Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? - 2015

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 11261127112811291130 ... 4145>
Повідомлення Додано: Нед 26 кві, 2015 21:17

  Vlad442 написав:
  SPAIN написав:никто не приносил эту информацию и не передавал из рук в руки, а тупо скопировано и выдано за свое

Так найдите эту информацию сами. Не звоните в агентства. Зачем воровать?

кто ворует?
вы сами говорите что поработаете на продавца бесплатно, а потом почему-то мне выставляете какой-то ценник.
вы ж не мне квартиру выбираете, а продаете обьект продавца.
когда я сам обращусь в агентство для поиска обьекта, я с радостью отстегну им бабла как пропишем в договоре и это не будет % от сделки.
а пока я сам звоню по обьявлению и с меня потом еще бабло требуют, тут уж извините но я вас вынужден бортонуть ибо считаю что вы меня разводите
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6855
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 кві, 2015 21:35

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Vlad442 написав:Если вы считаете, что если обычный честный человек влез в ваш разговор и назвал вас потенциальным вором и кидалой, то он заинтересованная сторона - риелтор.
ни один обычный человек никогда не будет защищать морду.
  Vlad442 написав:Честый человек первый вопрос задает "это агентство"
нормального человека вообще это не парит, он звонит по обьявлению и хочет на просмотр.
нормальный человек не должен оплачивать услуги, оказанные 3-м лицам
  Vlad442 написав:А кидала и вор вынужден "бортануть", кинуть, обокрасть.
это ты меня кидалой и вором назвал, представитель очень древней профессии?
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6855
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 кві, 2015 21:35

  budivelnik написав:ППС
Як буде вести себе барака , якщо на гілці бомбера , 70% повідомлень буде на тему як намахати бараку ?
Один з найпростіших варіантів - купити абонент за 200 грн і на сторінках фінанс де обговорюється бомбер роздавати цей доступ безкоштовно.
А мотивація проста
Що собі там який програмер херів задумав , по 200 гривасів за хрень вимагати....


ой, таки я поспiшив вам дати безкоштовний доступ...

заметьте, что на бомбере если вы не морда(не делаете много-много запросов) в день - для вас инфа бесплатная.
baraka
 
Повідомлень: 5427
З нами з: 09.10.12
Подякував: 894 раз.
Подякували: 867 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 кві, 2015 21:42

  baraka написав:
  budivelnik написав:ППС
Як буде вести себе барака , якщо на гілці бомбера , 70% повідомлень буде на тему як намахати бараку ?
Один з найпростіших варіантів - купити абонент за 200 грн і на сторінках фінанс де обговорюється бомбер роздавати цей доступ безкоштовно.
А мотивація проста
Що собі там який програмер херів задумав , по 200 гривасів за хрень вимагати....
ой, таки я поспiшив вам дати безкоштовний доступ...
1 Та заберіть
2 Я свої переконання заради сумнівної халяви міняти не збираюсь
3 Що будете робити , коли куплю у Вас платний доступ і буду викладати його ( або бази в екселі) безкоштовно на сайті бомбер3 ?
4 Це буде правильно чи ні ? Я ж вважаю що Ваша робота й 200 грн в місяць не коштує ( по аналогії ваших переконань з рієлторами)
5 А Ви коли пишите морда - це плювок всім рієлторам чи тільки обраним ?
Якщо всім - то мій пасаж про програмера стосується і вас , якщо тільки обраним - то на всіх програмістів мій вислів не стосується - але на злодії шапка горить.

Писати слідуючі пункти чи й цього досить ?
Востаннє редагувалось budivelnik в Нед 26 кві, 2015 21:44, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27702
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 26 кві, 2015 21:44

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  budivelnik написав:А от те що підходить - шукають рієлтори

Далеко не всегда. Я ищу сам. И большинство ищут сами. Вот только при поиске натыкаешься на первую же морду и она начинает виснуть "я вам подыщу". Но в принципе поиск идет обычно без морды, а вот продажа с мордой, ее навязанным сервисом.
  budivelnik написав:Це нічого що тих хто рекламує кидки я кАзЛамИ назвав ?

Нічого, боров.
  budivelnik написав:Не роби нічого , що не хочеш щоб зробили з тобтю


Чому морда робить те, що її не просили і не замовляли? Фактично заважаючи прямому діалогу "продавець-покупець"? Вона, морда, хотіла б, щоб її стригли на 4% без її ж бажання? Чому стриже?
  budivelnik написав:На виході отримаємо кримнаш

Ви, диванний патріот, повністю оптимізували податки? Чи трішки таки платите на обороноздатність?
Hotab
 
Повідомлень: 12401
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2237 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Нед 26 кві, 2015 21:46

  Hotab написав:що її не просили і не замовляли
1 Ви коли звоните по незнайомому номеру - Ви відразу ключ від сейфа з грошима викладаєте - чи спочатку спитаєте куди потрапили
2 Якщо у відповідь почули що потрапили до посередника , але на зустріч погодились - Ви замовили послугу зустріч чи ні ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27702
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 26 кві, 2015 21:46

  Vlad442 написав:
  йцукен написав:это ты меня кидалой и вором назвал

Потенциальным. Вы же еще никого не кинули и никакую информацию не украли? Вы, судя по вашим постам, только планируете это сделать.

кто украл? какую информацию?
я ЧЕСТНО ДОБЫЛ инфу у КОНСЬЕРЖКИ! или даже НАПРЯМУЮ у хозяев!
вот если бы я каким-то образом получил доступ к вашей базе и оттуда вытянул инфу, тогда да, украл.
а пока, я сэкономил себе деньги своей смекалкой и тем, что можно связаться с хозяевами иными путями.
точнее, хозяева сами мне позвонили и я озвучил желание снять обьект, а с мордой они пусть сами решают.

если хозяева ни в какую не захотят идти на прямой контакт и все только через морду, нет проблем, я приношу сумму Х-комисс морды, а остальное отдаю морде.
ты ж сам только что написал что если продавец бортанет морду, то он станет богаче на его комиссию.
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6855
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 кві, 2015 21:51

  Hotab написав:Ви, диванний патріот, повністю оптимізували податки? Чи трішки таки платите на обороноздатність?
1 Оптимізація -це не злочин .
2 Будете сміятись , але я особисто вважаю що сплата 10% від ціни продажу нерухомості це приблизно 30% від брудного прибутку.
3 Цих 10% щороку я сплачую з суми з шести нулями
Чомусь мені здається що особисто Ви з своїх прибутків навіть не використовуючи оптимізацію - сплачуєте менше

Тому про диванного патріота - засуньте цю фразу туди звідки вона у вас вилізла.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27702
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 26 кві, 2015 21:58

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Практически каждый из моих знакомых кто продавал/сдавал квартиру, в конечном итоге делал это через агенство. Даже при наличии общедоступной рекламы "от хозяина". Видимо не все люди сейчас в состоянии шерстить интернет, выходить на прямых хозяев итп. Потому по всей видимости продавцы плюют на это все и перестают постить прямую рекламу. А зачем, если покупателей все равно приводит риелтор, а на прямую рекламу звонят только риелторы а не покупатели.
Востаннє редагувалось under в Нед 26 кві, 2015 22:00, всього редагувалось 1 раз.
under
 
Повідомлень: 839
З нами з: 25.05.09
Подякував: 67 раз.
Подякували: 108 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 кві, 2015 21:59

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  budivelnik написав:але на зустріч погодились - Ви замовили послугу зустріч чи ні ?

Ні.Послуга є замовленою з моменту підписання паперів.
  budivelnik написав:1 Оптимізація -це не злочин .

Кинути морду - це респект і повага, а не злочин. Тому що вони повинні вимерти з голоду, а не сидіти , як пиявки.
  budivelnik написав:3 Цих 10% щороку я сплачую з суми з шести нулями

Не важливо скільки сплатив, важливо скільки недоплатив.
  budivelnik написав:Чомусь мені здається що особисто Ви з своїх прибутків навіть не використовуючи оптимізацію - сплачуєте менше

Я в вищеозначеному питанні даю обороноздатності багато, навіть не сплативши жодної копійки. Проте плачу все, де повинен.
  budivelnik написав:Тому про диванного патріота

Диванний і є. Да ще такий, який культивує пиявок.
Hotab
 
Повідомлень: 12401
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2237 раз.
 
Профіль
1
2
1
  #<1 ... 11261127112811291130 ... 4145>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 988179
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
62848 1375636
Переглянути останнє повідомлення
Нед 01 січ, 2017 00:58
flyman
29154 2145172
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 гру, 2014 09:40
w_bufett
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама