на неадекватную месть обиженного президента-кондитера.

Когда Европа требует обязательной сертификации по своим правилам, тоже в ответ введут заградительные пошлины? ))

В чем проблема для предприятий пройти «обязательную государственную санитарно-гигиеническую экспертизу украинской продукции» и торговать дальше?

Посмотрим на ответные шаги Беларуси. А впрочем - плевать! Нафига нэньке белорусский рынок, когда перед нею агромадный рынок ЕС, когда такой офигенный выбор рынков сбыта? Так ведь, друзья-вышиватники? )) Давайте, разо$ритесь поскорее со всеми, кто пока ещё дружелюбно к вам относится.
mihailo737
Аватар користувача
 
Повідомлень: 102
З нами з: 08.12.14
Подякував: 292 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 26 лис, 2015 09:56

в прошлом году у батьки уже были обосратушки с введением всяких бяк в нашу сторону, сняли свои "ограничения" они очень быстро)) в этот раз думаю будет также.
Геннадий
 
Повідомлень: 731
З нами з: 24.11.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 26 лис, 2015 11:51

Re: Від молочки до трактора: Україна вирішила ввести спецмит

  mihailo737 написав:Йаныку, передовику-ударнику минстеця.


Добавлю.
Просто умиляет. Я так уразумел, что за каждую подяку передовику подяк Йаныку, что-то капает от Минстеця.
Подякував: 458 раз. Показати останні 150
• Giroi → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• canon74 → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Whatever → за відповідь
• Whatever → за відповідь
• Whatever → за відповідь
• Whatever → за відповідь
• NetSerpent → за відповідь
• zaton → за відповідь
• Харьковчанин А → за відповідь
• Whatever → за відповідь
• Whatever → за відповідь
• gyuriy → за відповідь
• gyuriy → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• franc → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Whatever → за відповідь
• Whatever → за відповідь
• Whatever → за відповідь
• Whatever → за відповідь
• Whatever → за відповідь
• mdonatiendesade → за відповідь
• mdonatiendesade → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Whatever → за відповідь
• Whatever → за відповідь
• EKO → за відповідь
• daniel → за відповідь
• Erufu → за відповідь
• franc → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Giroi → за відповідь
• Giroi → за відповідь


А молочка и мясные продукты действительно на порядок вкуснее и качественнее наших. Янык ни наши продуты, ни белорусские оценить все равно не сможет. Ну не продают на Брайтон-бич в кошерных магазинах ни тех, ни других, а потому на стол к нему они не попадают.
pac
 
Заблокований
Повідомлень: 87
З нами з: 19.11.15
Подякував: 12 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 138
Переглянути останнє повідомлення
Сер 27 бер, 2024 14:58
Ірина_
3 216
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 бер, 2024 22:42
Ірина_
1 121
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 бер, 2024 18:30
unicdima
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама