Какое будущее английского фунта стерлинга (GBP)?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Forex в Україні - Технічний аналіз курсів валют Форекс
Прогноз курсу долара і євро, обмін валют, технічний аналіз EUR/USD на ринку Форекс
  #1234 ... 311>
Повідомлення Додано: Пон 27 кві, 2009 16:57

Какое будущее английского фунта стерлинга (GBP)?

У кого какие мысли по поводу курса GBP к USD в будущем (1-2 года). Спасибо.
Haza
3

Подякував: 167 раз.
Подякували: 471 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 кві, 2009 20:07

нууу, через два года, и к доллару. А будут ли чё-то стоить доллары через 2 года?? вот в чём вопрос. Так далеко не заглядываю. Если чё с долларом случится, то почти весь первый классификатор ляжет, должно быть. От текущих - пока 1,53 не торкнётся - фунт падать не будет. Седнесрочно склоняюсь, что 2/3 - флет, и 1/3 - не знаю :) дальше только она - неизвестность..
президент Украины лжец и лицемер: https://www.youtube.com/watch?v=15jUGHgJ1bI
ты ещё смотришь телевизор?? ешь грибочки.. и, ковер смотри!!
Сергей Малина

Заблокований
Подякував: 2478 раз.
Подякували: 404 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 тра, 2009 23:35

Чомусь в мене не вийшло розташувати у допису скрін з технічною картиною по GBPUSD. Будь ласка, дивиться за цім посиланням.
http://pics.livejournal.com/heavyrain007/pic/00002hc6/s320x240

На мою думку, у цей час відбувається відкат від рівня (01.01.2009 1.3502 - 178%), з падяння від (2.1159 11.01.2007).

Технічна картина говорить про можливе підвищення курсу GBPUSD до рівня, як найменше, (1.5264 - 23% від 1.3502). Далі, з врахуванням фундаментальної картини на той час, відбудеться або подальша консолідація поміж 23% та 178%, або підвищення до (1.6375 - 38% зростання).

Якщо звернути увагу на діапазони трендів вниз та вверх.

Тренд, який знижується, я вказав трохи більш ширшим, тому-що ситуація, як на мене, була не зовсім ясною. Це підтверджується виглядом свічок, які мають значно більши тіні, у порівнянні з їх тілами. Нібито відбувалася консолідація декілька місяців поспіль Тому верхню лінію (лінія тренда) діапазона руху вниз я трохи відсунув вгору. Індикатор OsMA додав сигнал на можливе підвищення, що підтвердило подальше зростання курсу.

Тренд, який підвищується, зараз у початковому стані. Верхню границю (канал) доцільно відсунути трохи вверх - це можливо роздивитися по діапазонах свічок, які є основою тренду. На мою думку, тільки подолання (1.5264 - 23%) доведе можливість впевненного зростання курсу до (1.6375 - 38%). Тому я позначаю пунктирною смугою т.н. дійсну верхню границю діапазону тренду (канал), який зростає.

Зверніть також увагу на те, як співпадають линії мувінгів з рівнями фібо. Мувінг(200) - найдовший з усіх, - знаходиться на 38%. Тому події, коли курс знаходитемиться на цьому рівні, будуть вирішальними.

Можливо, де-хто з відвідувачив докладно розповість про фундаментальна картину по GBPUSD?
Саме ці дані можуть нам вказати про характер подальших (1-2роки) подій.
Вочевидь, зменшення курсу фунту закінчилося. Ціни на нафту припинили падіння, що ї було разом з політико-економічною ситуацією в США чинниками стабілізації курсу доллара до провідних валют світу.

На цьому тижні опубліковано новини щодо продажу у приватну власність раніше націоналізованої банківськой установи у Великій Британії, а також - про ціни на нерухомість. Якщо, наприклад, зростання цін на нерухомість, та кількість і обьєм наданих кредитів у іпотеці підвищуватимуться постійно, це надасть можливість зростання курсу фунту у перспективі декілька років. Тому чекаємо досягання 38%, та уважно стежимо за новинами, оскільки невідомо, коли Bank Of England вирішить знову почати підвищувати облікову ставку.
heavyrain

Повідомлення Додано: Вів 12 тра, 2009 13:26

сегодня около 12:00 было 1,53 к доллару, и, если закрытие дня будет выше, а недели ещё лучше, то вероятность роста до 1,64 очень высока. Кто на фунте - поздравляю. Но, если день закроется ниже 1,53, и неделя, то откат будет, на долго ли не знаю. ИМХА

2 heavyrain,
шаришь :wink:
Сергей Малина

Заблокований

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 тра, 2009 21:22

Ось де-які дані щодо початку наступного ціклу підвищення BOE облікової.
Скількі вже спостерігаю макроекономічні новини, досі не можу звикнути - вчора в них криза, після наступного дня вже все добре :P

Банк Анлии: Перспективы инфляции остаются "чрезвычайно неопределенными"

- Все прогнозы предполагают, что объем покупок облигаций составит 125 млрд фунтов
- ВВП начнет расти в годовом исчислении в начале 2010 г
- Годовые темпы роста ВВП достигнут 2,75% к середине 2011 г
- Прогнозы по инфляции выше, чем в февральском отчете по инфляции
- Прогнозы предполагают повышение процентной ставки в 2010 г
- Прогнозы для роста экономики слабее, чем в февральском отчете
- Рост задолженности правительства может негативно сказаться на расходах домохозяйств и компаний
- Нормализация банковского кредитования, скорее всего, потребует большего количества времени
Востаннє редагувалось heavyrain в Пон 18 тра, 2009 20:51, всього редагувалось 1 раз.
heavyrain

Повідомлення Додано: Пон 18 тра, 2009 14:19

ишь как фунтец в 1,53 упёрся, с понедельничка. 20 мин на уровне стоял, не похоже на фиксацию. думаю, порвут на неделе. ну, а если порвут уровень, то в июле на 1,64 прилезет. имха, конечно же
Сергей Малина

Заблокований

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 тра, 2009 21:20

Сергей Малина написав:ишь как фунтец в 1,53 упёрся, с понедельничка. 20 мин на уровне стоял, не похоже на фиксацию. думаю, порвут на неделе. ну, а если порвут уровень, то в июле на 1,64 прилезет. имха, конечно же
Мені теж сьогодні сподобалось те, що я бачив у день, а також наприкінці минулого тижня.

Якщо подивитися той скріншот, який я досі не можу втиснути у допис) - зараз рух на підвищення GBPUSD вийшов за лінію тренда W1.
У діапазоні D1 тренд щось недуже схожий на повертання у W1 знову, бо дуже пологий підйом. Ціна у тренді D1 (якщо не змінить суттево напрямок) торкнеться ретрейсмента 38% десь на прикінці червня.

Це все вважаю правильним якщо небуде ніяких потрясіннь та різких змін не накористь британської валюти.
А втім - ситуація цікава вже тому, що майже пройдено MN-дно по GBPUSD. Якби можна було прокрутити червневі 2009 року котирування по фунту - все стало би набагато ясніше :P

Відстань поміж 23.4% та 38.2% десь 1000pt. За умов слабких нерівномірних новин утриматись би вище 23.4%. Було би дуже непогано, тому-що віще 23.4% волатильність узовні дня збільшилась. А це саме те що мені треба :P
heavyrain

Повідомлення Додано: Пон 18 тра, 2009 21:57

2 heavyrain,
угу, и я об том же :P, и там ровно 1110 пипсов
Сергей Малина

Заблокований

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 тра, 2009 09:47

heavyrain написав:[Відстань поміж 23.4% та 38.2% десь 1000pt. За умов слабких нерівномірних новин утриматись би вище 23.4%. Було би дуже непогано, тому-що віще 23.4% волатильність узовні дня збільшилась. А це саме те що мені треба :P
Станом на сьогодні GBPUSD увійшов у тижневий канал що сходе, та перебуває на його лінії тренду.
Крім цього, вже з вчорашнього дня я бачу, узовні дня свічки GBPUSD та EURUSD мають, так би мовити, певну подібність. Та коливання відбуваються майже синхронно. З минулого досвіду можу припустити, що це мовить про значне покращення умов торгівлі, якщо казати про внутриденну.
Фундаментально це підтверджується підвищенням схильності до ризику, про що свідчить підвищення курсу USDJPY.
Окрім цього. Ціна на нафту збільшилася до заввишки 60$.

Тобто, ринки почали оживати, або, з урахуванням вчорашніх коментів FOMC, сталося визначення перспектив на певний період у майбутньому. Добре, працюємо далі.
heavyrain

R-154755-1 Яндекс.RTB-блок
Повідомлення Додано: Чет 21 тра, 2009 11:03

heavyrain написав:Станом на сьогодні GBPUSD увійшов у тижневий канал що сходе, та перебуває на його лінії тренду.

Как красиво обвалился... 8)
sxanep

#1234 ... 311>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Irina555, Модератор
реклама
Топ