Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 80778078807980808081 ... 8320>
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:31

  detroytred написав:Його. І. Не повинно. Бути. В армії.
ну вот приехали. Рабство в каком году отменили? Напомнило анекдот, США. эммигранта итальянца спрашивают как вы пережили великую депрессию? хорошо говорит пережил, я тогда не знал английского. У нас в армии всё хорошо, только если ничего другого не видел.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Суб 11 тра, 2024 11:34, всього редагувалось 2 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23406
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:32

  Дюрі-бачі написав:
  budivelnik написав:В цей самий час кидав гроші туди/сюди і відкрив/закрив бізнес
Можу тільки позаздрити скільки в людини часу і натхнення...
В житті є всього два основних варіанти розвитку подій
Перший - сидіти звісивши ноги і чекати поки хтось для тебе щось зробить...ймовірність хорошого результату-0,0000001%
Другий - 50 років щось робити (перед вище описаним-майже відмінник в школі , член збірної України ,військовий)+ до вище описаного- зам по неясним питанням одного з концернів , голова (власник) будівельного коооперативу, майстер/прораб в державному Будівельному управлінні, ... і ще пяток менш вагомих речей) і через 50 років вже не чекаєш на гранти, а сам дивишся кому б щоб виділити...
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:40

  budivelnik написав:
  detroytred написав:Звісно, якщо ти створив там місце продажу, то і користуються.
В момент коли я створював-20 метрів від мене загнувся універсам.....Пройшло 30 років , універсам спочатку не працював, потім перетворився в сільпо , потім загнувся і перетворився в рукавичку....Навколо мене таких як я за 30 років відкрилось/закрилось четверо + зникло дві кафешки , потім я відкрив нову...загнувся перетворив її в будівельний магазин...
В цей самий час кидав гроші туди/сюди і відкрив/закрив будівельний бізнес, паралельно збудувавши 17 квартирний будинок, кілька будиночків і гаражів, закрив, , потім парочка криз 2008,2013 , потім відкрив таксі двс-закрив , потім ковід , потім відкрив таксі-електро..розвинув до 10 машин , потім звузив до 7 бо людей мобілізували...
І весь цей час, сплата податків тільки росла.
Це і є мій вклад в розвиток Держави
А те що такі як ти будували комунізм, потім передумали і перейшли до соціалізму, потім обісрались в капіталізмі - але в процесі цих всіх ізмів так і залишились нахлєбніками - то це ж ваша проблема а не моя.

А тепер по вихованцям
Ти в ЗСУ 20-25 років
Як верещав соловейком що море валюти приніс від виховання іноземних фахівців( москалів виховував,)
бо тепер війна
Пару питань
а - де ті кого ти виховав
б - чому ти не пішов їм допомагати
в- чому вони не взяли тебе Державу захищати?
Ти їх так виховав що тепер сам боїшся під їх керування потрапити?
Бо ясно що вони не хочуть щоб ти ними керувава
Тому ти й нафіг нікому не потрібен.
На відміну від мене...виявляється що я щось роблю...і інші можуть це саме щось робити тільки в тому питанні коли я сам піду, бо підсунути вони мене не можуть.
А тебе й совгати не треба
Нулем ти був - нулем і залишився.тому є ти чи нема-всім пофіг.

Знов багато брехні.
Москалів не навчав. Жодного.
Комунізму не будував.
Валюту в бюджет приніс. І що?
Ті, кого я навчав, у війську. Обслуговують ЛА. І що?
Потрібна їм буде моя допомога - покличуть. Справляються. Поки. Стане потреба - покличуть.
Захист мною держави визначається не тільки їх бажанням... Уяви.

Чудаче, да це ти голосиш про свою потребу)))
Я ні.
Не плутай)))

Тобто в ітогє -- від тебе нуль. Претензії, вигадки зі стелі. Навіщо? Хз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:42

  detroytred написав:Ті, кого я навчав, у війську. Обслуговують ЛА. І що?
Потрібна їм буде моя допомога - покличуть. Справляються. Поки. Стане потреба - покличуть.
Я ж про це тобі й кажу....
Твоя допомога нікому , в тому числі і тим кого ти вчив - не потрібна.
А чому-ти такий дятел , чи навчив так що вирішили тебе не підпускати -це вже питання іншого штибу.
Висновок же один
ТИ , нікому в цій Державі, ні ТЦК , ні ЗСУ , ні своїм учням - не потрібен
Все.Крапка.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:45

  vitaliiangel написав:
  detroytred написав:Його. І. Не повинно. Бути. В армії.
ну вот приехали. Рабство в каком году отменили? Напомнило анекдот, США. эммигранта итальянца спрашивают как вы пережили великую депрессию? хорошо говорит пережил, я тогда не знал английского. У нас в армии всё хорошо, только если ничего другого не видел.

Подивіться, як поводяться амерсержанти з підлеглими...

Бо армія -- це хто перший вихопить Кольт. Нічого не змінилося.
Час понад усе.
Ціна - хто переможе, виживе. Той, хто перший. Час!!! Понад усе.

А будь-які зовнішні обмеження -- це ота сама втрата часу. Для програшу, смерті вистачить втрати долі секунди.
Ціна ж не піти з АТБ, а приміряти дерев'яний макінтош.
Тому... все тримається і повинно триматися на самих військових. На офіцерах... Їх вихованні, цілях.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:50

  budivelnik написав:
  detroytred написав:Ті, кого я навчав, у війську. Обслуговують ЛА. І що?
Потрібна їм буде моя допомога - покличуть. Справляються. Поки. Стане потреба - покличуть.
Я ж про це тобі й кажу....
Твоя допомога нікому , в тому числі і тим кого ти вчив - не потрібна.
А чому-ти такий дятел , чи навчив так що вирішили тебе не підпускати -це вже питання іншого штибу.
Висновок же один
ТИ , нікому в цій Державі, ні ТЦК , ні ЗСУ , ні своїм учням - не потрібен
Все.Крапка.

Ага))
Разом зі мною Муженко, Залужний теж на разі не потрібні.
І нічого...
Дай Бог, щоб до потреби в них знов не дійшли. І в моїй.

Дятел, ти. Бо знов на брехні збудував. Уяви, ТЦК я ще потрібен.
Учнів теж гарно вчив, раз без мене справляються.
А про свою потребу співай до схочу. Я не проти.
Чому моєю переймаєшся? Хз. Крапка повинна бути в цьому місці.
Востаннє редагувалось detroytred в Суб 11 тра, 2024 11:56, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:52

  Дюрі-бачі написав:
  budivelnik написав:В цей самий час кидав гроші туди/сюди і відкрив/закрив бізнес

Можу тільки позаздрити скільки в людини часу і натхнення...

Відкрию таємницю: коли у вас буде двоє, потім троє і нарешті четверо дітей, то ви так само, як Будівельник, знайдете і час, і натхнення на велику кількість справ)))
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4996
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1190 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:54

  Banderlog написав:
  Water написав:
  Banderlog написав:Спрощено армія це багато ієрархічних конкуруючих банд. Окрім того мобілізовані в масі і не знають ніякого уставу , а в бюрократії взагалі темні.

Тобто Сомалі, Мексіка, Колумбія, Ямайка? Супер. Нахріна ті невмотивовані ухилянти, якщо є Якудза? Чув у Венесуелі 50 баксів на місяць це непогані гроші.
а звідки така зверхність до венесуели? я жив в такій державі.) Вона називалась Україна))) Мої батьки на початку 90х мали зарплату на держслужбі десь в районі 20-30 доларів)

Яж підказую для ТЦК де можна людей набрать на зарплату 100 баксів на місяць 30 венесуельців замість одного ухилянта.
Water
 
Повідомлень: 2311
З нами з: 06.03.12
Подякував: 60 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:56

  detroytred написав:Тому... все тримається і повинно триматися на самих військових. На офіцерах... Їх вихованні, цілях.
архаизм. В современном понимании эффективности повсеместно где можно нужно исключать человеческий фактор. Человек это куча нерешенных проблем, обиды, амбиции и собственное понимание справедливости. Есть прямая зависимость успешного руководителя от степени его самообладания и внутренних сил сопротивляться разного рода проблемам "стрессоустойчивость" (не точный термин). В бою такие выигрывают. А в мирной жизни оказываются неудобными тем, кто привык решать вопросы подковёрно и не всегда честно. С выгодой для себя.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Суб 11 тра, 2024 12:00, всього редагувалось 3 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23406
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:56

  fler написав:Відкрию таємницю: коли у вас буде двоє, потім троє і нарешті четверо дітей

Відкрию таємницю для вас. Ось коли у вас буде двоє...
А за 10 років війни, які ви вчора наврочили, ви повинні мати як мінімум десяток підростаючого покоління.
Тоді і поговоримо.
Water
 
Повідомлень: 2311
З нами з: 06.03.12
Подякував: 60 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 80778078807980808081 ... 8320>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Xenon і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38383
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199376
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 649781
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама