Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 80758076807780788079 ... 8320>
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:47

  vitaliiangel написав:
  detroytred написав:Ну і покажіть хоч одного полкана, який "а нам воевать нельзя по уставу, найдите нам должности в штабе", " трактористы идите воюйте, а я в тылу посижу"
Хоч одного з отакими заявами.
я на личности переходить не буду. Или может кто то в офицерском чине сказал форумчанам, завтра добровольно формирую батальон финансюа всех приглашаю к себе? нет? ашотакое. так нахуя этот звиздёжь. Скажите прямо что в ЗСУ вы (я не только про вас) шли не воевать. Почему я могу говорить правду, а вы нет? Я не шёл в ЗСУ, потому что дисциплина и война - не моё.

В сенсі не воювати?
Я і воював на початку служби. Звісно, що не так повномасштабно, як зараз.
З війська не звільнився, як Будівельник, а перейшов в ЗСУ.
За всіх інших я відповідати не буду...

Стосовно добровільства я вже поясняв не раз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:52

detroytred вот я намеренно не обсуждаю вас или другого форумчанина, а вы оправдываетесь. Скажу иначе весь этот форумный патриотизм которые тут продвигается - ложь. Все патриоты там на нуле. Лишь только не многие готовы сказать правду. Я сразу сказал что далёк от оружия как вы от балета. Надо будет - научусь, если иных вариантов нет, но в грудь себя по вышыванке не бью, какой я акуительный патриот.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Суб 11 тра, 2024 10:55, всього редагувалось 2 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23406
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:53

  fler написав:А кто собственно должен заменить Успіха? Лично Зе или ухилянти? Или Зе вас за руку привести в окоп должен?

Як хто, ось вчора від вас було:
  fler написав:ЗМІ кажуть, що до нас зайшли вже французи та прибалти. Будуть заходити й інші. Гадаю, що їх основна мета не стільки нам допомогти, скільки собі навчитися, отримати досвід ведення сучасних бойових дій і масштабувати його потім у своїй країні, щоб зміцнити власну армію.

Чому тільки хранцузи та прибалти, запрошуйте японських камікадзе, філіпінці це чудові мореходи, у якості чорноморських дронів дуже чудово підійдуть. Останні хай жінок на вибір для флая захватять. Ще чудові колумбійські воїни, якщо зв`язок з батьківщиною підтримувати регулярно. В Гаїті непогані бандіти, які вміють вбивать. Хто там ще, Гондурас, Буркіна Фасо? Хай їдуть, будуть дронами керувать. Дронів повинні мільйонами наклепать(чи вже?) замість арти, а дроноводів не вистачає.
Кстати, недавно узнала, что лично Зе (не Минобороны) купил бойцам авто, на которых они ездят на ноль. Это реально "танки", двигатель 6,6 литров, прет офигенно. Не знаю, сколько штук их, но у морпехов точно есть не одна и не две.

Три? Це ви замість Мендель? ЗЕ вам це особисто на вушко наспівував? Звісно шо так тихесенько передав, шоб вороги не взнали та не всрались від переляку від зезброї.
Water
 
Повідомлень: 2311
З нами з: 06.03.12
Подякував: 60 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:55

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  detroytred написав:Я і воював на початку служби.

Та ми в курсі що воювали у мирний час вивозячи щось там по ночах уралами,Ви ж самі про це писали, вірно? Але тут стоїть питання про те, що країна стікає кров'ю і їй потрібна допомога, а від Вас ні служби, ні роботи, ні допомоги лише бескінечний флуд на форумах
Василь-Рівне
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6047
З нами з: 07.04.12
Подякував: 6883 раз.
Подякували: 3095 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:56

Віталій
Я не виправдовуюсь, а пояснюю.
З тим, що багато хто і багато чого не договорює))) повністю згоден.

Повірте, я зі своїм досвідом, знанням внутрішньої кухні чудово бачу, знаю і здогадуюсь про багато чого)))

Тому просто обговорюю загальні питання. Цікаві. По темі.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:58

  Hotab написав:На вулицях не тільки «хватає «, а і занадто. Лише серед непрацюючих офіційно більше ніж достатньо.
Тому вам і кажуть, що при постановці на облік ВСІХ, буде так що ви ще не дочекаєтесь виклик на влк.

Тоді логічно офіційно непрацюючих турбувать, чи простіше працюючих? ТЦК весь час йшло простим шляхом, подивимость шо станеться після 18 травня.
Water
 
Повідомлень: 2311
З нами з: 06.03.12
Подякував: 60 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:59

  detroytred написав:Повірте, я зі своїм досвідом, знанням внутрішньої кухні чудово бачу, знаю і здогадуюсь про багато чого)))
хотел пнуть флер но сдержался, а вас звыняйте пну. У каждого есть инфа "не для прессы" от знакомых с нуля или от тыловых крыс, инфа неприятная и разумеетсЯ сверхсекретная. Но зачем об этом акцентировать? пишите о том о чём можно писать.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Суб 11 тра, 2024 11:00, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23406
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:59

  detroytred написав:До речі, твої продажі горілки та таксі залюбки візьмуть на себе конкуренти. Або навіть початківці...
Або пересічні трохи пішки пройдуть до найближчого супермаркету...
І все.
Як бачиш деяких))) гречкосіїв замінити не проблема.
Два запитання
Перше - якщо могли взяти - то чому не взяли до цього? Місце ж жирне, бери не хочу...не захотіли ...бо не змогли.
Друге - питання головне не в місці а в потребі для...ДЕРЖАВИ.
Тобто якщо я плачу більше ніж за це саме платять конкуренти- то я більш вигідний Державі...тому й конкуренти маючи і бажання -не мають можливостей, бо та сама Держава таких як я захищає..

А хто буде захищати таких як ти? Державі ти в обузу, на Державу працювати не хочеш , боргу перед Державою не відчуваєш
То кого першого підметуть сраною мітлою?
Хто перший повине опинитись на нулі?
До речі
Дивно , ти так багато зробитв для ЗСУ , виховав так багато кадровий військовослужбовців...але ті тобою виховані-тебе чомусь в лавах своїх підлеглих бачити не хочуть
Може саме це найкраще позиціонує твою корисність?
Як протирач штанів у мирний час-ти нормальний...
а під час війни , твої вихованці чомусь не горять бажанням щоб ти прикривав їм спину...та й ти не гориш ПРИКРИТИ їм спину...

ППС
найсмішніше це те , що в моїх бізнесах , мобпридатних працює всього дві людини
я і син. всі інші інваліди(реальні з дитинства, жінки 50+ , батьки трьох дітей, один студент )
як бачиш
я можу з гімна -цукорку організувати
а ти можеш цукорку на гімно перетворити
ніби й все однаково -але є нюанс.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:00

  Василь-Рівне написав:
  detroytred написав:Я і воював на початку служби.

Та ми в курсі що воювали у мирний час вивозячи щось там по ночах уралами,Ви ж самі про це писали, вірно? Але тут стоїть питання про те, що країна стікає кров'ю і їй потрібна допомога, а від Вас ні служби, ні роботи, ні допомоги лише бескінечний флуд на форумах

Ні. Не вірно. Не писав. Ти прямо кажеш неправду. Про вивіз мною уралами.
Я можу знайти ті цитати. Й що саме я писав.
А ти ні. Це факт.
Допомагаю. Не бреши.

Вибачатися за брехню будеш? Чи знов будеш флудити зі стелі.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:05

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Колеги, срач між собою не продуктивний. Всі, сидячі на диванах, волають «чого ти не в армії». І Хотабу, і воєнпенсам, і гречкосіям нема бажання сидіти в окопах. Але система працює так, що воєнпенсу нема місця у військах, умовному спецу Хотабу не надають обладнання, тому він також не потрібен у війську. Проте мої кваліфіковані працівники-інженери чомусь потрібні у військах в якості вогнеметчиків та помічників гранатометників, аж працювати вже нема кому. То в ситуації винна не особистість, а недолуга система та барани, які роблять вигляд, що керують системою
whois2010
 
Повідомлень: 503
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 54 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 80758076807780788079 ... 8320>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бетон, flyman, Василь-Рівне і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38383
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199376
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 649784
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама