Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 80558056805780588059 ... 8491>
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 14:36

  Hotab написав:Більше половини штрафів буде списано автоматично з платіжних карток. Масової проблеми не буде.

Як автоматично ? За логiкою спочатку треба сповiстити людину, що накладнений штраф, якийсь перiод на самостiйну сплату, а потiм вже судове рiшення про примусове стягнення.
vladimir07
 
Повідомлень: 1887
З нами з: 30.01.14
Подякував: 59 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 14:39

Мій ментальний захист -починає давати тріщини.
Раніше я міг проаналізувати стан речей і створити для себе алгоритм поведінки який дозволяв як просувати свої переконання, так і захищатись від чужих шкідливих на мою думку речей.
Зараз прийняті рішення які створюють в моїй голові раздрай...
Я розумію Холяву і Хотаба( і підтримую їх по суті - всі повинні працювати на Захист Держави - але мій досвід підказує що подальше залякування навколишніх -тільки шкодить загальній справі
Я повністю проти поведінки віталіана і флаймана - але тиснути на них сильніше-це просто їх зломати , а поломані вони не потрібні ні в Україні , ні в Європі
Я розумію поведінку флер (владу у воюючій країні розгойдувати заборонено не тому що так сказали опозиційні політики , а тому що це шкодить Державі) - але бачу що дії прийняті існуючою владою ведуть до колапсу, який закінчиться перемирьям по Дніпру...і тоді війна для моїх дітей/внуків - не закінчиться....
але нічого зробити не можу....

ПС
я в захваті від тефлоноватості Порошенка...
людину дурні звинувачують в крадіжках і ненавидять за те що він багатий...
А людина плюючи на дурнів- роздає своє багатство направо і наліво піднімаючи обороноздатність України....

На жаль -я маленька людина , яка не має стійкості Порошенка....

Спробую над собою попрацювати і якось нормалізувати свій стан...

ППС
якби не було людей, яким треба ПРЯМО допомогти бо вони воюють - я б почував себе ще гірше
Тільки те, що хоч комусь можу допомогти без політичних гасел і корупційних розборок- і дозволяє мені ще триматись на плаву.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27684
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 14:41

  Banderlog написав:Аргументуйте будьласка. Чому так думаєте?
птамуш если сказать 1.09.2024 хотабы будут пинать что прогноз не сбылся. А в сентябре 2026 про прогноз и про Сашу уже никто не вспомнит. Убедительно? имхую помощь как раз к 2026 на 80% свернут. Танки нам уже почти год как не дают. Против кабов ничего нет.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в П'ят 10 тра, 2024 14:46, всього редагувалось 3 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23567
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 14:41

  Bobua написав:

Це було законно?
Згідно НайВищого Закону Виживання Цивілізації? 🤔

нема такого закону)
Цивілізація означає обеззброювання. ))) а цивільний людина без зброї.
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1083
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 14:51

vitaliiangel

когда и чем она закончится не знает никто


Сьогодні хтось інший оператор обліківки? Бо ти вже кілька термінів називав. Правда не вгадав.
Но то таке..
АндрейМ, вам би трохи закони почитати, перед тим як «ніхто нічого не порушував». Бо величезна кількість виїхала, і мала повернутись по закону , або виіхала по підробним документам. А не оте ваше…


имхую помощь как раз к 2026 на 80% свернут.


Шо, опять?? А, к 26 году о тебе не вспомнят.. ну ок..
Востаннє редагувалось Hotab в П'ят 10 тра, 2024 14:58, всього редагувалось 3 разів.
Hotab
 
Повідомлень: 12354
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2237 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 14:51

  Banderlog написав:
  sashaqbl написав:
  vitaliiangel написав:еще дату окончания войны для комплекта скажите, а то вдруг мы уже умрём от старости, а война ещё продолжится.

До 1 вересня 2026 року активні бойові дії точно скінчаться.

Аргументуйте будьласка. Чому так думаєте?

Я вже писав про це. Бронетехніки на базах зберігання їм вистачить ще десь на рік активної війни.
Грошей - десь так само. Фонди їхні бідніють, промисловість дохне. Нафтопереробку потрохи дістають. Газпром збитковий.
Людей - теж. Звісно, вони формують нові підрозділи, але укомплектованість їхніх бригад теж десь на рівні 40-50%, про новостворені - чув, що й з 30% відправляли на ЛБЗ. Зараз в топових регіонах виплати за підписання контракту - 10К баксів.
В нафтопереробці - 40К вакансій незакритих(це й по людях, і по грошах).
Населення взвиє, а на закручування гайок ресурсів вже не буде.

Тепер про нас. З високою ймовірністю, Трамп виграє вибори, тобто фінансування з боку США сильно скоротиться. Європа спробує щось компенсувати, але далеко не все.
Кінець 24-перша половина 25го снарядів +/- буде, потім знову почнеться дефицит. Бронетехніки бракує і більше не ставатиме.
По людях пиздець. Ще троха ловитимуть ухилянтів, але цього не вистачить, щоб компенсувати втрати. Ситуація погіршуватиметься через то, що брак людей на ЛБЗ закриватимуть за рахунок підрозділів ППО, поліції. Вангую, що хтось може додуматися ще створити 1-2 бригади від МНС.
Енергетику накриють до кінця цього року. Цю зиму населення ще якось переживе, але перед наступною вже будуть сильні бурління.
Тому з високою ймовірністю, станом на 1 вересня 26 року ЖОДНА зі сторін не матиме ресурсів продовжувати активні бойові дії.
P.S. Звісно, я можу помилятися. На початку війни я думав, що й півроку не протягнемо бд такої інтенсивності.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1693
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 14:55

  sashaqbl написав:Людей - теж.

людей там всегда было мало, а потвор як гімна. В вашем прогнозе нехватает ещё одной детали. Их энергетика пока ещё цела. для сырьевой экономики много людей не нужно. Навезут чучмеков из Ср.Азии (гуглим какие президенты были у пуйла на параде). Чучмеки может с плохими манерами, срут мимо унитаза, но работу свою делают. А мы откуда раб.силу завезём? Если начнутся серьезные перебои с э.э. и теплом, оставшиеся женщины выедут в Европы.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в П'ят 10 тра, 2024 15:04, всього редагувалось 3 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23567
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 14:57

  vitaliiangel написав:птамуш если сказать 1.09.2024 хотабы будут пинать что прогноз не сбылся. А в сентябре 2026 про прогноз и про Сашу уже никто не вспомнит. Убедительно? имхую помощь как раз к 2026 на 80% свернут. Танки нам уже почти год как не дают. Против кабов ничего нет.

Шоб не забувалось, пропоную парі. Скажем, 1000$.
Якщо я програю - доначу штуку баксів на ПЖ або будь-який вибраний вами благодійний фонд. Якщо ви - благодійний фонд вибираю я.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1693
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 14:58

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Bobua написав:Їм підставили плече.
Нам підставили плече.

Але, зрештою, настав час вантажівкам їхати на фронт і підбирати солдатів по дорозі.
У них настав.
У нас настав...
Було 12 літаків, через три місяці стало 1220. Оце так, дійсно підставили плече. А нас тільки похлопали по плечу, як на фото Байдена та Зеленського. Було у 2022-му 190 тисяч москалів в Україні , зараз під 500 тисяч. На скільки більше партнерам тепер треба " підставити плече"? А нас все по плечу хлопають. Ми ж не для марафону тут сюжет готуємо, навіщо так вперто не визнавати що "ухилянти" це останні кого можна звинуватити у тому як розвивається війна та в її перспективах.
Востаннє редагувалось d44 в П'ят 10 тра, 2024 14:59, всього редагувалось 1 раз.
d44
 
Повідомлень: 350
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 14:59

  sashaqbl написав:
  vitaliiangel написав:птамуш если сказать 1.09.2024 хотабы будут пинать что прогноз не сбылся. А в сентябре 2026 про прогноз и про Сашу уже никто не вспомнит. Убедительно? имхую помощь как раз к 2026 на 80% свернут. Танки нам уже почти год как не дают. Против кабов ничего нет.

Шоб не забувалось, пропоную парі. Скажем, 1000$.
Якщо я програю - доначу штуку баксів на ПЖ або будь-який вибраний вами благодійний фонд. Якщо ви - благодійний фонд вибираю я.

а пиписьками тоже будем меряться? у меня есть куда пристроить 1куе и без пари на форумах. Вроде взрослые люди, но ведут себя как подростки. Я вам не утираю нос, а показываю слабые места в вашем прогнозе. Они есть в любом прогнозе, ничего обидного.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в П'ят 10 тра, 2024 15:07, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23567
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 80558056805780588059 ... 8491>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: vitaliiangel, Water і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 42381
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 202710
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 659193
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама