Гройсман хоче відібрати соцдопомогу у 75% людей, які її отри

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 1213141516 ... 20>
Повідомлення Додано: Пон 23 тра, 2016 13:36

  Йанык написав:
  1007qwert написав:Если я в своей квартире за свои деньги утеплила всё что могла и батареи заменила и балкон застеклила, но плата за коммуналку меньше не стала, отказаться от отопления дорого нельзя, в Киевэнерго говорят, что если срезать батарею в одной комнате, то плата всё равно не снизится. Вы всё знаете, расскажите нам каким способом можно ещё понизить плату по коммуналке. Только не советуйте переезжать в другую квартиру или дом.


Тут все просто - достаточно посмотреть на опыт стран Балтии.
Создаете ОСББ, посылаете ЖЭК нах. Ставите счетчики на воду, отопление, газ на весь дом. И платите снабжающим организациям по фактически потребленным, вашим домом, ресурсам. Нагнуть всяким горгазам юрлицо в виде ОСББ гораздо сложнее, чем физлицо - частника квартиры. Утепляете дом комплексно - фасад, меняете окна в подьездах, утепляете наружные двери в подьездах и на чердаках, уменьшая теплопотери, получаете компенсации (да-да, сейчас есть программа и деньги дают) и снижаете потребление теплоносителя, тем самым экономя на коммунальных платежах. Ну честно говоря в первые два года вы не сэкономите, так как надо будет погашать кредит и уменьшеная плата по отоплению скорректируется увеличинной платай за квартиру, но потом вы будете в плюсе.
Но, для этого варианта надо ж оторваться от дивана и потратить вечерами несколько часов своего личного времени и начать работать.

А утепление фасада одной квартирой - ничего не дает. Вы утеплили свои стены - у вас в квартире на один градус стало выше, а в подвале или на чердаке как было -5, так и осталось, сосед сверху как имел гнилые окна, так их и не менял. Следовательно расход теплоносителя не изменился.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 тра, 2016 13:41

  ceba написав:
  Йанык написав:
  1007qwert написав:Если я в своей квартире за свои деньги утеплила всё что могла и батареи заменила и балкон застеклила, но плата за коммуналку меньше не стала, отказаться от отопления дорого нельзя, в Киевэнерго говорят, что если срезать батарею в одной комнате, то плата всё равно не снизится. Вы всё знаете, расскажите нам каким способом можно ещё понизить плату по коммуналке. Только не советуйте переезжать в другую квартиру или дом.


Тут все просто - достаточно посмотреть на опыт стран Балтии.
Создаете ОСББ, посылаете ЖЭК нах. Ставите счетчики на воду, отопление, газ на весь дом. И платите снабжающим организациям по фактически потребленным, вашим домом, ресурсам. Нагнуть всяким горгазам юрлицо в виде ОСББ гораздо сложнее, чем физлицо - частника квартиры. Утепляете дом комплексно - фасад, меняете окна в подьездах, утепляете наружные двери в подьездах и на чердаках, уменьшая теплопотери, получаете компенсации (да-да, сейчас есть программа и деньги дают) и снижаете потребление теплоносителя, тем самым экономя на коммунальных платежах. Ну честно говоря в первые два года вы не сэкономите, так как надо будет погашать кредит и уменьшеная плата по отоплению скорректируется увеличинной платай за квартиру, но потом вы будете в плюсе.
Но, для этого варианта надо ж оторваться от дивана и потратить вечерами несколько часов своего личного времени и начать работать.

А утепление фасада одной квартирой - ничего не дает. Вы утеплили свои стены - у вас в квартире на один градус стало выше, а в подвале или на чердаке как было -5, так и осталось, сосед сверху как имел гнилые окна, так их и не менял. Следовательно расход теплоносителя не изменился.

Не знаете сколько стоит утепление по Вашему методу стандартной хрущевки с плоской крышей? Почему государство не утепляет таким образом больницы,школы,поликлиники , детские сады?
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 тра, 2016 22:13

  budivelnik написав:В цьому реченні весь популізм який вихований 70 роками совка


Выплата пенсий и субсидий на неподъемные коммунальные услуги, оказывается, называется в современной Украине популизмом. Что еще популизм - разрушенная медицина и образование? Отсутствие какой-либо правоохранительной системы?

  budivelnik написав:1Ви що думаєте що субсидію для вашої мами заробляє мразь ?
Спішу вас розчарувати - ця мразь це підприємства і люди які працюють на цих підприємствах і сплачують податки


Ого, меня тут решили просветить прямо по Пушкину "Чем государство богатеет, и чем живет, и почему не нужно золота иметь когда простой продукт имеет".
Теперь моя очередь вас разочаровывать. Налоги платят все работающие ,а с недавних пор пенсионеры с определенного размера пенсий. Причем чем больше человек зарабатывает, тем меньше он платит уходя в оффшоры.
А вот распределяет налоги как раз мразь в лице президента и правительства. И если 20 лет ему можно было дерибать то, что осталось в наследство от клятого совка , то сейчас осталось только последнее – залезть поглубже в карман к пересичному.

  budivelnik написав:2 Квартиру яку має Ваша мама - заробила ваша мама
3 Я не пропонував забирати квартиру у вашої мами.
Я пропонував її нащадкам виплатити сьогоднішньому власнику житла - максимум 10% від вартості цього житла і таким чином повністю зняти питання пенсії.
Ще раз нагадаю
Вартість квартири в Києві = 50 річній пенсії вашої мами , тому я особисто не вважаю її бідною , при цьому я вважаю що вона не ефективно розпоряджається своєю власністю і винуваті в цьому не мама . а її нащадки . які збираються паразитувати на маминих колишніх заробітках ( адже низька зарплата і як наслідок низька пенсія компенсувалась державою у вигляді безкоштовного житла.

Ну, поскольку речь уже зашла обо мне, то придется отвечать по-другому.
Во-первых, какого хрена вас интересует чужая собственность и кто ей и как распоряжается?
В стране куча другой собственности - якобы убыточных госпредприятий на которых сделаны нехилые состояния их управляющими. В страну заведено на миллиарды баксов займов канувших в небытие, и это такого «справедливого» бизнесмена как вы почему-то совсем не волнует. Или слабо задать власти такие вопросы? Проще на нищих пенсионеров вместе с мерзкой властью кричать «Ату их»!
Во-вторых, квартиру в Киеве мама не получила бесплатно от государства, а купила продав в другой республике намного большую квартиру, дачу и машину. Пенсия у нее там была нормальная, но при переезде в Украину ей назначили среднюю наплевав на прошлые заработки.
В-третьих, с чего вы решили, что я буду паразитировать в будущем на этой квартире? Я где-то об этом писал? Или по себе судите?

  budivelnik написав:Якщо говорити економічною мовою
Пенсію мама мала отримувати не за рахунок пенсійних фондів . а за рахунок правильного розпорядження наявним майном.


Ну вот и подошли к основной сути всего вашего спича.
Незачем платить пенсии в Украине, а их недостаток покрывать субсидией. Все это - это пережиток совка.

  budivelnik написав:Пс
Оповідання про те що це можуть зробити тільки кияни - брехня.
Житлом в обласних і районних центрах володіє 70% пенсіонерів України і тому здача цього житла навіть в оренду з одночасним зьомом житла в місцевостях де малі зарплати і як наслідок дешева оренда житла - для пенсіонерів саме то , бо їх пенсії не залежать від розміру зарплат в регіоні де проживають


Какой могучий посыл. Если следовать вашему бреду , то все 70% пенсионеров дружно начинают последовательно переселяться в худшие квартирные условия. Эдакое великое переселение пенсионеров. В истории было и есть переселения народов, но до переселения пенсионеров додумались пока только «бизнесмены» Украины

  budivelnik написав:ППС
Звідси висновок
Якщо хтось і мразь - то це та людина . яка нічого не роблячи чекає поки їй жило в спадок передадуть , а те що ті хто в цьому житлі живуть сьогодні на хліб економлять як я бачу цього спадкоємця не цікавить.


Откуда такие выводы? Вы знаете про всех пенсионеров и их родственников? Вы знаете кто что делает, сколько работает, кто экономит на хлебе, а кто ест красную рыбу?
Поэтому повторюсь – мразь это нынешняя кодла у власти потерявшая какие-либо тормоза. А те, кто ей подпевает в лучше духе совковых традиций «одобрямса» свободы Анжелы Дэвис, явно работает бизнесменом-пропагандистом от власти
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 тра, 2016 22:40

  slavek написав:А те, кто ей подпевает в лучше духе совковых традиций «одобрямса» свободы Анжелы Дэвис, явно работает бизнесменом-пропагандистом от власти
1 Ваша мама думаю 90-95% свого стажу заробила в СРСР і в тому ж СРСР отримала безкоштовно квартиру , а тому продавши цю квартиру і купивши за виручені гроші іншу в іншій республіці яка колись також була в СРСР - можна стверджувати що сьогоднішню свою квартиру вона отримала як бонус за свою працю.
2 Переселення з мегаполісу наприклад в Чернігів ( чудове містечко , тихе і з дешевим житлом , Івано-Франківськ не пропоную( ще дешевше житло) бо вашій мамі там може бути не комфортно судячи з вашої основної мови спілкування) ) - так от , за гроші від здачі в оренду квартири в Києві . можна взяти в оренду кращу по житловим характеристикам в Чернігові + ще й отримати доплату в пару місячних пенсій.
Таким чином житлові умови мами не погіршуються - якість життя покращується ( і це зверніть увагу навіть без втрат для вас як майбутнього спадкоємця )
3 Коли до Вас дійде . що ваша істерика просто погіршує життя ваших же дітей і внуків - буде пізно , бо ці діти /внуки займуть вашу сьогоднішню позицію і всіма силами будуть проти того щоб ви реалізували ( навіть не свою . бо ви її не заробляли , а материну квартиру ) бо в такому випадку вони втратять свої майбутні бариші.

Висновок
Будьте вищими від популізму.Прсто прикиньте скільки залишилось батькам і створіть їм комунізм вже сьогодні , навіть за рахунок того , що ви втратитемайбутню квартиру.
Суть цього перетворення на краще - просте як двері
а - знайдіть краще по характеристикам . але дешевше по ціні житло
б - продайте існуюче материне і переселіть маму в те краще
в - різницю вкладіть в свій бізнес . чи як не вірите собі в депозити/облігації чи будь що інше
г - прибуток від цих речей направте мамі і нехай вона вирішує витрачати ці ( свої) кошти на себе ,чи никати їх під подушку щоб потім Ви мали що тратити.

А що робите Ви ?
Спливаєте слиною в шельмуванні влади
Підозрюєте інших що вони проплачені провокатори
...
а в цей час мама тихенько гасне . так і не побачивши комунізму який обіцяв Хрущов до 1980 року побудувати

ПС
Мені мама розповідала , що коли в 1965 році Хрущов заявив про комунізм в 1980 , то першою її думкою було
Це що я зможу вибрати два плаття ???
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27685
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 24 тра, 2016 06:23

  budivelnik написав:1 Ваша мама думаю 90-95% свого стажу заробила в СРСР і в тому ж СРСР отримала безкоштовно квартиру , а тому продавши цю квартиру і купивши за виручені гроші іншу в іншій республіці яка колись також була в СРСР - можна стверджувати що сьогоднішню свою квартиру вона отримала як бонус за свою працю.


Я вам уже несколько раз писал чтобы вы не судили по других не зная о них ничего или исходя из представлений о себе. Моя мама не получила бесплатно квартиру в СССР, а купила ее вместе с отцом в кооперативе, так что и тому государству она мало что должна. Это при том, что ее то государство кинуло как и 99% граждан в январе 1992г обесценив вклады.

  budivelnik написав:2 Переселення з мегаполісу наприклад в Чернігів ( чудове містечко , тихе і з дешевим житлом , Івано-Франківськ не пропоную( ще дешевше житло) бо вашій мамі там може бути не комфортно судячи з вашої основної мови спілкування) ) - так от , за гроші від здачі в оренду квартири в Києві . можна взяти в оренду кращу по житловим характеристикам в Чернігові + ще й отримати доплату в пару місячних пенсій.
Таким чином житлові умови мами не погіршуються - якість життя покращується ( і це зверніть увагу навіть без втрат для вас як майбутнього спадкоємця )


Опять за рыбу гроши. Где я писал, что моей маме не хватает на жизнь потому, что я ей не помогаю и поэтому ей надо куда-то переезжать? Да переехать она может ко мне хоть сейчас , а не в Чернигов, Житомир,Ивано-Франковск или в начало Троещины с гопниками и шприцами в подъезде, т.к. мы с женой живем вдвоем в трехкомнатной в пяти минутах ходьбы от нее.
Но она этого не хочет, т.к. это стесняет ее свободу. И с чего вы решили, что наследники первой очереди теперь будут возвращать полученную субсидию? Вам по секрету рассказали ваши "партнеры-бизнесмены"?

  budivelnik написав:3 Коли до Вас дійде . що ваша істерика просто погіршує життя ваших же дітей і внуків - буде пізно , бо ці діти /внуки займуть вашу сьогоднішню позицію і всіма силами будуть проти того щоб ви реалізували ( навіть не свою . бо ви її не заробляли , а материну квартиру ) бо в такому випадку вони втратять свої майбутні бариші.

Какие еще барыши.
Вы по обыкновению не читаете то, что я уже писал, но при этом твердо уверены, что вы необыкновенный психолог понимающий оппонента. Мой сын уже 6 лет как у ехал из Украины и вряд ли в нее вернется. За год он зарабатывает на такую квартиру как у его бабушки, а через 3-4 года будет это делать за пол-года ( это если цены в Киеве останутся такими же).

  budivelnik написав:Висновок
Будьте вищими від популізму.Прсто прикиньте скільки залишилось батькам і створіть їм комунізм вже сьогодні , навіть за рахунок того , що ви втратитемайбутню квартиру.
Суть цього перетворення на краще - просте як двері
а - знайдіть краще по характеристикам . але дешевше по ціні житло
б - продайте існуюче материне і переселіть маму в те краще
в - різницю вкладіть в свій бізнес . чи як не вірите собі в депозити/облігації чи будь що інше
г - прибуток від цих речей направте мамі і нехай вона вирішує витрачати ці ( свої) кошти на себе ,чи никати їх під подушку щоб потім Ви мали що тратити.

А що робите Ви ?
Спливаєте слиною в шельмуванні влади
Підозрюєте інших що вони проплачені провокатори
...
а в цей час мама тихенько гасне . так і не побачивши комунізму який обіцяв Хрущов до 1980 року побудувати

ПС
Мені мама розповідала , що коли в 1965 році Хрущов заявив про комунізм в 1980 , то першою її думкою було
Це що я зможу вибрати два плаття ???


Эту власть шельмовать не нужно. Она сама уже сделал все, чтобы ее возненавидели, и продолжает делать дальше.Те, кто ее поддерживают, или у нее на зарплате, или у них с мозгами не все в порядке. Советы по великому переселению пенсионеров начинайте публиковать где только возможно - интересно увидеть какой процент населения вас поддержит.
И последнее.
Дай бог чтобы ваша мама "затухала" так же как моя. А Хрущев объявил о построении коммунизма в 1961г на 22 съезде партии, в 1965г его уже не было, т.к. в октябре 1964г его скинули на пленуме ЦК КПСС,
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 тра, 2016 18:22

  slavek написав:А Хрущев объявил о построении коммунизма в 1961г на 22 съезде партии, в 1965г его уже не было, т.к. в октябре 1964г его скинули на пленуме ЦК КПСС,
Приведену мною цитату від моєї мами я чув приблизно в 1980-1985 роках.
При цьому не уточняв в якому році Брєжнєв поміняв Хрущова
Тепер до діла
1 Все почалось з злізного оповідання про бідну маму в якої 1300 грн пенсії після відпрацьованих 50 років в медицині. яка живе в хрущовці...
Потихеньку-помаленьку . бідний медпрацівник виявився таким що купує кооперативну квартиру ( так на хвилинку таких було не більше 5-10% від всього населення держави, не те що бідних медпрацівників) , якому рідний син допомагає так сильно що аж страшно.

То як
Бідна мама пенсіонер яку гроблять - чи
Дай бог щоб всі так затухали ?
2 Так як соплі-сльози ми вже обговорили- виявилось , що в мого опонента син чомусь не в Україні заробляє йому на пенсію, а хтось з моїх чотирьох повинен йому заробити.
Гнівні тиради про те що мразь погано ділить - я б згодився вислухати .якби гнівний обвинитель пояснив хто повинен дати щоб правильно поділили.
Тому я маю право захищати цю державу бо
а -працюю тут і плачу податки
б - моя мати маючи право на субсидії ці субсидії не отримує ( при цьому маючи 50-річний стаж на будівництві від курьєра до головного інженера)
в - мої діти працюють тут ( поки що двоє старших) і заробляють на пенсію як своїй бабусі так я надіюсь і на себе
в - в мене 8 років стажу в СРСР і 20 років стажу в Україні , мені ніхто не надавав безкоштовного житла , я практично ніколи не користувався пільгами ( крім дитячого харчування на старшого в буремні 90-ті)

Поясніть тепер мені
Хто має більше прав на критику
Я , в кого і сам і сімя працює тут на благо держави - чи Ви . вякого мама з іншої республіки але пенсію отримує тут , син чкурнув і не ясно чому мої пацани повинні на вас заробляти вам пенсію.
І навть після того коли прості люди працюють на вас у вас вистарчає совісті поливати когось тут брудом ?
Я на мене то саме такі як ви - мразь , яка хоче тільки отримувати інічого не хоче віддати навзаєм.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27685
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 24 тра, 2016 20:35

  budivelnik написав:Приведену мною цитату від моєї мами я чув приблизно в 1980-1985 роках.При цьому не уточняв в якому році Брєжнєв поміняв Хрущова


То, что с матчастью по любому вопросу у вас неважно я уже заметил

  budivelnik написав:Тепер до діла
1 Все почалось з злізного оповідання про бідну маму в якої 1300 грн пенсії після відпрацьованих 50 років в медицині. яка живе в хрущовці...
Потихеньку-помаленьку . бідний медпрацівник виявився таким що купує кооперативну квартиру ( так на хвилинку таких було не більше 5-10% від всього населення держави, не те що бідних медпрацівників) , якому рідний син допомагає так сильно що аж страшно.


По обыкновению переврали. Я писал, что мать купила квартиру с отцом . Он был главным геологом рудника в г.Джезказган, а затем нач.отдела в Минцветмете КазССР, да и она зарабатывала с учетом надбавок очень неплохо.

  budivelnik написав:То як
Бідна мама пенсіонер яку гроблять - чи
Дай бог щоб всі так затухали ?
2 Так як соплі-сльози ми вже обговорили- виявилось , що в мого опонента син чомусь не в Україні заробляє йому на пенсію, а хтось з моїх чотирьох повинен йому заробити.
Гнівні тиради про те що мразь погано ділить - я б згодився вислухати .якби гнівний обвинитель пояснив хто повинен дати щоб правильно поділили.


Сопли-слезы я не ронял, а вы их тут не подбирали, жалостливый мой.
Свою пенсию я давно заработал сам без вас и вашей семьи. Поскольку она будет такая же мизерная как у матери, то ваши сыновья могут для меня конкретно не напрягаться - я на нее никогда не рассчитывал.
Тем более, что речь шла вовсе не о пенсиях, а возврате субсидии или отдаче квартиры вечно голодному государству которое явно не накормит ваше патриотичная,чрезвычайно трудолюбивая семья.


  budivelnik написав:Тому я маю право захищати цю державу бо
а -працюю тут і плачу податки
б - моя мати маючи право на субсидії ці субсидії не отримує ( при цьому маючи 50-річний стаж на будівництві від курьєра до головного інженера)
в - мої діти працюють тут ( поки що двоє старших) і заробляють на пенсію як своїй бабусі так я надіюсь і на себе
в - в мене 8 років стажу в СРСР і 20 років стажу в Україні , мені ніхто не надавав безкоштовного житла , я практично ніколи не користувався пільгами ( крім дитячого харчування на старшого в буремні 90-ті)

Поясніть тепер мені
Хто має більше прав на критику
Я , в кого і сам і сімя працює тут на благо держави - чи Ви . вякого мама з іншої республіки але пенсію отримує тут , син чкурнув і не ясно чому мої пацани повинні на вас заробляти вам пенсію.
І навть після того коли прості люди працюють на вас у вас вистарчає совісті поливати когось тут брудом ?
Я на мене то саме такі як ви - мразь , яка хоче тільки отримувати інічого не хоче віддати навзаєм.


Для справки. Мою пенсию моя мать заработала в СССР за 7 до его распада и получает здесь по соглашению между республиками, причем по минимуму.
Грязью я поливаю вовсе не "простых людей" которые работают не на меня, а на власть и деньги имущих в Украине.
И речь шла вовсе не о пенсиях которые это государство практически не платит, а о будущем отъеме собственности в обмен на полученные субсидии за который вы тут задницу рвете.
И чем вы тут хвастаетесь, неуважаемый? Тем, что ваши сыновья нашли себя в Украине и их устраивают уровень их зарплаты? Так это не бог весть какое достижение чтобы объявлять себя патриотом. В АТО они хоть пошли или откупились?
Удивительно слышать такие речи от патриота-западенца.
На западной Украине снялись с места целые села и работают от Польши до Португалии и Западной Сибири поскольку заработки в каком-нибудь Калуше просто мизерные.
Вы им там расскажите что они не патриоты раз не хотят за копейки работать на это государство - аудитория будет намного больше чем на этом форуме.
Что касается "мрази", то это издержки интернета когда человек не боится бросаться такими словами зная что адекватного ответа не будет.
PS Забыл спросить:
1)Какую зарплату своих нанятых работников такой патриотичный подрядчик-строитель светил и светит перед налоговой?
2) Вы задницу только за нынешних винницких рвете или за донецких тоже старались?
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 25 тра, 2016 00:47

  budivelnik написав:Однокімнатна в Києві , коштує напевно стільки ж скільки й 3,4-кімнатна під Львовом
Тому
Якщо людині погано і грошей не вистарчає в Києві . то ніхто їй не заважає поміняти свою однокімнатну в Києві на двох-кімнатну в Житомирі(Рівному.Чернігові....) і ще й отримати доплату в розмірі її 20-річної пенсії.
І відразу і плакати не треба і субсидії не потрібні і якість життя покращиться в 4 рази ( як мінімум)
20 років х 12 місяці х 1300 грн/місяць х 2% в місяць=6 240грн/місяць відсотків
Як бачите
І вівці цілі і вовки ситі.


Вашу гениальную идею переселения пенсионеров в другой город, село оставьте для своих родных.
Моя мама, например, ни в какую не хочет переезжать из квартиры, где прожила пол-жизни, даже на время чтоб сделать там хотя б косметический ремонт, говорит: вот помру, тогда делайте здесь что хотите,... а переехать в незнакомый город для старика это смертный приговор. Спросите свою маму. А без ремонта в старую квартиру даже нормального квартиранта не найдёшь.
Сосед инвалид взял квартиранта, так тот не только за коммуналку не платил, а ещё и постоянно его пенсию одалживал, отбирал и бъедал, пока его не выгнали с трудом.
1007qwert
Аватар користувача
 
Повідомлень: 676
З нами з: 24.11.15
Подякував: 50 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 26 тра, 2016 23:40

  budivelnik написав:
  slavek написав:У меня мать-пенсионерка с не самой маленькой пенсией 1810грн, получает субсидию на 1-комнатную квартиру площадью 33 кв.м максимум на 800грн. Откуда вы взяли 2000грн?Тем более что сами только что накропали
А в мене квартира площею в 140 м2 і я всього , на всі комунальні за 2015 рік витратив 5000 грн за весь рік.
Навіть після підвищення ціни на газ в 2016 витрачу приблизно 8000 грн( бо в січні-квітні користувався газом по 3,60) , а в 2017 - 15000 ( тобто 1800 м3 газу по 6,90+електрика).
Питання до Вас на засипку
А чому у Вашої мами дотація на 33 м2 = моїм витратам на 140?
В цій різниці хто винуватий ? Гройсман? Абама??Ху.йло??? - чи може Ви .


Я с Вами на эту тему уже говорил.
Виноват - запрет на отключение от ЦО и индивидуальное отопление в многоквартирных домах в Киеве. Снимал жилье в центре Львова неоднократно - был везде либо газовый котел, либо ( в совсем маленьких квартирках для туристов ) - электрообогрев.
И это - круто.
А вот платить по тарифу за метр, или даже по домовому счетчику, с тарифом, в который включены з.п. и откаты всех работников теплокомунэнерго и всяких ДТЭКов - не круто.
В новострое даже, где по факту горизонтальная разводка и отключение одной квартиры никак не скажется на остальных, отказаться от ЦО и перейти на тариф для обогрева по электроэнергии - нельзя. Хотя для меня это было бы очень выгодно!

Почему я вообще должен платить за:
- неэффективную теплоизоляцию труб в земле?
- завышенные з.п. менеджерам и откаты структуре, предоставляющей тепло?
- оборудование, которое я готов поставить себе сам ( амортизация их котелен и моего обогревателя ).
Почему знакомый, имеющий квартиру за городом, где нет чертового ЦО, топится газом, и платит за метр фактически вдвое меньше ( раньше платил вчетверо ), при том, что у него +24 всегда?
smirnowand
 
Повідомлень: 5663
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3209 раз.
Подякували: 1793 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 тра, 2016 07:33

  smirnowand написав:
  budivelnik написав:
  slavek написав:У меня мать-пенсионерка с не самой маленькой пенсией 1810грн, получает субсидию на 1-комнатную квартиру площадью 33 кв.м максимум на 800грн. Откуда вы взяли 2000грн?Тем более что сами только что накропали
А в мене квартира площею в 140 м2 і я всього , на всі комунальні за 2015 рік витратив 5000 грн за весь рік.
Навіть після підвищення ціни на газ в 2016 витрачу приблизно 8000 грн( бо в січні-квітні користувався газом по 3,60) , а в 2017 - 15000 ( тобто 1800 м3 газу по 6,90+електрика).
Питання до Вас на засипку
А чому у Вашої мами дотація на 33 м2 = моїм витратам на 140?
В цій різниці хто винуватий ? Гройсман? Абама??Ху.йло??? - чи може Ви .
Я с Вами на эту тему уже говорил.
Виноват - запрет на отключение от ЦО и индивидуальное отопление в многоквартирных домах в Киеве. Снимал жилье в центре Львова неоднократно - был везде либо газовый котел, либо ( в совсем маленьких квартирках для туристов ) - электрообогрев.
И это - круто.
А вот платить по тарифу за метр, или даже по домовому счетчику, с тарифом, в который включены з.п. и откаты всех работников теплокомунэнерго и всяких ДТЭКов - не круто.
В новострое даже, где по факту горизонтальная разводка и отключение одной квартиры никак не скажется на остальных, отказаться от ЦО и перейти на тариф для обогрева по электроэнергии - нельзя. Хотя для меня это было бы очень выгодно!

Почему я вообще должен платить за:
- неэффективную теплоизоляцию труб в земле?
- завышенные з.п. менеджерам и откаты структуре, предоставляющей тепло?
- оборудование, которое я готов поставить себе сам ( амортизация их котелен и моего обогревателя ).
Почему знакомый, имеющий квартиру за городом, где нет чертового ЦО, топится газом, и платит за метр фактически вдвое меньше ( раньше платил вчетверо ), при том, что у него +24 всегда?
А може винувате не бажання власників житла на модернізацію своєї власності ?
Так , заборона на відключення ЦО в багатоквартирних будинках існує , але не існує заборони на відключення всього будинку від ЦО
Можна звичайно написати сотню повідомлень чому 10 пенсіонерів чи неадекватів заблокують подібну можливість , але погодьтесь , що це не моя проблема,це проблема власників житла . які вклавши максимум 5-7% від вартості свого житла можуть на виході отримати в 2-3 рази зменшення енергоспоживання своїх помешкань.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27685
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 1213141516 ... 20>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 75
Переглянути останнє повідомлення
Пон 03 чер, 2024 16:14
R2
3 701
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 00:04
unicdima
7 1278
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 12:46
Mister_M
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама