ПЗУ Україна (PZU)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<123456 ... 18>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ПЗУ Україна (PZU) 2.8 5 86
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
30%
26
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
14%
12
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
19%
16
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
17%
15
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
20%
17
Всього голосів : 86
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2010 09:02

Т.е. ПЗУ даже игнорирует решения суда? И чем они это объясняют? Вроде есть какой-то срок на исполнение (но я конечно не юрист)? И исполнительная служба тут не привлекается (опять извините, я не юрист, не знаю всех тонкостей)?
gray
 
Повідомлень: 606
З нами з: 16.08.07
Подякував: 8 раз.
Подякували: 47 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2010 11:37

Jekill написав:Компанія не погана.
От некомпетентність агентів веде до не виплат.
Компанія достатньо хороша, є купа інших набагато гірших.
Все залежить від агента, від його відповідальності, чесності і т.д.
В них агентська мережа дуже роздута, всі як собакі загнані бігають по клієнтам, план виконують.
І не погані продукти як в лайфі, так і в ризиках.
Лицем компанії є агент(консультант), і якщо є невиплата, то це в більшості випадків некомпетентна робота агента, а не компанії.


Агент є представником компанії. В результаті страхова угода підписується між клієнтом та компанією, а не агентом. Тому твердження "агент- поганий, компанія- добра" - БЕЗГЛУЗДЕ. Нести відповідальність за некомпетентність агентів повинна компанія, а не клієнт !!!!!
andrewkmyta
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2010 12:19

andrewkmyta написав:
Jekill написав:Компанія не погана.
От некомпетентність агентів веде до не виплат.
Лицем компанії є агент(консультант), і якщо є невиплата, то це в більшості випадків некомпетентна робота агента, а не компанії.


Агент є представником компанії. В результаті страхова угода підписується між клієнтом та компанією, а не агентом. Тому твердження "агент- поганий, компанія- добра" - БЕЗГЛУЗДЕ. Нести відповідальність за некомпетентність агентів повинна компанія, а не клієнт !!!!!


Согласен с предыдущим оратором - компанию представляет клиенту агент и только агент. И проблемы компании - воспитать и обучить порядочного сотрудника.
Вацлав Дембицки
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2010 13:51

[b]gray[/
Добровільно сплату по виконавчому листу суду вони ігнорують, кажуть що оплатять коли виконавча служба їх зобовяже здійснити оплату (видасть постанову про відкриття виконавчого провадження). В той же час, виконавець повязаний з юрслужбою страхової і затягує час.
andrewkmyta
 
 
Повідомлення Додано: Суб 20 лют, 2010 00:39

andrewkmyta написав:
Jekill написав:Компанія не погана.
От некомпетентність агентів веде до не виплат.
Компанія достатньо хороша, є купа інших набагато гірших.
Все залежить від агента, від його відповідальності, чесності і т.д.
В них агентська мережа дуже роздута, всі як собакі загнані бігають по клієнтам, план виконують.
І не погані продукти як в лайфі, так і в ризиках.
Лицем компанії є агент(консультант), і якщо є невиплата, то це в більшості випадків некомпетентна робота агента, а не компанії.


Агент є представником компанії. В результаті страхова угода підписується між клієнтом та компанією, а не агентом. Тому твердження "агент- поганий, компанія- добра" - БЕЗГЛУЗДЕ. Нести відповідальність за некомпетентність агентів повинна компанія, а не клієнт !!!!!


Компанія можу бути хорошою, надійною і т.д. Але якщо в ній працюють му-му, то така компанія стане з поганою репутацією, яка б вона хороша не була, ні рейтинги надійності, кредитоспроможності не допоможуть. Адже будь-яку компанію представляє агент, і агент є лицем компанії для клієнта, і самою ж компанією для клієнта, тобто в особі агента(брокера) клієнт бачить компанію.
ВалентинХ
 
 
Повідомлення Додано: Сер 24 лют, 2010 09:53

Позвольте не согласится. В моем случае - агент в ПЗУ очень вразумительный человек. Но вот дальше - это уж сорри... Им дали отмашку не платить, так они уперлись рогом и придумывают что угодно. Даже противоречат своему собственному договору. Меня уже утомляет переписка с ПЗУ но так просто я не брошу. Они на это и рассчитывают.
gray
 
Повідомлень: 606
З нами з: 16.08.07
Подякував: 8 раз.
Подякували: 47 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 лют, 2010 14:49

gray
Переписка нічого не дасть. Подавайте в суд і скаргу в держфінпослуг. Я майже півтора року судився з ПЗУ, пройшли всі суди від районного до Верховного і в кінці-кінців ПЗУ здійснила оплату, тепер залишилось добити. Так як вони тягнули час до останнього, буду тепер подавати позов за протермінування виплати належного мені страхового відшкодування.
andrewkmyta
 
 
Повідомлення Додано: Сер 24 лют, 2010 18:55

Re:

Было бы еще неплохо подать на ПЗУ в суд за недобросовестную рекламу. Они пишут на каждом шагу, что платят. На самом деле - они морочат людям голову, причем в ряде случаев этот маразм доходит до откровенного беспредела. Это касается и расчетов сумм выплат, и отказов, и затягивания и т.д. Вот реальное лицо ПЗУ. При этом у них хватает наглости предлагать страховым посредникам сотрудничество.
drooppy
 
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лют, 2010 10:26

Re:

drooppy написав:Было бы еще неплохо подать на ПЗУ в суд за недобросовестную рекламу. Они пишут на каждом шагу, что платят.

Да, кстати, действительно, интересный момент. Платит-то ПЗУ польская, а приписывается это ПЗУ украинской...
Вацлав Дембицки
 
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лют, 2010 14:29

не знаю как у вас. у меня тянули "кота за хвост" но заплатили. поэтому напрягайте сотрудников. только так у нас работа 8) ют.
krasavchik
 
Повідомлень: 148
З нами з: 28.01.10
Подякував: 5 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
  #<123456 ... 18>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Граве-Україна 1 ... 16, 17, 18
Anonymous » Суб 02 чер, 2007 15:41
178 391458
Переглянути останнє повідомлення
Пон 31 лип, 2023 12:41
Tonni
ІНГО Україна 1 ... 17, 18, 19
Anonymous » Сер 16 тра, 2007 14:12
180 182929
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 03 лис, 2017 11:24
CostaS
Fidem Life (Фортіс Страхування Життя Україна) 1 ... 6, 7, 8
Anonymous » Пон 02 жов, 2006 14:02
70 88326
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2015 10:51
ab09_08
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама