Почему на Украине не будет дешеветь недвижимость?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 642643644645646647>
Повідомлення Додано: Сер 30 гру, 2009 12:18

Андрей_В написав:
Mylex написав:коли будете вимушені шукати можливості зменшення собівартості будівництва під ціну, по якій люди згодні будуть у вас купувати?



а зачем?
1. price based cost рулит
2. недвижимость жрать не просит
3. без лоха и жизнь плоха (риэлтор поможет)
:D


да хотя бы затем, что самим нашим будивельныкам жрать захочется когда-то, мы ведь покупать не будем, пока цена реальной не станет :)
Придут китайцы, начнут строить: качество жилья эконом-класса у них уже приемлемо, рабочие у них пашут раз в 10 производительнее чем у нашего будивельныка, а наш герой будет сидеть со своим, т.к. даже в голову не приходит задуматься, что можно снизить цену за счет снижения себестоимости - действительно, а зачем!

Достаточно одного "правильного" закаона о налоге на недвижимость, чтобы они кардинально пересмотрели свои взгляды на цену, может выгодно будет и в минус продать ;)
Mylex
 
Повідомлень: 99
З нами з: 02.08.09
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 гру, 2009 12:32

budivelnik написав:
шановний, я працюю в галузі, де чистий прибуток складає 5-10%, висококонкурентний ринок вимагає щопівроку запроваджувати нові ідеї, щоб зменшити собівартість та отримати цінову перевагу. Але конкуренти копіюють все занадто швидко, тому розлаблятись і тримати товар з надією, що подорожчає не має можливості....

1 А я працюю на ринку де найкрдинальніше покращення було в 1952 році ( пінопласт )
2 Як Ви уявляєте роботу з прибутком в 5 % і повним оборотом коштів 1 раз в 2-3 роки :?: + питання вдогонку скільки повних оборотів коштів проходить за 2-3 роки у Вашому бізнесі


1. звичайно, я не спеціаліст у галузі будівництва, та все ж гадаю, що є у вашій галузі є чого оптимізувати
2. я не закликаю вас працювати з прибутком у 5%. Ми обговорюємо з вами доцільність оптимізації для зменшення собівартості, щоб отримати ціну для споживача, за якою він згоден купувати. Збудуйте за 300, та не за 3-5 років, а за півроку, та продайте за 400-500 і станете монополістом в цій країні. Та й сусідні ринки будуть за вами.

Поясніть мені, чому в Європі вартість нижча? Мабуть таки продають не зі збитком?!
Mylex
 
Повідомлень: 99
З нами з: 02.08.09
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 гру, 2009 12:35

Достаточно одного "правильного" закаона о налоге на недвижимость, чтобы они кардинально пересмотрели свои взгляды на цену, может выгодно будет и в минус продать

В теорії виглядає красиво , а в реальності будь який податок бє по всіх , а у нас у мешканців України у власності 1089 млн кв м , а у будівельників 10 млн кв м . так що яким чином це вплине на ціни новобудов мені не зрозуміло .
Придут китайцы, начнут строить: качество жилья эконом-класса у них уже приемлемо, рабочие у них пашут раз в 10 производительнее

Слухайте , а Ви не боїтесь що китайці прийдуть і у Ваш сегмент бізнесу , чи Ви у нас такі унікальні , що навіть китайці повторити не зможуть :wink:
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27473
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 30 гру, 2009 12:43

budivelnik написав:Слухайте , а Ви не боїтесь що китайці прийдуть і у Ваш сегмент бізнесу , чи Ви у нас такі унікальні , що навіть китайці повторити не зможуть :wink:
У китайців слабо с креативністю. Їм би лише відтворювати чи копіювати.
vano
 
Повідомлень: 483
З нами з: 16.03.07
Подякував: 5 раз.
Подякували: 39 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 гру, 2009 13:00

Mylex написав:
budivelnik написав:
шановний, я працюю в галузі, де чистий прибуток складає 5-10%, висококонкурентний ринок вимагає щопівроку запроваджувати нові ідеї, щоб зменшити собівартість та отримати цінову перевагу. Але конкуренти копіюють все занадто швидко, тому розлаблятись і тримати товар з надією, що подорожчає не має можливості....

1 А я працюю на ринку де найкрдинальніше покращення було в 1952 році ( пінопласт )
2 Як Ви уявляєте роботу з прибутком в 5 % і повним оборотом коштів 1 раз в 2-3 роки :?: + питання вдогонку скільки повних оборотів коштів проходить за 2-3 роки у Вашому бізнесі


Поясніть мені, чому в Європі вартість нижча? Мабуть таки продають не зі збитком?!
В нашей стране есть одна большая проблема-это чиновники и связанное с ними взяточничество. Чиновники в угоду финансовым группам ограничивают на рынке строй материалов конкуренцию. Ведь ни для кого не секрет что в свое время супруга Лужкова монополизировала рынок цемента в Украине и его стоимость возросла одномоментно в 2,5 раза. И этот список можно продолжать очень долго. Выделение земельных участков, различные согласования также имеют у нас свою серьезную цену для строителя, плюс бесплатные квартиры для города для так называемых "очередников". Я тоже просматривал стоимость квартир в Крыму и Турции, аж ужаснулся. Стоимость квартиры в Крыму в 2 раза выше стоимости аналогичной квартиры в Турции в курортном месте, да еще и с ремонтом и мебелью. Мне в Турцию слетать не сильно дороже обойдется чем слетать в Симферополь.
Dimchickk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 994
З нами з: 06.09.09
Подякував: 1 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 гру, 2009 13:21

budivelnik написав:
Достаточно одного "правильного" закаона о налоге на недвижимость, чтобы они кардинально пересмотрели свои взгляды на цену, может выгодно будет и в минус продать

В теорії виглядає красиво , а в реальності будь який податок бє по всіх , а у нас у мешканців України у власності 1089 млн кв м , а у будівельників 10 млн кв м . так що яким чином це вплине на ціни новобудов мені не зрозуміло .
Придут китайцы, начнут строить: качество жилья эконом-класса у них уже приемлемо, рабочие у них пашут раз в 10 производительнее

Слухайте , а Ви не боїтесь що китайці прийдуть і у Ваш сегмент бізнесу , чи Ви у нас такі унікальні , що навіть китайці повторити не зможуть :wink:


реально податок б"є по кінцевому споживачеві, тут ілюзій жодних, але потрібні ринкові механізми, щоб запустити галузь, як один із таких механізмів може бути будь який законодавчий акт, що змусить споживача або фірму не хом"ячити те, що конче необхідне іншим. Хом"ячте не житло, а золото, або акції своєї або будь якої іншої компанії.
Китайці дуже сильні в моїй галузі і що мене хвилює в першу чергу: це не технології (вони їх швидко скопіюють), а їх ефективність роботи. Чи знаєте ви, що в Китаї люди працюють по 12 годин на добу і не здогадуються, що може бути по іншому? При цьому вони живуть в гуртожитках, чоловік по 10-15 у кімнаті. Подумайте, можливо, найняти китаців - буде одним із ключових факторів, що впливає на собівартість....
Mylex
 
Повідомлень: 99
З нами з: 02.08.09
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 31 гру, 2009 00:02

budivelnik
Кто-то тут писал, что доходы населения растут
http://news.liga.net/news/N0943944.html
ApisOSN
 
 
Повідомлення Додано: Чет 31 гру, 2009 00:13

http://news.liga.net/news/N0943944.html
http://news.liga.net/news/N0943944.html
По данным Госкомстата, в третьем квартале 2009 года по сравнению с соответствующим периодом прошлого года номинальные доходы населения выросли на 3,2%. Имеющийся доход, который может быть использован населением на приобретение товаров и услуг, увеличился на 3,8%, а реальный имеющийся, определенный с учетом ценового фактора, уменьшился на 9,9%.


Имеющийся доход в расчете на одного человека за третий квартал 2009 года составлял 3998,2 грн., что на 4,3% больше чем в соответствующем периоде прошлого года. Затраты населения по сравнению с аналогичным периодом предыдущего года увеличились на 0,4%. Прирост сбережений составил 31142 млн.грн.

[/b]
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27473
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 31 гру, 2009 00:19

budivelnik написав:http://news.liga.net/news/N0943944.html
http://news.liga.net/news/N0943944.html
По данным Госкомстата, в третьем квартале 2009 года по сравнению с соответствующим периодом прошлого года номинальные доходы населения выросли на 3,2%. Имеющийся доход, который может быть использован населением на приобретение товаров и услуг, увеличился на 3,8%, а реальный имеющийся, определенный с учетом ценового фактора, уменьшился на 9,9%.


Имеющийся доход в расчете на одного человека за третий квартал 2009 года составлял 3998,2 грн., что на 4,3% больше чем в соответствующем периоде прошлого года. Затраты населения по сравнению с аналогичным периодом предыдущего года увеличились на 0,4%. Прирост сбережений составил 31142 млн.грн.

[/b]

Будивельник! Простите за любопытство... А Вы в Украине живете?
UA
 
Повідомлень: 8220
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1834 раз.
Подякували: 2231 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 31 гру, 2009 00:25

budivelnik
Тут ключевая фраза - "с учетом ценового фактора"
и с учётом этого упал на 9.9%
ApisOSN
 
 
  #<1 ... 642643644645646647>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2491 235423
Переглянути останнє повідомлення
Пон 06 кві, 2009 14:32
chetrom
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама