Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 80888089809080918092 ... 8508>
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:55

  fox767676 написав:
  budivelnik написав:якщо можна ЗАПРОПОНУВАТИ 0,5 млн осіб -платит по 20000 місяць за економічну бронь.
це мало, так точно не буде.
обговорюються 2 моделі - 1)квотна , як зараз, але + 20тис підприємство ДОДАТКОВО сплачує за працівників, які попадають в квоту 2) безквотна - 35-40 тис окремого збору
Мало/багато
Великий/маленький
Це не економічні терміни....
А економічний це
скільки від бронювання можна отримати в рік , при умові що кількість економічно заброньованих не перевищить??? ( я кажу 10% ) від загальної кількості мобілізаційно пригодних
Так от
можна виставити 35000-40000 місяць, при середній зарплаті в бізнесі 18000 грн/місяць , такі виплати доступні менше ніж 100 000 осіб...при чому можете уявити вартість снаряда чи дрона , якщо заводу прийдеться оплачувати крім зарплати в 20000 ще й податок в 40000 ?

Тепер про 20000
Ці суми ЗМОЖЕ заплатити приблизно 200 000 осіб ( при чому це при тому , що 20000 буде платити не тільки заброньований, а йому будуть допомагати родичі)
Тоді вийде
200 000 ( це 5% від мобресурсу в 4 млн ) *20000*12місяців=48 млрд
Чим менший розмір платежу-тим більше його зможуть заплатити
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27686
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:56

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Faceless написав:. Бо підтримувати можна, але чи не трактуватиметься економічне бронювання як фіксація нерівності у громадянських обов'язках

ці нерівності і так вже зафіксовані на рівні феодально-сословних каст(чиновники, медійники, воєнпєнси)
економічне бронювання - шаг вперед у бік капіталізму
хай хоча б відмінять корупційно-рабовласницький Порядок 76, хоча б Порядок 45 повернути
fox767676
 
Повідомлень: 1604
З нами з: 13.06.20
Подякував: 300 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:00

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Bobua написав:На Харків полізли якось передчасно...

може інтернет відкрив
НАТО собирается закрепить отказ от отправки войск в Украину в декларации, которая должна быть принята на саммите альянса в июле

Може планувати на любий термін, знає що в нього "ухилянтів" більше у п'ять разів та "безгранічноє" ( по словам Сі) партнерство с Китаєм. Я тут заголовки побачив, що Зеленський збирається обговорювати у Швейцарії на саміті миру - енргетичну безпеку, атомну безпеку, судоплавство :? ...
d44
 
Повідомлень: 353
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:00

  Shaman написав:
й є поліцейські операції, коли розвинені країни намагаються покласти край
у вас каша в голові, набір зомбо кліше, їх створили після 2ї світової і довго втовкмачували в голови розказуючи що більше воєн не буде. Це брехня. В 2 світові які держави були цивілізовані а які бандити? ) а в першій? Поліцейська операція можлива лише при тотальній перевазі.
Коли почнеться конфлікт між сша і китаєм це буде не поліцейська операція а така ж війна як і в нас.
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1085
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:01

  fler написав:
  Bobua написав:▪️Более того, согласно последним данным разведки, Россия не видит никакого противоречия между переговорами с Украиной и дальнейшим военным продвижением. «Как и в 2015 году, Кремль делает ставку на фиктивные переговоры, при этом создавая факты на местах», – предупреждает источник. Тогда Путин, в частности, вел «мирные» переговоры с Ангелой Меркель в Минске, в то время как его армия захватила десять деревень и стратегически важный город Дебальцево.


Це ключове. lapay, ферштейн? Яке в сраку рпв? рф не збирається зупинятись і розраховує на зростання власного військового виробництва. Отже, єдиний шлях їх перемогти - це знищити можливості для військового виробництва. Хіба не це зараз робиться? НПЗ, нафтобази і іже з ними важливі підприємства та інфраструктура.

Красава!
Спочатку вичавили Лепея...

А тепер якісь апеляції.
Ви мабуть не читали його аргументи...
Бо нічого проти знищення потенціалу оркостану він не мав. Навпаки!
І на збільшення свого військового потенціалу наполягав. РФія може збиратися на що завгодно, головне що будемо робити в цей час ми.

Ще раз перечитайте. А потім голосіть. Ну що ж це таке...
Таке враження, що люди не вміють читати.
detroytred
 
Повідомлень: 28788
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:03

  detroytred написав:Тобто тепер ти пояснив *ще парочка нововведень від Гетьманства* на тебе не вплинуть і попередні до цих "ще" не вплинули?
Так вище ти написав протилежне))
Вплинули і впливають
Тільки на відміну від воєнпенса - я їх ліквідовую
а воєнпенс сидить на дупі і чекає...чого чекає - невідомо..

Нагадаю
Влада впливає на наше життя -на 5%( в плюс чи в мінус)
Ми впливаємо на наше життя на 95%....

Коли війна, я компенсовую зменшення моїх доходів ( від поганих рішень влади і активних рішень ворога( як то всю зиму тримав електромобіль коло магазину як запасне джерело живлення, тобто заморозив 1 млн грн ))- ще сильнішим зменшенням власних витрат....а тому маю можливість ЗБІЛЬШИТИ як сплату податків, так і створити новий для мене сегмент витрат-донати....

Але воєнпенсу який все одно нічого робити не хоче і не буде - хіба можна пояснити.
Що ринки створюються...
В мене станом на лютий 2022 року - не було жодного електромобіля
А станом на сьогодні - їх 10....
І це при тому що море авто було перекинуто у Львів з східної України..і все одно я створив нову для себе галузь , з якої Держава отримує 25000 грн щомісяця....

тепер до такого тлумака дійшло як це
З одного боку влада шкодить
а з другого -підприємець багатіє...щоб з третього всю суму ( крім погашення кредиту на покупку цих авто)-передати в ЗСУ...

Тобі це не дано
ти ... ментальний совок.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27686
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:03

  budivelnik написав:
  fox767676 написав:
  budivelnik написав:якщо можна ЗАПРОПОНУВАТИ 0,5 млн осіб -платит по 20000 місяць за економічну бронь.
це мало, так точно не буде.
обговорюються 2 моделі - 1)квотна , як зараз, але + 20тис підприємство ДОДАТКОВО сплачує за працівників, які попадають в квоту 2) безквотна - 35-40 тис окремого збору
Мало/багато
Великий/маленький
Це не економічні терміни....
А економічний це
скільки від бронювання можна отримати в рік , при умові що кількість економічно заброньованих не перевищить??? ( я кажу 10% ) від загальної кількості мобілізаційно пригодних
Так от
можна виставити 35000-40000 місяць, при середній зарплаті в бізнесі 18000 грн/місяць , такі виплати доступні менше ніж 100 000 осіб...при чому можете уявити вартість снаряда чи дрона , якщо заводу прийдеться оплачувати крім зарплати в 20000 ще й податок в 40000 ?

Тепер про 20000
Ці суми ЗМОЖЕ заплатити приблизно 200 000 осіб ( при чому це при тому , що 20000 буде платити не тільки заброньований, а йому будуть допомагати родичі)
Тоді вийде
200 000 ( це 5% від мобресурсу в 4 млн ) *20000*12місяців=48 млрд
Чим менший розмір платежу-тим більше його зможуть заплатити


Поясніть це комітетам ВР, там вважають що економічне бронювання менше 40тис недоцільне.
20 тис це лиш умовно "економічне бронювання". За тих хто вже є під квотним бронюванням, підприємство ще повинне сплачувати додаткові 20тис. можливо розшириться перелік підприємств
fox767676
 
Повідомлень: 1604
З нами з: 13.06.20
Подякував: 300 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:07

detroytred написав:
  Faceless написав:
Дюрі-бачі написав:Звісно. А Вам хочуть донести, що оновлювати данні прийдуть переважно ті, кого не мобілізують (відстрочка, бронь, погане здоров'я), а от тих, кого можуть мобілізувати прийдуть мало і з них багатьох таки спробують мобілізувати.
Врешті решт оновлять дані всі, ну або практично всі. Варто це прийняти

Так і все ж таки досі ніхто не відповів на просте логічне питання, яке задавалось вже давно і не раз: навіщо і чому пакують у бусики всяких невмотивованих, якщо навіть на форумі є супервмотивований Песікіт і Ко з оновленими даними?

З.и. в якості підказки може таке? - на запит от годину тому назад стосовно інвалідності або ін. причин відстрочки той же Песікіт скромно промовчав.

По-перше
Ти у мене в ЧС давно.
Я підкреслюю - давно
Бо мені огидно тебе читати, мені бридко тебе читати.

Цей простий факт ти не здатний запам"ятати
Чи такі запам"ятав, тому і написав ? )

Можешь писати що завгодно, я не прочитаю.
Цей же твій допис я прочитав, в коментувані Faceless
Не було б цього коменту, я б і не побачив твій допис

Я не vitalliangel чи sens, у яких півфорума в ЧС, але вони всіх продовжують читати
Для мене, в ЧС, так в ЧС, тому що ...

По-друге
Є таке поняття, як честь

Честь вона або є, або її немає. Це не залежіть - військова чи цивільна людина.
Якщо ти одягнув погони, то офіцерська честь до тебе не приходить автоматично, взагалі, від слова "зовсім"
У тебе або є честь, або честь відсутня

По-трете
Ти, військовий, в мирний час крав в армії все, що не прикручено, а якщо прикручено, то відкручував і крав
З 2014 не хочешь іти воювати, а тільки вчишь, сидячі на дивані, як треба воювати і кому треба іти в окоп

По-четверте
Посмішка долі, тобі теж з 18.05 доведеться оновити дані ) Ти точно не відкрутишься від цього
Тому ти і бісишься
Ти зробив всіх разом, особливо себе. Це не жарт, це факт )

По-п"яте
Ти злякався схеми - оновив дані -> ВЛК -> передова
Я ж в своєму дописі про страх і писав )
Але ти не зрозумів
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9789
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:08

  fox767676 написав:Поясніть це комітетам ВР,
я не отримую зарплати у ВР , не балотуюсь в депутати...
Тому
Кожен з них може сходити з розуму як вважає за потрібне.
Мені достатньо тих обовязків які взвалив на себе я сам.
а про конституцію , правила вкидання повісток, маршрути бусиків тцк-нехай хтось інший думає.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27686
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:08

  Hotab написав:
  vitaliiangel написав:
  Bobua написав:На Харків полізли якось передчасно...
щас напишу смс путину шо он там себе думает.

«Ты обещал до выборов»

Или сразу после выборов ....
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9789
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
  #<1 ... 80888089809080918092 ... 8508>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: _hunter, vitaliiangel і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 42518
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 202921
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 659456
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама