Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 81078108810981108111 ... 8326>
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:30

  UA написав:
  stm написав:
  UA написав:Вчора сидів біля вікна в офісному центрі над проспектом.
Мотоциклісти на високій швидкості петляли між машинами з ряду в ряд.
150 км на спорткарі теж обгін пиляючи з ряду в ряд.
Червоне світло це для лохів.
Ось де мобресурс для штурмових бригад треба брати.
але напевно в них броня чи навіть вищій сорт

А їх борці та вихователі не помічають.
Не цільова аудиторія.
Можна реально відгрести. І не тільки в п'ятак. А на великі гроші.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:36

  stm написав:Всё будет плохо, будет другой - станет хорошо.
Якщо погодитись з моїм твердженням що
від влади залежить тільки 5% загального кінцевого результату
То якби від дій влади мало що залежить...
Але навіть в моєму твердженні є нюанси....
Бо якщо кожен день повертати додатково на 5% в сторону поганого рішення... - то колись напрямок таки приведе до цього поганого рішення.
Тому питання
Чи є в симпатиків(прихильників) Зеленського - можливість зворотнього звязку з ЗЕЛЕНСЬКИМ ?

Бо , я наприклад , при потребі отримаю 5 хвилин аудієнції у Петра Олексійовича - витративши для цього від 3 днів до тижня....
А чи може хтось з Вас - донести якусь СВОЮ консолідовану думку до Вашого Кумира?
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:36

  Бетон написав:Именно так и работает, это когда на голосовании думают головой а не ..опой
Вы вообще видите, кого расставил ваш нелох? Или не видите?

Мой выбор Президент-динозавр был, я его красиво разрисовала на бюлетне вне ячеек. Я же блондинка. Это вы умничка, столько дней глаза открыл понял что не за того народ проголосовал и весь день в женский половой орган пошёл... Так намного продуктивнее и если что вы абсолютно верно говорите, что это я и 73% делают вас каждый день несчастным. Так встал несчастным, понял что это 73%, написал на форум что всё плохо, бизнес закрыл, с бригадой попрощался и закончим на этом. Советую ещё не есть, продукты при Порошенко точно бы столько не стоили и вообще выбор был бы другим, ну а в голоде и бурлении вашего живота виноваты избиратели...)
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4939
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:37

  vitaliiangel написав:
  detroytred написав:Да навіть не його самого, а публікацій на шпальтах.
вы до сих пор реагируете на разрушенные дома и на воздушные тревоги как в 2022? Тогда помню соседи сидели в сыром теплопункте. Сейчас на сирену реагирует только укрпошта с банками. Всем стало по барабану. Переносите пример на западное общество, сирена это война, как реагировали в 2022 и в 2024. Когда был прилёт по Чернигову, с погибшими и ранеными, нам хоть сочувствие выразили? одна смерть- трагедия, тысяча смертей статистика.

Кгм...
Я кажу, що моя реакція не має значення.
Достатньо розміщення на "шпальтах газет". Що є загроза, є зліт літака.

Оті товпи людей, що годинами на морозі стоять під банками іт.д. при повітряних тривогах, або в коридорах поліклінік..
Мають іншу думку стосовно оцих тривог.
Але їх не питають...

Так і отих західних пересічних можуть навіть не питати.
А самі посадовці визначать треба скільки і як допомагати Україні.
Хоча спочатку все ж таки спробують діяти за сценарієм вище -- переконати цих пересічних. Це зачастую працює.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:41

DDoS

DDoS
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35125
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1583 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:43

  flyman написав:DDoS

Так всім, окрім отих, що днями стоять у чергах, пофіг.
Особливо пофіг самим співробітникам ТЦК.
Різниці що постійна черга за дверима з 2-х чоловік, що з 2000 чоловік -- для приймаючого нема. Ніякої.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:45

  detroytred написав:
  budivelnik написав:
  stm написав:Оркам надо просто Киев, что бы Бетон в первый же день радостно вздохнул что главное не Зеленский.
А поясніть мені
чим фаворит пуйла медведчук для мене відрізняється від фаворит єрмак ?
і той і той підтримує абсолютну централізацію влади, централізація тягне за собою зменшення впливу демократичних інститутів...


То невже Ви думаєте що населення цього не бачить/не розуміє?

Чи по Вашому , фраза
Я керую Державою з допомогою Пяти осіб а більше мені і не треба...- це про Демократію?

ПС
В мене ДВА маленьких бізнеса, я ними керую через ДВОХ членів своєї сімї -сина і дружини...
І переживаю що вони загнуться якщо мене або сина буде мобілізовано...
А тут 1+5 осіб і 40 млн Держава під час війни...
Я тут треуголкіна пінаю за його бонапартизм...а що я тоді маю робити по відношенню до ????
Другий член зграї відмітився.
Буду сподіватися, що цього йому вистачить.
На дурака не нужен нож , єму покажеш медний грош и делай с ним што хош.....тм(с) ЛісаАліса і кіт Базіліо

Як мені подобаються примітиви , які дозволяють мені повторювати незручні для опонента запитання-не порушуючи правил форуму про клонування повідомлень..
Я ніби треуголкіну відповідаю...а цитатка яка мене цікавить все таки провисить на ще одній сторінці...
Потім почекаю на реакцію бОунАпАртА і ще раз себе процитую...
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:46

  budivelnik написав:
  stm написав:Всё будет плохо, будет другой - станет хорошо.
Якщо погодитись з моїм твердженням що
від влади залежить тільки 5% загального кінцевого результату
То якби від дій влади мало що залежить...
Але навіть в моєму твердженні є нюанси....
Бо якщо кожен день повертати додатково на 5% в сторону поганого рішення... - то колись напрямок таки приведе до цього поганого рішення.
Тому питання
Чи є в симпатиків(прихильників) Зеленського - можливість зворотнього звязку з ЗЕЛЕНСЬКИМ ?

Бо , я наприклад , при потребі отримаю 5 хвилин аудієнції у Петра Олексійовича - витративши для цього від 3 днів до тижня....
А чи може хтось з Вас - донести якусь СВОЮ консолідовану думку до Вашого Кумира?

Как только вы и Бетон, как умные, покажите мне блондинке стратегию свободного волеизявления. Цена, риск, признание выборов. Вы ж всё уже учли или опять потом парламент обвините и пса Патрона от избирателей? )))
Ваш доступ к Петру Алексеевичу по звонку называется использование админ ресурса, дальше про корыстные цели вне конкуренции будем обсуждать, таким лучше не хвалится.
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4939
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:50

  budivelnik написав:
  detroytred написав:
  budivelnik написав:А поясніть мені
чим фаворит пуйла медведчук для мене відрізняється від фаворит єрмак ?
і той і той підтримує абсолютну централізацію влади, централізація тягне за собою зменшення впливу демократичних інститутів...


То невже Ви думаєте що населення цього не бачить/не розуміє?

Чи по Вашому , фраза
Я керую Державою з допомогою Пяти осіб а більше мені і не треба...- це про Демократію?

ПС
В мене ДВА маленьких бізнеса, я ними керую через ДВОХ членів своєї сімї -сина і дружини...
І переживаю що вони загнуться якщо мене або сина буде мобілізовано...
А тут 1+5 осіб і 40 млн Держава під час війни...
Я тут треуголкіна пінаю за його бонапартизм...а що я тоді маю робити по відношенню до ????
Другий член зграї відмітився.
Буду сподіватися, що цього йому вистачить.
На дурака не нужен нож , єму покажеш медний грош и делай с ним што хош.....тм(с) ЛісаАліса і кіт Базіліо

Як мені подобаються примітиви , які дозволяють мені повторювати незручні для опонента запитання-не порушуючи правил форуму про клонування повідомлень..
Я ніби треуголкіну відповідаю...а цитатка яка мене цікавить все таки провисить на ще одній сторінці...
Потім почекаю на реакцію бОунАпАртА і ще раз себе процитую...

Більш дурного пояснення свого випаду в мій бік ти не зміг придумати?))))
Це і є твій черговий єралашик. Смішний.

Цитатка твоя висіла і так би. Це очевидно повинно бути навіть для такого дурня, як ти.
Мої сподівання, що другий член зграї задовільниться лише відміткою, не виправдалися.

Попросив би, я б твою цитатку просто б перецитував, телепень!
Чи збочинець...
Востаннє редагувалось detroytred в Нед 12 тра, 2024 11:51, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:51

  stm написав:
  budivelnik написав:
  stm написав:Всё будет плохо, будет другой - станет хорошо.
Якщо погодитись з моїм твердженням що
від влади залежить тільки 5% загального кінцевого результату
То якби від дій влади мало що залежить...
Але навіть в моєму твердженні є нюанси....
Бо якщо кожен день повертати додатково на 5% в сторону поганого рішення... - то колись напрямок таки приведе до цього поганого рішення.
Тому питання
Чи є в симпатиків(прихильників) Зеленського - можливість зворотнього звязку з ЗЕЛЕНСЬКИМ ?

Бо , я наприклад , при потребі отримаю 5 хвилин аудієнції у Петра Олексійовича - витративши для цього від 3 днів до тижня....
А чи може хтось з Вас - донести якусь СВОЮ консолідовану думку до Вашого Кумира?
Как только вы и Бетон, как умные, покажите мне блондинке стратегию свободного волеизявления. Цена, риск, признание выборов. Вы ж всё уже учли или опять потом парламент обвините и пса Патрона от избирателей? )))
А може перестанете вумнічать і пальцем покажете що сказати то хотіли?
1 Я хіба проти вільного волевиявлення?
2 Я хіба не виконую вказівки влади ?
3 Не плутайте Бога і Грішне
а - Порошенко зараз не влада, а депутат якого я обирав-тому він ЗОБОВЯЗАНИЙ створити доступ виборців до себе
б- Зеленський це Ваш вибір і Ви зобовязані мати до нього ДОСТУП (не особисто а як спосіб донесення своїх питань-так званий зворотній звязок)
Мене ж інше цікавить...

Чи можете Ви , вільновиявлений виборець Зеленського якимось чином донести до нього питання які Вас хвилюють, або по яким Ви маєте інше бачення розвитку...

Я до Порошенка - можу
А Ви до Зеленського?

Чи вас також влаштовує що всього 6 осіб(число якесь таке диявольське) з слів Вашого кумира керують Державою під час війни?
Востаннє редагувалось budivelnik в Нед 12 тра, 2024 11:54, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 81078108810981108111 ... 8326>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: vydrigan і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38576
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199570
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 650212
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама