Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 79757976797779787979 ... 8338>
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 16:35

Кацапи клоуни

Міністерство внутрішніх справ Росії оголосило в розшук президента України Володимира Зеленського.
Відповідна інформація з'явилася у базі відомства, інформує пропагандистське "РИА-Новости". Зазначається, що Зеленського Володимира Олександровича, який народився 25.01.1978 року у Кривому Розі, розшукують за статтею Кримінального кодексу РФ.
Разом з тим, не зазначено, яка саме стаття стала причиною оголошення Зеленського в розшук. Інформації у російських ЗМІ щодо цього також немає.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12023
З нами з: 18.06.08
Подякував: 57 раз.
Подякували: 777 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 17:57

  Banderlog написав:
  Bobua написав:Для підміни вистачило би і хорошої мобілізації.

З нетерпінням чекаємо першого валу штрафів.
Він має виправити ситуацію.
з чим Ви спорите? виправлять ситуацію з білетом в один кінець? Може і виправлять но поки і розмови про демобілізацію припинились. Не на часі. Зара вже говорять що можливо в 2й половині 25 року покращиться ситуація на фронті і тоді будуть переговори.)
А за мобілізацію то
Якщо за несплату штрафу не буде одразу автоматичного блокування рахунків і права на керування то толку буде мало. Окрім того за час війни багато хто зробив бронь і черги в тцк в першу чергу з заброньованих.



Штрафи по 204тис!
https://mc.today/uk/shho-bude-yakshho-n ... -advokatki

Збільшення розміру штрафів за нехтування необхідністю поновлення своїх даних може виявитися доволі суттєвим. Відповідно до зареєстрованого законопроєкту № 10379, за порушення мобілізаційного законодавства пропонують стягувати від 153 тис. до 204 тис. грн. Як пояснив у коментарі для «ТСН.ua» адвокат Микола Максимов, українці не даремно непокояться через те, що в разі несплати такого штрафу держава зможе накласти арешт на майно порушника, як-от житло чи автівку.

За його словами, приводом для цього може стати й набагато менша сума несплаченого штрафу, навіть 10 грн.

«Якщо сума штрафу становитиме більш як 160 тис. грн, то цього буде достатньо для того, щоб звертати стягнення на єдине майно громадянина. На житло, на транспортний засіб. Якщо під час виконавчого провадження не буде досягнуто якогось компромісу, таке майно може бути виставлене на публічні торги», – цитує адвоката видання.



І головне -- вони ж усі знають, що винні.
І всі про них це знають -- і жінки, і діти, і пенси.

Знають, що ми тут вже 26міс замість них...
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 136 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 18:02

  Bobua написав:І головне -- вони ж усі знають, що винні.
І всі про них це знають -- і жінки, і діти, і пенси.

Знають, що ми тут вже 26міс замість них...

Ти вже і жінок, і дітей, і пенсів хочешь мобілізувати ? ...
Он воно як ...

Послухай мене, якщо у тебе є вільний час, то краще готуйся по Пасхи, ковбасу приготуй або яйца пофарбуй
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9740
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 18:14

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Россияне уронили авиабомбу на Белгород во время атаки по Харькову, есть разрушения (видео)
Во время российской воздушной атаки по Харькову в российском Белгороде прогремел взрыв. По неподтвержденной информации, одна из авиабомб, предназначавшихся для сброса на территорию Украины, упала на Белгород.

Как сообщил губернатор Белгородской области Вячеслав Гладков, в результате взрыва получили повреждения не менее 30 частных жилых домовладений и 10 автомобилей. При этом пострадали пять человек, которых доставили в больницы с различными травмами.
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9740
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 18:38

  pesikot написав:
  Bobua написав:І головне -- вони ж усі знають, що винні.
І всі про них це знають -- і жінки, і діти, і пенси.
Знають, що ми тут вже 26міс замість них...
Ти вже і жінок, і дітей, і пенсів хочешь мобілізувати ? ...
Он воно як ...
Послухай мене, якщо у тебе є вільний час, то краще готуйся по Пасхи, ковбасу приготуй або яйца пофарбуй
Якщо Бог хоче когось наказати-він забирає в нього розум.
Як вже писав
1 І я і мої сини підуть служити, якщо в діючої влади не вистарчить клепки проаналізувати наслідки
2 Наслідки для бобуа чи бандерлога чи успіха - я описати можу
а - в перший місяць після призову розмір сплати податків впаде на 20% і перейде в подальшому до падіння в 10% в місяць від попереднього періоду ( мінус 10000 грн в перший місяць і далі десь на протязі року розмір сплати податків прийде до нуля)
При чому , цей алгоритм буде працювати у ВСІХ призваних підприємців , і 100 000 підприємців = мінус 1 млрд грн в перший місяць податків і далі по мінс 0,3-0,5 млрд щомісяця від попереднього рівня, наростаючим підсумком ( перший місяць -1 млрд , другий мінс 1,3 млрд, третій мінус 1,6 млрд ...дванадцятий мінус 4 млрд , за рік мінус 30 млрд), мінус 1-2 робочих місця/місяць на кожного призваного підприємця ( на протязі року - мінус 200 000-500 000 робочих місць в категорії не мобпридатні
б - відразу після призову-мінус ОДИН Благодійний Фонд=мінус один канал постачання з Німеччини яка була завязана на цей фонд
в - ясно що призив всього 100 000 - не дасть можливості демобілізуватись ні бобуа, ні бандерлогу ні успіху...
г - нам надають допомоги рівно стільки скільки ми сплачуємо податків
(1,7 трл податки=1,7 трл іноземна допомога)
таким чином мінус 30млрд грн від призваного бізнесу=мінус 30 млрд грн допомоги
+100 000 призваних=+3млрд грн в місяць зарплати...

Отже
тим хто вже на фронті прийдеться поступитись як мінімум 30% своїх сьогоднішніх доходів тільки для того щоб ситуація стабілізувалась

Далі гірше
Підрозділи , які будуть сформовані з цих багатих заберуть на себе 70% всієї попередньої волонтерської допомоги

Отже
Або Бандерлог, Бобуа, Успіх - будуть ПРОСИТИ новомобілізованих приєднатись саме до їх підрозділів...або виявиться що їм волонтери стали допомагати в 4-5 разів менше.

Я можу описувати далі
Правда толку в цьому мало , бо це рве шаблони в головах неуків від економіки...
Але відсутність знань - не дає можливості не нести покарання за свої дії.

Тому
Я описав-читай попередив
А дійде до вас чи ні - це вже не мої проблеми.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 18:58

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Ви підтримуєте економічне бронювання?
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9861
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 897 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 19:02

Investor_K
Звичайно що підтримую.
Що краще
20 000 грн/місяць*200 000 осіб=4млрд грн/місяць і мобрезерв 4,8 млн
чи мінус 10% від зарплати всіх воїнів ЗСУ але мобрезерв 5 млн ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 19:47

Оновіть і рахуйте

sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16798
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 922 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 19:56

Російська армія за час війни, розв'язаної РФ в Україні, продемонструвала вміння адаптуватися до нової зброї, яка з'являється у розпорядженні ЗСУ. Ймовірно, війська РФ вже розпочали цикл адаптації до застосування американських далекобійних балістичних ракет ATACMS MGM-140, пише 2 травня Newsweek.

Ураховуючи те, що російські контрзаходи можуть згодом знизити російські втрати від ударів ATACMS, сили оборони України "змагаються із часом" і поспішають використовувати нові ракети проти ворожих цілей, доки не закрили вікно можливостей, зазначає Newsweek.

Ефект ATACMS, найімовірніше, "згасне в міру того, як російські війська адаптуються до їх використання", попереджає видання.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12023
З нами з: 18.06.08
Подякував: 57 раз.
Подякували: 777 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 20:00

  Бетон написав:В стране страшная война на десятки лет. Власть оружия, что вы хотите.
Какой то инфантилизм не понимать, что на этот период нельзя иметь собственность: движимое, недвижимое. Счета, активы.
Тревожный чемодан, хата в деревне или воевать.
Всё.
Штрафы, бумажки, мороженое- после войны, если закончится

Так проблема в том, что кому-то нельзя, а кому-то очень даже можно. Кто-то уже потерял всё, а кто-то трясётся из-за возможного штрафа, и готов выходить на майдан и уничтожать страну. Кто-то потерял жизнь или здоровье, а кто-то катается за бюджетный счёт по заграницам.

Хотя иногда это может сыграть и в другую сторону. Я из Мариуполя. Меня всё время раздражало, что государство всё это время принимает какие-то законы и постановления, откровенно вынося нас за скобки. Все эти е-осели -- пожалуйте после деоккупации и составления необходимых бумажек (и то, почему-то оценка стоимости с коэффициентом 0,5, что уже вообще ничем не объяснимо), в то время, как пострадавшим от обстрелов в Днепре, Львове и других городах -- какие-то компенсации, какое-то временное жильё. Не вникал в подробности, просто факт, что это всё как-бы для нашего блага, но в действительности недоступно.
А теперь смотрю на это всё с другой стороны. Повестка? Ну доставьте, согласно даже нового закона, по адресу моей регистрации в Мариуполе (а другого нет и не будет). Потом, так уж и быть, наложите штраф. Конфискация -- милости прошу конфисковать мою квартиру и автомобиль, оставшиеся там же. Даже возражать не буду, а с удовольствием понаблюдаю.

И я бы не выпячивал свои потери, если бы было заметно, что страна действительно работает на победу, что каждый вносит свой вклад. Но как-то это не совсем так, к сожалению, и я тоже в этой ситуации склонен больше думать, как мне собственную жизнь мало-мальски устроить, а не как фронт удержать. Хотя доначу по чуть-чуть. Мог бы больше, только всё время держу в голове, что мне на мои деньги ещё, возможно, придётся как-то выживать в будущем. Вот как-то так всё.
M-Audio
 
Повідомлень: 2969
З нами з: 23.03.11
Подякував: 574 раз.
Подякували: 407 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 79757976797779787979 ... 8338>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38742
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199728
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 650864
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама