Беспредел ООО "Кредит Коллекшн Групп"

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Перелік фінансових компаній, які були під підозрою в шахрайстві. Фінансові піраміди та лохотрони в Україні. Все, що пов'язано з фінансовими схемами, націленими на обман довірливих учасників.
  #<1 ... 45678 ... 94>
Повідомлення Додано: П'ят 27 сер, 2010 09:47

Notorius
Работы много, некогда ему :P
mika8228
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 сер, 2010 10:24

mika8228

здравствуйте!
если можно и мне на мыло скиньте образец пожалуйста!
Sam_2010
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 сер, 2010 12:10

mika8228
Добрый день, прочитал и ответил. Спасибо.
Segoy
 
 
Повідомлення Додано: Сер 01 вер, 2010 01:23

Вчера вечером пришло письмо от Инспектора. 11 дней они у себя разбирались и написали следующее:
Добрый день!

Хочу перед вами извинится за допущенную ошибку. Скан копия договора от сентября 2009 года - это договор, согласно которого мы работали с правом требования, представляя интересы банка. Теперь же, с 14.07.2010 года, мы выкупили долги и работаем с вашим делом по договору факторинга, т.е. банк отступил право требования долга нам. Данное право подтверждено договором факторинга, выписку из которого высылаем вам во вложении. Еще раз прошу прощения (ошибочно вложили не тот файл). Благодарим за сотрудничество.

С уважением,
инспектор


Вы будете смеяться, но они прислали нам выписку с договора между "Кредитной Инициативой", "ККГ" и ..... "Альфа Банком"!!! В выдержке нет ничего, кроме как начальные тезисы: кто с кем и для чего подписывает, на втором листе - реквизиты сторон. Все!
Я не большой специалист, но курят они там что-то серьезное раз так вставляет - мы никогда никакого отношения не имели к "Альфа Банку". У нас проблемы с кредитом, взятым в "Хоум Кредит Банк"!
Правы были в прокуратуре, что с ними нельзя ни в коем случае иметь дело. А если бы мы согласились с их требованиями и заплатили им? Куда пошли бы деньги?
Я написал им письмо в ответ и отметил, что это последнее и что мне четко разъяснили в прокуратуре с кем мне решать вопрос по кредиту. Могу констатировать только одно - в последнее время звонков от них не поступает, СМС не присылают, как в прочем и письмо с мокрой печатью о законности их требований.
Делайте сами вывод.
mika8228
 
 
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2010 13:34

Уважаемые форумчане, дайте пожалуйста разьяснение по распоряжению №231 госфинуслуг. Это по поводу факторинга. Я несколько раз что факторинг касается только долгов СПД, но не физических лиц. Так ли это??? ОГРОМНОЕ СПАСИБО!
Notorius
 
 
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2010 14:03

Notorius
Дайте ссылочку где его можно просмотреть
mika8228
 
 
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2010 14:32

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03.04.2009 N 231

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2009 р. за N 373/16389



Про віднесення операцій з фінансовими активами до фінансових послуг

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 1 та пункту 6 частини першої статті 28 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та підпункту 7 пункту 4 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 4 квітня 2003 року N 292, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України

П О С Т А Н О В И Л А:

1. Віднести до фінансової послуги факторингу сукупність таких операцій з фінансовими активами (крім цінних паперів та похідних цінних паперів):

1) фінансування клієнтів — суб’єктів господарювання, які уклали договір, з якого випливає право грошової вимоги;
2) набуття відступленого права грошової вимоги, у тому числі права вимоги, яке виникне в майбутньому, до боржників — суб’єктів господарювання за договором, на якому базується таке відступлення;
3) отримання плати за користування грошовими коштами, наданими у розпорядження клієнта, у тому числі шляхом дисконтування суми боргу, розподілу відсотків, винагороди, якщо інший спосіб оплати не передбачено договором, на якому базується відступлення.

2. Операції фінансових установ з придбання іпотечних активів та/або набуття права вимоги за забезпеченими іпотекою кредитами (позиками), які здійснюються з метою випуску іпотечних цінних паперів відповідно до статті 28 Закону України “Про іпотеку”, статті 2 Закону України “Про іпотечні облігації”, а також статей 16 та 31 Закону України “Про іпотечне кредитування, операції з консолідованим іпотечним боргом та іпотечні сертифікати”, є фінансовими послугами.

3. Департаменту державного регулювання та розвитку ринків фінансових послуг разом з юридичним департаментом забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

4. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Комісії — директора департаменту нагляду за фінансовими компаніями.

6. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова Комісії В.Суслов
Сашун
 
Повідомлень: 4558
З нами з: 09.11.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 259 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2010 14:43

Сашун
это я читал... должником, по договору факторинга, может быть физлицо? вот это мне не понятно... И нужно ли иметь разрешение(лицензии) на подобные действия(колекторов)?
Notorius
 
 
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2010 14:43

mika8228
forum.dkr.com.ua/showthread.php?p=214735
Notorius
 
 
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2010 15:08

Мій сусід розповів мені наступне.
Коли, ще навесні минулого, 2009 року, до його 82-річного батька, що мешкає у селі біля Києва, надвечір зазіхали якійсь "молодики-колектори" вимагати гроші, то він зробив таким чином. Уважно вислухав погрози незнайомців й, поки його дорослий вже онук біля вікна бавився з запобіжником рушниці-дробовика, відставив милиці, взяв алюмінієву палку від прахосмукачки (пилососа) і щиро приложився по спинах обох незнайомців, виганяючи тих із своєї хати.
А вже до фортки подвір'я на вулицю їх проводив онук з рушницею.
Вже більше року покій тих вояк не порушують ніякі ані банки ані колектори...
Сашун
 
Повідомлень: 4558
З нами з: 09.11.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 259 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 45678 ... 94>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1480 299875
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 тра, 2023 09:04
Успіх
5 3956
Переглянути останнє повідомлення
Нед 26 гру, 2021 21:30
Igneus
29 121898
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 30 сер, 2019 10:41
anna18savelieva18
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама