Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 80908091809280938094 ... 8322>
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:30

flyman
флер досвічена, з трьома..чотирма, знає що каже

Флайман досвідчений в питань подорожей і еміграцій. Жаль що проживши життя ніде не був. Зараз то неважливо. «подивився відео як інші подорожують, за ручку чемодана подергав, і задоволення від подорожі отримав» ;)

Жуляни, Ірпінь , Буча, підхоплюйте флеш-моб!!
Бо «філіпінка не може прийняти ваш дзвінок»

Зображення
Востаннє редагувалось Hotab в Суб 11 тра, 2024 17:36, всього редагувалось 2 разів.
Hotab
 
Повідомлень: 12316
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2235 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:32

  fler написав:
  detroytred написав:Красава!
Спочатку вичавили Лепея...
А тепер якісь апеляції.
Ви мабуть не читали його аргументи...
Бо нічого проти знищення потенціалу оркостану він не мав. Навпаки!
І на збільшення свого військового потенціалу наполягав. РФія може збиратися на що завгодно, головне що будемо робити в цей час ми.

detroytred, досить довбити дно. Треба бути дуже недолугим, щоб не розуміти, що рпв для нас - це програш, тому що на час рпв постачання зброї від партнерів припиниться, а кацапська агресія - ні. І тоді нас очікує виділене синім - під бла-бла-бла про мир кацапи захоплюватимуть нові території, поки ми дотримуємось рпв. Невже це не ясно, як білий день?! І вгадайте з троьх разів, хто швидше наростить військ.потужності, маючи вчетверо більше населення?

Навіть до брюнетки ці прості істини дійшли

А до професійного військового - ні

Може, тому що detroytred не хоче воювати, чекає Росію та пенсію російського військового
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9733
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:33

  budivelnik написав:
  detroytred написав:Оперуй фактами,
Факт -ти отримував зарплату в ЗСУ
Факт -ти отримуєш пенсію як військовий пенсіонер
...
Факт- ти в щабелі корисності для України знаходишся ..

на рівні хотаба
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35117
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1582 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:33

  fler написав:detroytred, досить довбити дно. Треба бути дуже недолугим, щоб не розуміти, що рпв для нас - це програш, тому що на час рпв постачання зброї від партнерів припиниться, а кацапська агресія - ні. І тоді нас очікує виділене синім - під бла-бла-бла про мир кацапи захоплюватимуть нові території, поки ми дотримуємось рпв. Невже це не ясно, як білий день?! І вгадайте з троьх разів, хто швидше наростить військ.потужності, маючи вчетверо більше населення?

Так і не довбіть оте дно.
А прислухайтеся до опонента.

Да рфія нарощує нехай хоч до небес...
Головне, щоб ми наростили до рівня щоб їй стало невігідно сунутися до нас. Зрозуміло?
Як елементарне --- замінували, забетонували до небес...
А ще краще не тільки це.
Про партнерів -- не припинять. Бо ми їх фортеця Бахмут... Нікуди не дінуться.

А орки нехай йдуть ... хоч на Казахстан. Будемо за нього переживати та допомагати. В святій війні зі світовим лихом.

Тим паче, що Лепей вів мову лише про переговори про РПВ.
А не згоду на будь-які умови орків.
Тому й кажу --- читайте...
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:38

  pesikot написав:
  fler написав:
  detroytred написав:Красава!
Спочатку вичавили Лепея...
А тепер якісь апеляції.
Ви мабуть не читали його аргументи...
Бо нічого проти знищення потенціалу оркостану він не мав. Навпаки!
І на збільшення свого військового потенціалу наполягав. РФія може збиратися на що завгодно, головне що будемо робити в цей час ми.

detroytred, досить довбити дно. Треба бути дуже недолугим, щоб не розуміти, що рпв для нас - це програш, тому що на час рпв постачання зброї від партнерів припиниться, а кацапська агресія - ні. І тоді нас очікує виділене синім - під бла-бла-бла про мир кацапи захоплюватимуть нові території, поки ми дотримуємось рпв. Невже це не ясно, як білий день?! І вгадайте з троьх разів, хто швидше наростить військ.потужності, маючи вчетверо більше населення?

Навіть до брюнетки ці прості істини дійшли

А до професійного військового - ні

Може, тому що detroytred не хоче воювати, чекає Росію та пенсію російського військового

Згадай скіко разів ти зливався з перевірки подібної брехні.
Отож.
Тариф той же. Для бухгалтера - 2 куо.

Тому або відповідай грошима за отаку брехню на особисту адресу.
Або припиняй балаболити дурниці, бо схотілося закинути на особисту адресу. Бо рахування абзаців -- це смішно.
Востаннє редагувалось detroytred в Суб 11 тра, 2024 17:39, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:38

  fox767676 написав:
  budivelnik написав:якщо можна ЗАПРОПОНУВАТИ 0,5 млн осіб -платит по 20000 місяць за економічну бронь.


це мало, так точно не буде.
обговорюються 2 моделі - 1)квотна , як зараз, але + 20тис підприємство ДОДАТКОВО сплачує за працівників, які попадають в квоту(~50%) 2) безквотна - 35-40 тис окремого збору

штраф ухилянта вигідніше за економічну броню
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35117
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1582 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:38

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Минобороны Британии объявило о передаче Украине крупнейшего в истории пакета помощи
"Наряду с 500 миллионами фунтов стерлингов в виде военного финансирования, Великобритания предоставляет жизненно важное оборудование: 4 миллиона боеприпасов, более 1600 ракет, 400 транспортных средств, включая 160 транспортных средств Husky", – говорится в заявлении.


PS. "Помощь только до конца 2023 года" (с) vitalliangel
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9733
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:40

  pesikot написав:Минобороны Британии объявило о передаче Украине крупнейшего в истории пакета помощи
"Наряду с 500 миллионами фунтов стерлингов в виде военного финансирования, Великобритания предоставляет жизненно важное оборудование: 4 миллиона боеприпасов, более 1600 ракет, 400 транспортных средств, включая 160 транспортных средств Husky", – говорится в заявлении.


PS. "Помощь только до конца 2023 года" (с) vitalliangel

«То не я, то генерал СВР» :D
Hotab
 
Повідомлень: 12316
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2235 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:44

  detroytred написав:Ні. Не розумію.
Ти чітко вказав, що ще пару нововведень від регулятора і ти підеш ... до Хотаба (чи як там. Неважливо).

А тепер вивертаєшся підміною предметів.
Коли твої 5%))) вплинули кардинально -- на всі 100.
Тому й кажу, що твоє визначення впливу елемента в системі, де елемент може впливати на 100, -- це груба помилка.

Є приказка - мал золотнік, да дорог.
А в системі отаких золотників купа...
Ти ж на один з них вказав - 5%)))
Я вже змучився викидати перли про те як називається той який не розуміє , але в кожній дірці затичка.....
Пояснюю ще раз , для негрів які лежать і чекають коли ж банан впаде їм в писок..банан падає, правда з часом вони починають розуміти що розмірє, писок є, от тільки впав не банан.
1 Гетьманцев - 1978 року народження...він ще бігав в коротких штанцях, і навіть не встиг закінчити ВУЗ..а я вже вів бізнес.
2 Гетьманцев ріс, і все життя вчився комусь заважати.Але його дике бажання напаскудити- нівелювалось його мізерним впливом на бізнес.
Такі як я- багатіли , такі як Гетьманцев-шкодили.
Внаслідок того , що ми не були ідеалістами і не шукали рішень з 100% ефективністю і задовільнялись 95%...то тих 5% якими такі як гетьманцев нас лякали-нам були до пятої точки....
3 Тепер про конкретне повідомлення.
а - вся шкода від гетьманцевих(зеленських/порошенків/януковичів/кравчуків/кучм) для мене це те що я міг бути на 5% багатшим....
або мав би той самий статок і при цьому працював би на 5% менше
б - так дії гетьманцева створюють наступну ситуацію (описую)
його введення касових , чи кодування, чи пробивання акцизних марок...- для мене =витрата часу в розмірі 100 годин..тобто щоб ПОВНІСТЮ нівелювати його брєд-мені потрібно було всього 100 годин праці.
Але є наступна проблема
Для того щоб мати можливість платити по 50000-70000 грн/місяць , я повинен показувати оборот в 6-8 млн грн...
І давайте уявимо що я пішов в ЗСУ
Чи є правило в податковій що підприємець після того як піде в ЗСУ у випадку якщо його бізнес зберігає обороти/рівень сплати податків - захищений від штрафів?
Немає
А чи розуміє совковий воєнпенс, що касовий апарат відсилає чеки в мінфін і якщо під час служби в ЗСУ гетьманцев придумає якийсь новий варіант(наприклад зобовяже вносити замість коду уктз-штрихкод чи навпаки чи одне і друге разом) а підприємець будучи в окопі ен буде знати про це нововедення і мінфін отримавши за рік на 8 млн чеків...-ОПРОТЕСТУЄ всі чеки бо вони не правильно заповнені і накладе штраф на 8*2рази=16 млн....

Ось це я мав на увазі, адже для того щоб вийти з ринку(забрати свої 100% -мені потрібен час) і тільки після того я зможу йти в ЗСУ
При цьому
Навіть в похід в ЗСУ я розглядаю як варіант кращий для себе( сам прикинь-я перестаю платити 70000 одночасно заробляючи мінімум 40000 )...те що він гірший для Держави-це вина Гетьманцева, а раз так-то нехай він і думає як мінімізувати втрати
а те що ти пісяючи від страху перед варіантом потрапити на фронт -чіпляєшся до всіх з своїми дурними фантазіями- це ж твоя проблема...навіть не гетьманцева, мокрі штанці в тебе і банан в писку..також в тебе.
Востаннє редагувалось budivelnik в Суб 11 тра, 2024 17:48, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:44

  Hotab написав:
  pesikot написав:Минобороны Британии объявило о передаче Украине крупнейшего в истории пакета помощи
"Наряду с 500 миллионами фунтов стерлингов в виде военного финансирования, Великобритания предоставляет жизненно важное оборудование: 4 миллиона боеприпасов, более 1600 ракет, 400 транспортных средств, включая 160 транспортных средств Husky", – говорится в заявлении.


PS. "Помощь только до конца 2023 года" (с) vitalliangel

«То не я, то генерал СВР» :D

Да це просто дрібниці.
Дрібниці дрібниць.
В порівнянні, як Пескіт зливається відповісти за СВОЮ ж брехню.

Віталій не повторює свій прогноз...
А Песікіт вперто тулить і тулить, зливаючись.
Оце дійсно смішно, абсурдно, дурне тощо.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 80908091809280938094 ... 8322>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: vitaliiangel, Модератор і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38445
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199435
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 649914
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама