Днiстер Банк - БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 34353637

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Днiстер Банк - БАНКРОТ 2 5 26
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
65%
17
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
0
0
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
15%
4
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
4%
1
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
15%
4
Всього голосів : 26
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2010 22:32

to vitalyB

Я хоч і не була вкладником банку Дністер, але хочу сказати Вам три слова: Ну ти і дурак!
Ptaxa
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 тра, 2010 18:17

ostrig
Раз Ви такі налякані - рекомендую Вам обминати 10-ю дорогою Смачненький Возик, ЛФ банку Кіпру, ЛФ Укргазбанку і колишнє Центральне відділення СКБ Дністер (тепер відділення ОКСІБАНКУ).
MAZuR
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 тра, 2010 22:52

Саме так і зроблю. Бо пригадується мені, з того відділення, яке було на Коперніка, одну працівницю посадили, здається, на 6 років. Забувала депозити людські через касу проводити, і любила на бомжів кредити оформляти. І члени правління вени собі різали.
А замість вибачення - що мої гроші рік просто так тримали, ще й претензії висуваєте. А в оксібанк точно не зайду - атмосфера після вас там якась трупна. Є у Львові місця, де орендарі по декілька раз на рік міняються - бізнес не йде. Це я вам як людина, яка має відношення до нерухомості, говорю. Далеко ходити не треба - біля вас був Монарх, а тепер - Космо.
Ви за мене не журіться, просто пам'ятайте - Львів настільки маленьке село, що невідомо, де хто і як перетнеться. Удачі вам на новому місці роботи.
ostrig
 
Повідомлень: 611
З нами з: 04.02.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 тра, 2010 11:27

Мені Вас шкода, бо Ви крім власної образи та боязні втратити власні заощадження почали ненавидіти людей. А щодо Бога.... Читай Бібілію... Возлюби ближнього свого... До речі про зарплату. Тим рядовим працівникам, які стали заручником ситуації зарплату досі не виплатили. І в них також сім'ї є, проблеми, хворі родичі і т.п.
І щоб надалі у Вас не виникали бажання апелювати до мене знову, я скажу не утруждайтесь. Більше я сюди заходити не буду. А отже Вашого послання не прочитаю.
А стосовно банку.. звичайно я проти того всього, що сталося. І я чудово розумію, що багато людей вимагало свої гроші не від добра. Тільки Ви ж зрозумійте, винні не ті рядові працівники, що в Банку залишилися і не їх вина що банк до цього довели.

І до речі розмовляти з незнайомим людьми на "Ти" не культурно. Поважайте самого себе.
Гроші в житті не головне. Треба в любій ситуації людиною бути.
vitalyB
 
 
Повідомлення Додано: Пон 24 тра, 2010 16:59

В кожного своя правда. Коли не платять зарплату - треба йти шукати іншу, а не сидіти, чекати в моря погоду. Людей більше чи менше любити не став. Але я не сонце, всіх не обігрію.
Я напевно теж більше сюди заходити не буду, хоча ніколи зарікатись не буду. Маю ще проблеми в Надрах, потрохи вирішую. ВИРІШУЮ, а не нию, що мені чогось там не виплачують.

За звернення на "Ти" особисто у Вас прошу пробачення. Я дійсно не мав права так робити.
ostrig
 
Повідомлень: 611
З нами з: 04.02.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 03:52

А що зараз з цим банком? Може хтось знає чи вже закінчена процедура ліквідації.
Jyriy
 
Повідомлень: 96
З нами з: 12.10.08
Подякував: 12 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 чер, 2013 22:04

Re: Днiстер

наскільки знаю, процедура ліквідації не закінчена. Кредитів ніхто не повернув. Зрештою, все так і планувалось
ostrig
 
Повідомлень: 611
З нами з: 04.02.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 34353637
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3459 1876950
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 21:15
ВIВ
5 7189
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 лют, 2024 12:41
sens
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 17:06
48489 25117010
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 17:20
stuermer01
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама