Байки про банки і не тільки....2008-2017

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 51325133513451355136 ... 5855>
Повідомлення Додано: Суб 10 гру, 2016 16:16

  Guineapig написав:
  V2 написав:А я повівся на карткові продукти. Вважав, що високі ставки та можливість оперативного виходу дозволять заробити на Михі. Прогавив один день, як почалися рухи. Далі вже було пізно...

В Михі були цікаві кредитки, наявність яких зіграла зі мною злий жарт. Хоча, правильніше говорити, що злі жарти йдуть від фонду грабування, якому, як виявилось, закони не писані :evil:

Ваша ж стратегія надто обережна - в банках не значна частка капіталу, виключно валюта, супер надійні банки.
Стратегія, яка дозволяє зберегти та спокійно спати. Але чи можливе примноження при такій поведінці?! ;)

На разнице "карточного" курса Приват24 и ЧР, если патрон одобрит.

Верно и осмелюсь добавить, копилочка, ежемесячные проценты по долларовым вкладам в Ощаде и Газмясе (есть план со дня Красной армии на весну-лето переметнуться в ПроЗапас в гривне под 17,5%). :D
mike41
Аватар користувача
6

 
Повідомлень: 13267
З нами з: 09.09.12
Подякував: 847 раз.
Подякували: 2508 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 10 гру, 2016 16:47

  500 написав:Господа байкари! Прошу посоветовать. Продаем недорогую машину за гривню. Стоит вопрос куда пристроить полученную гривню. Сумма по банковским меркам будет маленькая - до половины фонда. При такой сумме полуочевиден ответ, что банк может быть любой, но не хотелось бы с фондом сталкиваться.
Из вариантов видится приват (высокий % и непонятная ситуация), ощад, эксим, отп.
Как альтернатива купить несколько сберегательных баксов, но есть надежда, что курс ракетой полететь не должен и при 16-18% можно получить хоть небольшую, но прибавку с относительно не большим риском.
Прошу поделиться мнениями.

Ідея Банк
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11898
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 10 гру, 2016 16:58

Re: Байки про банки і не тільки....

Зламавши цілуху на продажу майже чверті "Роснафти" банку "Інтеса СанПауло" (його донька в нас - "Правекс"), розпочнуть певно розпродаж федеративної маєтності швидшими темпами. Невдовзі і до Сбербанку з ВТБ черга може дійти. :(
mike41
Аватар користувача
6

 
Повідомлень: 13267
З нами з: 09.09.12
Подякував: 847 раз.
Подякували: 2508 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 10 гру, 2016 17:19

  zzzzzz написав:Чтиво выходного дня , о всех трудностях и проблемах которые могут возникнуть при национализации Привата.В статье рассмотрены различные варианты национализации.Полный и с входом в акционеры крупных кредиторов банка.( Кипрский вариант)

"Из первоначально выставленного его собственникам требования привести в соответствие "нестыковки" в балансе на 138–141 млрд грн пока были предоставлены залоги на 31 млрд, из которых аудиторы верифицировали 26 млрд. В результате чего для приведения нормативов в норму необходимо "закрыть" еще около 105–110 млрд грн "хвостов".

http://gazeta.zn.ua/macrolevel/privat-g ... ata-_.html


Сценарій 1.

На сьогодні будь-яка стратегія часткової або повної націоналізації Приватбанку сприймається як win—lose, і програє завжди держава. Але це не єдиний можливий варіант. Найгірший з них (lose—lose) — це ліквідація банку. Історія "Дельти", у ліквідацію якої теж ніхто не вірив, показує, що й такого варіанта розвитку подій виключати не можна. Цей сценарій — відчутний удар по всьому фінсектору. Звісно, не всі депозити підпадають під держгарантії. Виплатам з ФГВФО підлягає близько 13,5 млн депозитів Приватбанку на загальну суму майже 68 млрд грн. Це безпрецедентні втрати, і, на жаль, тільки ними цей сценарій не обмежиться. Кошти фіз- і юросіб на поточних рахунках у сумі понад 60 млрд грн будуть втрачені.

Сценарій 2.
Мабуть, єдиний можливий win—win сценарій — націоналізація за псевдокіпрським варіантом. Йдеться про механізм, який використовувався під час банківської кризи на Кіпрі та передбачав можливість конвертації коштів на рахунках великих вкладників банку в його акції. За певних умов він справді міг би стати відносно успішним. План порятунку, описаний у меморандумі, до речі, припускає схожий варіант — депозити пов'язаних осіб та інші незабезпечені зобов'язання банку можуть бути виміняні на участь у капіталі. От тільки держава, відповідно до сценарію МВФ, зобов'язана стати основним акціонером


Я не хочу втратити суму 200+ при першому сценарії або стати акціонером банку при другому. Тому і зменшив суму присутності в Приват банку.
Що рекомендую зробити всім вкладникам банку, а не надіятись на авось!

Подякуєте мені пізніше.

ПС всі хто прислухався до моїх порад по банку Михайлівський, вийшли без втрат.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11898
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 10 гру, 2016 18:08

  Ukrainian написав:
  500 написав:Господа байкари! Прошу посоветовать. Продаем недорогую машину за гривню. Стоит вопрос куда пристроить полученную гривню. Сумма по банковским меркам будет маленькая - до половины фонда. При такой сумме полуочевиден ответ, что банк может быть любой, но не хотелось бы с фондом сталкиваться.
Из вариантов видится приват (высокий % и непонятная ситуация), ощад, эксим, отп.
Как альтернатива купить несколько сберегательных баксов, но есть надежда, что курс ракетой полететь не должен и при 16-18% можно получить хоть небольшую, но прибавку с относительно не большим риском.
Прошу поделиться мнениями.

Ідея Банк


Рядом нет.
500
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 11.09.13
Подякував: 32 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 10 гру, 2016 18:09

500
В Харкові є.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11898
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 10 гру, 2016 19:03

Re: Байки про банки і не тільки....

  500 написав:Рядом нет.


Не смешите за Приват и с его "непонятной ситуацией"
bosson513
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2231
З нами з: 08.01.15
Подякував: 388 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 10 гру, 2016 19:10

  bosson513 написав:
  500 написав:Рядом нет.


Не смешите за Приват и с его "непонятной ситуацией"



А що вам зрозуміло що буде з вкладниками фізиками 200+ і юриками ?

Варіант що повернуть акціями номінованими в гривні з терміном погашення років так через 10, для мене фантастичним зовсім не виглядає. Це при позитивному сценарії.
При негативному вкладники 200+ і юрики отримають те що отримали вкладники іншого системного банку
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11898
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 10 гру, 2016 19:25

  Ukrainian написав:
  zzzzzz написав:Чтиво выходного дня , о всех трудностях и проблемах которые могут возникнуть при национализации Привата.В статье рассмотрены различные варианты национализации.Полный и с входом в акционеры крупных кредиторов банка.( Кипрский вариант)

"Из первоначально выставленного его собственникам требования привести в соответствие "нестыковки" в балансе на 138–141 млрд грн пока были предоставлены залоги на 31 млрд, из которых аудиторы верифицировали 26 млрд. В результате чего для приведения нормативов в норму необходимо "закрыть" еще около 105–110 млрд грн "хвостов".

http://gazeta.zn.ua/macrolevel/privat-g ... ata-_.html


Сценарій 1.

На сьогодні будь-яка стратегія часткової або повної націоналізації Приватбанку сприймається як win—lose, і програє завжди держава. Але це не єдиний можливий варіант. Найгірший з них (lose—lose) — це ліквідація банку. Історія "Дельти", у ліквідацію якої теж ніхто не вірив, показує, що й такого варіанта розвитку подій виключати не можна. Цей сценарій — відчутний удар по всьому фінсектору. Звісно, не всі депозити підпадають під держгарантії. Виплатам з ФГВФО підлягає близько 13,5 млн депозитів Приватбанку на загальну суму майже 68 млрд грн. Це безпрецедентні втрати, і, на жаль, тільки ними цей сценарій не обмежиться. Кошти фіз- і юросіб на поточних рахунках у сумі понад 60 млрд грн будуть втрачені.

Сценарій 2.
Мабуть, єдиний можливий win—win сценарій — націоналізація за псевдокіпрським варіантом. Йдеться про механізм, який використовувався під час банківської кризи на Кіпрі та передбачав можливість конвертації коштів на рахунках великих вкладників банку в його акції. За певних умов він справді міг би стати відносно успішним. План порятунку, описаний у меморандумі, до речі, припускає схожий варіант — депозити пов'язаних осіб та інші незабезпечені зобов'язання банку можуть бути виміняні на участь у капіталі. От тільки держава, відповідно до сценарію МВФ, зобов'язана стати основним акціонером


Я не хочу втратити суму 200+ при першому сценарії або стати акціонером банку при другому. Тому і зменшив суму присутності в Приват банку.
Що рекомендую зробити всім вкладникам банку, а не надіятись на авось!

Подякуєте мені пізніше.

ПС всі хто прислухався до моїх порад по банку Михайлівський, вийшли без втрат.

Мої думка щодо Привата - уникнення монополізації БС.
Щодо Ощада, думаю "приватизація" пов"язана з тим, що всі мають бути рівні як суб"єкти банкування, заодно, слабкий менеджмент державного сектора, в тому числі Ощада. Я б не панікував, та як в довготривалій перспективі це повинно дати позитивний результат для розвитку БС та економіки.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34869
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 10 гру, 2016 19:46

  flyman написав:Мої думка щодо Привата - уникнення монополізації БС.
Щодо Ощада, думаю "приватизація" пов"язана з тим, що всі мають бути рівні як суб"єкти банкування, заодно, слабкий менеджмент державного сектора, в тому числі Ощада. Я б не панікував, та як в довготривалій перспективі це повинно дати позитивний результат для розвитку БС та економіки.


Я даже комментировать не хочу. Я вижу междуусобную борьбу двух гопников.Им обоим плевать на гос-во и на население.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
  #<1 ... 51325133513451355136 ... 5855>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 962875
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
26325 1201023
Переглянути останнє повідомлення
Сер 01 січ, 2014 03:19
reef
16116 1194191
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 вер, 2011 14:39
Finansist
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама