Київська Русь - БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 2021222324 ... 197>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Київська Русь - БАНКРОТ 2.8 5 266
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
41%
108
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
8%
21
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
7%
19
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
15%
41
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
29%
77
Всього голосів : 266
Повідомлення Додано: Чет 19 сер, 2010 22:22

дякую, мені цікава думка тих, хто вже співпрацював з цим банком.

Мінімальна сума в 50000грн це точно забагато

Розглядаю всі валюти, і бачу євро і долари під 11-12%, попри величезну мінімальну суму вкладу, порівнюючи з Дельтою, Приватом і всіма іншими - це досить багато на сьогодні попри тенденцію до зниження.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 сер, 2010 09:16

Lambada
спеціально для вас: див. інфо ТУТ
serg69m
 
Повідомлень: 490
З нами з: 28.07.09
Подякував: 18 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 сер, 2010 11:52

Lambada написав:дякую, мені цікава думка тих, хто вже співпрацював з цим банком.

Мінімальна сума в 50000грн це точно забагато

Розглядаю всі валюти, і бачу євро і долари під 11-12%, попри величезну мінімальну суму вкладу, порівнюючи з Дельтою, Приватом і всіма іншими - це досить багато на сьогодні попри тенденцію до зниження.


ИМХО занадто великі ставки % часто "небезпечний" показник тільки "теоретично". Колись кілька років тому ФінанситаКредит давали лояльним клієнтам до 13,5% у баксах коли середньоринкові ставки були 10-11 - і він досі "живий". І навпаки, колись почав співпрацювати з Європйським (привабили його % - вище середньоринкових), потім він знизив %, я сказав "до побачення", а він через певний час після жниження "загнувся" ...
Classif
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 сер, 2010 13:03

Classif написав:потім він знизив %, я сказав "до побачення", а він через певний час після жниження "загнувся" ...

Тоже самое ожидает и альфа-банк.
liberazerate
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 сер, 2010 13:12

liberazerate написав:
Classif написав:потім він знизив %, я сказав "до побачення", а він через певний час після жниження "загнувся" ...

Тоже самое ожидает и альфа-банк.


Еще забыл упомянуть Надру по аналогичному поводу. Тоже хорошо сотрудничал с ними, потом снизили %, после этого ушел от них, оставив символическую сумму "на всякий пожарный". Что сейчас с ними - no comments...
Classif
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 сер, 2010 13:20

Classif написав:
Lambada написав:дякую, мені цікава думка тих, хто вже співпрацював з цим банком.

Мінімальна сума в 50000грн це точно забагато

Розглядаю всі валюти, і бачу євро і долари під 11-12%, попри величезну мінімальну суму вкладу, порівнюючи з Дельтою, Приватом і всіма іншими - це досить багато на сьогодні попри тенденцію до зниження.


ИМХО занадто великі ставки % часто "небезпечний" показник тільки "теоретично". Колись кілька років тому ФінанситаКредит давали лояльним клієнтам до 13,5% у баксах коли середньоринкові ставки були 10-11 - і він досі "живий". І навпаки, колись почав співпрацювати з Європйським (привабили його % - вище середньоринкових), потім він знизив %, я сказав "до побачення", а він через певний час після жниження "загнувся" ...


Да Вы батенька экстримал ( Финики, Европейский), тогда Вам дорога в Альфу, Дельту. С Вашим везением вовремя выпрыгните.
l_s_v
 
Повідомлень: 634
З нами з: 20.05.10
Подякував: 1 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 сер, 2010 14:30

l_s_v написав:
Classif написав:
Lambada написав:дякую, мені цікава думка тих, хто вже співпрацював з цим банком.

Мінімальна сума в 50000грн це точно забагато

Розглядаю всі валюти, і бачу євро і долари під 11-12%, попри величезну мінімальну суму вкладу, порівнюючи з Дельтою, Приватом і всіма іншими - це досить багато на сьогодні попри тенденцію до зниження.


ИМХО занадто великі ставки % часто "небезпечний" показник тільки "теоретично". Колись кілька років тому ФінанситаКредит давали лояльним клієнтам до 13,5% у баксах коли середньоринкові ставки були 10-11 - і він досі "живий". І навпаки, колись почав співпрацювати з Європйським (привабили його % - вище середньоринкових), потім він знизив %, я сказав "до побачення", а він через певний час після жниження "загнувся" ...



Да Вы батенька экстримал ( Финики, Европейский), тогда Вам дорога в Альфу, Дельту. С Вашим везением вовремя выпрыгните.


Да, каюсь - экстремал, к тому же еще и Укрпромовец, не побоявшийся переоформить в Родовиде еще сразу на 1 год ("мучался" в Укрпроме почти год получая ежемесячно из расчета 14,7% в баксах, теперь "мучаюсь" в Родовиде, получая всего лишь 12% в баксах, да еще меняя их на евро... :D )
И с Дельтой давно успешно дружу, а вот россиянам не доверяю, хоть они и богатые... еще помню как их богатые банки поступали с "пересичными" вкладчиками в 1998 г, да и сейчас живут они как и у нас все больше по понятиям, а не по закону...
Classif
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 сер, 2010 14:45

Classif написав:
l_s_v написав:
Classif написав:
Lambada написав:дякую, мені цікава думка тих, хто вже співпрацював з цим банком.

Мінімальна сума в 50000грн це точно забагато

Розглядаю всі валюти, і бачу євро і долари під 11-12%, попри величезну мінімальну суму вкладу, порівнюючи з Дельтою, Приватом і всіма іншими - це досить багато на сьогодні попри тенденцію до зниження.


ИМХО занадто великі ставки % часто "небезпечний" показник тільки "теоретично". Колись кілька років тому ФінанситаКредит давали лояльним клієнтам до 13,5% у баксах коли середньоринкові ставки були 10-11 - і він досі "живий". І навпаки, колись почав співпрацювати з Європйським (привабили його % - вище середньоринкових), потім він знизив %, я сказав "до побачення", а він через певний час після жниження "загнувся" ...



Да Вы батенька экстримал ( Финики, Европейский), тогда Вам дорога в Альфу, Дельту. С Вашим везением вовремя выпрыгните.


Да, каюсь - экстремал, к тому же еще и Укрпромовец, не побоявшийся переоформить в Родовиде еще сразу на 1 год ("мучался" в Укрпроме почти год получая ежемесячно из расчета 14,7% в баксах, теперь "мучаюсь" в Родовиде, получая всего лишь 12% в баксах, да еще меняя их на евро... :D )
И с Дельтой давно успешно дружу, а вот россиянам не доверяю, хоть они и богатые... еще помню как их богатые банки поступали с "пересичными" вкладчиками в 1998 г, да и сейчас живут они как и у нас все больше по понятиям, а не по закону...


русские по понятиям, а ну наших банков то и понятий нет - так, шушара.
l_s_v
 
Повідомлень: 634
З нами з: 20.05.10
Подякував: 1 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 сер, 2010 14:48

ей, народ... це гілка про банку КиївРусь... некоректно тут висловлюватись про всякі інші банки... і обговорювати всю систему в цілому...
serg69m
 
Повідомлень: 490
З нами з: 28.07.09
Подякував: 18 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 сер, 2010 15:17

serg69m написав:ей, народ... це гілка про банку КиївРусь... некоректно тут висловлюватись про всякі інші банки... і обговорювати всю систему в цілому...


Пару слов о КиевРусь - если судить по отчетности, то банк слабый, резервироваться не хочет, кредитов юрикам выдал много, а деньги в основном у физ.лиц берет. Почти брат-близнец по показателям с Мегабанком. Только у Мегабанка плюс - среди учредителей иностранцы есть.
Поэтому этот банк - для любителей рискнуть. ИМХО.
l_s_v
 
Повідомлень: 634
З нами з: 20.05.10
Подякував: 1 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 2021222324 ... 197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 16:06
48489 25105062
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 16:20
stuermer01
828 267878
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 вер, 2023 18:11
tetyanadimitrova3
Банк Форум - БАНКРОТ 1 ... 923, 924, 925
Anonymous » Суб 29 січ, 2005 11:45
9249 2565379
Переглянути останнє повідомлення
Вів 08 сер, 2023 23:34
AlexSV
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама