Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 74137414741574167417 ... 7905>
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 21:35

  fler написав:
  Ukrainian написав:Красиво падав літак. Цікаво чому ?

Наши системы ПВО по своему самолету по определению удары производить не могут, сколько бы оператор кнопку не нажимал, наши системы ПВО не сработали бы, техника, отметил Путин

Підозрюю, що військові кацапи якщо не знають, то здогадуються, хто і чим збив їх літак, бо це не вперше і не вдруге відбувається :wink: А широкому загалу знати не обов'язково, нашим достатньо просто радіти та вірити у перемогу.

У Севастополі 28 березня в Чорне море впав військовий літак окупантів. Пілот катапультувався. Його підібрали рятувальники, чоловік живий.

Або самі збили або несправність. Жодне ппо не дістане до Севастополі
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11897
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 21:35

  Успіх написав:
  _Mykola_ написав:От мені дуже цікаво, Успіх, та Ко, хто топить за мобілізацію всіх-всіх... без розбору та сенсу
Тобто "без розбору та сенсу"?
Сенс завжди є:
А - щоб не посипався фронт!
Б - щоб замінити фронтовиків!
  _Mykola_ написав:Ви будете після свого дембєля допомагати тим хто замінить Вас на фронті?
Так.
Я донатив, коли було АТО/ОСС.
Навіть зараз - моя дружина донатить!
  pesikot написав:Я скільки не запитував теж саме, відповіді не було ...
Видно - погано запитував, або - не хотів чути відповідь.




Печера Дракона

​​НАС ПРОСТО МАЛО...

Російський міністр війни Шойгу оголосив про додатковий призов до армії агресора 300 тисяч виборців Путіна.

Навіть не сумнівайтеся - призовуть. І кинуть на фронт. І якими б орками не були ті призвані - це маса. Людський ресурс. Вони будуть давити атаками наші ВОПи. І вони будуть заливати свої траншеї бетоном - під нашим вогнем. Їм пофіг.

А ми...

Панове вибачте, але гарних прогнозів для вас я не маю. Морально готуйтеся до дуже хренових новин. Ми щойно втратили територію, приблизно таку як відвоювали із Залужним влітку торік. Просто усвідомте. Це не остання погана новина.

Причина банальна. Нас - мало. Нас - тих хто захищає. Ми встали на захист України попри свої статки і суспільні статуси. Підприємці, робочі, фермери, художники, айтішники, столяри... Кого я тільки не побачив у ЗСУ?...

Але два роки ми виконували жахливо важку і виснажливу роботу. Нас ранили і убивали. У нас ламалося здоров'я від втоми і рвалася душа від морального виснаження. Нас меншало - але ми стояли і захищали. Ми дерлися уперед. Колись.

Більше дива не буде. Нас - от просто мало. Я не вірю, що ворог зможе прорвати наш фронт, але втримати наявні рубежі нам буде дуже важко. Майже неможливо.

Нас просто мало.

Це - у країні де мобілізаційний ресурс біля 10 мільйонів рил. Не дивно. Суспільство не хоче захищати Україну. Суспільство розповідає, що їх неправильно призивають, не так забезпечують, що ця армія їх не влаштовує. Патріоти вже серед нас, в тилу залишилися ті хто нікому нічого не винний. У суспільства наразі герої - не ми. У суспільства наразі герої - то аргесивний ухилянт Андрюша Луганський та агітатор замирення з ворогом Олешко.

Герой у суспільства - ухилян. Йому співчувають. Його виправдовують. А ми...


Суспільство не цікавить той факт, що ми знову програємо. Про що говорити? Уже окремі свої виправдовують ухилянтів - що тут казати про чужих?

А держава? Держава тремтить. Держава так само панічно боїться скраувдити ухилянтів. Влада для якої ухилянти то її виборці, панічно боїться почати масову мобілізацію. Це очевидно.

Суспільство приєднуватися до нас не бажає. Влада опікується власним рейтингом. І перші і другі гарненько вмостилися на нашому горбу - всі вони переконані що ми маємо принести перемогу для них. Ми - без них.

Пацани й дівчата, давайте тверезо поглянгемо правді в очі. Допомоги не буде. Масового поповнення не буде. Нам прийдеться все витягувати нашим власним горбом.

А наш горб на жаль, має дуже обмежений запас міцності. Ми - живі люди. Ми втомлюємося, хворіємо. Нам буває боляче і сумно. Ми падаємо від втоми.

Я не маю більше хороших прогнозів. Так, я був і є категоричним противником будь-яких замирень з ворогом. Бо замирення - це війна у набагато більш принизливий спосіб.

Замирення з ворогом - це територіальні поступки, принизливі угоди, залишені в полоні азовці і сотні "військових злочинців", тобто наших побратимів, видачі яких зажадає Москва. А вона зажадає - не сумнівайтеся. Готові? До речі, після всього цього війна станеться знову, років через 5-7. Я не те що в цьому переконаний, я це вже бачу.

Боягузів б'ють завжди і скрізь.

Тому доведеться триматися і захищати. Це буде важко, але хто як не ми? Триматися доти, доки у тилу не збагнуть, що жарти завершилися. Доки знайдуться ті, хто скаже, що жарти завершилися - і почне діяти.

Жорстко. Непопулярно. Але ефективно
. Так буде, я у це вірю. Маємо протриматися.

Але зараз хороших прогнозів для вас я не маю.

Бо нас просто мало. Бо ми виснажені.


До речі, хто тут живе біля Дніпра (річка)?
Як там справи на правому березі? Будують укріплення?
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2077
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 21:38

Успіх
Я тебе ответил, если тебе не понравился ответ, то это твои проблемы )

В дальнейшей, вопросы дальше задавай vitaliiangel

Я хотя бы отвечаю на вопросы, в отличии от твоего кореша vitaliiangel
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9559
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 21:41

  Hotab написав:[b
Золотая середина.
Влетанные, но не пожилые, чтоб были способны к обучению. Ну и англ. У пожилых с ним традиционно проблемы.
Есть еще одна офигительная проблема с этими нашими на Ф16..
Это неумение жестко придерживаться правил и процедур. Тем более что новое поколение выросло на войне уже, когда многие регламентирующие документы были «мягко похерены».
Сейчас они окунулись в жесткие рамки. Они и так всегда были жестче наших военных. Я думаю там тоже нелегко им сейчас в этом вопросе.
Я думаю потом мы узнаем много нюансов )
Я уверен, что именно дергать ручки управления они умеют давно. Их там ибут за другое)

Смотрел интервью старого лётчика и он сказал, что пилотирование отличается тотально. Поэтому я и подумал, что возможно набирали из совсем молодых, кто ещё не налетал достаточное количество часов. Грубо говоря, чтоб не было машинальных привычек. Там оказывается управление совсем не похоже, от расположения штурвала до величин измерения. Даже обозначение самолёта относительно линии горизонта представлено совсем по другому.
hume
 
Повідомлень: 9719
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 21:45

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Bobua написав:До речі, хто тут живе біля Дніпра (річка)?
Як там справи на правому березі? Будують укріплення?


Будують, щільні, 25 поверхові
fox767676
 
Повідомлень: 1427
З нами з: 13.06.20
Подякував: 297 раз.
Подякували: 125 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 21:50

Schmit
 
Повідомлень: 4296
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 22:01

  Прохожий написав:[
это условный Авакс который видит ВСЮ картину в динамике в р-не театра действий, это КП который имеет информацию с Авакса и наземных радаров и т.д.
это системы ППО в связке
и условно Ф16 получает информацию о цели, готовится принять на свой радар и понимает чем нужно будет отстрелить, или выпущена ракета и уйти в противоракетный маневр
современный воздушный бой очень сложный
очень надеюсь что "затягивание" передачи Ф16 связаны с возможной проблемой с инфраструктурой/техничкой на территории Украины но больше потому что партнеры пока еще не приняли окончательное решение как будет решен вопрос с "поддержкой миссий"
регулярное дежурство условного Авакс вдоль границы Румынии лично у меня вызывает оптимизм в среднесрочной перспективе)
кстати Авакс "видит" на 1000км таким образом весь южный и восточный фронт до границ 91г сканируется 100% и еще немного вглубь кацапии)
сбитие кацапских самолетов над ТОТ лично Я воспринимаю как обкатывание все компоненты НО пока без Ф16)
все вышенаписанное ИМХО)

Очень хотелось бы чтоб так и было. Я по связку с Аваксом.

Как я вижу задачи и возможное применение ф16 на нашей территории. Воздушные бои если и увидим, то это будет пущенная ракета в сторону противника со своей территории, если авионика позволит обнаружить его первым. Прежде всего ф16 это универсальная база для подвеса большого списка вооружений. Колхозить Су и Миги под натовское вооружение это хорошо, смекалка есть, но ф16 это, прежде всего, родная база под это вооружение.

+Ресурс у нашей авиации не безлимитный, используется регулярно, амортизация серьёзная, а вот с запчастями, как я понял, есть проблема, их у нас не производят.

На сегодня у нас есть серьёзная проблема на фронте - это планирующие русские кабы. И было бы неплохо хотя бы отогнать их авиацию подальше от линии бд. Ограничить возможность приближаться. Не уверен что это возможно, не силён в авионике, но как вариант приходят такие мысли.

Я не жду чего-то прорывного от этих самолётов, но однозначно это улучшит наше положение.
hume
 
Повідомлень: 9719
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 22:01

  Goodman написав:згадайте перші кадри 24-02-2022, коли показували розбиті РЛС дальноміри протирадіолокаційними ракетами.
Зараз ПВО працює без нагадувань і вагать, є зона відповідальності, є ціль.
PS1. "У ПЗРК "Игла" есть запросчик системы опознавания "свой-чужой", но он может быть легко выключен, такая возможность заложена в конструкции ..."
PS2 Як Іранський КСІР збив укр. літак с пасажирами, 0 вагань.
У військових рука не дрогне.

Погоджуюсь, я майже свідок деяких подій :wink:
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4889
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1186 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 22:05

Re: Напад росії і білорусі на Україну

_Mykola_ спасибо за новые дроны, реально респект и уважение Вам.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 22:06

  Hotab написав:katso


Почему такое внимание уделяется тому английскому? С кем будет по английски разговаривать пилот украинского Ф16 в бою? С украинским же диспетчером? Не потому ли что всегда можно сказать "ну еще недостаточно, надо бы еще поучить, акцент не тот"?

Как же ж в 2011м году английского хватало для совместных полетов в одной кабине,


Уфф)))))
А я уже и забыл насколько вы невежда в авиации. Непонятно только зачем продолжаете танцевать на все тех же граблях. Особо эпично, как вы сюда Януковича прикрутили, в контексте «а вот при нем вопрос решили» :lol:
Можно я не буду отвечать зачем Английский для пилота самолета, где летные и технические документы (несколько довольно толстых книг) на Английском, инструктор в кабине говорит на Английском, а места для переводчика как в вертолете - нет, и летать надо в небе (в том числе самостоятельные полеты) , в котором в эфире все пилоты и air traffic controller говорит на Английском??

Насколько примитивным надо быть , чтобы видеть в пилоте истребителя лишь водителя немецкого автомобиля, который в вашем понимании может же проехать через Германию по немецким автобанам без немецкого языка, а тут то чего? :lol: :lol:


А перевести эти документы на украинский нельзя за два года войны? И что-то Вы забыли прокомментировать тот факт что в 2011м английского пилотам хватало (ссылка выше , и это я еше до украинских соколов не дошел), что ж так?
katso
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 16.05.12
Подякував: 116 раз.
Подякували: 242 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 74137414741574167417 ... 7905>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: sashaqbl і 8 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27805
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188887
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 622394
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама