Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 21312132213321342135 ... 2166>
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2024 23:35

Ну, М-Audi краще знати, де літати гвинтокрилами.
Ми з батьком того студента обговорювали декілька варіантів та навчання в декількох різних країнах.
Звісно, ви витрати на проживання, харчування, страховки та транспорт не враховуєте, а ми враховували все.
Але я не проти: нехай діти навчаються безкоштовно.
Чого і ні. Якщо таке є.
Востаннє редагувалось akurt в Вів 21 тра, 2024 23:36, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9756
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 1281 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2024 23:36

  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:чомусь на цій гілці люблять паплюжити українську освіту але вже не один раз чув, що в тій же німецькій школі підготовка наших учнів виявляться набагато сильнішою за місцевих - по математиці.

Цілком з цим згоден. В Україні звісно не найкраща освіта, але і далеко не найгірша із конкретних кейсів: колега закінчив школу в Ужгороді, бакалаврат - в Києві, магістратуру - в Франції, там же захистив PhD.
Ще одна студентка закінчила Бакавлаврат в Ужгороді, магістратуру подівійну з Італією, забрали в аспірантуру до США...

Донька, через рік нім філологію в ЛНУ закінчуючи, хоче на магістратуру до Австрії, бо в ЛНУ магістратура дно.
Bolt
 
Повідомлень: 2971
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 218 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2024 23:40

Re: Еміграція, заробітчанство

Моя суб'єктивна думка: ЗОШ і бакалаврат в Україні нормальні (в топ 20 університетів, в сфері ІТ, математики, фізики, хімії, за інші не скажу, хіба що знаю, що з педагогікою - біда), от з магістратурою - проблеми, а з наукою - взагалі біда.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3275
З нами з: 29.07.22
Подякував: 576 раз.
Подякували: 419 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 09:00

  flyman написав:
  Bolt написав:
  UA написав:Инерционно рассуждаете.

Ну,, если ТЦК в бусик на запакует, то мне тут явно комфортне, чем там. А вывозить малого туда, с целью поступления это Напрягаться нужно во всех смыслах этого слова. А это влом.А вывозить просто, от возможной мобилизации, через семь, ну пусть пять лет не имеет особого смысла. К тому времени думаю все рассосётся.

у 18+ років його одного дня ловлять на вулиці, пакують в бус, а на наступний він вже доброволець і проходить навчання в навчальному центрі, і якщо Успіху до списання 20 років, то тут число смисла жизні 42.

Якщо буде йти, що 18+, будуть пакувати добровольцем, тоді в нашому СТ буде переховуватися. Щоб далеко не ходити, через будинок від мене в чувака син десь 25-ти років живе, не виходить за межі СТ. ІТ вець здається. В нас вуличка десь 200 м, є де пробіжки робити.
Щоб далеко не ходити, яка робота без освіти за бугром. В моєї дружини діти діти двоюрідного брата, клали на навчання. Старшого сина за рік до війни призвали до війська. Мали дембельнути, почалася війна. Короче дембельнули, через півтора роки після початку. Сидить, чекає 25 - ти років, коли мобілюзують. Його молодша коли почалася війна поїхала до Польщі, поки щось платили було гори, потім перестали, без освіти влаштувалася на склади Амазона десь біля В-ви. Пропрацювала декілька місяців - цєжко. Повернулась до України сидить на шиї в батьків. Прям ддекпот зі всіх напрямків.
Вивезти до жінчиної сестри до Іспанії? Ну і, що там робити. Ми в 19-му році там були три дні просиділи , поїхалм до Албанії. Жінки сестра, там вже роківшість. Мову вже більш менш знає. Хоче влаштуватися, хочаб продавщицею(хоча потреби такої немає, чіловік забезпечує), так з роботою там жопка.
Bolt
 
Повідомлень: 2971
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 218 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 10:49

Еміграція, заробітчанство

News from Poland

Тут вчора панове аналізували навчання та наскільки воно є поганим і де.
«На ловця і звір біжить»
Не встиг я випити кави, приходить ціла купа повідомлень та фото від сімейної пари, з якою я зазвичай мандрую горами, водоспадами та каньонами.
Повернулися із великою подорожі «Дніпро - Варшава». Їздили на день народження - перші 18 років свого студента - студента Варшавської політехніки.
Вже майже закінчив перший курс.
Є непогані досягнення:
- працює ще з минулого року та на місяць отримує орієнтовно 1500$ польськими злотими. Працює за фахом навчання в університеті.
- є спортивні досягнення: Зайняв призові місця у змаганнях з плавання між університетами Польщі.

Економічний бік питання:
- вартість навчання (англійською) 7200€ на рік.
- гуртожиток: 90€ на місяць.
Востаннє редагувалось akurt в Сер 22 тра, 2024 12:22, всього редагувалось 3 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9756
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 1281 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 12:46

  akurt написав:Еміграція, заробітчанство

News from Poland

Тут вчора панове аналізували навчання та наскільки воно є поганим і де.
«На ловця і звір біжить»
Не встиг я випити кави, приходить ціла купа повідомлень та фото від сімейної пари, з якою я зазвичай мандрую горами, водоспадами та каньонами.
Повернулися із великою подорожі «Дніпро - Варшава». Їздили на день народження - перші 18 років свого студента - студента Варшавської політехніки.
Вже майже закінчив перший курс.
Є непогані досягнення:
- працює ще з минулого року та на місяць отримує орієнтовно 1500$ польськими злотими. Працює за фахом навчання в університеті.
- є спортивні досягнення: Зайняв призові місця у змаганнях з плавання між університетами Польщі.

Економічний бік питання:
- вартість навчання (англійською) 7200€ на рік.
- гуртожиток: 90€ на місяць.

Яка геніальна дитина, сильно підозрюю, щоб заробляти 6 кілозлотих в Польщі треба на цілу ставочку працювати. Тож яким, чином йому вдається суміщати навчання з роботою?Виходячи з того, що навчання в політесі (на технічних спеціальнистях) не є таким простим. В мене, свого часу, було в день по 4 пари. Тобто з 8.30 до 16.10.Еоли там, ще працювати, крім доривчастих підробітків я ХЗ.
Bolt
 
Повідомлень: 2971
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 218 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 13:04

  Bolt написав:Яка геніальна дитина, сильно підозрюю, щоб заробляти 6 кілозлотих в Польщі треба на цілу ставочку працювати. Тож яким, чином йому вдається суміщати навчання з роботою?Виходячи з того, що навчання в політесі (на технічних спеціальнистях) не є таким простим. В мене, свого часу, було в день по 4 пари. Тобто з 8.30 до 16.10.Еоли там, ще працювати, крім доривчастих підробітків я ХЗ.

Зарплата інтерна. На цілу ставочку може бути вже десь 18 000.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3235
З нами з: 26.02.18
Подякував: 673 раз.
Подякували: 540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 13:14

  Gastarbaiter написав:
  Bolt написав:Яка геніальна дитина, сильно підозрюю, щоб заробляти 6 кілозлотих в Польщі треба на цілу ставочку працювати. Тож яким, чином йому вдається суміщати навчання з роботою?Виходячи з того, що навчання в політесі (на технічних спеціальнистях) не є таким простим. В мене, свого часу, було в день по 4 пари. Тобто з 8.30 до 16.10.Еоли там, ще працювати, крім доривчастих підробітків я ХЗ.

Зарплата інтерна. На цілу ставочку може бути вже десь 18 000.

4,5 кує, це вже твердий мідл, звичайно з С1 англійською досвідом роботи 5 років і мастер дегрі. І ще хороші контори полюбляють UoP, а по ньому вийде на руки набагато менше черз Nowy Ład.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8986
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1349 раз.
Подякували: 1740 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 13:26

  Gastarbaiter написав:
  Bolt написав:Яка геніальна дитина, сильно підозрюю, щоб заробляти 6 кілозлотих в Польщі треба на цілу ставочку працювати. Тож яким, чином йому вдається суміщати навчання з роботою?Виходячи з того, що навчання в політесі (на технічних спеціальнистях) не є таким простим. В мене, свого часу, було в день по 4 пари. Тобто з 8.30 до 16.10.Еоли там, ще працювати, крім доривчастих підробітків я ХЗ.

Зарплата інтерна. На цілу ставочку може бути вже десь 18 000.

Чому зразу ІТ?!
Bolt
 
Повідомлень: 2971
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 218 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 13:29

  Bolt написав:Якщо буде йти, що 18+, будуть пакувати добровольцем, тоді в нашому СТ буде переховуватися. Щоб далеко не ходити, через будинок від мене в чувака син десь 25-ти років живе, не виходить за межі СТ. ІТ вець здається. В нас вуличка десь 200 м, є де пробіжки робити.
Щоб далеко не ходити, яка робота без освіти за бугром. В моєї дружини діти діти двоюрідного брата, клали на навчання. Старшого сина за рік до війни призвали до війська. Мали дембельнути, почалася війна. Короче дембельнули, через півтора роки після початку. Сидить, чекає 25 - ти років, коли мобілюзують. Його молодша коли почалася війна поїхала до Польщі, поки щось платили було гори, потім перестали, без освіти влаштувалася на склади Амазона десь біля В-ви. Пропрацювала декілька місяців - цєжко. Повернулась до України сидить на шиї в батьків. Прям ддекпот зі всіх напрямків.
Вивезти до жінчиної сестри до Іспанії? Ну і, що там робити. Ми в 19-му році там були три дні просиділи , заїпалися , поїхалм до Албанії. Жінки сестра, там вже роківшість. Мову вже більш менш знає. Хоче влаштуватися, хочаб продавщицею(хоча потреби такої немає, чіловік забезпечує), так з роботою там жопка.

Хозяин барин.
Я почему-то сомневаюсь, что 18-летний лоб будет послушно сидеть взаперти, годами.
И почему это лучше, чем сидеть на пособии где-нибудь в Мюнхене, зажигать со сверстницами, учить иняз и подрабатывать в макдональдсе.
anduzenko
Аватар користувача
 
Повідомлень: 167
З нами з: 18.10.17
Подякував: 42 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 21312132213321342135 ... 2166>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама