Навесні в Україні знову підвищаться тарифи на електроенергію

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Сер 18 січ, 2017 10:49

  Всюдиносапхайчик написав:
  Shram написав:
Ещё раз, почему чужому дяди за границу дешевле продают, чем своему народу?


Є такий процес як трансформація е/е з високовольтної у споживацьку, тобто низьковольтну, вона коштує грошей. Отже, чим нижча вольність 220В порівняно з експортною - 330кВ-750кВ..., тим дорожча е/е, тому дивуватися немає чому. Хіба що ціна низькувата в принципі. Хтось знає яка ціна на е/е у сусідів?

Да, но если бы эти деньги вкладывались в эти самые трансформаторы понижения вольтности. Энергетические компании ничего не вкладывают, они выколачивают деньги на том что есть. Это мне рассказал знакомый электрик из Киевэнерго. Мы имеем то что осталось от ссср, и в скором будущем будет ситуация как и с отоплением и трубами и дорогами. Если вы живете в совковом доме то загляните в свой электрощиток и посмотрите в каком состоянии там алюминиевые провода и тумблера. Частные электрики не хотят связываться с гнильем. Только зацепи и будешь перебирать провода всему этажу.
Так что это явная обдираловка народа.

Делаю ремонт в квартире. Поменял провода. Завтра придет электрик из Киевэнерго чтобы перабрать и поменять за деньги провода в электрощитке. Хотя этот щиток собственность Киевэнерго.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 798 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 січ, 2017 11:26

  p_a_l написав:
  Всюдиносапхайчик написав:
  Shram написав:
Ещё раз, почему чужому дяди за границу дешевле продают, чем своему народу?


Є такий процес як трансформація е/е з високовольтної у споживацьку, тобто низьковольтну, вона коштує грошей. Отже, чим нижча вольність 220В порівняно з експортною - 330кВ-750кВ..., тим дорожча е/е, тому дивуватися немає чому. Хіба що ціна низькувата в принципі. Хтось знає яка ціна на е/е у сусідів?

Да, но если бы эти деньги вкладывались в эти самые трансформаторы понижения вольтности. Энергетические компании ничего не вкладывают, они выколачивают деньги на том что есть. Это мне рассказал знакомый электрик из Киевэнерго. Мы имеем то что осталось от ссср, и в скором будущем будет ситуация как и с отоплением и трубами и дорогами. Если вы живете в совковом доме то загляните в свой электрощиток и посмотрите в каком состоянии там алюминиевые провода и тумблера. Частные электрики не хотят связываться с гнильем. Только зацепи и будешь перебирать провода всему этажу.
Так что это явная обдираловка народа.

Делаю ремонт в квартире. Поменял провода. Завтра придет электрик из Киевэнерго чтобы перабрать и поменять за деньги провода в электрощитке. Хотя этот щиток собственность Киевэнерго.


Київенерго - приватна фірма, яка сама розбереться куди їм вкладатися, незалежно від нашого з Вами бажання чи порад, їм видніше... Вони, як продавець, зацікавлені продавати більше, то ж будуть вкладати гроші у збільшення пропускної здатності / якості своїх мереж.
Всюдиносапхайчик
 
Повідомлень: 654
З нами з: 05.03.13
Подякував: 16 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 січ, 2017 11:28

  Rainbow написав:
  Всюдиносапхайчик написав: Є такий процес як трансформація е/е з високовольтної у споживацьку, тобто низьковольтну, вона коштує грошей. Отже, чим нижча вольність 220В порівняно з експортною - 330кВ-750кВ..., тим дорожча е/е, тому дивуватися немає чому. Хіба що ціна низькувата в принципі. Хтось знає яка ціна на е/е у сусідів?

яка ціна у сусідів я не знаю, але я знаю що ці гроші підуть рижогму в кишеню, бо саме йому подарували обленерго.
А ще я знаю, що з моменту коли е/е коштувала 31 копійку мої доходи не виросли, а витрати збільшились в рази, як з цим бути?


Як це не цинічно звучить, але коли не вистачає грошей, виходів є два: або заробляти більше, або споживати / їсти менше. Я обома руками за те, щоб Ви знаходили можливості та заробляли більше, другий варіант може бути лише тимчасовим. Нових Вам можливостей!
Всюдиносапхайчик
 
Повідомлень: 654
З нами з: 05.03.13
Подякував: 16 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 січ, 2017 12:19

Да ну заипали!!!
Contortum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1164
З нами з: 12.12.11
Подякував: 882 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 січ, 2017 12:34

яка ціна у сусідів я не знаю,

Дороже. 1-ые 80 кВт на человека в месяц - 3-70, все, что выше этого уровня -5-20.
Тарифы в Н. Новгороде в декабре 16-го.
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 січ, 2017 12:47

  Волгарь написав:
яка ціна у сусідів я не знаю,

Дороже. 1-ые 80 кВт на человека в месяц - 3-70, все, что выше этого уровня -5-20.
Тарифы в Н. Новгороде в декабре 16-го.


Go West :-) говорячи про сусідів, маю на увазі західні економіки (PL, DE, CZ, LT, LV, EST, SV, SLO...). З Московією краще не мати спільного бізнесу і не мати нічого спільного окрім кордону...
Всюдиносапхайчик
 
Повідомлень: 654
З нами з: 05.03.13
Подякував: 16 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 січ, 2017 13:57

  Shram написав:
  Xirss написав:
  Shram написав:Особенно интересно то, что на экспорт Украина гонит электричество по 1,1гривне за квт*час.

да не вопрос, подключайтесь на 150-330кВ - будет и у вас электричество по 1.1 грн/кВт...


Ещё раз, почему чужому дяди за границу дешевле продают, чем своему народу?


патамуша чужой дядя из заграницы может и не купить у Украины люстричества, а у лохтурата особо выбора нет - или пользуйся или не пользуйся. монополия.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16501
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8322 раз.
Подякували: 5186 раз.
 
Профіль
4
3
3
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 702
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 18:14
Moneta
4 239
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 17:21
Moneta
2 474
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 12:35
vitaliiangel
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама