Байки про банки і не тільки....2008-2017

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 943944945946947 ... 5855>
Повідомлення Додано: Нед 20 кві, 2014 00:15

  Очкарик написав:Уважаемые коллеги, кто пишет про политику.
Привязывайте к теме свои реплики.
Очевидно, что банки очень зависимы от развития ситуации. Росбанки не являются больше "жестяными". А наши госы? Может лучше сейчас работать с банками, для владельцев которых банковский бизнес - основной?


тема ветки "Байки про банки і не тільки.... :mrgreen:
IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 39097
З нами з: 06.08.09
Подякував: 228 раз.
Подякували: 6253 раз.
 
Профіль
9
5
2
Повідомлення Додано: Нед 20 кві, 2014 00:39

  IMPRINTER написав:
  Очкарик написав:Уважаемые коллеги, кто пишет про политику.
Привязывайте к теме свои реплики.
Очевидно, что банки очень зависимы от развития ситуации. Росбанки не являются больше "жестяными". А наши госы? Может лучше сейчас работать с банками, для владельцев которых банковский бизнес - основной?


тема ветки "Байки про банки і не тільки.... :mrgreen:


Так я не против, пока без хамства. Просто про банки вообще забыли...

Христос воскрес!
Очкарик
 
Повідомлень: 2831
З нами з: 06.03.14
Подякував: 833 раз.
Подякували: 570 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 20 кві, 2014 07:54

  Ukrainian написав:
  Sean написав:Ориентир куда нужно с опаской нести свои кровные:

There are eleven banks on the Ukrainian market with Russian capital:

Sberbank Russia

Prominvestbank

VTB Bank

Alfa Bank

Russian Standard

Energobank

Folksbank

Petrocommerz Ukraine

Trust

Interbank

Finance Bank


http://www.kyivpost.com/content/ukraine ... 44247.html

У виділені банки я би особисто заніс свої кошти, якщо керуватись питанням того чи хочу я їх отримати назад. Але з рос банками не дружу, по іншій причині.
А виділені банки на мою думку переживуть навіть державу Україну. Можете самі глянути їх рейтинг (материнської структури) і капіталізація, кращі ніж.
Все вище сказане моя думка. Поділяти її не обовязково.



Можно добавлять Банк Кипра, после покупки его Альфа банком :(

А куда потерялся Банк Москвы???????? :shock: :shock: Новинский его так и не купил.
АНАЛитики блин, я сам больше напишу чем они.......
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Нед 20 кві, 2014 10:19

Є і така думка:
Право дострокового зняття коштів повинно надаватись за умовами окремих договорів

КИЇВ. 20 квітня. УНН. Треба повернутися до ідеї відмови від дозволу достроково забирати депозити, оскільки це стимулює паніку на ринку і порушує платіжні календарі банків. Про це телеканалу БТБ заявив економічний експерт Андрій Блінов, передає УНН.

"А самим банкам, на мій погляд, варто втілювати програми різних депозитів. Так званих "відзивних" і "не відзивних" депозитів", - вважає Блінов.

Він пояснив, що відзивний депозит зазвичай можна забрати в будь-який час, але він має меншу відсоткову ставку. В той же час, не відзивний депозит має більш привабливі відсотки. Однак у разі, якщо вкладник захоче достроково забрати кошти, він буде змушений платити чималий штраф, як це відбувається, наприклад, у Австрії чи Німеччині.

На думку експерта, фінансова грамотність великої частини українських вкладників сприятиме конкурентоспроможності такого продукту на ринку.

"Ось це розумна розмова з вкладниками. У вкладника буде вибір. Якщо ми отримаємо приплив вкладів в систему комерційних банків, у них буде більш передбачувана ситуація з ліквідністю, у нас зменшиться тиск на валютний ринок, і фактично втеча з гривні до валюти в якійсь момент закінчиться. І найголовніше – валюта почне повертатися в систему комерційних банків", - наголосив Блінов.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1333564-p ... iv-ekspert
На банківництві, як і на футболі та рекламі, знаються у нас усі :D .
mike41
Аватар користувача
6

 
Повідомлень: 13267
З нами з: 09.09.12
Подякував: 847 раз.
Подякували: 2508 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 20 кві, 2014 11:14

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9821
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 896 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 20 кві, 2014 11:34

  mike41 написав:Є і така думка:
Право дострокового зняття коштів повинно надаватись за умовами окремих договорів

КИЇВ. 20 квітня. УНН. Треба повернутися до ідеї відмови від дозволу достроково забирати депозити, оскільки це стимулює паніку на ринку і порушує платіжні календарі банків. Про це телеканалу БТБ заявив економічний експерт Андрій Блінов, передає УНН.

"А самим банкам, на мій погляд, варто втілювати програми різних депозитів. Так званих "відзивних" і "не відзивних" депозитів", - вважає Блінов.

Він пояснив, що відзивний депозит зазвичай можна забрати в будь-який час, але він має меншу відсоткову ставку. В той же час, не відзивний депозит має більш привабливі відсотки. Однак у разі, якщо вкладник захоче достроково забрати кошти, він буде змушений платити чималий штраф, як це відбувається, наприклад, у Австрії чи Німеччині.

На думку експерта, фінансова грамотність великої частини українських вкладників сприятиме конкурентоспроможності такого продукту на ринку.

"Ось це розумна розмова з вкладниками. У вкладника буде вибір. Якщо ми отримаємо приплив вкладів в систему комерційних банків, у них буде більш передбачувана ситуація з ліквідністю, у нас зменшиться тиск на валютний ринок, і фактично втеча з гривні до валюти в якійсь момент закінчиться. І найголовніше – валюта почне повертатися в систему комерційних банків", - наголосив Блінов.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1333564-p ... iv-ekspert
На банківництві, як і на футболі та рекламі, знаються у нас усі :D .


Подарите кто-нибудь этому иксперду Цивiльний Кодекс України.

На данный момент безотзывные депозиты прямо запрещены законодательством, вкладчик имеет право требования на тело вклада в любой момент.
Востаннє редагувалось 0720 в Нед 20 кві, 2014 12:26, всього редагувалось 1 раз.
0720
5
 
Повідомлень: 8194
З нами з: 18.07.07
Подякував: 133 раз.
Подякували: 1872 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 20 кві, 2014 12:21

Христос Воскрес! Желаю всем добра и благополучия
Подскажите текущий гривневый счет или "недельный" депозит с высоким процентом в нормальном ликвидном банке. У меня сейчас под 10%, а хочу больше.
Алексей77
 
Повідомлень: 1948
З нами з: 04.12.09
Подякував: 44 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 20 кві, 2014 12:58

  Алексей77 написав:Христос Воскрес! Желаю всем добра и благополучия
Подскажите текущий гривневый счет или "недельный" депозит с высоким процентом в нормальном ликвидном банке. У меня сейчас под 10%, а хочу больше.

Платинум Вильни кошти,Дельта зростаючий, но только грн., банки не для долл.
kos65
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1381
З нами з: 10.06.12
Подякував: 87 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 20 кві, 2014 13:04

  kos65 написав:
  Алексей77 написав:Христос Воскрес! Желаю всем добра и благополучия
Подскажите текущий гривневый счет или "недельный" депозит с высоким процентом в нормальном ликвидном банке. У меня сейчас под 10%, а хочу больше.

Платинум Вильни кошти,Дельта зростаючий, но только грн., банки не для долл.


Михайловский до 25% на вильных ниливает )) но от 100 к если ... а от 10 к - 20% .. до 10 - 15%
IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 39097
З нами з: 06.08.09
Подякував: 228 раз.
Подякували: 6253 раз.
 
Профіль
9
5
2
Повідомлення Додано: Нед 20 кві, 2014 13:08

  IMPRINTER написав:
  kos65 написав:
  Алексей77 написав:Христос Воскрес! Желаю всем добра и благополучия
Подскажите текущий гривневый счет или "недельный" депозит с высоким процентом в нормальном ликвидном банке. У меня сейчас под 10%, а хочу больше.

Платинум Вильни кошти,Дельта зростаючий, но только грн., банки не для долл.


Михайловский до 25% на вильных ниливает )) но от 100 к если ... а от 10 к - 20% .. до 10 - 15%

Михайловский - это чей? Выскочили "як Пилип з конопель". Все таки хочется знать с кем имеем дело.
Очкарик
 
Повідомлень: 2831
З нами з: 06.03.14
Подякував: 833 раз.
Подякували: 570 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 943944945946947 ... 5855>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 950703
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
26325 1200499
Переглянути останнє повідомлення
Сер 01 січ, 2014 03:19
reef
16116 1193753
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 вер, 2011 14:39
Finansist
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама