Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 81098110811181128113 ... 8333>
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 12:42

  budivelnik написав:Ви або не зрозуміли
Або свідомо наводите
тень на плетень....
1 Я не про вирішення питання...

Да, по звонку в любой момент - это просто крепкая дружба. Иначе там для гос.служащих может включаться кку. Поэтому мы о чём?
  budivelnik написав:Я про те , що в Демократичній системі , вибори не закінчуються в день оголошення результатів,

Согласна.
  budivelnik написав: а тому той кого обрали ЗОБОВЯЗАНИЙ створити КАНАЛ ЗВОРОТНЬОГО звязку , по якому його виборці зможуть донести до нього ОСОБИСТО ту чи іншу думку.

Сколько бы я курсивом не писала. Основы демократии - это законы и положения. Привидение норму по которой вы считаете что канала нет и это нарушение не ваше вербальное, а прописанное в законодательстве статья.
  budivelnik написав:2 Мені пофігу з яких букв складається прізвище того , хто керує не отримавши на це Конституційних повноважень.....
Мені пофігу, яку посаду при цьому цей узурпатор/фаворит- займає....та хоч темний кардинал...
А от те що цей набір букв повністю ізолював ЛЮДИНУ яку ВИ ОБИРАЛИ від ВАС - мене хвилює.

У вас есть на руках копия моего назначения этого узурпатора? Подойдёт и запись разговора, где я вне законных оснований решаю вопросы и при этом формулирую что хочу в замен? Тогда это можно подложить под существенное влияние на лицо при исполнении.
  budivelnik написав:Тому ще раз задаю питання
Перше - Ви( в сенсі виборці Зеленського) - маєте якийсь канал звязку з тим кого обрали для того щоб донести йому свої ЗАУВАЖЕННЯ/ПОБАЖАННЯ/ПРЕТЕНЗІЇ.

Как бландинка, я слежу за проектами законов которые мне интересны на сайте zakon.rada.gov.ua
По звонку к Президенту я ленива, понимаю что там очередь будет, а если когда хочу - это плохо для Президента. Вы этого как вижу не понимаете... У меня компетенции Президента это подписывать Законы утвержденные парламентом, назначать на должности часть людей которые руководят в государстве, согласно своих компетенций.
  budivelnik написав:Друге - Ви погоджуєтесь що концентрація влади в руках однієї політичної сили НІКОЛИ не приводила до позитивних результатів у випадку знаходження влади на протязі більше ніж 5-10 років.
Приклади
Гітлер,Сталін , Брєжнєв, Путін , Мао-дзе-Дун , династія Кімів...і так далі.

При цьому
Гітлер не був ізгоєм в перших 10 років свого правління
пуйло також не було диктатором який на всіх насрав перших 8 років

Тому питання
Ви хочете для Зеленського щоб він повторив шлях вищеописаних?
Алде ж тоді і Держава повторить шлях Держав якими керували ці вищеописані
Ви цього хочете?
Чи маскуючись під блондинку вдаєте що не розумієте про що говоримо?

Не хочу. Хочу что бы компетенции властьимущих начали разделять согласно их функциональных обязанностей. С этим сложно. У Бетона дождь пошёл, 3 человека из бригады уехали - во всем виноват Зеленский и его избиратель, я же человек, не обладающий логикой, ищущий простые пути - какую норму законодательства нарушило лицо при исполнении назовите? :)
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4939
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 12:44

Есть какое-то решение КСУ по ситуации с президентом? Или нам нужно верить честному слову, что всё окей?)
Andrey2512
 
Повідомлень: 1018
З нами з: 04.04.22
Подякував: 72 раз.
Подякували: 81 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 12:51

  Andrey2512 написав:Есть какое-то решение КСУ по ситуации с президентом? Или нам нужно верить честному слову, что всё окей?)

КСУ могут подавать только депутаты. Они не подали. Обратитесь к своему депутату по округу. Он имеет приемную и передаст обязательно ваш письменный запрос выше на руководство партии. И вам дадут письменный ответ почему ваша партия это не делает или сделает может быть.
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4939
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 12:57

  Andrey2512 написав:Есть какое-то решение КСУ по ситуации с президентом? Или нам нужно верить честному слову, что всё окей?)

Звертаємо увагу, що Конституційний Суд не здійснює офіційного тлумачення законів України. Питання офіційного тлумачення Конституції України розглядаються Конституційним Судом лише за конституційними поданнями Президента України, щонайменше сорока п’яти народних депутатів України, Верховного Суду, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Верховної Ради Автономної Республіки Крим.
https://ccu.gov.ua/storinka/poryadok-ta ... ib-do-sudu
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 13:16

  stm написав:У вас есть на руках копия моего назначения этого узурпатора?
1 Мені пофігу чий підпис стоїть під документом по якому призначений перукар в офіс Президента.
2 Мені цікаво
Ви вірите що призначення тих чи інших осіб в керівництві Держави -це рішення Зеленського?
а не рішення наприклад дерьмака , який підсунув на підпис Зеленському проект свого рішення і отримав підпис Президента
3 Ви особисто
Бачите різницю між Медведчуком
і Єрмаком
І якщо бачите - озвучте...
Їх політичну приналежність - можете не озвучувати
Медведчук - путініст
Єрмак-Зеленіст...,
А от різницю між їх методами керування...
мертвечук також був темним кардиналом кучми.
Хочете повторення ситуації?
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 13:38

  Бетон написав:Киев поэтому и оказался под угрозой. Не будет нелоха и дела пойдут вгору

Так вот оно чё, Бетоныч(с)! А я-то думаю, с чего бы это в Киеве недвига дорожает? Под угрозой поперла, оказывается...)) А кто вместо нелоха, стесняюсь спросить, дела вгору нам подвинет?

  Бетон написав:Вы вообще видите, кого расставил ваш нелох? Или не видите?
А потом вот такие "эксперты" рассказывают про то, что гаубицы не нужны ..

Ну, то есть Залужный и Сырский как бы не те люди, да? Не шарят в гаубицах)))
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4999
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1190 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 13:42

  fler написав:Ну, то есть Залужный и Сырский как бы не те люди, да? Не шарят в гаубицах)))
Ну каби Залужного зняли -напевно не шарить на думку влади в гаубицях
Ка би Кубракова зняли -той швидше за все погано шарив кому відкати заносити
Резнікова каби зняли -напевно в яйцях не шарив
Гончаренка зняли -напевно самокат не такий...

ще багато кого зняли...

Але чи зняли тих кого треба було зняти?
Наприклад є там одна,навіть міністром оборони погоджувалась , після того як Чонгар для шатлів розмінувала
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 13:44

  Игорь Алексеевич написав:
  stm написав:КСУ могут подавать только депутаты. Они не подали. Обратитесь к своему депутату по округу. Он имеет приемную и передаст обязательно ваш письменный запрос выше.... -

В ТЦК. И они сразу приедут к вам с ответом от ЗЕ))

Определенно процедура такова. Кто как не грустный ослик ИА даже лучше чем Бетон расскажет нам всю сущность бытия, а то мы и не знаем как жить...
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4939
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 13:51

  budivelnik написав:
  stm написав:У вас есть на руках копия моего назначения этого узурпатора?
1 Мені пофігу чий підпис стоїть під документом по якому призначений перукар в офіс Президента.
2 Мені цікаво
Ви вірите що призначення тих чи інших осіб в керівництві Держави -це рішення Зеленського?
а не рішення наприклад дерьмака , який підсунув на підпис Зеленському проект свого рішення і отримав підпис Президента
3 Ви особисто
Бачите різницю між Медведчуком
і Єрмаком
І якщо бачите - озвучте...
Їх політичну приналежність - можете не озвучувати
Медведчук - путініст
Єрмак-Зеленіст...,
А от різницю між їх методами керування...
мертвечук також був темним кардиналом кучми.
Хочете повторення ситуації?

1. Очень зря, тогда вы только на форумах сможете мне писать какой вы умный. Подпись на документах это прям очень интересная штука. Там грозят статьи как раз подписавшему. Понимаю если это не Зе вы не готовы бороться за справедливость... Вам нужен Президент по звонку, мне - нет.
2. Вопрос веры весьма интересен. Я вообще не верующая... Я об этом даже не думаю. Я понимаю что если кто-то идиот пошел вне процедуры Законодательства, то лицо назначено неверно и все документы с его/её подписью могут быть аннулированы судом как недействительные. У вас есть факт назначения вне процедуры?
3. Отвечу позже. На первый, поверхностный взгляд, Медведчук - агент кремля. Ермак может и не ангел, но агентом кремля я его не считаю. Более того, когда Президент ездил в Британию с визитом, то Ермак заходил 25 после 500 летописцев, вообще был на минут 15, если не больше оторван и ниче, Ермак даже не обиделся, что значит протоколы... )))
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4939
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 14:02

  BeneFuckTor написав:В мене питання, мабуть до пані флер, як самої інформованої, бо з наступом на харків зявилося багато інфи про те що наші лінії оборони є тільки на папері, чи володієте ви якоюсь інформацією і тд.

Про укріплення Харківського напрямку нічого не знаю. Знаю, що туди вже відправили підкріплення. Як відомо, Авдіївку брали два роки..
  BeneFuckTor написав:Взагалі чи є якісь комісії по їх перевірці, як це відбувається.

Не знаю, мабуть є. Точно знаю, що періодично приїжджає високе керівництво з Києва і дивиться на власні очі.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4999
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1190 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 81098110811181128113 ... 8333>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: холява і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38576
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199574
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 650242
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама