Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 80898090809180928093 ... 8323>
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:08

  budivelnik написав:Взагалі то бачу що ще дочекаємось заклика від безуглої типу
Якщо приведеш в ТЦК пенсіонера силовика до 50 років - отримаєш бронювання на 6 місяців....
От тоді почнеться вєселуха...

Якщо здаси, то відстрочка поки він не "дембельнеться"
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35118
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1582 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:10

  budivelnik написав:
  detroytred написав:Тобто тепер ти пояснив *ще парочка нововведень від Гетьманства* на тебе не вплинуть і попередні до цих "ще" не вплинули?
Так вище ти написав протилежне))
Вплинули і впливають
Тільки на відміну від воєнпенса - я їх ліквідовую
а воєнпенс сидить на дупі і чекає...чого чекає - невідомо..

Нагадаю
Влада впливає на наше життя -на 5%( в плюс чи в мінус)
Ми впливаємо на наше життя на 95%....

Коли війна, я компенсовую зменшення моїх доходів ( від поганих рішень влади і активних рішень ворога( як то всю зиму тримав електромобіль коло магазину як запасне джерело живлення, тобто заморозив 1 млн грн ))- ще сильнішим зменшенням власних витрат....а тому маю можливість ЗБІЛЬШИТИ як сплату податків, так і створити новий для мене сегмент витрат-донати....

Але воєнпенсу який все одно нічого робити не хоче і не буде - хіба можна пояснити.
Що ринки створюються...
В мене станом на лютий 2022 року - не було жодного електромобіля
А станом на сьогодні - їх 10....
І це при тому що море авто було перекинуто у Львів з східної України..і все одно я створив нову для себе галузь , з якої Держава отримує 25000 грн щомісяця....

тепер до такого тлумака дійшло як це
З одного боку влада шкодить
а з другого -підприємець багатіє...щоб з третього всю суму ( крім погашення кредиту на покупку цих авто)-передати в ЗСУ...

Тобі це не дано
ти ... ментальний совок.

Багато букофф в єралашику.
Те, що ти компенсуєш, компенсував і навіть мав добрий прибуток від негативного впливу деяких "невдалих" рішень регулятора -- це очевидно, ясно, зрозуміло було.

Але саме ти накнопав вище твердження про себе ж. Про вплив на тебе. Тепер. Дива...

І ще уяви, що не всі бізнесмени отакі стійкі, як ти.
5%)))) впливу-значення.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:13

  flyman написав:
  budivelnik написав:Взагалі то бачу що ще дочекаємось заклика від безуглої типу
Якщо приведеш в ТЦК пенсіонера силовика до 50 років - отримаєш бронювання на 6 місяців....
От тоді почнеться вєселуха...

Якщо здаси, то відстрочка поки він не "дембельнеться"

Тю)))
Да він почекає твого прибуття в його розпорядження.
Ото буде справді веселуха. Гарантую.

Ще раз -- всі силовики й так на обліку. Нікого нікуди не здаси.
Може бути тільки навпаки -- вони можуть здати тебе. І отримати що?))
______________________________
Песікіт
Навіщо отака купа вигадок тощо?
Предметом було -- припущення наявності в тебе відстрочки, як причини твоїх виступів.
На це тобі вказав Дюрі.
Ти тихенько злився.
Я нагадав.
Ти нагенерив якихось хфантазій.
Востаннє редагувалось detroytred в Суб 11 тра, 2024 17:25, всього редагувалось 2 разів.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:16

  detroytred написав:навіть мав добрий прибуток від негативного впливу деяких "невдалих" рішень регулятора -- це очевидно, ясно, зрозуміло було.

Але саме ти накнопав вище твердження про себе ж. Про вплив на тебе. Тепер. Дива...

І ще уяви, що не всі бізнесмени отакі стійкі, як ти.
5%)))) впливу-значення.
Дурню
Пояснюю на пальцях
Вплив був, є і буде.....
А от результат цього впливу -становить 5% (максимум ) від кінцевого результату моєї діяльності, бо 95% своєї діяльності я проводжу таким чином щоб унеможливити зовнішній вплив на свою діяльність
Я тобі скажу більше - вплив таких як ти пенсіонерів на мій бізнес - більший ніж вплив Гетьманцева...бо обовязково якась пенсіонерка вирішить що я щось роблю не правильно і раз в місяць - напише скаргу..і ця скарга на мене також впливає - бо забирає мій час....
А от відсутність скарги ..не зробить мене багатшим, бо навіть якщо якась дура не написала(чи тгетьманцев дурницю не придумав)-то збільшення виторгу в мене все одно не буде, просто працювати стане легше...на 5% ( час який я витрачаю на нівелювання впливів совків,а-ля ти, без привязки вони совки ментальні чи совки при владі)
тепер розумієш що таке 5% впливу?
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:20

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Кацо, письма с уведомлением есть с описью, а есть без. 2 вида.
Суды уже давно не парятся «получил/не получил». По моему даже смс далеко не всегда присылают. Даже там где ты ответчик. Теперь это проблема лично каждого, как настроить опендатабот , чтобы он сообщал о том, что вы есть стороной в предстоящем суде. И это несложно.
Уверен, что механизм уведомить о повестке так, чтобы каждый кто хочет ее получить, получил - это не проблема. Вы сейчас рассказываете о способах доказать, что не получал.
Еще раз: кто вертит задом, того нанизают. Попадут в ситуацию «я не знал!» лишь те, кто не хотел знать. Но это ведь его проблема.
Hotab
 
Повідомлень: 12316
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2235 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:22

  Banderlog написав:
  Shaman написав:й є поліцейські операції, коли розвинені країни намагаються покласти край
у вас каша в голові, набір зомбо кліше, їх створили після 2ї світової і довго втовкмачували в голови розказуючи що більше воєн не буде. Це брехня. В 2 світові які держави були цивілізовані а які бандити? ) а в першій? Поліцейська операція можлива лише при тотальній перевазі.
Коли почнеться конфлікт між сша і китаєм це буде не поліцейська операція а така ж війна як і в нас.

це мене вже не вперше замість аргументів звинувачують в шаблонах ті, кому не подобаються розвинені країни (багато хто вихований ще в дусі срср)

ви не можете виділити цивілізовані країни у 2СВ? :lol: подивиться на постійних членів Ради безпеки ООН. а інші дві країни досі не мають навіть повноцінних армій.

тому конфлікту між США й Китаю не буде, з таким товарообігом. так танці з бубном навколо Тайваню будуть, але не більше. Китай захоче щось схоже на ситуації з Гонконгом. Тайвань дивлячись на той самий Гонконг, звісно так не хоче.

й так розвинений світ ще дійшов до етапу, коли співпраця вигідніша для всіх, аніж війни. окремим маргінальним країнам ближче війна, бо нормально розвиватися вони все одно не зможуть
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6089
З нами з: 29.09.19
Подякував: 586 раз.
Подякували: 1406 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:24

  budivelnik написав:
  detroytred написав:навіть мав добрий прибуток від негативного впливу деяких "невдалих" рішень регулятора -- це очевидно, ясно, зрозуміло було.

Але саме ти накнопав вище твердження про себе ж. Про вплив на тебе. Тепер. Дива...

І ще уяви, що не всі бізнесмени отакі стійкі, як ти.
5%)))) впливу-значення.
Дурню
Пояснюю на пальцях
Вплив був, є і буде.....
А от результат цього впливу -становить 5% (максимум ) від кінцевого результату моєї діяльності, бо 95% своєї діяльності я проводжу таким чином щоб унеможливити зовнішній вплив на свою діяльність
Я тобі скажу більше - вплив таких як ти пенсіонерів на мій бізнес - більший ніж вплив Гетьманцева...бо обовязково якась пенсіонерка вирішить що я щось роблю не правильно і раз в місяць - напише скаргу..і ця скарга на мене також впливає - бо забирає мій час....
А от відсутність скарги ..не зробить мене багатшим, бо навіть якщо якась дура не написала(чи тгетьманцев дурницю не придумав)-то збільшення виторгу в мене все одно не буде, просто працювати стане легше...на 5% ( час який я витрачаю на нівелювання впливів совків,а-ля ти, без привязки вони совки ментальні чи совки при владі)
тепер розумієш що таке 5% впливу?

Ні. Не розумію.
Ти чітко вказав, що ще пару нововведень від регулятора і ти підеш ... до Хотаба (чи як там. Неважливо).

А тепер вивертаєшся підміною предметів.
Коли твої 5%))) вплинули кардинально -- на всі 100.
Тому й кажу, що твоє визначення впливу елемента в системі, де елемент може впливати на 100, -- це груба помилка.

Є приказка - мал золотнік, да дорог.
А в системі отаких золотників купа...
Ти ж на один з них вказав - 5%)))
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:25

  detroytred написав:
  fler написав:
  Bobua написав:▪️Более того, согласно последним данным разведки, Россия не видит никакого противоречия между переговорами с Украиной и дальнейшим военным продвижением. «Как и в 2015 году, Кремль делает ставку на фиктивные переговоры, при этом создавая факты на местах», – предупреждает источник. Тогда Путин, в частности, вел «мирные» переговоры с Ангелой Меркель в Минске, в то время как его армия захватила десять деревень и стратегически важный город Дебальцево.


Це ключове. lapay, ферштейн? Яке в сраку рпв? рф не збирається зупинятись і розраховує на зростання власного військового виробництва. Отже, єдиний шлях їх перемогти - це знищити можливості для військового виробництва. Хіба не це зараз робиться? НПЗ, нафтобази і іже з ними важливі підприємства та інфраструктура.

Красава!
Спочатку вичавили Лепея...
А тепер якісь апеляції.
Ви мабуть не читали його аргументи...
Бо нічого проти знищення потенціалу оркостану він не мав. Навпаки!
І на збільшення свого військового потенціалу наполягав. РФія може збиратися на що завгодно, головне що будемо робити в цей час ми.

detroytred, досить довбити дно. Треба бути дуже недолугим, щоб не розуміти, що рпв для нас - це програш, тому що на час рпв постачання зброї від партнерів припиниться, а кацапська агресія - ні. І тоді нас очікує виділене синім - під бла-бла-бла про мир кацапи захоплюватимуть нові території, поки ми дотримуємось рпв. Невже це не ясно, як білий день?! І вгадайте з троьх разів, хто швидше наростить військ.потужності, маючи вчетверо більше населення?
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4996
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1190 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:28

  Bobua написав:
Нічо, нічо... На ІПН так багато всього записано.
І вклади, і овдп, і нерухомість, і авто, і бізнеси...

І коли з “дробовика” вистрелять по млн ІПН одразу -- от тоді й подивимось.

От тоді й розкажете законникам чому ми (такі досвідчені за 26міс+) повинні воювати довічно, а ви (недосвідчені і незліченні млн) -- взагалі не повинні...

ЄСЧП в помощь кандидату в члени ЄС
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35118
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1582 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:29

  Shaman написав:конфлікту між США й Китаю не буде
Сша -єдина країна, який не вигідний розвал педерації на доУралья і ЗаУралья, по тій простій причині, що заУралья автоматично потрапить під вплив Китаю і стане такою собі ресурсною базою для китайців
Китай- країна, яка всіма силами буде затягувати війну між росією і Україною , бо поки йде війна, Європейські ринки для педерації закриті і заУралья поступово переорієнтовується на Китай..чим довше це триватиме-тим гарантованіше буде проведена переорієнтація
Педерація-країна яка не може закінчити війно вже, бо перевела рейки на військову економіку, але й не може продовжувати , бо поки воює-тим гарантованіше розвалиться.
Україна - країна , яка не витягне довгу війну,але єдиним варіантом коли це буде повна перемога-це розвал педерації на дві частини.

Інтереси США і України -співпадають в часі
Україна не може довго
США боїться що буде довго(тоді розвал і автоматичне підсилення Китаю)
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 80898090809180928093 ... 8323>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38483
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199468
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 649991
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама