Байки про банки і не тільки....2008-2017

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 14841485148614871488 ... 5855>
Повідомлення Додано: Пон 28 лип, 2014 22:45

Те же жители могли бы не провоцировать войну . .. Вопрос, думаю, не в 1.5%, а в том - кто построит новую дачу или купит новую тачку или увеличит счёт в закардонном банк?! А наши парни как были без броника, так без него и останутся
aleksey
 
Повідомлень: 64
З нами з: 06.11.08
Подякував: 1 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 лип, 2014 23:17

Re: Байки про банки і не тільки....

Відсутність коштів МВФ може призвести до дефолту

Про це заявив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі програми "Свобода слова", передає Еспресо.TV.

"За цією ситуацією в Парламенті в нас підвисли 1,5 млрд доларів, які були на шляху виділення. 500 млн – світовий банк і млрд – це МВФ. Відсутність цих коштів – це дефолт для країни", - сказав він.

Яценюк додав, що готовий навіть порушити закон, щоб врятувати українську армію і забзпечити її всім необхідним.

"Я думаю про інше: що робити якщо вони не проголосують за закони? Я скажу відверто, але я зроблю все для того, щоб фінансувати армію, солдат, заправити танки і щоб наші вояки могли захищати країну, навіть якщо це буде не за законом і поставлю свій підпис на такій постанові", - запевнив він.

Також, за словами головного міністра країни, на сьогоднішній день не існує жодного протистояння між Президентом і Урядом.

"Шлях до реформ закінчується там коли президент і уряд починають боротися за владу. Я вам заявляю, що ніколи і за жодних обставин – між двома цими гілками влади не буде жодного протистояння. Воно буде проти тих, хто працює проти України. Єдність, віра і впевненість", - заявив Яценюк.
http://espreso.tv/news/2014/07/28/yaksc ... __yacenyuk
V2
4
 
Повідомлень: 8286
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 28 лип, 2014 23:18

  aleksey написав:Те же жители могли бы не провоцировать войну . .. Вопрос, думаю, не в 1.5%, а в том - кто построит новую дачу или купит новую тачку или увеличит счёт в закардонном банк?! А наши парни как были без броника, так без него и останутся


Заезженные фразы, цель которых лишить финансирования нашу армию вообще.
reef
 
Повідомлень: 2838
З нами з: 28.08.07
Подякував: 194 раз.
Подякували: 190 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 лип, 2014 07:04

  Faceless написав:
  Ukrainian написав:Я висловив свою громадську позицію .

Я от добре пам'ятаю вашу громадську позицію ще взимку.

Я не люблю кацапів, ще до того як вони на нас напали, мабуть ще більше від Вас.
І мої погляди не на завжди я дуже копромісна людина, побачу зміни, і мої погляди зміняться.
А на разі, в моєму рідному районі на Черкащині, в райдержадміністрації ті люди що сиділи ті ж і сидять, в податковій все аналогічно, в МРЕО як були хабарники так і залишились, в газовій службі, РЕСі, земельному відділі, суді, всі ті самі пики. Щоб звільнити тих і набрати нових ( плюс скоротити ) не потрібно роки чекати, вірно, я колись цікавився відбудовою Японії та Німеченни після другої світової, потім зацікавив Сінгапур та Грузія їх реформи. КОлись буде час гляньте. Все зовсім не так складно я нам говорять.
Для прикладу хіба так складно відзвітувати куди податки та кредити які беруться ідуть ?
Чи так складно перекрити канали за якими в оффшори капітал виводять ?
Чи може складно полегшити життя малому бізнесу ? ... перевірки від адміністрацій усіх рівнів, податкової, СЕСу, пожежників, в мене знайомий відкрив малий бізнес у Вінниці, уже за нової влади, у травні, розповідав процес, зараз не витримав, плюнув на усе зараз працює в одній із Скандинавских країн.
Чи може важко привести до ладу систему освіти, звільнити та закрити добру половину ВУЗів та викладачів ( деяких важко так називати ) , скоротити держзамовлення та привести його у відповідність з потребами ринку ? Чи може розповісти який конкурс на місце закордоном і який у нас у медичних вузах, і що випускають у нас а що у них. То може замість десятків мед факультетів залишити 5 і все те фінансування направити на них ? Це теж складно і довго і затратно ? В Україні найвищий рівень людей з вищою освітою, а тим часом не вистачає простих робітників, може зробити систему таким чином щоб до вишу потрапляли лише ті чиє місце там ?
Я не кажу про ріст доходів, чи оновлення інфрастуктури ми всі розуміємо це діло не одного місяця, але є речі значно простіші і на які фінансових затрат не потрібно, або мінімум, я розумію що коли рашисти на порозі не до цього. Але все ж можна щось і для людей.
Вибачте що не зовсім по темі.
ПС. Я свій протест владі, виразив ще у 2009 році. По IP зрозумієте.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11897
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 29 лип, 2014 08:18

Re: Байки про банки і не тільки....

ЄС планує додати ще п’ятьох осіб і російські «Сбєрбанк» та «ВТБ-банк» до списку санкції

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на дипломатичні джерела, передає «Радіо Свобода».

Наразі невідомі імена людей, хто має потрапити під санкції ЄС. Але, за інформацією європейських дипломатів, йдеться про російських олігархів, хто підтримує бойовиків на сході України.

Згідно з повідомленням, ці заходи є частиною плану щодо посилення тиску на російського президента Володимира Путіна, якого США і ЄС звинувачують у підтримці сепаратистів на Донбасі.

У понеділок лідери США, Британії, Франції, Німеччини та Італії погодили можливість запровадження нових санкцій проти Росії за її дії проти України.
http://espreso.tv/news/2014/07/29/nastu ... bank___zmi
V2
4
 
Повідомлень: 8286
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 29 лип, 2014 10:48

Re: Байки про банки і не тільки....

Шановні коллеги,
щось зовсим нічого не чути про долю 4101а - "Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів"...
14.07.2014 4101а направлено на підпис Президенту, але ж вже минуло 14днів...
вже і 1 серпня не за горами :wink:
Lost
 
Повідомлень: 1597
З нами з: 07.02.09
Подякував: 69 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 лип, 2014 10:59

  Lost написав:Шановні коллеги,
щось зовсим нічого не чути про долю 4101а - "Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів"...
14.07.2014 4101а направлено на підпис Президенту, але ж вже минуло 14днів...
вже і 1 серпня не за горами :wink:

Президент не знает стоит ли подписывать закон, который нарушает принципы стабильности налоговой системы: изменения хотят ввести в течении текущего года и менее чем за 6 месяцев с момента принятия закона. Неужели есть вероятность, что здравый смысл перевесит тупость и жадность нашего правительства?...
Стас
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2855
З нами з: 21.03.14
Подякував: 102 раз.
Подякували: 613 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 лип, 2014 11:10

Стас
Маєте прямий інсайд від Президента? :)
V2
4
 
Повідомлень: 8286
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 29 лип, 2014 11:24

  V2 написав:Стас
Маєте прямий інсайд від Президента? :)

Просто осталась ещё слабая надежда, что хоть в одной из ветвей украинской власти остался здравый смысл... :(
Стас
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2855
З нами з: 21.03.14
Подякував: 102 раз.
Подякували: 613 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 лип, 2014 11:30

V2
4
 
Повідомлень: 8286
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 14841485148614871488 ... 5855>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 951594
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
26325 1200819
Переглянути останнє повідомлення
Сер 01 січ, 2014 03:19
reef
16116 1193997
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 вер, 2011 14:39
Finansist
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама