Гройсман хоче відібрати соцдопомогу у 75% людей, які її отри

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 151617181920>
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2016 16:02

  1007qwert написав:А сколько людей в нашем государстве имеют такие заработки как Вы, чтоб вкладывать в покупку квартир?
1 Може прочитаєте мій нік ? Я не купую . я будую житло . а тому не дивно що забезпеченість житлом в моїх дітей вища ніж в середньому по державі
2 В рік будується 80 000-100 000 квартир , за 30 років це 2,5-3 млн нових квартир + на вторинному ринку в рік купується/продається ще 100 000 - 150 000 , звідси можна зробити висновок що 30% українців на протязі робочого періоду життя змінюють житло самостійно а інші 70% - у вигляді спадщини
  1007qwert написав: 90%% от работающих пашут на таких дядей как Вы, и за всю жизнь не могут заработать на покупку нового жилья, а живут в том что получили в наследство. И Вы предлагаете ещё с семей, после того как похоронили родственника, взимать какие-то суммы которые они и в руках не держали. По рыночной стоимости сейчас за 200 тыс. и однокомнатную хрущобу не купишь, может где-то в лугандонии. Лучше б Вы тратили усилия не на то как раздеть и отобрать жильё у людей, а на то как коррупцию искоренить побыстрее и за счёт этого наполнить бюджет.
1 Про дядей я б на Вашому місці промовчав. Я чесно заробляю на свій хліб і чесніше від 90% оточуючих сплачую податки з цих заробітків , тому свої претензії засуньте...
2 Якщо ми говоримо про соціальну справедливість то
а - житло яке сьогодні передається у спадщину як правило було зароблене за іншої соціальної формації
б- ті хто отримують спадщину практично весь свій стаж заробили вже за сьогоднішніх економічних реалій і до заробітків за совка не мають жодного відношення
в - сьогоднішні субсидії сплачуються з податків сьогодні працюючих , а тому поясніть мені чому це ви вважаєте соціально-справедливим сплату мною через податки Ваших субсидій . якщо у нас у власності однакові суми ( просто в мене в магазинах/бетономішалках) а у вас в житлі до заробляння якого ви не доклали ні копійки ?
г - і останнє
Якщо жебрак успадковує квартиру на Хрещатику і подає на субсидію( бо не в стані її оплачувати) - то чи не здається Вам що більш економічно доцільно як для цього жебрака так і для держави зробити так , щоб людина з жебрака перетворилась в повноцінного члена суспільства ?
Але для Хрещатика без мільонів - ти жебрак . а для Хацапетівки з 0,1 млн - ти перший хлопець на селі.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2016 20:14

  budivelnik написав:Може прочитаєте мій нік ? Я не купую . я будую житло . а тому не дивно що забезпеченість житлом в моїх дітей вища ніж в середньому по державі


Что-то у меня на работе молодые прорабы с 15-летним стажем до сих пор квартиры снимают. Не говоря о работягах.

  budivelnik написав:2 В рік будується 80 000-100 000 квартир , за 30 років це 2,5-3 млн нових квартир + на вторинному ринку в рік купується/продається ще 100 000 - 150 000 , звідси можна зробити висновок що 30% українців на протязі робочого періоду життя змінюють житло самостійно а інші 70% - у вигляді спадщини


Вранье.
Есть люди имеющие по 10-15 квартир, а большинство и на одну собрать не могут. Кроме того никто не рассказывает ,сколько непроданных квартир во всех комплексах того же Киева. А это может быть и 50%.


  budivelnik написав:1 Про дядей я б на Вашому місці промовчав. Я чесно заробляю на свій хліб і чесніше від 90% оточуючих сплачую податки з цих заробітків , тому свої претензії засуньте...


Ну так озвучьте сколько вы платите своих ИТР-ам и рабочим и сколько светите перед налоговой, честный подрядчик.

  budivelnik написав:2 Якщо ми говоримо про соціальну справедливість


Какая еще социальная справедливость в стране с 1% супер-богатых и 95% нищих, причем это социальное разделение произошло в сверхкороткие сроки.
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2016 22:06

budivelnik Кто будет возвращать субсидию в случае если человек сдал свою однокомнатную квартиру официально, а арендатор оформил субсидию имея зарплату в 4000 грн, пять лет пожил уехал, следующий арендатор оформил субсидию. Потом, лет через 10, хозяин помирает, а детям, получая квартиру в наследство возвращать субсидию обратно, или разыскивать арендаторов, которые оформляли субсидию?
Востаннє редагувалось 1007qwert в Пон 30 тра, 2016 22:07, всього редагувалось 1 раз.
1007qwert
Аватар користувача
 
Повідомлень: 676
З нами з: 24.11.15
Подякував: 50 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2016 22:06

  slavek написав:Ну так озвучьте сколько вы платите своих ИТР-ам и рабочим и сколько светите перед налоговой, честный подрядчик.
1 Напевно в сотий раз
Засвітив перед податковою прибутку( приблизно +/- 50 000 грн ( лінь піднімати і дивитись)
2009 рік - 1 200 000 грн
2010 рік - 890 000 грн
2011 рік - 200 000 грн
2012 рік - 200 000 грн
2013 рік - 980 000 грн
2014 рік - 900 000 грн
2015 рік - 350 000 грн
прогноз на 2016 рік - 500 000 грн

Так що засуньте свою злість кудись поглибше- безрукі вихованці совка яким всі винні.
2 Мої прості працівники без освіти ( максимум ПТУ) , відкладаючи 100% своєї зарплати за 5 років можуть купити однокімнатну яку ж самі і будували і вартість якої на 30% складається з їхньої ж зарплати.
Востаннє редагувалось budivelnik в Пон 30 тра, 2016 22:23, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2016 22:15

  1007qwert написав:budivelnik Кто будет возвращать субсидию в случае если человек сдал свою однокомнатную квартиру официально, а арендатор оформил субсидию имея зарплату в 4000 грн, пять лет пожил уехал, следующий арендатор оформил субсидию. Потом, лет через 10, хозяин помирает, а детям, получая квартиру в наследство возвращать субсидию обратно, или разыскивать арендаторов, которые оформляли субсидию?
1 В данному випадку - ніхто ( хоча й розумію що зявиться можливість лохотрону яким скористаються не чисті на руку)
З іншого боку , навіть щоб скористатись подібним варіантом потрібно укласти реальну угоду - а тут місцевому виконкому з його дефіцитним бюджету і карти в руки - прийняли рішення що оренда не може бути дешевшою від ( наприклад 100 грн/м2 в місяць) і з цієї суми стриже з власника цього житла прибутковий в 20 грн/місяць - з паршивої вівці хоч шерсті клок
2 При цьому
Сьогодні є море власників квартир ( вартістю від 1 млн і вище) з поточним доходом від 10000 грн/місяць і вище , які спокійно подали на субсидії ( тільки в Києві приблизно 200 000 таких квартир)
Я думаю що левова частка таких хитроманів не буде користатись варіантом оренда , або ризикувати що їх перевірить держава і самостійно відмовиться від подачі документів на субсидії як тільки стане зрозуміло що все ними отримане прийдеться повертати спадкоємцям

ПС
Чомусь всі приводять приклад
Що робити бідним
І ніхто так і не удосужився прочитати і зрозуміти про що я пишу
а - бідні як отримували так і будуть отримувати
б - ті в кого житло вартістю від якоїсь суми(0,3-1 млн грн) апріорі бідними не є , а тому якщо ці люди не можуть платити сьогодні . то за них повинні заплатити ті , хто ці сотні тисяч-мільйони отримає , при цьому навіть якщо людина за хрущовку вартістю в 1 млн грн отримувала 5 років субсидію , то сума до сплати навряд чи перевищить 100 000 грн.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2016 23:07

  budivelnik написав:б - після того . як прийде час передавати житло у спадщину - спадкоємці повинні будуть в момент отримання спадщини оплатити суми субсидій які отримував дідусь/бабуся доживаючи свій вік у хрущовці , та й то тільки в тому випадку , якщо ця спадщина чогось вартує
в - якщо ті хто отримують спадщину покажуть що вони бідні як церковні миші , то держава може прийняти рішення або передати їм цю спадщину безкоштовно . або забравши одне житло , надати спадкоємцям інше(дешевше)
[/quote]

А кто и по каким критериям решит -бедный наследник или нет? Какие должны быть доходы у людей чтоб Вы разрешили не возвращать субсидию? А арендаторам, получавшим субсидию, значит, ничего возвращать не надо? О, тут поле для коррупции будет - пахать-неперепахать. Давайте сразу объявляйте, что субсидию даём всем, но это кредит, с возвратом, так будет честнее и хватит тут компостировать людям мозг.
А ещё, очень неплохо было б, чтоб Вы попросили последовать Вашему примеру -как надо платить налоги и зарплаты белые, всех коллег Ваших, ставящих Вам здесь ++++++++++.
1007qwert
Аватар користувача
 
Повідомлень: 676
З нами з: 24.11.15
Подякував: 50 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 31 тра, 2016 05:22

  slavek написав:Ну так озвучьте сколько вы платите своих ИТР-ам и рабочим и сколько светите перед налоговой, честный подрядчик.



  budivelnik написав:1 Напевно в сотий раз
Засвітив перед податковою прибутку( приблизно +/- 50 000 грн ( лінь піднімати і дивитись)
2009 рік - 1 200 000 грн
2010 рік - 890 000 грн
2011 рік - 200 000 грн
2012 рік - 200 000 грн
2013 рік - 980 000 грн
2014 рік - 900 000 грн
2015 рік - 350 000 грн
прогноз на 2016 рік - 500 000 грн

Так що засуньте свою злість кудись поглибше- безрукі вихованці совка яким всі винні.
2 Мої прості працівники без освіти ( максимум ПТУ) , відкладаючи 100% своєї зарплати за 5 років можуть купити однокімнатну яку ж самі і будували і вартість якої на 30% складається з їхньої ж зарплати.


1. Засуньте свои данные о налогах на прибыль туда же - вас спрашивают о белых зарплатах ваших работников.
2. 5 лет они не есть, ни пить, ни снимать жилье не будут, детей у них нет.И квартира явно не на Крещатике.
Сказочник-патриот,переживающий за Украину, где простые конкретные цифры размера белой и черной зарплаты вашего заведения?
Востаннє редагувалось slavek в Вів 31 тра, 2016 05:25, всього редагувалось 1 раз.
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 31 тра, 2016 05:24

  1007qwert написав:А ещё, очень неплохо было б, чтоб Вы попросили последовать Вашему примеру -как надо платить налоги и зарплаты белые, всех коллег Ваших, ставящих Вам здесь ++++++++++.


А где вы прочли что он платит белые зарплаты если он даже размер их не озвучил ни разу?
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 31 тра, 2016 08:31

  slavek написав:
  1007qwert написав:А ещё, очень неплохо было б, чтоб Вы попросили последовать Вашему примеру -как надо платить налоги и зарплаты белые, всех коллег Ваших, ставящих Вам здесь ++++++++++.
А где вы прочли что он платит белые зарплаты если он даже размер их не озвучил ни разу?
1Я маю право озвучувати тільки цифри своїх доходів/податків.
Я їх озву4чив
У вас сперло дихання і полізли слюні.
Хіба це моя проблема ?
2 Я не будую на Хрещатику , а тому моїлюди можуть купити там де будують.
Так 5 років збирати кошти на квартиру - це багато.
З іншого боку , цією квартирою будуть користуватись 100 років. От тут всу відразу й міняється , адже витратити на житло 5% коштів які зароблялись на протязі користування цим житлом -не так вже й багато ( з урахуванням того що середньостатистичний на цигарки/алкоголь тратить 10% своїх доходів)
3 З іншого боку
У вартості квартири - 30% це суми виплачені у вигляді зарплати
Чи можуть ваші молоді прораби :D ( щоб стати прорабом потрібно закінчити ВУЗ (22-24 роки) років 5 попрацювати майсторм(до 30 років)+15 років =45) за свій 15-річний стаж роботи прорабами похизуватись подібними досягненнями ?
Якщо ні - йдіть в д.пу.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 31 тра, 2016 08:48

  1007qwert написав:
  budivelnik написав:б - після того . як прийде час передавати житло у спадщину - спадкоємці повинні будуть в момент отримання спадщини оплатити суми субсидій які отримував дідусь/бабуся доживаючи свій вік у хрущовці , та й то тільки в тому випадку , якщо ця спадщина чогось вартує
в - якщо ті хто отримують спадщину покажуть що вони бідні як церковні миші , то держава може прийняти рішення або передати їм цю спадщину безкоштовно . або забравши одне житло , надати спадкоємцям інше(дешевше)
А кто и по каким критериям решит -бедный наследник или нет? Какие должны быть доходы у людей чтоб Вы разрешили не возвращать субсидию?
1 Критерії повинен розробляти кабмін а не я
2 Якби спитали мене то я б порекомендував наступні критерії бідності ( до речі частина з них діє і сьогодні)
а - розмір комунальних платежів перевищує 15% від розміру доходів
б - вартість квартири менша ніж 100-200 мінімальних зарплат
або
Спадкоємці звільняються від повернення субсидій якщо
ринкова вартість житла - сума субсидій менша від 100???-мінімальних зарплат

  1007qwert написав:А арендаторам, получавшим субсидию, значит, ничего возвращать не надо? О, тут поле для коррупции будет - пахать-неперепахать. Давайте сразу объявляйте, что субсидию даём всем, но это кредит, с возвратом, так будет честнее и хватит тут компостировать людям мозг.
Не має меж досконалості.....
Мої пропозиції направлені на покращення вже існуючої системи , але вони далекі від абсолютної вірності
Єдине що я люблю дискутувати з цифрами на руках. На жаль якихось достовірних цифр в мене не має , тому я змушений фантазувати і припускати.
Отже
з 19 млн квартир - приблизно 6 млн будуть отримувати субсидії
Відкидаємо 30% цього житла . як таке що потрапляє під мій пункт низької вартості( менше 100-200 мінімальних зарплат)- як правило це житло в селах і ще 20% які знаходяться в аварійному стані.
У нас залишається приблизно 3 млн квартир з середньою вартістю в 1 млн грн
На цих 3 млн квартир держава планує виділити приблизно 20-25 млрд грн субсидій в рік
3 млн х 25 млрд х 5 років = 375 млрд
3 млн х 1 млн грн = 3000 млрд
Таким чином
Ті хто будуть отримувати житло вартістю в 3 000 млрд грн - повинні будуть повернути державі( за 5 років) суми в 3-4% від цієї вартості
Як вважаєте
Справеливо чи ні якщо той хто отримує 1 млн - поверне державі кошти у розмірі 0,04 млн ?
  1007qwert написав:А ещё, очень неплохо было б, чтоб Вы попросили последовать Вашему примеру -как надо платить налоги и зарплаты белые, всех коллег Ваших, ставящих Вам здесь ++++++++++.
А я й так агітую сплачувати податки і не тільки тих хто ставить мені плюсики.
Моя аргументація проста
1 Для того щоб почувати себе повноцінним громадянином . потрібно сплачувати на 10-20% більше податків ніж сплачується навколо тебе ( менше не можна . більше - вилетиш в трубу бо конкуренція)
2 Для того щоб перевірити наскільки ти з своїм бізнесом потрібні в цій державі . просто порахуй
Скільки ти і твоя сімя(+твої працівники з їх сімями) отримують від держави (пенсій/субсидій/лікарняних/навчання/охорона....)
І скільки сплачує підприємство разом з працівниками які працюють
Якщо баланс позитивний - Ви молодці
Якщо негативний - Ви засранці . бо таким чином забираєте кошти в бідних і немічних.
ПС
Оповідання про олігархів які всіх обїдають - залиште викормишам совка , яким дві кульки між ногами танцювати(працювати) заважають.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 151617181920>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 395
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 00:04
unicdima
7 1136
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 12:46
Mister_M
Рада хоче заборонити «1С» 1, 2
R2 » П'ят 27 жов, 2023 09:32
11 2560
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 жов, 2023 12:29
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама