Байки про банки і не тільки....2008-2017

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 27922793279427952796 ... 5855>
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2015 15:45

Самое важное чтоб неумные, жадные и нехорошие люди, лепящие в этой ветки десятки постов о том что они ни ногой в банки, выдвигающие нелепые требования (непонятно кому) выполнили таки свои угрозы, перестали в банки заглядывать и озабоченно флудить в этой ветке.
komp
1
 
Повідомлень: 8381
З нами з: 08.11.07
Подякував: 2457 раз.
Подякували: 3459 раз.
 
Профіль
1
1
1
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2015 15:46

Nighthawk
Розділю свою відповідь на кілька частин.
Позицію щодо податку вже озвучив - країні та армії треба допомагати!
Однієї допомоги волонтерів не достатньо. Заправити танки та літаки, закупити зброю та спорядження - жодні волонтери цього не потягнуть. Хоча й без Волонтерів було б дуже важко. Честь їм і слава, як і Воїнам, які не передовій.

Щодо того, що робиться з банківською системою - поділяю думки переважної більшості колег.
1. Як можна завалити такий банк, як Дельта?! Що робив весь час куратор від НБУ в Дельті та інших банках, в які введена ТА?!!
2. Що це за гарантія така, коли, людина дійсно збирала на пенсію чи на квартиру у валюті, а банк впав (знову питання до НБУ - чому впав, чому не відстежили, чому не проконтролювали правдивість звітності, чому не надали належної підтримки ...) і віддали в рази менше в гривнях?!
3. Що це за теорія про "нікчемні" договори?!! Людина сама розпоряджається своєю власністю - коштами в банках, а право приватної власності має бути недоторканим!!!

Тому, питання повернення довіри до банківської системи для влади має бути одним з найперших пріоритетів!
V2
4
 
Повідомлень: 8298
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2015 15:48

Nighthawk

Страшно тримати вдома-організуйте собі сейф на роботі, депозитну скриньку у банку... Варіантів є багато....
Або на момент поїздки кудись завітайте до своїх старших родичів, які весь час вдома, і запхайте їм ті пару пачок під матрац...
А валютний кеш у кризу-це свята штука. Навіть на банальній валютообмінці можна заробити більше, аніж на депо за рік. При наявності мізків і везучості, звісно...


1. Знаю случаи, как сейчас обворовывают людей, без следов взлома. Хотите жить в своем идеальном мирке? - Пожалуйста, не буду Вам его рушить.
2. Буквально, меньше недели прошло:
В центре Одессы сегодня (25 мая) около полудня группа неизвестных украла сумки с 330 тысячами гривен из салона "Лексуса", и это несмотря на то, что владелец денег находился в авто.

Как рассказали "Сегодня" в пресс-службе горУВД, ограбление произошло на улице Жуковского. "Лексус" с 41-летним водителем за рулем по бокам заблокировали две машины – "Порш" и "БМВ". "Выскочившие из этих машин люди разбили металлическими предметами стекла авто, достали сумки с деньгами и скрылись в неизвестном направлении", – поделилась пресс-секретарь горУВД Татьяна Хмельницкая.


http://www.segodnya.ua/regions/odessa/v-centre-odessy-neizvestnye-ograbili-valyutchika-pryamo-v-ego-leksuse-618427.html

Нравится ездить или ходить по городу с суммой с пятью нулями - пожалуйста :mrgreen: Бог в помощь!
Binimovich
 
Повідомлень: 4245
З нами з: 24.01.14
Подякував: 830 раз.
Подякували: 659 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2015 15:51

Nighthawk

ІТОГО 7,52+4,62= ₴12,14 млрд/рік


Учитывая, что на оборону в этом году запланировано 43 млрд грн ( могу на несколько млрд ошибиться, по памяти пишу), то 12 млрд - не так уж и мало.
А если бы депоалени не выносили все подряд из банков, и того больше бюджет получил бы.
Binimovich
 
Повідомлень: 4245
З нами з: 24.01.14
Подякував: 830 раз.
Подякували: 659 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2015 17:41

V2

Люто плюсую усі пункти. Тільки проблема в тому, що наша влада сама собі створила більшість вищезгаданих проблем. За це я їх і зневажаю, як і той лохторат, що обрав собі (і нам, на жаль, теж), таких бездарних брехунів і пройдисвітів.
Але вірю, що чартери на Ростов ще будуть чекати "під парами", але так і не знадобляться-бо не дадуть нашій злодійкуватій владі так просто взять и улететь (ТМ).

  Binimovich написав:Nighthawk
ІТОГО 7,52+4,62= ₴12,14 млрд/рік


Учитывая, что на оборону в этом году запланировано 43 млрд грн ( могу на несколько млрд ошибиться, по памяти пишу), то 12 млрд - не так уж и мало.
А если бы депоалени не выносили все подряд из банков, и того больше бюджет получил бы.


Чукча нє чітатель, чукча пісатель? Ще раз цитую свій попередній пост
При 50% інфляції держава отримує доходів з податків у рази більше, якщо не у 10 раз, аніж з цих нещасних копійок з депо! То чого добився драний кулявлоб?

Тепер ферштейн чи ні?

  Binimovich написав:А думать не пробовали перед тем, как нести деньги в банк? :wink:


Наразі попав я тільки на невелику суму в Дельті, і то не я, а родичі-все своє виніс у грудні (міг би і швидше, але закордонне відрядження у жовтні-листопаді все переграло), і по факту завдяки конвертдепо у ОТП, Аллі з Альфи та наявності вільного валютного кешу ще і зловив профіт.
І ще на початку липня треба забрати копійчану суму у валюті зразка 2013-го, а зараз - "пашті Фонд" з Платинума-сподіваюся, що банчок ще доживе до цього часу. Шляхи виводу з Пт у валюті розвідані і діють-тут би часу Х дочекатися. І страхи "доживе банОк до закінчення депо-не доживе" куди більші, аніж за валютний кеш, який, зрозуміло ж, вдома під матрацом не лежить, і в Лексусах по місту не возиться...
Інша справа, що мене вже конкретно задовбало робити купу непотрібних рухів, щоб таки отримати назад свої гроші з чесно заробленими %. Спочатку Дельта, потім у січні достроковий розрив основної маси депо у Платині і свіфтовки назовні... Оглядаючись у минуле, краще б ті гроші з кінця 2013 просто лежали б під матрацом-фігня ті зароблені %, нерви дорожче... Хоч на девалі практично не попав, і то тішить...
Щодо єхидного коменту "думать", то дарагой, ви б у листопаді 2013 передбачили нинішню ситуацію? Ні? Тоді рекомендую скористатися порадою Бєні К. і помістити язик у відповідне місце. Якось так...

  YuriySVik написав:А судя по Вашему словесному пон..у - Ваш лидер Ляшко, я прав.


Та ні, любителю Рошена, Юлія Володимирівна.
Бо в усіх інших, як тонко відмітив Зеленський у 95-му, яєць немає...
А я, на відміну від 54% бидломаси, маю дуже добру пам"ять, свої погляди не міняю що 5 хв і не купуюся на чергову порцію лапші для лохторату.
Nighthawk
 
Повідомлень: 1175
З нами з: 17.07.09
Подякував: 89 раз.
Подякували: 396 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2015 18:28

Nighthawk
Радує, що порозумілися по банківських питаннях, проте Ваші політичні вподобання підтримати не можу.
Яйця в ЮВТ є, але й популізм зашкалює. Чого досі не можу зрозуміти - це її газова угода з парашстаном. Досі вигрібаємо :(
V2
4
 
Повідомлень: 8298
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2015 19:01

Nighthawk

Чукча не мыслитель, а чукча - фантазер? :mrgreen:

Чукча нє чітатель, чукча пісатель? Ще раз цитую свій попередній пост
При 50% інфляції держава отримує доходів з податків у рази більше, якщо не у 10 раз, аніж з цих нещасних копійок з депо! То чого добився драний кулявлоб?

Тепер ферштейн чи ні?

Чукча любит мыслить в таком порядке: если бы не были введены ограничения "кубик в день" и не были введены налоги на депозиты, то тогда депоалени оставили бы свои денежки в банках и не выносили бы их, стуча копытами? Ржу, не могу! :lol:
Binimovich
 
Повідомлень: 4245
З нами з: 24.01.14
Подякував: 830 раз.
Подякували: 659 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2015 19:01

  V2 написав:Nighthawk
Радує, що порозумілися по банківських питаннях, проте Ваші політичні вподобання підтримати не можу.
Яйця в ЮВТ є, але й популізм зашкалює. Чого досі не можу зрозуміти - це її газова угода з парашстаном. Досі вигрібаємо :(

А грудневий роман із Я. про довічний двохпартійний режим? :twisted:
mike41
Аватар користувача
6

 
Повідомлень: 13267
З нами з: 09.09.12
Подякував: 847 раз.
Подякували: 2508 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2015 19:08

Nighthawk

Щодо єхидного коменту "думать", то дарагой, ви б у листопаді 2013 передбачили нинішню ситуацію? Ні?


По поводу нынешней ситуации, чукча тут в ветке бывает набегами только и не читает другие страницы за вчера, позавчера и другие дни ранее? И чукча не знает о том, что Binimovich, предвидя .опу в эконмике, еще в конце 2013-го вышел и из Форума, и из Дельты, и из Привата (сложнее всего) в росы? И какая у него валютная корзина чукча тоже не знает?


Тоді рекомендую скористатися порадою Бєні К. і помістити язик у відповідне місце. Якось так...


Месье фамильярничать и хамить начинает? Не хорошо, так можно дохамиться до того, что сами с собой тут на форуме общаться будете :twisted:

Вышеупомянутый хамовитый месье из Днепра уже сегодня за свое хамство лишился своего человека на Одесщине: губернатором Одесской области стал вместо Палицы бывший президент Грузии М.Саакашвили :wink:
Binimovich
 
Повідомлень: 4245
З нами з: 24.01.14
Подякував: 830 раз.
Подякували: 659 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2015 20:46

de Montaigne

Он первый начал! :mrgreen:

Всегда так было и так будет всегда: кто-то из нас умнее, кто-то глупее; кто-то богаче, а кто-то беднее... Главное, что мы все - люди, из плоти и крови, со своими слабостями и недостатками.
Не жрите друг друга, друзья! Не убивайте в себе Человека! Принимайте друг друга и в глупости, и в слабости, и в немощи.
С наступающим вас праздником Святой Троицы!!! Мир вашим домам и близким!


Не я эту кашу заварил 1,5 года назад, но расхлебывать приходится всем. :roll:

И Вас с наступающим!
Binimovich
 
Повідомлень: 4245
З нами з: 24.01.14
Подякував: 830 раз.
Подякували: 659 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 27922793279427952796 ... 5855>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 978965
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
26325 1206660
Переглянути останнє повідомлення
Сер 01 січ, 2014 03:19
reef
16116 1194828
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 вер, 2011 14:39
Finansist
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама