Як правильно судитись з банком???

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Депозити для фізичних та юридичних осіб, короткострокові банківські вклади, найвигідніші депозити в банках України.
  #<1 ... 78910>
Повідомлення Додано: Чет 11 бер, 2010 20:33

KOLUVAN3000 Що означає ФГВ???
basilio
 
 
Повідомлення Додано: Чет 11 бер, 2010 22:47

Що означає ФГВ???[/quote]

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
KOLUVAN3000
 
Заблокований
Повідомлень: 162
З нами з: 05.02.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 бер, 2010 15:21

Дністер ліквідовано http://biz.liga.net/news/E1002670.html. Кілька місяців тому я виграв суд і справа застрягла в судовиконавця бо ввелено ТА. Зараз ліквідація. Що мені робит? Може хтось зтикався з таким? Порадьте.
basilio
 
 
Повідомлення Додано: Сер 17 бер, 2010 15:40

basilio написав:Дністер ліквідовано http://biz.liga.net/news/E1002670.html. Кілька місяців тому я виграв суд і справа застрягла в судовиконавця бо ввелено ТА. Зараз ліквідація. Що мені робит? Може хтось зтикався з таким? Порадьте.


вклад и проценты (до 150 тыс) получишь через ФГВФО
на остольное в меячный срок надо писать письмо на имя ликвидатора
с требыванием признать тебя кредитором

тут можна глянуть примеры по укрпрому
http://forum.finance.ua/viewtopic.php?p ... %E0#558803
2bas
 
Повідомлень: 107
З нами з: 23.07.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 бер, 2010 16:56

Ви мабуть не правильно мене зрозуміли. Моя справа в судовиконавця. Це він зобовязаний щось діяти? Сума в мене значно мене 150 000. Звертатись я мушу не в ФГВФО а до судовиконавця?
basilio
 
 
Повідомлення Додано: Сер 17 бер, 2010 18:53

basilio написав:Ви мабуть не правильно мене зрозуміли. Моя справа в судовиконавця. Це він зобовязаний щось діяти? Сума в мене значно мене 150 000. Звертатись я мушу не в ФГВФО а до судовиконавця?


после обьявления о ликвидации судебный исполнитель просто закроет ваше дело
ничего больше он делать не будет

ликвидатор подает в ФГВФО списки депозитов , через него вы и получите свой вклад
на сайте http://www.fg.org.ua/ будет вывешено обьявление с какого числа и в каком банке получать

если вам суд присудил сумму большую чем депозит и вы надеетесь ее получить
то на эту сумму что больше депозита нужно писасать на имя ликвидатора
чтоб признал вас кредитором
2bas
 
Повідомлень: 107
З нами з: 23.07.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 бер, 2010 21:39

Не можу повірити, що всі старання та дії щодо правового захисту і все це зараз "коту під хвіст". А взагалі у нас правова держава? Який зміст всього цого чи ти судився чи ні виходить однаково а бо навіть я в програші бо затратив свій час та гроші.
basilio
 
 
Повідомлення Додано: Сер 17 бер, 2010 22:59

basilio написав:Ви мабуть не правильно мене зрозуміли. Моя справа в судовиконавця. Це він зобовязаний щось діяти? Сума в мене значно мене 150 000. Звертатись я мушу не в ФГВФО а до судовиконавця?


Закон про иконавче провадження

Стаття 65. Порядок звернення стягнення на майно при реорганізації та ліквідації боржника - юридичної особи
У випадку реорганізації (злиття, приєднання, розділення, виділення, перетворення) боржника - юридичної особи стягнення за виконавчими документами звертається на кошти та інше майно тієї юридичної особи, на яку відповідно до закону покладено відповідальність за зобов'язаннями боржника - юридичної особи.
У випадку ліквідації боржника - юридичної особи, в тому числі внаслідок визнання боржника банкрутом, виконавчий документ передається до ліквідаційної комісії або арбітражного керуючого для вирішення питання про подальший порядок виконання рішення у встановленому законодавством порядку. У разі направлення виконавчого документа до ліквідаційної комісії або арбітражного керуючого арешт з майна боржника знімається за постановою державного виконавця, затвердженою начальником відповідного органу державної виконавчої служби, якому він безпосередньо підпорядкований. ( Частина друга статті 65 із змінами, внесеними згідно із Законами N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003, N 2716-IV ( 2716-15 ) від 23.06.2005 )
При направленні виконавчого документа до ліквідаційної комісії або арбітражного керуючого виконавче провадження підлягає закінченню у порядку, встановленому цим Законом.
( Частина третя статті 65 в редакції Закону N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )

Судовиконавец умывает руки. Ликвидатор конечно обязан составить и передать списки вкладчиков в ФГВФЛ, но, чтобы потом не было мороки всё же лучше контролировать ситуацию лично, а то ваш вклад может затеряться где-нибудь в пути или передадут неверные личные данные и т.д :(
KOLUVAN3000
 
Заблокований
Повідомлень: 162
З нами з: 05.02.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 бер, 2010 13:08

basilio написав:Не можу повірити, що всі старання та дії щодо правового захисту і все це зараз "коту під хвіст". А взагалі у нас правова держава? Який зміст всього цого чи ти судився чи ні виходить однаково а бо навіть я в програші бо затратив свій час та гроші.


Все Укроповцы, кто получил вклады через ФГВ, тоже прошли через это. Люди пережили гипертонические кризы из-за наших сра-ных судов и законов, здоровье пострадало. У всех разная ситуация.

Но и положительные моменты есть. Те, кто ознакомился с законами уже может защищать себя от гаишников, от ЖЕКов и прочей гасударствинай нечести в кабинетах.
Через фонд Вам деньги вернут быстрее. Но судебные издержки и подобное будете ждать, как будто Вы просто подали в исполнительную службу. Не забывайте, в исп. службу деньги поступают от должника на счет казначейства, потом в определенные дни и при очень определенных условиях эти деньги зачисляются на Ваш счет. Казначейство пустое, и даже если деньги туда попадут лично для Вас, где гарантия, что их не спишут куда-то еще?.

В общем, ждите, когда назначат банки для выплат, забирайте денежки и никогда не связывайтесь с украинской банковской системой.
Ar4i
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 бер, 2010 00:53

basilio написав:Не можу повірити, що всі старання та дії щодо правового захисту і все це зараз "коту під хвіст". А взагалі у нас правова держава? Який зміст всього цого чи ти судився чи ні виходить однаково а бо навіть я в програші бо затратив свій час та гроші.

Да да, именно так и было с моими родственниками, которые пока судились с банком, банк начал процесс ликвидации и они потом банально получили деньги через фонд гарантирования вкладов населения. Вот такая у нас весёлая страна.
darina28
 
 
  #<1 ... 78910>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1910
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 чер, 2023 13:33
sinowi
0 3583
Переглянути останнє повідомлення
Чет 05 бер, 2015 10:41
мастер
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама