Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 77737774777577767777 ... 7967>
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2024 09:18

lapay
В нас катастрофічно не вистачає грошей в бюджеті, плануються підняти податки і акцизи, ми можемо значно підняти прибутки наших експортерів, але ніт - наші дрони знищать чф рф і деокупують Крим.


Та досить вже причитати!
Нищення флоту - це і є шлях до миру. Без флоту ВЖЕ нема ідеї десанту на Одесу.
Якби знищити ще десяток ТУ, то і ідея обстрілів рештою бомберів зникла б.
Мир з путіним тільки через наявність зубів. Слабких жертв він тільки доїдає.
Востаннє редагувалось Hotab в Суб 20 кві, 2024 09:30, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12175
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2226 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2024 09:30

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Hotab написав:Та досить вже причитати!
Нищення флоту - це і є шлях до миру. Без флоту ВЖЕ нема ідеї десанту на Одесу.
Якби знищити ще десяток ТУ, то в ідея обстрілів рештою бомб нова зникла б.
Мир з путіним тільки через наявність зубів. Слабких жертв він тільки доїдає.

Досить херню нести про перемогу vs капітуляція. Повно проміжних варіантів, коли ні один, ні інший не може перемогти. Після деблокади моря наші дрони і далі б стояли на стражі, а каву в Ялті хай п'ють ті, хто за неї топить, за свій рахунок, а не за рахунок роботяг.
lapay
 
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2024 09:32

Повно проміжних варіантів, коли ні один, ні інший не може перемогти.

От саме це пітуну ЩЕ ТРЕЬА довести. Бо зараз він хоче саме повністю перемогти. Да і до цього саме це і хотів.
Досить херню нести


Ви казали, що якщо витруть ваше чергове «вмовляння» до миру, то ви підете . Навіть дверима голосно бабахнули, образ модерам насипали на прощання. Передумали?
Hotab
 
Повідомлень: 12175
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2226 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2024 09:40

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Hotab написав:От саме це пітуну ЩЕ ТРЕЬА довести. Бо зараз він хоче саме повністю перемогти. Да і до цього саме це і хотів.

Щоб знати що він хоче, треба, як мінімум, про це спитати. Для цього бабці треба вийти на берег Океану і голосно крикнути: Я за РПВ, хто проти!?
lapay
 
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2024 09:42

Сьогодні п'ята річниця дебатів на стадіоні. Мені дуже хочеться почути сьогодні від Зеленського відповіді на питання, які ставив тоді сам Зеленський, але з корекцією на сьогодення.

1. Чому ніхто не сидить за Іловайськ та Дебальцеве?
2. Чому через 10 років ми так і не знаємо вбивць на Майдані?
3. Чи не хотіли б ви взяти участь в експерименті і спробувати прожити на 2980 гривень пенсії хоча б місяць?
4. Скільки грошей вам ще потрібно взяти з бюджету країни, щоб наїстися?
5. Чому не покарані прибічники Януковича?
6. Чому всі ваші люди мають обидві руки?
7. Чи пам’ятаєте ви таке слово як люстрація?
8. Яка ваша частка із незаконного копання бурштину?
9. Чи будете ви, якщо вам доведеться опинитися перед судом, казати, що це помста чи політичне переслідування?
10. Куди поділися наші карпатські ліси?

А ще 15 особистих питань від мене:

1. Що з Бакановим?
2. Чому ваша партія "Слуга народу" - це кубло зрадників, корупціонерів та брехунів? Як там Гетьманцев, Шуляк, Дмитрук?
3. Ви казали "Якщо я коли-небудь в житті порушу закон, я піду сам". Ви йдете чи тоді збрехали?
4. Чому екс-міністр оборони Таран, який саботував закупівлю снарядів для ЗСУ та держзамовлення на ракети замість покарання був призначений вами послом у Словенію після початку повномасштабного вторгнення?
5. Хто у владі прийняв рішення та наказав військовим розмінувати Чонгар, а сьогодні намагається звинуватити у цьому військових? Чи все ж ви "проєбали"?
6. Ви в темі чи в долі закупівлі яєць по 17 гривень? Якщо ні, то хто? Хто покараний за схеми у МО під час війни?
7. Чому ви призначили на найвищі посади в СБУ - начальника Головного управління внутрішньої безпеки та начальника Головного управління СБУ по Криму - російських агентів Наумова та Кулініча?
8. Чому не була проведена евакуація дітей, пенсіонерів, інвалідів та інших з територій, які були під загрозою першого удару з боку окупантів?
9. Які на смак шашликі?
10. Це ви надали наказ департаменту військової контррозвідки СБУ переслідувати солдата Березу чи хтось інший?
11. Це ви надали наказ департаменту захисту національної державності (ДЗНД) СБУ слідкувати за робітниками BIHUS.INFO чи хтось інший?
12. Хто в ОП дав наказ ГУР МО видати дозвіл на виїзд з України "слуги народу" Владислава Трубіцина, який отримав підозру в корупції від НАБУ та так втік за кордон?
13. Після звільнення Залужного ситуація покращилася?
14. Ви казали, що ви усі вмерли б у Криму, але "зелених чоловічків" не пустили... А що ж відбулося з Херсоном, Маріуполем, Пологами, Мелітополем і як вам живеться після цього? На коліна стати не хочете?
15. Все ще вважаєте, що просто треба перестати стріляти?


Ну і ще одне маленьке, але не останне, запитання. Володимире Олександровичу, вам не соромно?

Борислав БЕРЕЗА
https://siver.com.ua/news/p_39_jata_ric ... 4-20-35510
V2
4
 
Повідомлень: 8291
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2024 09:43

  lapay написав:
  Hotab написав:От саме це пітуну ЩЕ ТРЕЬА довести. Бо зараз він хоче саме повністю перемогти. Да і до цього саме це і хотів.

Щоб знати що він хоче, треба, як мінімум, про це спитати. Для цього бабці треба вийти на берег Океану і голосно крикнути: Я за РПВ, хто проти!?

Англосаксы походу против, хотят разблокировать деньги и вооружения.
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4883
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2024 09:47

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Лапай , рекомендую для перегляду чого глобально хотів пітун
Якщо серед 2.5 млн переглядів вас ще нема.


Заблокують, а не витруть.


А, шантаж так виглядав, пон)
Hotab
 
Повідомлень: 12175
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2226 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2024 09:50

Hotab
Я читав цю статтю, і не раз. Відосики не дивлюсь.
lapay
 
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2024 09:51

  lapay написав:Hotab
Я читав цю статтю, і не раз. Відосики не дивлюсь.

А я навіть льотну документацію не читаю, чекаю коли фільм вийде.

Нєфтянка знов.

https://t.me/zloyodessit/21523
Востаннє редагувалось Hotab в Суб 20 кві, 2024 10:01, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12175
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2226 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2024 09:56

  Banderlog написав:
  Bobua написав:
  Banderlog написав:
Всюдисвоя
Мене звати Всюдисвоя і я закордонний патріот.
не вірю я в закордонних патріотів. Ми не жиди, й не цигани українці привязані до землі. Не існує української мафії закордоном))) хіба в чехії)
Ви вклались в овдп?


Вклався. Вони ще й писали “дякуємо за вашу підтримку” :) Гарні скріни. Тролити типків, які бува питають чи купив машину для ЗСУ.


Не видно серед еміграції святкувань і фестивалів типу “о, ми вже виїхали, і чхати хотіли на неможливість повернутись...”

Навпаки. Отаке пишуть:
Військовий юрист, адвокат. Консультації, поради військовослужбовцям.

Добрий день! Чи можна тут отримати більш детальне роз'яснення щодо нового впровадження (чи як воно називається правильно) стосовно чоловіків за кордоном. Що вони мають з'явитися в консульство і поновити дані, інакше їх документи не дійсні? Чи є це обов'язково? Які наслідки якщо це зробити і якщо не зробити? Чи можуть у консульстві дати повістку, чи зобов'язати повернутися в Україну? І якщо можуть, то які наслідки, якщо цього не зробити? Мова йде про хлопця, якому 24 роки (через 4 міс буде 25), який з 16 років живе за кордоном, і має там вид на проживання. Військового квитка, відповідно, не має, і на обліку не стоїть. Як це все проходить у такому випадку? Я чула, що потрібно зробити буде військовий квиток онлайн і стати на облік (а хтось казав, що в Україну для цього потрібно буде їхати) Ситуація ускладнюється ще й тим, що він втратив і закордонний, і укр паспорт. Дякую!
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2094
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 77737774777577767777 ... 7967>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 28536
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 190100
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 624634
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама