В Україні можуть змінити систему виплат одиноким матерям

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234 ... 7>
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2016 19:25

  nataliya_oprysko написав:в нашій країні страшно заводити дітей, ніякої впевненості в майбутньому, ніякого соц. захисту

ужас, ваш комент вверг меня в бездну отчаяния. пойду повешусь
mdonatiendesade
 
Повідомлень: 1921
З нами з: 19.02.14
Подякував: 3240 раз.
Подякували: 811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2016 19:30

Re: В Україні можуть змінити систему виплат одиноким матерям

Рева:"Перший крок в реформуванні даної сфери, за словами міністра, був зроблений на початку поточного року, коли розмір виплати привязали до доходу матері."

Це загнали в тінь і цивільного чоловіка і доходи самої матері. Чого ж хочуть досягти? І чи не ліпше давати, наприклад, скидку на податки ніж підштовхувати людей все ховати чоловіка в шафу, гроші під матрас, роботу в тіньок.
Для держави дешевше створити базу ДНК та ідентифікувати більшість татусів :mrgreen:
Востаннє редагувалось Ой+ в Пон 26 вер, 2016 21:43, всього редагувалось 1 раз.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6643
З нами з: 19.04.12
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1020 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2016 19:59

Жах!
Мені теж скоро народжувати, і я взагалі не уявляю, як би змогла прожити без фінансової допомоги чоловіка.
За 4 місяці лікарняного видали чотиримісячну зарплатню, і це без врахування того, скільки всього потрібно в перед, під час і після народження дитини.
Якщо в мене не було б іншої підтримки - єдиним виходом було б жити в кредит. Тобто, не жити, а виживати.
Печальна ситуація :(
Irene8
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10
З нами з: 15.09.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2016 21:41

  mdonatiendesade написав: ужас, ваш комент вверг меня в бездну отчаяния. пойду повешусь

Не-не-не, рано ещё! Давайте дождемся начала отопительного сезона, а потом подорожания всей коммуналки 1-ого января. Вот тогда наверное самое время будет : )
New
Аватар користувача
 
Повідомлень: 213
З нами з: 20.07.15
Подякував: 16 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2016 08:25

Re: В Україні можуть змінити систему виплат одиноким матерям

  Irene8 написав:Жах!
Мені теж скоро народжувати, і я взагалі не уявляю, як би змогла прожити без фінансової допомоги чоловіка.
За 4 місяці лікарняного видали чотиримісячну зарплатню, і це без врахування того, скільки всього потрібно в перед, під час і після народження дитини.

Цікаво, а хто ще, крім вас та вашого чоловіка, мав би забезпечувати ВАШУ сім'ю?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34807
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2016 08:53

Ну чего, уже проходили, какая была рождаемость в 98 - 00 годах?. Помощь для того и ввели, чтобы рожали уже хоть как-то. Может надо стимулировать регистрацию браков? Хотя сколько таких папаш, которые и знать не знают что с их детьми...
bogat
Аватар користувача
 
Повідомлень: 319
З нами з: 06.10.15
Подякував: 178 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2016 09:05

  Faceless написав:Цікаво, а хто ще, крім вас та вашого чоловіка, мав би забезпечувати ВАШУ сім'ю?

Государство должно помогать детям. Только, конечно же не деньгами. Детское питание, подгузники, колясяки, одежда и т.д. Да что угодно. Тогда не будет соблазна у некоторых заработать на рождении седьмого-восьмого ребёнка, получая выплаты от государства. Это если выплаты нормальные будут. А 1200 грн можно вообще подгузниками выдавать, и то, этих подгузников на месяц не хватит.
safonovstanislav
 
Повідомлень: 3471
З нами з: 10.05.14
Подякував: 375 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2016 10:20

  safonovstanislav написав:
  Faceless написав:Цікаво, а хто ще, крім вас та вашого чоловіка, мав би забезпечувати ВАШУ сім'ю?


Государство должно помогать детям. Только, конечно же не деньгами. Детское питание, подгузники, колясяки, одежда и т.д. Да что угодно. Тогда не будет соблазна у некоторых заработать на рождении седьмого-восьмого ребёнка, получая выплаты от государства. Это если выплаты нормальные будут. А 1200 грн можно вообще подгузниками выдавать, и то, этих подгузников на месяц не хватит.


Однозначно заводити дітей потрібно будучи в тому числі матеріально готовим до цього і не розраховувати тільки на поточний дохід а й мати щось наперед.
Щодо 7 дітей був сюжет якось на СТБ сюжет про мати одиначку з 7 (сімома) дітьми яка жалілась на замалу допомогу, а це сумарно під 10 тис. Чесно кажучи я в шоці від таких підходів. А 1200 це 240 підгузників - мало? І не треба весь час в підгузниках до 23 років тримати.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6643
З нами з: 19.04.12
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1020 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2016 10:46

Знаю людей, которые не оформляют брак, чтобы получать эти деньги. И таких шаровикОв по стране....
MByte
 
Повідомлень: 835
З нами з: 07.02.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2016 10:47

Re: В Україні можуть змінити систему виплат одиноким матерям

  iAlex написав:я не знаю тонкостей начисления, но даже так очевидно, что речь идёт о огромных деньгах. 1257*12*23 за 23 года. Даже среднему классу такой доход глупо упускать.

Если не знаете - не говорите. 1257 - это сумма, если мать ни где не работает, и не получает других соцвыплат, а если получает официальную ЗП хотя бы 3000 и растит 1 ребенка - то сумма помощи будет 0. Конечно есть у нас и с десятком детей, ни где не работающие, например цыгане, но это другой разговор. Государство заинтересовано в естесственном приросте населения, а то какого качества этот прирост будет - зависит от общего уровня жизни в стране. А помощь в нынешней редакции вряд ли защитит тех, кто в ней действительно нуждается.
pobytt
 
Повідомлень: 680
З нами з: 10.07.13
Подякував: 17 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
  #<1234 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 361
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 11:05
megasxron
4 1309
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 18:14
Moneta
4 970
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 17:21
Moneta
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама