Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? 2014

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 764765766767768 ... 2916>
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 22:35

  flyman написав:буд, ПА700, як на тій картинці де в Бургасі ПА555 - заходь і живи, чи в стані - після українських будівельників?
По 700 - як на фото від Захара
Але при цьому
Станом на сьогодні ( внаслідок девальвації)
450 000 грн/ 62 м2/ 11,5курс =631
було навіть
450 000 / 62 / 13 =588
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 22:36

  ukr3sat написав:йцукен за сколько реально купить в цене за квадрат ?

цені реальных сделок, у прродавцов которые хотели продать за пару месяцев максимум, суммы за метр были около 1000-1200 у.е за метр
в старых домах могли быть еще меньше
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6855
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 22:50

  йцукен написав:
  budivelnik написав:Скан нічого не доведе, бо ви заявите що це фотомонтаж , тим більше що при здачі в електронному вигляді там навіть не має штампу отримано в податковій
2 Доходи від магазину - також в цій же декларації і входять в цю суму.

вы скан давайте.
мне вот интересно, как бывший военный, собрал стартовый капитал, который при рентабельности 10% дает 1млн в год, а это 10млн грн.
вы там танками барыжили или что?
или 600 квадратов было продано за 1 год с рентабельность в 40%, а это почти 3млн грн?
1 Я приватний підприємець з лютого 1997 року - тобто вже 17 років
2 Я ніде не писав що кожного року отримую по 1 млн прибутку
3 Прибуток отримується не від створення , а від продажу товару , так вийшло що я те що будував 2010-2013 рік - продав в 2013 - тому й в 2013- 1 млн ( разом з магазином)
4 За останні 5 років я отримав всього 2 млн грн прибутку ( знову ж разом з магазином), але навіть 400 000 грн в рік - для високоосвіченого як ви - це захмарний результат ( по крайній мірі до моменту поки не навчитесь з повагою відноситись до опонента)
5 Постійно в будову ( тобто в будь-який момент часу) було вкладено від 1 до 2 млн грн.
6 Я не вважаю дуже вже великим досягненням заощадження робочого капіталу в 150000 за 7 років ( до 2004 всі кошти йшли на розвиток бізнесу)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 22:51

  йцукен написав:вы заявляли что этот 1млн сформирован из цены только стройки.
Я приводив приклад - що таке 1 млн прибутку , але ніде не заявляв що весь рік нічого не отримував з магазину
Тому про Ваш випадок є слідуюча народна мудрість
Дурний як не зрозуміє - то збреше.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 23:00

  йцукен написав:
  budivelnik написав:але навіть 400 000 грн в рік - для високоосвіченого як ви - це захмарний результат
что-то у вас слишком дешевый костюм от местной мебельной фабрики в интервью для финанс.юа
на 40тыс в месяц можно позволить не просто хорошо одеться, а ещ и со львова переехать в более цивилизованные районы.
скан в студию, а то вы сейчас выглядите как балабол.
торговлю танками тоже учитываете как прыватный пидпрыемець?
1 Я ще й їзжу на Таврії
2 Рік тому такий собі вася пробував мене зачмирити за мій нісан з ржавчиною ( є навіть ціла гілочка цієї боротьби)
3 Сьогодні мій костюм виглядає не краще ніж той в якому я був пару років тому на фінанс.уа
4 І при цьому я не збираюсь кудись переїзжати з тих 4 квартир(330 м2) якими користується моя сімя в місті Львів

І для інших
Зверніть увагу
Мій опонент людей сприймає тільки по зовнішнім признакам ( костюм-папірець) - тобто яскравий представник-заготовка для МММешників.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 23:10

  йцукен написав:это говорит либо о малой зарплате/доходах либо о жлобстве.
Або про тупість того хто робить такі висновки
При цьому
1 Я особисто не вважаю що костюм за 1500 євро краще костюма за 1500 грн особливо якщо вдягається той костюм від сили 10 разів на рік
2 Я віддаю перевагу мягкому спортивному взуттю , а тому як правило в джинсах , а тому як правило в якихось водолазках-светрах

На цьому пропоную завязувати обговорення правил купівлі одягу між тим хто може собі купити будь-який з тим хто може пофантазувати що в стані купити те що хоче.
Востаннє редагувалось budivelnik в Суб 19 кві, 2014 23:14, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 23:11

  йцукен написав:
  flyman написав:budivelnik
якраз хотів згадати будівельника, ось і він.
Так то ж будівництво біля "негумової", так що ще можна сміливо скинути ціну до $200/m2.
А скромний ремонт теж вийде десь так $200/m2.
Але і в коробці від зубудовників аналогічно, ремонт (довести до людського жилого стану + мебель та електроніка) коштує десь стільки само, як сира квартира.

я когда делал расчеты "падвести" не брал стоимость земли в расчет, но брал подключения коммуникаций и все остальное т.е. полностью готовая к ремонту и проживанию коробка за минимальные деньги, которая не упадет на голову.
БУдивельник вынужден врать и врет, на чем неоднократно был спойман, но как хитрый потомственный еврей он пытался выкрутится.
Он же нее будет писать чт овсех вокруг разводит и его стройка стоит копейки.[/quote]


йцукен, у вас походу появился компаньон, тоже "безхатченко" flyman, матерый человечище в 40-ковник не имеющий своего угла. Можете объединить усилия и наконец утереть всем нос построив ПА200. А мы с нетерпением ждемс отчетов о строительстве :mrgreen: :shock:

ЗЫ: в связи с девальвацией думаю уже возможна стройка макс ПА160 т.к. "материалы отечественные и работники с вокзала" :shock:
Прохожий
 
Повідомлень: 13617
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 23:14

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Прохожий написав:ЗЫ: в связи с девальвацией думаю уже возможна стройка макс ПА160 т.к. "материалы отечественные и работники с вокзала"
угу, 1500-2500 грн/метр
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6855
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 23:20

  zahar_ написав:
  ADBOKAT написав:
  zahar_ написав:Опять трепитесь -"потому что не дождался обещанного Вами снижения КРЖН в %% в год."?
Дайте мою цитату посвистывающий Вы наш где обещалось что на первичке будет -"снижения КРЖН в %% в год"?

Где в моем посте слово "первичке" , манипулирующий Вы наш? Можете доказать, или балабол? :wink:

Есть контекст ваших поисков первички (квартир в новостройках). Или сегодня оператор учётки ADBOKAT забыл что он по "легенде" изначально рассматривал первичку КРЖН?

И этот контекст даёт право увязать ваши "не дождался обещанного Вами снижения КРЖН в %% в год" с первичкой и уличить ваш в очередном трындеже. :roll:

Ладно, прокурористый Вы наш, уговорили - отправляю Вас в игнор. Тем более, что хорошие и уважаемые люди давно так сделали и мне советуют.
Донкихотствуйте дальше, но уже без моего участия, как зрителя.
ADBOKAT
Аватар користувача
 
Повідомлень: 872
З нами з: 04.10.13
Подякував: 65 раз.
Подякували: 128 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 23:36

  Прохожий написав:
  йцукен написав:
  flyman написав:budivelnik
якраз хотів згадати будівельника, ось і він.
Так то ж будівництво біля "негумової", так що ще можна сміливо скинути ціну до $200/m2.
А скромний ремонт теж вийде десь так $200/m2.
Але і в коробці від зубудовників аналогічно, ремонт (довести до людського жилого стану + мебель та електроніка) коштує десь стільки само, як сира квартира.

я когда делал расчеты "падвести" не брал стоимость земли в расчет, но брал подключения коммуникаций и все остальное т.е. полностью готовая к ремонту и проживанию коробка за минимальные деньги, которая не упадет на голову.
БУдивельник вынужден врать и врет, на чем неоднократно был спойман, но как хитрый потомственный еврей он пытался выкрутится.
Он же нее будет писать чт овсех вокруг разводит и его стройка стоит копейки.[/quote]


йцукен, у вас походу появился компаньон, тоже "безхатченко" flyman, матерый человечище в 40-ковник не имеющий своего угла. Можете объединить усилия и наконец утереть всем нос построив ПА200. А мы с нетерпением ждемс отчетов о строительстве :mrgreen: :shock:

ЗЫ: в связи с девальвацией думаю уже возможна стройка макс ПА160 т.к. "материалы отечественные и работники с вокзала" :shock:

Безхатченко десь мешкає, однако.
Причому може дозволити собі не працювати від півроку і більше, поки не знайде щось цікаве з гарною оплатою, із пасивним доходом більшим чим 2,5 рази за середжню у місті- обл. центрі в якому він живе.
І розмірковує про інвестиції тут в нерухомість десь в пригороді Києва (при умові, що аренда буде більше за дохід від депо, але це не скоро станеться) з одного боку, і задумався про переїзд в Болгарію з іншого.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34841
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 764765766767768 ... 2916>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 951149
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
62848 1341845
Переглянути останнє повідомлення
Нед 01 січ, 2017 00:58
flyman
41443 723351
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 січ, 2016 00:44
Первый
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама