Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? - 2015

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 11901191119211931194 ... 4145>
Повідомлення Додано: Нед 03 тра, 2015 16:47

  SPAIN написав:
  flyman написав:
  Унуноктий написав:как думаете, сейчас перспективнее инвестировать на позняках или в ирпене?

Там де дешевше і ближче до метро і де співвідношення аренда/вартість житла вища.
Як на мене, Позняки занадто перенаселені, та й лівий берег.

почему же тогда должен подешеветь правый берег?

що за передьоргування?
подешевіти має і лівий і правий і пригород.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34982
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1581 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 03 тра, 2015 17:44

  flyman написав:
  SPAIN написав:
  flyman написав:Там де дешевше і ближче до метро і де співвідношення аренда/вартість житла вища.
Як на мене, Позняки занадто перенаселені, та й лівий берег.

почему же тогда должен подешеветь правый берег?

що за передьоргування?
подешевіти має і лівий і правий і пригород.

на сколько?
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21713
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 577 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 тра, 2015 18:04

  budivelnik написав:
  KIM написав:И какая разница, сколько заплачено за товар? Вы еще хотите ввести сегрегацию по финансовому признаку? Типа будивельник сделал одоробло, которое продалось за много денег - значит его и критиковать нельзя?
Для Вас . який звик тільки критикувати і нічого не може заробити - звичайно різниці не має.
Але для мене , для того щоб комусь продати- потрібно ще й в когось купити.
І я постійно роблю аналіз
Що купити
Що з купленого зробити
Кому продати.
Тому , якщо кінцевий споживач купив в мене , то це не говорить що все зроблено ідеально - але це говорить що у мене зроблено по кращому співвідношенню ціна/якість ніж в того , в кого не купили.


Ну это вообще шиза пошла. Какой-то десятибуквенный знает что я могу делать, а что не могу. Корона не давит? :mrgreen:
Есть такая народная примета - тот, кто считает, что вокруг него все тридварасы, а он дартаньян, на самом деле сам является тридварасом. :roll:
Ваш уровень виден по вашему творению. Вы можете здесь пыжиться сколько угодно - одна фотография расскажет гораздо больше, чем вся эта куча ненужных пузырей и распальцовок. Тут уже программисты в более выигрышном положении - они что-то могут исправить, в отличие от некоторых нарциссов-будивельников :mrgreen:

ПыСы: Вот странное дело - даже крупные автопроизводители не позволяют хамить журналистам, которые нещадно критикуют их пепелацы, на основании того, что журналист лох позорный, еще даже миллиарда не заработал. А молча выслушивают критику, и даже извлекают из нее уроки. Но наши мегабудивельники не такие! Построил одоробло - значит так и надо! Не смей критиковать, нищеброд! Вначале построй и продай сам, а только потом получишь ПРАВО! Тварь дрожащая!!! :mrgreen:
KIM
 
Повідомлень: 1943
З нами з: 28.10.08
Подякував: 67 раз.
Подякували: 239 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 тра, 2015 18:13

  KIM написав:Но наши мегабудивельники не такие! Построил одоробло - значит так и надо! Не смей критиковать, нищеброд! Вначале построй и продай сам, а только потом получишь ПРАВО! Тварь дрожащая!!! :mrgreen:
1 Тварью вас ніхто не називав - але мені подобається ваша самокритика.
2 Знаєте в чому різниця між тим що пишу я - і тим як це розумієте ви ?
Різниця в тому що я кажу
Правильність того що я зробив - підтверджено грошима тих для кого я це зробив.
Люди принесли свої кровно зароблені і цим проголосували за мою роботу.
Що в мою роботу принесли Ви ?
А якщо нічого - то може це у вас нарцисизм і хамство а не в мене.
Ви хоч розумієте це ?
Ринковий час, море аналогічної продукції , криза - а я все продав.....

Тому я пишу
Мене хвалять ті для кого я щось зробив і ця похвала виражається в тому що вони мені передали свої гроші, а тому й критику я буду сприймати від них а не від інтернет-писаки який тільки того й вміє що когось критикувати.
Якщо ж я не правий - покажіть виготовлену вами продукцію на 10-15 млн грн, яка вже продана споживачам - і тільки у випадку коли ця подія відбудеться - ви зможете критикувати ( при чому не мене - а смаки моїх покупців, бо власником того що я зробив є вони).

Тепер дійшло ?
ПС
А використання лох-тварь-нищеброд - з головою видає прищавого студента якому всі винні і який нічого путнього в своєму житті ще не зробив.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27554
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 03 тра, 2015 18:26

Для прихильників хай-технологій

В моїй градації те що ми робимо ділиться на
модне
потрібне.

Модне - як правило найпрогресивніше , найкрасивіше, і ще море най-.....
Але купують потрібне....
Тому , як би не викаблучувались прихильники най...-чогось, вони завжди будуть биті трудовою гривнею покупців потрібного.
І хай це потрібне виглядає трошки не так красиво , чи використовує технології попереднього покоління , чи ще чомусь не най-.... , але поки обєми продажу потрібного бють обєми продажу модного- до того часу 90% підприємців будуть випускати потрібне - а тисячі бідних але просунутих - будуть вимагати випуску модного. і на підставі наявності цього модного в руках будуть судити про статусність один-одного , поки сімя яку в кінці-кінців вони створять не змусить статусних айфонщиків поміняти айфон на 200 гривневу нокію - бо дітям молоко більш потрібне ніж понти тата/мами в кабаку на пиві....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27554
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 03 тра, 2015 18:46

  Унуноктий написав:
  flyman написав:
  SPAIN написав: почему же тогда должен подешеветь правый берег?

що за передьоргування?
подешевіти має і лівий і правий і пригород.

на сколько?

Навсегда?)))
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12329
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1698 раз.
Подякували: 3640 раз.
 
Профіль
2
2
1
Повідомлення Додано: Нед 03 тра, 2015 18:57

  budivelnik написав:
  KIM написав:Но наши мегабудивельники не такие! Построил одоробло - значит так и надо! Не смей критиковать, нищеброд! Вначале построй и продай сам, а только потом получишь ПРАВО! Тварь дрожащая!!! :mrgreen:
1 Тварью вас ніхто не називав - але мені подобається ваша самокритика.
2 Знаєте в чому різниця між тим що пишу я - і тим як це розумієте ви ?
Різниця в тому що я кажу
Правильність того що я зробив - підтверджено грошима тих для кого я це зробив.
Люди принесли свої кровно зароблені і цим проголосували за мою роботу.
Що в мою роботу принесли Ви ?
А якщо нічого - то може це у вас нарцисизм і хамство а не в мене.
Ви хоч розумієте це ?
Ринковий час, море аналогічної продукції , криза - а я все продав.....

Тому я пишу
Мене хвалять ті для кого я щось зробив і ця похвала виражається в тому що вони мені передали свої гроші, а тому й критику я буду сприймати від них а не від інтернет-писаки який тільки того й вміє що когось критикувати.
Якщо ж я не правий - покажіть виготовлену вами продукцію на 10-15 млн грн, яка вже продана споживачам - і тільки у випадку коли ця подія відбудеться - ви зможете критикувати ( при чому не мене - а смаки моїх покупців, бо власником того що я зробив є вони).

Тепер дійшло ?
ПС
А використання лох-тварь-нищеброд - з головою видає прищавого студента якому всі винні і який нічого путнього в своєму житті ще не зробив.


Да, да, все вокруг тридварасы, прыщавые студенты и прочая, и только Я, великий будивельник! Мои одоробла никто не смеет критиковать! Зато Я, великий будивельник, могу критиковать кого угодно и не терплю возражений! Все программисты по сравнению со мной - бездари криворукие! Я, великий будивельник, могу скачать все базы и выложить их в открытый доступ и тем самым наказать всех бездарей, которые осмеливаются мне перечить! А всех остальных Я, великий будивельник, буду называть прыщавыми стьудентами, которые ничего не могут, ибо только прыщавые студеннты осмеливаются критиковать мои прекрасные одоробла! Все остальные, кроме прыщавых студентов, выстраиваются в очередь, чтобы купить мои прекрасные одоробла и склонить свою голову перед моим божественным ликом! :mrgreen:

Специально для будивельника, я подчеркиваю, что здесь, и не только здесь, был САРКАЗМ. Погуглите что это такое, непрыщавый вы наш. Постарайтесь понять этот новый для вас термин.

Я розумию, будивельник, что любой намек на внешний вид ваших творений вызывает у вас истерику. Это, кстати, значит, что еще не все потеряно, есть понимание, что так делать не стоило. А, значит, есть шанс на ваш профессиональный рост в будущем. Хотя, с другой стороны, ваша железобетонная твердолобость способна уничтожить любые полезные начинания. Но я, все-таки, желаю вам удачи.
Востаннє редагувалось KIM в Нед 03 тра, 2015 18:59, всього редагувалось 1 раз.
KIM
 
Повідомлень: 1943
З нами з: 28.10.08
Подякував: 67 раз.
Подякували: 239 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 тра, 2015 18:59

  flyman написав:
  Унуноктий написав:как думаете, сейчас перспективнее инвестировать на позняках или в ирпене?

Там де дешевше і ближче до метро і де співвідношення аренда/вартість житла вища.
Як на мене, Позняки занадто перенаселені, та й лівий берег.

угу, еще один "молодижный квартал" на чавдар/ващенка и придется делать конечной в час-пик не харьковскую, а осокорки.
будет как в Москве.
а учитывая темпы, с которыми они лепят свои панельки, через 2 года тут будет просто ад и онбудет на отрезке метро палац спорта - осокорки.
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6855
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 тра, 2015 19:05

  Первый написав:
йцукен написав:
  Первый написав:назовите 10 банков генерящих Вам каждый чистыми 1 проц в уе за месяц ..
хм... примат?

Один.
Говорилось о 5-10 генерящих 400 -500 дол в месяц...
Где Человек муха взял 50 куе опустим.... Ну и варианты типа под 8 процентов и общей суме вкладов в 100 куе ... Думаю тож.

ну, примат, а-банк, москали хорошо платят.
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6855
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 тра, 2015 19:08

  KIM написав:Да, да, все вокруг тридварасы, прыщавые студенты и прочая, и только Я, великий будивельник! Мои одоробла никто не смеет критиковать!
Дурний як не зрозуміє - то збреше.
1 Критика мене задіває тільки у випадку коли я зробив - а в мене не купують. Тоді я думаю що напевно щось зробив не так
2 Якщо я зробив і продав - то критикувати можете скільки завгодно - я тільки буду посміхатись бо
а - я зробив і отримав прибуток
б - ті для кого я це зробив - похвалили мене своїми грошима
в - після продажу , власником того що я зробив - є покупець , а тому критикують вже не мене а покупця.

Це ясно - прищавенький ти наш ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27554
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 11901191119211931194 ... 4145>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 976987
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
62848 1370032
Переглянути останнє повідомлення
Нед 01 січ, 2017 00:58
flyman
29154 2140042
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 гру, 2014 09:40
w_bufett
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама