ПУМБ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 533534535536537>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

ПУМБ 3.3 5 67
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
13%
9
2- Погане. Некомпетентне.
18%
12
3- Задовільне. Хотілося б краще.
16%
11
4- Добре. Як і повинно бути.
31%
21
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
21%
14
Всього голосів : 67
Повідомлення Додано: Сер 01 тра, 2024 15:42

gering

Вітаємо!

Нам шкода, що сталася дана ситуація. Ми бажаємо розібратися детальніше та все перевірити. Просимо надати в приватні повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону, для перевірки ситуації що склалася.
PUMB
Аватар користувача
Представник банку
 
Повідомлень: 3118
З нами з: 19.07.11
Подякував: 796 раз.
Подякували: 201 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 тра, 2024 17:08

  gering написав:Обслуживание в кассе дно г.Винница -ложил валюту на карту сегодня-одну купюрю кассир не принимает и говорит купюра не не так блестит.-Спрашиваю ЧТО отсутствуют водяные знаки-порванная- или волоски там или бумага не то или маслом залита?Фраза- она не блестит-и всё.-кассир обьяснил что ето его право принять либо не принять купюру.Молча понял надо менять горе банк


лучшее средство от перхоти- гильйотина🤣
v57
 
Повідомлень: 3178
З нами з: 14.03.10
Подякував: 150 раз.
Подякували: 201 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 тра, 2024 23:31

  v57 написав:
  gering написав:Обслуживание в кассе дно г.Винница -ложил валюту на карту сегодня-одну купюрю кассир не принимает и говорит купюра не не так блестит.-Спрашиваю ЧТО отсутствуют водяные знаки-порванная- или волоски там или бумага не то или маслом залита?Фраза- она не блестит-и всё.-кассир обьяснил что ето его право принять либо не принять купюру.Молча понял надо менять горе банк


лучшее средство от перхоти- гильйотина🤣
но и я заметил давно, что в ПУМБе кассиры натренированы на "непробиваемость", и полное отсутствие клиентоориентированности. В большинстве других банков душевнее.
flysoulfly
 
Повідомлень: 4744
З нами з: 13.01.09
Подякував: 1611 раз.
Подякували: 263 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2024 01:06

Re: ПУМБ

  gering написав:ложил валюту на карту сегодня-одну купюрю кассир не принимает и говорит купюра не не так блестит
також неодноразово був свідком, як касири в ПУМБі розглядають кожну купюру під мікроскопом, не так блищить, не так переливається, там крапочка, а там кружечок...це вже доходить до абсурду. Офіційний представник, проведіть з персоналом роз'яснювальну бесіду, чи що
otshelnick1
 
Повідомлень: 223
З нами з: 13.10.22
Подякував: 15 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2024 08:43

otshelnick1 ну, как бы, кассир лично отвечает за то, что приняла, поэтому это её право независимо от бренда банка. Можете устроиться кассиром в банк и принимать купюры :mrgreen:
Примат
 
Повідомлень: 461
З нами з: 09.12.21
Подякував: 22 раз.
Подякували: 38 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2024 10:01

  Примат написав:otshelnick1 ну, как бы, кассир лично отвечает за то, что приняла, поэтому это её право независимо от бренда банка. Можете устроиться кассиром в банк и принимать купюры :mrgreen:


Ну такой себе подход.У кассирши параноя поэтому буду сидеть ничего не принимать, а то ж я лично отвечаю.

Кстати, какието обменки уже штрафовал НБУ на миллион за подобные приколы.
посетитель
 
Повідомлень: 1077
З нами з: 22.12.18
Подякував: 5 раз.
Подякували: 142 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2024 10:32

Re: ПУМБ

  Примат написав:Можете устроиться кассиром в банк и принимать купюры

Не поможе ...., мені на базарі дали здачу 500 грн .
Якось так, що ні один термінал не брав її. Пішов до ПУМБ, бо там у них "дівчинка на підхваті" є. Естественно у мене виникли труднощі з поповненням карти через термінал Пумби. "Дівчинка на підхваті" спробувала 5 різних шаманських способів , але так і не змогла .
Я пішов до каси і мені поміняли ту 500-ку на менший номінал і я поповнив карту.
Ну як не любити такий банк? Не робіть хвилі у тазіку води.
PS Купюра була нормальна , просто не заходила по тех засобах перевірки.
Касир перевірила її і поміняла. Кожен робить свою роботу, робота касира ПУМБ шанована.
Goodman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6589
З нами з: 23.11.14
Подякував: 759 раз.
Подякували: 567 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2024 10:36

Раджу всіи не гніватися.... по пустяках.

Goodman
Короткочасний спалах гніву, спричинений спогадами про минуле, може зашкодити кровоносним судинам "розслабитися". Це негативно впливає на кровотік.
Такого висновку дійшли американські вчені.
Goodman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6589
З нами з: 23.11.14
Подякував: 759 раз.
Подякували: 567 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2024 10:39

  Goodman написав:робота касира ПУМБ шанована.

я работал в банке, есть знакомые из кассы, все "проколы" они компенсируют из своего кошелька, так что сами понимаете, что даже 100$ компенсировать из своей заработной платы не так уж и просто
Примат
 
Повідомлень: 461
З нами з: 09.12.21
Подякував: 22 раз.
Подякували: 38 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2024 10:41

Re: ПУМБ

Goodman, тут трошки різні речі. Зробити обмін гривневої купюри, яка пошкоджена надано легше, ніж з валютною купюрою.
Howl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5969
З нами з: 08.03.18
Подякував: 546 раз.
Подякували: 1091 раз.
 
Профіль
2
1
  #<1 ... 533534535536537>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: novichok і 3 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron